Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaonazamyslona

Czy warto kupować firmowe ciuchy?

Polecane posty

Gość gość
ja mam pytanie z innej beczki : czy polecacie buty do biegania z tego sklepu www.dbsport.pl ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty tak Reebok Adidas Nike jak najbardziej ( wrzucasz do pralki wyciągasz jak nowe i dalej nosisz )a te tanie albo podeszwy odlecą albo się rozkleją i latasz z paszczą krokodyla na nogach. Ciuchy markowe może i trzymają ale optycznie to masakra, nie ma tak ślicznych wzorów pomysłu tylko jakieś standardowe kroje lub maziaje. Także o ile jakość jest lipna to wolę 10 bluzek ładnych i oryginalnych jak jeden wór pokutny markowy. Jest kilka marek segment cenowy średni ale nie dla każdego bo rozmiarówka jest strasznie zaniżona i jak gdzie indziej kupuje 36/38 tak w tych 40/42 i czasem opięte na biuście. No więc jak kto woli i na co kogo stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu można zarobić od 25 do 50 zł miesięcznie bez wysiłku, wystarczy sie tylko zarejestrować https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty Adidasa czy Nike jak najbardziej.Tak samo dobre jakościowo torebki jak np.Kors. Resztę kupuje w Zarze,jakoś bardzo średnia,ale ceny mogą byc i maja modne fasony.Lubie często zmieniać ciuchy żeby nie chodzić ciągle w tym samym więc nie inwestuje np. 500 w jeansy.Wole kupić sobie 3 pary po 150. Napewno nie warto inwestować w Conversy.Zwykle trampki,niszcza sie tak samo jak każde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony markowe ubrania są fajne, bo są jakościowe, z drugiej strony odzież marek tych większych jest droższa, niż powinna być, właśnie ze względu na popularność marki. Więc lepiej wspierać lokalne firmy, które mają naprawdę dobrą odzież i nie są takie drogie. Jeśli chodzi o odzież sportową, to zamiast nike i adidas preferuję polską markę cunazone. Mają szczególnie fajne bluzy zimowe, mam od nich taką długą. Jak jadę na stok nie muszę nawet brać ze sobą kurtki, jest na tyle ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2018 o 18:16, Gość gość napisał:

Buty tak Reebok Adidas Nike jak najbardziej ( wrzucasz do pralki wyciągasz jak nowe i dalej nosisz )a te tanie albo podeszwy odlecą albo się rozkleją i latasz z paszczą krokodyla na nogach. Ciuchy markowe może i trzymają ale optycznie to masakra, nie ma tak ślicznych wzorów pomysłu tylko jakieś standardowe kroje lub maziaje. Także o ile jakość jest lipna to wolę 10 bluzek ładnych i oryginalnych jak jeden wór pokutny markowy. Jest kilka marek segment cenowy średni ale nie dla każdego bo rozmiarówka jest strasznie zaniżona i jak gdzie indziej kupuje 36/38 tak w tych 40/42 i czasem opięte na biuście. No więc jak kto woli i na co kogo stać.

He? Reeboki miałam dwa razy, nie chodziłam w nich po górach ani nawet nie biegałam, a i tak po paru miesiacach  zaczęły sie rozklejac. Nike to samo. latem łaziłam w pumach i salomonach i przez ten sezon nic sie nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z koleżanką wyżej. Lokalne marki często nie mają też narzuconych kosztów logistycznych do ceny produktu. Też mam parę ubrań cunazone i nie żałuję, że zdecydowałam się na mało znaną markę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×