Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość jużbabcia
hej dziewczyny!!! Rozmawiałam z córką i niestety narazie nie moge zobaczyć wnusia.Leży w inkubatorze w izolatce.Nawet rodzice zobaczą go dopiero o 13tej.Tak bardzo mi przykro z tego powodu. narazie lecę do obowiazków,ale wpadnę tu wieczorkiem,to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
jak nie bylo nic ciekawego w tv?same przyjemne programy dla panow:P,a dla nas jak za pomocą pasa elastycznego podnieść biust,jak pozbyć się zarostu na nogach,jak smacznie ugotować swojemu mężczyżnie zdrowy obiad i inne takie żebyśmy się czasami nawet w nocy nie mudzily .A co z przyjemnościami tylko dla nas?Chyba nie jestem samolubna ,że chcę czasami pomyśleć o sobie,nie o innych.Dzisiaj robię sobie dzień lenia.Czytam, jem nektaryny i się nudzę na swoje wlasne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
dziewczyny-śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
mareas-rozmawiałaś z synem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
chyba dzis juz nie pogadamy.Pa.Do nastepnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spałam do 2, a byłam jakoś przed 00:00 tu i nikogo nie było, a mogłam wejść jeszcze później ;( , ale dziś będę buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
rozmawiałam z synem i on nie wie o co chodzi:P Przecież zadzwonil i powiedzial gdzie jest i co robi,ale nie w tym problem...Ja się martwię,bo odkąd wyjechal na studia, to codziennie pożno bardzo wraca,śpi do 12i znowu wychodzi i wraca o 2-3 w nocy.Tak nigdy nie bylo.Mialam z nim dobry kontakt,a teraz się urwal i uważa ,że nie musi mi mowić o każdym swoim kroku.Nie wymagam tego ,ale prowadzi życie nocne ,a to mi się nie podoba.Życie studenckie wychodzi, niestety.Żeby chociaż zaliczyl ten rok,a tu się szykuje wypad z uczelni.Szkoda,bo z reszty przedmiotów ma same 4.Starsi koledzy doradzają niestety....Podobno jestem nadopiekuńcza.Nie będe już pisala o tym ,bo nie chcę zanudzać.W drugim tygodniu sierpnia wybieram się na d morze z wnusiem i mam nadzieję że pogoda się porawi.A jak maleństwo?i rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareas nie zanudzasz po to te forum,żeby się wygadać tez my doradzimy :) Nio JUZBABCIA jak Maluszek ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty haha i jak było?SEr w ziołach juz skończyłam hehehe :)ponoc nie zdrowe one są, ale raz na jakis czasz mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie bylo :D nie słucham takiej muzyki ale wiesz jak jest co roku to chodze :D tzn 3 razy byłam :) zawsze śmiesznie jest . A tak w ogole to smacznego , no niezdrowe są ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) Nio, a czemu by nie zawsze może być fajnie przy disco polo ponoć się najlepiej bawi, ja będąc na baletach to było parę razy tak,że grały piosenki tam na czasie itd, a nagle puścili''Jesteą szalona'' Wszyscy tańczyć za czeli piszczeć itd . hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo zawsze tak jest :P a zawsze najwiecej na disco polo jest tych co gadają ze nie lubią i ze wieś w ogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×