Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość Natasha 18
hello..jakoś leci..niestety nie zdałam prawka..ale cóz bywa..do 3 razy sztuka i więcej nie bede...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się. : ) Ja zdałam dopiero za 4 razem. Dużo zależy też od egzaminatora. No i oczywiście stres... Ja na pierwszym egzaminie oblalam juz na placu, chociaz zawsze mi wychodziło. No neistety za bardzo się zdenerowałam. Są ludzie którzy zdają po 13 14 razy. :D Przykładem jest kolezanka mojej mamy. To jest dopiero porażka. :D Ja bym chyba dała sobie spokój w takim momencie. No ale podziwiam ich za wytrwałość. : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja się cieszę, że jednak zaglądacie :) Witam nową osobę i gratuluje rezolutnej córeczki. Moje zdrowie na razie może być. jakoś się trzyma. Mateo jest drobniutki i szczuplutki, ale ZDROWY! Dobrze się rozwija i gada jak najęty. Nataszko- nie poddawaj się! Musisz zdać tak jak zdała Blue, no i ja stara baba :) Vanesko- zapracowana kobietko- zaglądaj i pisz chociaż czasem Blue, czy u Ciebie w porządku? Poradziłaś sobie z problemami? Dziewczyny- ja teraz zajęłam się pomaganiem kotom w schronisku. Nie fizycznie, bo nie dam rady i daleko, ale klepiąc w klawiaturę. Na kocim forum założyłam wątek, na którym proszę o pomoc.Pomoc w formie gotówki, lub karmy jest kierowana do wolontariuszki i tak się to kręci a kotom lżej. Są tez osoby, które przesyłają niepotrzebne rzeczy i robi się bazarek, gdzie są sprzedawane a kasa na koty :) Zajmuje mi to czas i daje sporo satysfakcji, dlatego na kafe nie bywam prawie wcale.Zaglądam tylko na nasz wątek i spadam. A jak tam wakacje??? Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie wszystko dobrze. : ) Pracuję. Teraz mam akurat 6 dni wolnego. Jest u mnie teraz reggae, więc oczywiscie idę na całe 3 dni. : ) W poniedziałek wyjeżdżam z rodzicami nad morze. Pozdrawiam Was Dziewczyny. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 18
Ja jadę do Włoch, do dziadka jeszcze na koniec wakacji poszaleć..Mam już 18stkę i mogę iść na imprezę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superrr! Cieszę się bardzo, że fajnie spędzacie ostatnie dni wakacji. No niestety wszystko co dobre, szybko się kończy :( Nataszko- masz już 18-tkę? Jejku, jesteś już dorosła !!! No tak- mówiłaś, że robisz prawko :). Zdałaś? Ja wczoraj wróciłam z nad morza :). Byłam z całą rodzinką, łącznie z wnukami. Było super.Pora wracać do codzienności :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 18
a szkoda,że tak szybko..Tak fajnie jest nie chodzić do szkoły:D Tak mam 18stkę od miesiąca:D:D No czy taka dorosła..to ja nie wiem..mój tata i tak twierdzi,że wiekiem idę do góry a rozumiem się zniżam do 11 haha,bo mam 1000pomysłów ,nie zawsze mądre,ale to ujdzie:) hehe.. Tak się cieszyłam,że będę mogła kupić normalnie browarka,a nie mogę napić się :( jestem na lekach...ostatni dzień wolnego mam egzamin drugi raz podchodzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 18
Ello. co tam u Was? taka cisza tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Natasza. : ) Nie boisz się jeździć samochodem? Moje wakacje już niestety też się kończą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia. Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod żywą choinką zaś dużo prezentów a w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Babuszko. :) Ja również życzę Wam Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Odzywajcie się czasem. Pozdrawiam cieplutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam od czasu, do czasu. : ) Akutualnie mam wolne do 12, koniec egzaminów. Chociaż nie do konca wiem czy zdane. W końcu mogę odpocząć. :D Jak Wam się żyje w nowym roku? Co słychać? Ja niestety święta, sylwestra i nowy rok przywitałam chorobą. Byłam chora na świnkę. : ( Ciężko było z jej wyleczeniem. Mam nadzieję, że któraś z Was jeszcze tutaj zagląda. : ) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ok, maturę mam za niedługo,szkoła się kończy, szybko uciekł ten czas. Świetnie mi się układa z chłopakiem i w domu z ojcem(i jego nową przyjaciółką-jest zarąbista:) ) W wolnym czasie dalej chodzę na tańce i pomagam bratu przy jego malutkiej ma już 14 miesięcy zaczyna gadać słówkami,ale tak broi,że masakra. Ostatnio wrzuciła mi ziemie z kwiatków do zupy,albo chomika wrzuciła do kominka,na szczęście nie paliło się..:) Mam nadzieję,że u Was też dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Natasza, wybierasz się gdzieś na studia? Myślałaś już może nad kierunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Czasem jeszcze zaglądam, ale rzuciłam się w wir pomocy kotom, więc zwyczajnie czasem, aż wstyd przyznać, zapominam o naszym wątku. Są jednak dni, że myślę o Was i zastanawiam co u Was słychać. Te myśli przychodzą najczęściej kiedy jest Mati :) Mati od września chodzi do przedszkola. Prócz jakichś drobnych infekcji, jest zdrowym, dobrze rozwijającym się dzieckiem. Cieszy mnie to bardzo! Blue- nie obraź się, ale dlatego ciężko było wyleczyć świnkę, bo zwyczajnie jesteś za "stara". No ta choroba tak ma. :) Fajnie jest poczytać, że Wszystkim Wam fajnie się układa. Nataszka! Brawo!!! Prawko już masz? Wszystkim Wam życzę powodzenia i do następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, wiem. : p Obawiam się bardzo ospy, bo niestety w dzieciństwie nie przechodziłam. :/ Kurcze jak ten czas szybko leci, Mateuszek już taki duży. Nie mogę uwierzyć, że minęły już prawie 3 lata od Twojego postu Babuszko. : ) Często siedzicie na tym forum? Bo ja bardzo, bardzo rzadko. Kiedys to prawie codziennie, ale już mi przeszło. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny !!!!! Sorki,ze tak długo mnie nie było, troszke sie u mnie pozmieniało, pochlonela mnie praca , obecnie wyjechalam do Niemiec w ubieglym roku i jakos wszytsko sie tak potoczylo :) Co u Was??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nowa 22
Babuszko, jak wnuczuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakoś leci. Skończyłam studia pierwszego stopnia. : ) Wyjechałam do Holandii do pracy po obronie. Teraz już wróciłam i pracuję u siebie w mieście. Od października zaczynam znowu studia. : ) A co u Was? Babuszko nie odzywasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia M
Nie mogę się zalogować, więc piszę jako niezalogowana :( O jejku, jejku!!! Wyobraźcie sobie, że za nic w świecie nie mogłam znaleźć naszego wątku :( Ciągle wyskakiwała mi informacja, że nie ma takiego tematu. Wreszcie wpisałam tytuł w google a nie tu na forum i udało się!!! Bardzo, bardzo jestem ciekawa co u Was słychać, co porabiacie i czy coś zmieniło się w Waszym życiu? U mnie nie najgorzej, choć mam problemy ze zdrowiem. Trzymam się jednak i cieszę swoimi wnukami :) Mati nie ma żadnych problemów zdrowotnych i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Chodzi do przedszkola, często mnie odwiedza i jest superrrr!!! Odezwijcie się! Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej , juz myslalam,ze nie odezwiesz sie :P No u mnie troszke sie pozmienialo, nie mieszkam juz w PL,ale u sasiadow Niemcy hihi :) Wszytsko OK ! Super ,ze Mati rosnie o ie juz przedszkole???? Jak ten czas leci szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue1234
Jesteście jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_1234
Cześć dziewczyny. :) Ostatnio przypomniałam sobie o forum i o naszych rozmowach. Postanowiłam zajrzeć. Niestety widzę, że nikt już się nie udziela. Bardzo mi z tego powodu smutno, z chęcią odnowiłabym kontakt. Jeżeli jeszcze kiedyś tu zajrzycie to napiszcie co u Was słychać. :) Minęło już tyle czasu od założenia tego tematu. 5 lat. Pewnie dużo w Waszym życiu się pozmieniało. Jestem ciekawa co u Mateuszka. W ogóle jestem ciekawa co z Wami wszystkimi się dzieje. Ja nadal jestem studentką. Jeden kierunek już skończyłam, ale w między czasie zaczęłam studiować Biotechnologię. Obecnie mieszkam w Toruniu i myślę, że już tutaj pewnie zostanę. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Odezwijcie się. Buziaki. Angelika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessska2
Heeej u mnie wszystko okej.Ciesze sie ,ze u Ciebie tez jest dobrze Blue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×