Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

No właśnie myślałam że nie ale mama powiedziała mi ze nad morze jedziemy na kilka dni , nie wiem czy jechac ... mialam ze znajomymi jechać na biwak jakiś czy coś :P ale to w innym terminie . Troched bd sie chyba nudzić z nimi nad tym morzem , żeby to byl 1 2 dni ... a ty chyba 4 bd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miałam iść z kolegą :P ale stwierdziłam że mi się nie chce ( mam tłusta głowę :P ) zanim ją umyje wysusze itp :P a kuzynka juz z rana z kuzynem u mnie byli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty uczysz się jeszcze w szkole średniej :P ? Czy już niedługo studia :D ? Chyba pojadę . Komputer wezme ze sobą to moge jechac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne Angelika tez nie spotykane , a to nie jest moje imię hehe taki nick wziełam, bo naczytałam sie tu głupstw i nie chciałam podawac hehe , a wam moge powiedzieć mam na imię Ola, juz pewnie sie przyzywczaiłaś do tego nicku. , a Barbie nie chciałam podawac , bo tak na mnie mówią w szkole,każdy se to jakoś kojarzy, a ja właśnie nie jestem taka Barbie co ma dwie lewe rece tak mówia, bo niby tak wyglądam ha ha , juz długo od koloni jak miałam 13 lat i potem koleżanka co była ze mna to była ze mna w klasie 1 technikum i przez nia znów na mnie zaczeli tak mowic, bo powiedziała Barbie, bo nie pamietala mojego imienia hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Vanesska to wezme od bierzmowania , które juz daaawno powinnam miec jak mozna oczywisice takie imie , a jak nie to nazwe tak kiedys córeczke jak bede miała chyba, ze mi sie znudzi hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się naczytałaś ? No przyzwyczaiłam się do nicku , myślałam że masz takie imię :P Ja na bierzmowanie miałam Alicja :P No nie pomyślałam mogłam Vanessa wziąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Barbie to odrazu kojarza nie wiadomo jaka hehe nie kazdy, ale jestem całkiem inna niz tak jak na mnie mowia nie pasuje to do mnie :) ale niech im bedzie hehehe przyzwyczaiłam się Angela naprawde fajowe imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałam byc bardziej anonimowa, bo jeszzce nikt ze znajomych nie mowil mi o tym forum, a ja nie raz se czytałam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Barbie jakieś skojarzenia niektórzy tam mają ;/ No u mnie tez nie wie nikt ze siedze na forum :P i nikomu nie mówilam o nim . Ale ja sie za to naczytałam na tym forum ze Angelika to imię dla sama wiesz kogo :P że brzydkie itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty , przestań bardzo ładne masz imię , nie słuchaj nikogo.Mój chłopak wie, ze sobie pisze tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole śmieszą mnie niektóre tematy tutaj ... prowokacje itp :D Chcociaż czasami nie wiem czy to prowokacja czy naprawde ktoś ma tak glupi problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakieś puste głowy są na tym forum co pisałaś , jest im tak lepiej kogoś jechać , bo są praktycznie anonimowi to sobie mówią hehe , takich ludzi to może nam być tylko zal wspułczuje im, bo chyba nie umią sie odnaleść i maja probley ze soba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mi sie tak wydaje , ciekawe kiedy wszystkie razem się znowu spotkamy na tym forum i pogadamy :P jak na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :)E maja tematy ludzie straszne nie raz , az mnie przerazenie brało haha te smyracze itd.booze lol normlanie lol ! ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno sie spotkamy i pogadamy :) juzbabcia ma pewnie obowiazki , ale pewnie postara sie wpasć i reszta :) ja akurat mam wolne teraz do jakos 18stej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No albo jakiś sedes czy tam Jarek ich najbardzoej pamietam , a i jest jeszcze taki jeden ladaco ? co wszędzie prawie piszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, ale widziałam jak ktos wystawiła i podpisał nie złe suczki z nk , przegiecie , ja mam np. zablokowane foty na nk dla nieznajomych hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja narazie w ogole nie mam zdjec :) , no takie też oglądałam , albo ktoś sie pyta czy jest ładny , ale forumowiczów czy widziałaś :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami założą taki temat , tzn raz trafiłam na taki co wstawiali zdjęcia i trzeba bylo odgadnąć czyje to zdjecie :P ale zaraz skasowali , ostatnio tez był ale tylko 2 zdjęcia byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×