Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość zarazbabcia
mareas-ja nigdy nie mogłam spać jesli dzieci nie było w domu,wiec doskonale wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
on twierdzi ,że to są też pogaduchy u kumpli,ale mimo wszystko....z córką nie mialam takich problemow.Może zadzwonie i powiem żeby wracał ?Nie chcę być nagorliwą matką ,ale nie podoba mi się to codzienne wracanie nad ranem.Chyba nie zalapal ,że to już dom,a nie stancja.A jak akcja porodowa?wiadomo coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moi tez się martwią ostatnio nawet awanturę miałam bo na noc nie wróciłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazbabcia
zięć sie nie odzywa,więc nic nie wiem.Może wysłać kolejnego sms-ka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo sms z trescia''martwie sie o Ciebie''On powinien pokazac , cos w kierunku tym zeby nie bylo powoodu , no, ale mimo tego... powinien przystopowac tak codziennie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazbabcia
bo moje kochane rodzice sie boja o swoje dzieci i nie ma w tym nic dziwnego,ale zrozumiecie to dopiero kiedy same bedziecie mamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze dzwonie jak zostaje u przyjaciolki, albo z przyjaciolmi, lub np, ze wroce poooozniej to tez pisze :) to ze mam te 19 lat duzo nie zmienia :). ale stawiam sie na ich miejscu(rodzicow) i zaczynam rozumiec jak to jest hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazbabcia
no to superrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też dzwonię ale wtedy to było zupelne nieporozumienie pojechałam z kuzynem i kuzynką i na noc zostałam i poszłam dacie dać klucz i powiedzialam ze jutro wrócę gdzie i z kim jade , myślałam ze tata powie mamie , a okazało sie ze nie powiedział i awantura była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie nie zbawi napisanie smsa , ze bede pozniej , zeby sie nie martwili lub zadzwonic ze zostaje tu i tu, mi rodzice ufaja i szanuje to wiec nie robie wybrykow hehe, jestem soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazbabcia
JEST JEST,JEST WAGA3100 53 CM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie robię wybrków i też mi ufają tylko ta ostatnia sytuacja troche dziwna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata to nie moze sie pogodzic ztym, ze mam chlopaka mysli, ze zaraz bedzie nie wiadomo co, ale mam swoj rozum mam mi ufa co do tego, tata to pewnie zazdrosny o coreczke, ale przejdzie mu :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
no wlaśnie..ale on uważa ,że codziennie nie musi się tlumaczyć,bo ma swoje 21 lat:PByly smsy jeszcze rok temu,ale jak poszedł na studia,to już inne zachowanie.Nie podoba mi się to...rozmowy nic nie dają niestety...bunt czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie mysli ze jak studiuje ;p to dorosły wielki ;p i moze niewiadomo co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻBABCIA
DZIEKI DZIEWCZYNY,ŻE BYŁYŚCIE ZE MNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×