Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość jużbabcia
:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie lubie :) Czytam każdy post :) tylko nie zawsze mam czas żeby odpisac :) Ciesze sie ze z wnuczkiem juz wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wakacjach oczywiście wracam do szkoły :P No i niestety ciężki rok mnie czeka , matura , więc postaram się już od samego początku wziąc się za siebie , mam nadzieje ze wytrwam :P a potem studia :) nie wiem czy sie cieszysc czy rozpaczac ;p pamietam jak dopiero szłam do LO a tu juz prawie koniec :( a 3 klasa to leci szybkoooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jużbabciu jaki wstyd ? Idź i zrób te prawko :D ja tez mam zamiar isc :D heh ale pewnie nie zdam :D no ale cóz trzeba probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
nie nie są Panie stare...tylko myślałam, że nie będzie chciał pisac ze smarkulą... A ja niestety dopiero gimnazjum..aż płakać mi się chce na mysl, że mam do tej szkoły wracać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
szkola nie powinna aż tak negatywnie dzialać na ciebie.Nie możesz jej zmienić? Nie ma żadnych pozytywów? Przeglądam allegro i szukam paskow wybielających na zęby.Może ktoś stosowal i może doradzić czy lepsza blenda-med czy crest?Chce mi się HOLLYWOODZKIEGO uśmiechu :P, a co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
szkoła mnie dobija..a w ogóle musze przynosić same dobre oceny, bo mój tata jest zły jak mi idzie źle..bo musze wyjsc na ludzi jak on:/ wrr...a ja używam sensodyne..i mam białę ząbki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
co tam z moim konkursem?Nikt nie startuje? Siedzę w domu obolała.Nie odwiedzam wnusia,bo może to jakas wirusówka,więc lepiej nie ryzykować!! Natasza-jak czytam Twoje wpisy to mam wrażenie,że jestes bardzo nieszczęśliwa.Może sie mylę i oby tak było. Masz jakieś przyjaciółki,albo chociaż koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
No bo nie mam w życiu za ciekawie..a mam przyjaciółke, ale mieszka po drugiej stronie Polski, bo ja tam kiedyś mieszkałam..ale się przeprowadziliśmy..no i mam tutaj koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
tata chce dobrze i wie co mówi.Ja też to powtarzam synowi (corka już wyszla na ludzi) ale on nie chce sluchać.Wiem jak to jest,bo pamiętam jak mi mowili i identycznie reagowalam.Pewne rzeczy dostrzega się po czasie,pewne po latach ,ale przyjdzie taki czas ,że spojrzysz na to inaczej .Zwłaszcza jak będziesz miala swoje dzieci.Koniec z mądrościami życiowymi,bo już wyglaszalam je godzine temu synowi :PZęby mam biale ,ale jak zobaczylam u córki wybielone, to zrozumialam ,że tylko tak mi się wydaje.Pasta sensodyne to jest wlaśnie do nadwrażliwych zębow i bardzo się przydaje podczas wybielania.Natasza..co taka przygaszona jesteś?Więcej radości z życia,wszystko ma dobre strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
Blue1234-dlaczego z góry zakładasz,że nie zdasz? Z maturą też sobie poradzisz.Moja córka na początku mówiła,że nawet nie będzie podchodzić do matury,ale "zmądrzała"i zdawała. Od września rozpoczyna naukę w studium,bo chce zmienić kierunek wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
jużbabcia-przeziębienie?lepiej w domu dojść do siebie, niż maluszka zarazić ,albo mamę.W taką pogodę chorować to :( ale mi się chce już wnusia..tych tlustych nożek i cieplych buziakow.Chyba zacaluje jak zobacze-takie są uroki jak się mieszka daleko od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
mareas-masz rację :( Jak często widujesz wnusia? To raczej nie przeziębienie,ale coś z żołądkiem ,ale wole nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
wnusia widze raz,dwa razy w miesiącu,bo dlużej nie można wytrzymać: )Dzieli nas 200km ,niby nie daleko ,a jednak...zwlaszcza ,że muszę się chorą mamą opiekować i nie mogę zostać u nich na dlużej.Ale już za tydzień nad morzem będziemy razem,to będą pogaduchy z córką i zabawy z malutkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
to ja Paniom moge oddac mojego 3 letniego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
masz sie,więc czym cieszyć.Oby tylko pogoda Wam dopisala. Z kim na ten czas zostawisz mamę,jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
siostra ma przyjechać na dzień-dwa,a zakupy wnuczek kochany będzie robil:),bo nie chce z nami jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Natasha-z 3-latkiem pewnie dużo nie pogadasz jak z bratem :)ale napewno kochasz tego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
ale napewno nie umiem tak jak Panie swoj wnuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
No to życze milego spotkania i wypoczynku.Nacieszysz sie wnusiem. Tylko nie zacałuj go,bo przestanie Cię lubić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
chyba już nie ma nikogo ,to ja też idę :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
Natasha 15 -Tylko tak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Ja chyba nie umiem go bardzo pokochac..choc słodki jest...i gaduła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
Natasha 15-POTRAFISZ I KOCHASZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
no hmm.a czy ktoś to widzi..nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×