Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

# razy próbowałam wysłać te wiadomość, coś mam z netem znów wrr, co tam blue ? :* Kupe lat heeheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie jadę nad morze :( tylko na biwak ze znajomymi :) musiałam cos wybrać bo to w tym samym terminie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa, ale jaja 2 razy mi pisalo, ze za malo czasu uplynelo od napisana wiadomosci czy cos takego i nie moglam , a patrze a tu juz 2 razy napisalam to samo masakra co za internet;/ to jedz biwaki sa super na pewno Tobie tez sie uda weekedn i ogolnie zalezy kiedy pojedziesz, ale uwazaj na siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy czy w weekend pojdziesz czy w tygodniu hehe, bo wakacie to mozna kiedy sie chce , moi znajomi pracuja i moj chlopak i moge wekend chyba ze piatek sobota niedziele i zalezy jakie zmiany , np piatek po 1 zmianie :) hehe:) jedz fajnie tak masakra jeszcze jak pogoda super łooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błedy wrrrrr, (wakacie) a ma byc wakacje . wiadomosc mi sie wysyla chyba minute co za nt juz sie wkurzam hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeziorko namiocik red's hehe znajomi i moj boy hehe łazilismy gadlismy kapalismy sie sloneczko zadnych nudow , fajnie było :) , a teraz moja super bezprzewodowa klawiaturka sie tnie co jakis czas, musze wymienic na taka na taka na kabel wkoncu heeh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My akurat jedziemy na domki :) w środę po południu i wracamy w piątek rano chyba albo po południu bo wieczorem imprezaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grilka mielismy, tam co parę metrów są ludzie pod maniotami też i sa ławeczki , my mieliśmy taki mały pomościk , jeszcze koleżankę spotkałam z którą miałam sie spotkać hehe jeszcze mówiła , a mielismy sie spotkać hehe, ale i tak muszę sie z nią umówić , fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze moi rodzice wyjeżdżają i nie bd ich do poniedziałkuuuu :D A wiesz mi też coś się muli ten internet ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajnie , fajnie domki hehe jak burza by była , ale w namiotach tez fajnie :) to zyczę miłego wypadu normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) teraz cos szybko sie wysłało , ale już mnie wkurza i chyba zaraz spadam z tąd eh ja mam iplusa jeszcze do marca, bo mi sie umowa kończy i wole z multimedi , z iplusa dwa tygodnie jest oki, potem się muli ,jakis limit masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jaki to kolor jak go nazwać u mnie w pokoju taki pomarańczowy wyciszony jasny , a jak jest ciemno i pali sie światło to pomarańcz wychodzi , w sumie taki przytulny kolor :) Kiedyś zawsze chciałam mieć różowy hehe, a teraz może być ten już się przyzwyczaiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam różowy przed malowaniem , teraz mam fioletowy taki jasny i na jednej scianie taki ciemniejszy i taki wzorek mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak ma jedną ścianę jasny niebieski, a druga ciemny niebieski tak 4 ściany sa pomalowane , wie tak dwie tak pewnie coś w podobie do ciebie, ale będzie chyba malował na inny , ale jeszcze nie wiem, a ze wzorkiem na pewno super to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×