Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Tak tak zdałam , na studia też się dostałam do Torunia . Oj tak wiem coś o jeżdzeniu po Olsztynie :D Już chyba pani wspominała kiedyś al bo mi się wydaję skąd jest :P Ale chyba gdzieś niedaleko mnie ;D skoro ma Pani jazdy po Olsztynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha16
Witajcie:) jak wakacje mijają? Super, że Pani się wybrała na prawko.. Blue gratulacje zdanej maturki:) mój brat tez zdał..na jakie studia poszłaś? Ja zakończyłam wkońcu gimnazjum..jupppii..z czerwonym paskiem:D I dostałam sie do liceum:) oczywiście wszystko powiązane z matematyką:D ale najgorsze, że musze chodzic na kursy z angielskiego, bo będe mieć dużo lekcji angielskiego a ja nie umiem go..wrrr...nie znosze języków obcych.tzn niemiecki lubie jako tako:D A ja już nigdzie chyba nie wyjade:( mam szlaban..ale o tym opowiem innym razem..Teraz lece, bo mam dziś urodzinki :D Pozdrawiam i całuje :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha16
Dziękuje Vanesska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Natasha . Zyczenia troche spoznione ale szczere ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha16
Dziękuję Bardzo:):* Urodzinki udane:)tata z bratem super imprezki przygotowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic ciekawego ciągle tylko praca dom plaża i tak w kólko od czasu do czasu spotkam się ze znajomymi :P Ostatnio chcielismy jechac właśnie do Grunwaldu ale nie pojechaliśmy ... ;/ bo stwierdziliśy ze nie ma sensu stac tyle czasu w korkach :D Wczoraj byłam zawieźć dokumenty do Torunia :D I jestem już studentką . DOstałam się też do Olsztyna ale nie wiem na co sie zdecydować ... W Olsztynie mam jeszcze troche czasu na dowiezienie dokumentów . A co tam u Was słychac ? Babuszko - Jak jazdy ? Kiedy egzamin ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Blue ok, szukam pracy rozesłałam Ci na wakacje i weekendy na razie tylko hehe :) A tak to nie raz wyjeżdzam sobie z teraz już moim narzeczonym :) Ale ślub nie prędko :P hehe ,no to gratuluje studentko i życzę powodzonka na studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję :) O to widze że u Ciebie zmiany :) Ślub i te sprawy :D Poważny krok :D Babuszko co się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie!Zaden slub gdzie tam dopiero za pare lat 5 jak nie wiecej po co sie spieszyc hehe :)A te zareczyny to tylko,by utrwalic nasz zwiazek i,ze raktujemy siebie na wzajem powaznie :) Babuszko co sie stało :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha16
Babuszko co się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babushka...
martwimy sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądząc po zapalonej
wirtualnej świeczce ktoś Babuszce zmarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie. Minął rok jak zaczęłam pisać w tym temacie i cieszę się,że tak długo wytrwałyśmy razem. W naszej rodzinie zdarzyło się duże nieszczęście.Zmarł nasz szwagier. Miał dopiero 57 lat.Był takim dobrym człowiekiem.Dbał o rodzinę,dzieci i wnuki.Zawsze był dla innych , pozostawiając często własne sprawy,na potem.Nigdy nikomu nie odmówił pomocy.Miał jeszcze tak wiele planów o,których mówił, a Bóg go zabrał . Dlaczego? :( Dołączył do swego syna,który 13 lat temu w wieku 15 lat, zginął w wypadku samochodowym.Spoczął w rodzinnym grobowcu obok niego. [ * ] Blue-Przez jakiś czas nie jeździłam,ale dziś byłam na lekcji.Jeździłam 2 godz.po tym nieszczęsnym Olsztynie.Szok.Instruktora mam świetnego.jest cierpliwy i spokojny. Twierdzi,że dobrze sobie radzę,choć mi nie bardzo chce się w to wierzyć. Vanesko-chodziło mi o skomentowanie mojej decyzji o nauce jazdy :) Cieszę się z Twojego powrotu Nataszko. Wszystkim życzę pięknego dalszego ciągu wakacji.Cieszcie się życiem i pogodą.Nabierajcie sił na dalszą naukę :) Blue studentko-gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszko bardzo smutna sparwa :( A z nauka jazdy świetny pomysł :) ,trzeba uwazac na drodze,ale co z tego jak my uwazamy,a inni nie . Dziekujemy odpoczywamy i korzystamy z wakacji ,Ty tez Babuszko czerp z lata jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszko bardzo mi przykro :( Niestety życie jest niesprawiedliwe . Jutro mam wolne :) spędzę cały dzień na szukaniu jakiegoś mieszkania ;/ Muszę coś wybrać i pojechać obejrzeć , bo czas ucieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 16
Babuszko,niestety tak już jest,jedni się rodzą drudzy odchodzą..Przykree.. Moja babcia jest w szpitalu( nie lubię jej po tym jak mnie traktowała i wyzywała, ale martwię się o nią) ma sparaliżowaną prawa stronę..:( Miałam jechać z dziadkiem w góry, ale pojechał do niej ( choć się rozwodzą, bo dziadek nie wytrzymywał, to cały sie trzęsie co będzie z babcia dalej) Tate teraz tak samo boli, bo nie odzywał się do mamy długi czas...źle się z tym czuje.. Życzę wam miłych wakacji, ja za tydzień jadę z tatą do turcji:D nie będzie mnie cały sierpień:) Pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×