Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Ciąża biocehmiczna-kto to przeżył?Kiedy można zaczac starnia??

Polecane posty

Gość gość
Ja po biochemicznej mam niedrozne jajowody i wiecej razy juz nie moge zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Ja kwas foliowy biorę od września, czyli od czasu od kiedy staramy się o dzidzię, gość.....a byłaś u lekarza i pytałaś czemu druga ciąża też biochemiczna? Czemu tak się dzieje ? Dziewczyny głowy do góry.....uda nam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam miałam monitoring owulacji i okazało sie ze ja miałam owulacje w 36 dniu cyklu... Wiec moj cykl twal 50 dni. Mówił ze nie wiadomo nie ma stałych przyczyn czasem to moze być właśnie za maly poziom kwasu foliowego czy innych witamin czasem za wysoka prolaktyna czasem brak jajeczkowania albo za cienka sciana macicy żeby zarodek sie mogl zagniezdzic... Ogólnie trzeba się przebadać wzdłuż i wszerz hormonalnie itd żeby spróbować znalezc przyczynę. Ja tak jak mowie na razie odpuściłam bo ślub przygotowywania praca na 2 etaty stres to raczej nie sa komfortowe warunki na dzidzie:) ale idz do porządnego lekarza ja dopiero za 4 razem (wszystkie wizyty płatne!) znalazłam porządnego lekarza który sie zainteresował i zaczął diagnostykę pozostali machali reka i mówili ze dwa lata trzeba próbować potem zacząć sie martwic... Skąd jesteś? Z jakiego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Ja jestem z DE, mi lekarz powiedział że nie ma ze strony medycznej abym nie zaszła czy nie donosiła. Tłumacze sobie że matka natura tak chciała i tak miało być, i następnym razem się uda. Wiele dziewczyn miało tak jak my i zaszły więc nam się też uda ✊ Musimy myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mysle bedzie dobrze! matka natura wie co robi takze trzeba wierzyć ze wszystko sie uda, 3mam za Ciebie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Gość- nie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow666
Witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uda się uda !!! Ja po ciąży biochemicznej zaszłam w ciążę po 6 miesiącach ! Poszłam do lekarza wyliczył w które dni się kochać intensywnie i udało się !!! Dziś 21 tc !:) Trzymam za Was kciuki Kochane !!! :) Uda się na pewno !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Pewnie ze się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Nie wiem czemu nie dodają się wszystkie moje komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Gość gratulacje Rainbow 666 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Gość gratulacje Rainbow 666 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika167
Witaj Rainbow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika167
Jakby co to ja jestem ten gość z 30.07 g 23:09, 27.10 15:55, 18.03 21:11, 19.03 12:08 i 19.03 21:44:D przybieram imię bedzie łatwiej sie rozpoznawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Cześć Monika167 ...tak tak będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
My jeszcze dwa tygodnie i zaczynamy starania od nowa ( jeżeli w terminie przyjdzie @ ) chociaż moja znajoma mi wczoraj powiedziała że po ciazy biochemicznej można starać się od razu ale sama nie wiem.....ale chyba też nie jest realne aby zaraz czy po miesiącu się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika167
Lena nigdy nic nie wiadomo niby lekarze zalecają w następnym cyklu (w sensie za miesiąc) ale na pewno nie zaszkodzi spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Tak Monika167 ....niby tak ....ale boję się aby nie było powtórki i może faktycznie poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika167
Nie jestem lekarzem ale wydaje mi sie ze nie powtórzy sie tylko dlatego ze za wcześnie spróbujesz a raczej ewentualnie z innych przyczyn które mogły wczesniej to spowodować a nie z zostały wyleczone. Ja tez się bałam po pierwszej i potem jak sie to powtórzyło to przeżyłam to tak mocno jak za pierwszym razem i raczej nie można sie do tego "przyzwyczaić". Nie warto sie jednak poddawać tylko dlatego ze strach Cie ogranicza. Bedzie dobrze wierze w Ciebie i w to ze się uda!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Monika167 Grund sie nie poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Monika167 Grund sie nie poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika167
Lena dawaj znac jak tam sytuacja u Ciebie :) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Nie wiem czemu ale nie wszystkie moje komentarze się dodają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez taka ciążę przezylam. Okres spoznial sie 2tyg. Testy pozytywne. Dzien przed wizyta u gina mocne krwawienie. Wizyta w szpitalu i diagnoza- pusta macica. Po paru mcach znow ciąża i znow niedonoszona..w 9tc brak echa serca. Przestalo bic tydzien wczesniej. Na szczescie w tej chwili jestem juz w koncowce i rodze lada moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
Gość a po jakim czasie zaszlas znowu ? Tzn w tą obecną co jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 79
I nastała cisza....ile czekałyscie na okres po ciazy biochemicznej ? Przyszedł normalnie czy z opóźnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka69
10 maja Beta 297,30. 11 maja Plamienie, 13 maja Beta 28,90. Okres przyszedł 17 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniska167
Julka69 przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Witajcie. Miałam ciążę biochemiczną. To było w poprzednim cyklu. Organizm sam ładnie się oczyscił i w tym cyklu już mogliśmy na nowo rozpocząć starania. Właśnie jestem w trakcie owulacji więc za 2tyg będę wiedzieć czy starania dały owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika167
Kaszkamanna trzymam kciuki dawaj znac czy sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×