Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataSzaa13

ILE POWINNAM WAŻYĆ PRZY 171 WZROSTU?

Polecane posty

Gość nataSzaa13
TO CO PISAŁA NIBY NATASZA13*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik---
"zwłaszcza pytajnik-- !! Po tobie to dopiero widać , może lepiej rzebyś ty zaczęła/ął się odchudzac?" 💤 najpierw to ty sie naucz pisac bez bledow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk
Witam jestem Dietetykiem który pracuje w swej dziedzinie od ponad 5 lat chętnie mogę ułożyć panią diety dostosowane do Pań stylu życia oraz do nałogów jakie Panie posiadacie. Moje diety można również nie raz spotkać w gazecie Vitalia, Joy, oraz Vita. Moje diety są znane w całej polsce ale również lecze pacjentów w Niemczech gdzie jest tam największe zapotrzebowanie na dietetyków gdyż właśnie tam jest największa otyłość wśród ludzi w Europie. Skończyłem również 2-letni kurs instruktora Fitness i moge dostosować zestaw ćwiczeń do Pań trybu życia. Zostałem również nagordzony wyróżnieniem wielu specjalistycznych ośrodków w polsce które zjamują się leczeniem osób otyłych, mój sposób pisania diet jest oparty na wielu czynnikach które wrunkują odpowiednią klasyfikacje spożywanych produktów przez nasz orgaznim oraz ewentualne spalanie ich poprzez cwicznia z różnego zakresu których również jestem pomysłodawcą. Średnia stała utrata wagi przy mojej diecie wynosi około od 5 do 7kg na 24 dni Jeżeli jesteście zainteresowane piszcie na maila: kuba290492@gmail.com (proszę nie odpowiadać na forum) . Ułożenie diety to koszt od 5, 10zł. Więc wporównaniu z innymi ofertami jest to nie wiele. Robie to tylko dlatego ponieważ pragne pomóc osobą otyłym lub tym które chcą zrzucić pare kilo ponieważ wiem jakie to istotne w naszym zdrowiu i jakie to niesie konsekwencje. Pozdrawiam Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esssennn
kubo jeśli tak układasz diety jak posługujesz się językiem polskim, to czarno widzę przyszłość Twoich klientek... poza tym tak dobry ekspert, jak siebie opisujesz nie reklamowałby sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twojpsychiatra
Wedlug mnie, droga Autorko, powinnas schudnac do 40 kg, gdyz przy 50 kg zapewne jednak uwidoczni sie w niektorych miejscach rozpacz w postaci tluszczyku, a zatem, w mysl zasady, ze 'przezorny zawsze ubezpieczony', radze zrzucic dodatkowe 10 kilogramkow, tak, bys byla pewna, ze nikt nie nazwie Cie spasla swinia. ZYCZE POWODZENIA:D A teraz powaznie: nikt przy zdrowych zmyslach przy Twoim wzroscie nie chcialby wazyc 50 kg! Bedziesz wygladac jak nie przymierzajac zarzygany szkieletor! Sorry za inwektywy, ale poziom Twojej inteligencji wyzwala we mnie zle emocje... Nic to, szkoda moich palcow na pisanie w Twoim kierunku, trwaj dalej w swoich postanowieniach, krzywa tyczko :) Pozdrawiam tych 'normalnych' !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ogarnijcie się xDD To że laska woli wyglądać jak szczypka i być deską z dwóch stron to już jej sprawa :)) Prawidłowa waga przy 171 to 59-61 coś koło tego ;) Ja waże 60 i mam wcięcie w talii, spory tyłek, biodra i uda i to serio fajnie wygląda :) ale oczywiście komuś innemu będą podobały się figury jak dla anorektyczek czyli wystajace żebra, brak bioder( biodra bardzo fajnie podkreslaja sylwetke), brak piersi i tyłka i nogi jak patyki co jest ugh :/ moim zdaniem figura ani troche kobieca ani nic bleee no ale jak ci sie podoba to rob co chcesz, tylko nie wyzywaj osob o odpowiedniej wadze i z lepsza figura od ciebie od grubasów prosze :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×