Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Grubasek_

27.07.09 r- Odchudzanie i metamorfoza .

Polecane posty

onaaaaaaaa masz racje!!!!! ja pod koniec tygodnia chce zobaczyc jeden kg mniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam idzie dziewczynki?? u mnie na plus, jak narazie kawa rano z mlekiem i lyzeczka brazowego cukru, platki fitness z mlekiem (pol miseczki), jedno jablko, i zaraz jeszcze jedna kawa:) no i musze cos na obiad wymyslec:) jak dobrze pojdzie dzien zakoncze na 700- 800 kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) no ja już po weselu . 1 dnia to się nie upiłam tak strasznie ;) trzeźwa prawie wyszłam i wogóle.. ale wczoraj film mi się urwał ;/ masakra ,dziś do 12 kac.. wymiotowalam , to cale jedzenie poszlo . :) nie jest tak źle , wiele osob mowiło ze wyładniałam schudłam i ze laseczka się ze mnie zrobiła ;) to mnie bardzo podbudowało i wg :) od jutra znow sie biore za siebie .. a z chłopcem ? bardzo dobrze : ) tylko nie wiem , dalej nie jesteśmy razem.. hm ? ;> czeka nas powazna rozmowa już nie długo :PP nadrobie wszystko jutro i dam znać :* kocham was !:) jestem bardzo szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Grubasku!!!!!!!!!!! nareszcie wrocilas:P:P ciesze sie bardzo ze wesele sie udalo, no i ze chlopiec byl odpowiedni:P:P:P po dwoch dniach tanczenia to pewnie z kilogram wytanczylas:P napisz jutro jak ci idzie odchudzanko wielkie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka nie zostalas sama w zadnych wypadku :) Grubasek widzisz,wiedzialam,ze bedzie wspaniale.. :) ciesze sie,ze jestes szczescliwa :) ja wczoraj dosc dobrze, maly kawalek pizzy i 3 gruszki :P nie zdrowo zbytnio ale wole sobie wszytskiego nie odmawiac bo wtedy od razu odpadne z diety i rzuce sie na wsyztsko, nie na kawalekpizzy tylko na 2 pizze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , narazie nie chce się ważyć.. hm , mam zamiar to zrobić w poniedziałek . a od dziś ograniczam jedzenie ;) i tak jestem z siebie bardzo dumna , starałam się mało jeść na weselu ;PP . ale i tak jadłam . hmmm . ogólnie to wczoraj jeszcze zjadłam 2 batony ;/ ale to dlatego ze było mi troche smutno... ale od dziś już ostra jazda :) trzymajcie się:) odezwe się wieczorkiem :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! az mi kamien z serca spadla ze jestescie:P:P Ja jak narazie popijam druga dzisiaj kawke a na swoim koncie jak do tej pory mam jakies 600- 650 kcal, wiec nie jest zle:) odezwe sie wieczorkiem 3maj cie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Sorki że sie nie opdzywałam, ale mialam jakieś dziwne dni. Ostatnio troche mi sie w zyciu dzieje miałam je bardzo poukladane a teraz sama je sobie świadowmie troche mieszam i zaczyna mnie to przerażać :) ale dam rade mam nadzieje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam nie katować się żadnymi dietami ;) bede jeść góra 1000 kcal ;P i mi to styka . rano płatki z mlekiem . jakis owoc . obiad - pol z normalnej porcji . płatki . woda ,woda ;d .coś takiego planuje na dziś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsadny pomysl Grubasku:) powoli, madrze i na stale... ja wczoraj troche poszalalam a dzisiaj biore sie w garsc... nie mam jeszcze zaplanowane co bede jadla ale nie chce przekroczyc 800 kcal, i bedzie dobrze:P odezwe sie pozniej buziaki 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem, ale nie chudne to mnie nie motywuje:( potrzebuje takiego kopa, ktory mnie zacheci do walki... ehhhh i co tu zrobic jak waga nie spada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywrotkaaaaaaa
Cześć dziewczyny, przyłączam się do Was! ;) Nie czytałam, co prawda wszystkich Waszych postów ( ze względu na późną porę ;p), ale obiecuję, że nadrobię zaległości. A piszę dla tego, iż chcę się podzielić moim niedawnym, ale pewnie banalnym dla większości odkryciem, mam nadzieję, że się nie powtórzę;p Otóż, ja ostatnio zaczęłam wierzyć w moc zielonej herbaty. I słuchajcie - wydaje mi się, że to całkiem dobry sposób, by schudnąć lub przynajmniej - nie tyć. Zielona herbatka, pomaga spalić cholesterol - to przede wszystkim. A co więcej dostarcza energii i mocy tak żeby móc się efektywnie odchudzać. Ja co prawda schudłam już 4 kg, ale to raczej zasługa tego, że pracowałam przez wakacje i po prostu nie miałam kiedy porządnie zjeść ;p Ale teraz jakoś się nawet przyzwyczaiłam i nie ciągnie mnie do słodkości itp. A kiedy nie mogę się powstrzymać, to jeszcze tego samego dnia, albo wybieram się na spacer (szybki ;p) lub robię z 50 brzuszków, parę przysiadów i rowerek, żeby chociaż trochę kalorii spalić ;p Wydaje mi się, że to pomaga...Musi! ;) no i to by było na tyle. Najważniejsze to wierzyć w to, że się uda :D Aha! I dodatkowo polecam jeszcze książkę "Potega podświadomości" - Murphy'ego - żeby się porządnie przygotować od strony psychologicznej, bo to też ważne ;) (9.90 -cena książeczki). No, to pozdrawiam i życzę sukcesów! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowiłam się nie głodzić, dziś mam zabieg , nie będę mogła chodzic przez dwa tyg , tylko leżeć i leżeć... będę na silnych lekach więc nie wiem czy bede jesc zbyt wiele , ale teraz mam ochote na płatki , i je zjem .. od września będę ograniczać ale narazie nie mogę . oczywiscie nie bede jeść byle czego - słodyczy i tak dalej , ale poprostu :) i pozatym.. ogarneły mnie strasznie negatywne emocje , straciłam przyjaciela... o ile można go tak nazwać , zakochałam się w chłopcu w którym nie powinnam ( jest mi ciężko . ale to długa historia.. ) i jeszcze ten zabieg - boję się trochę , ale będzie jak będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie Grubasku!!!!!!!! Bedzie dobrze!! ja ostatnio tez mam ciezki okres w moim zyciu i troche mnie to przerasta, no ale kto dzisiaj nie ma problemow:P Damy rade dziewczyny, nie ma co sie dolowac, zycie jest za krotkie na dola:D wywrotkaaaaa witam Cie serdecznie w naszym skromnym gronie:D tak jak mowisz ja tez wierze w moc zielonej herbaty, ostatnio troche sie zaniedbalam w jej piciu, musze to nadrobic... A ja jak narazie wypilam kawe i to na tyle, zaraz cos zjem:) odezwe sie jak sie doprowadze do ladu i skladu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam jedną porcje płatków ;> -300 kcal . no i mam zamiar zjesc zaraz jeszcze jedną . heh , jeszcze do tego mam okres ;d . dziś dostałam ;/ no i bosko ;( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ale mam doła :(:(:( znowu przytyłam, 66 kg poza tym liczyłam BMI i wyszło że mam otyłość :(:( wogóle do dupy jakiś dzień. Niedlugo mam egzaminy do policji i nie ma szans zeby taki sloń jak ja zdał :(:(:( TRAUMA :(:(:(:( ODCHŁAŃ :((:( CZARNA DZIURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdasz ! uwierz w siebie , od jutro bierzemy się za siebie . dziś doszłam do wniosku , że jeżeli bede chcial cos zjesc patrze w lustro i wyobrazam sobie mojego najgorszego wroga i jakbym skomentowala (sama do siebie ) jego wyglad . mi pomaga ^^ heh :) od jutro będzie dobrze ;P :) uśmieszki :** i głowy do góry ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i od jutra leżeć będę do soboty ; //. bede lezec w takim pasie , zawinientym na brzuchu - kiedys moja mam używała ,niby ze modeluje czy cos , zobaczymy :) hehe :** dobranoc , do jutra . / od jutra -post ścisły ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) codziennie sobie obiecujemy coraz wiecej a nie za wiele z tego wychodzi zauwazylam ;/ musimy sie w koncu wziac za siebie.. ja mam dzisiaj urodzinki :D wiec raczej tez mi nie wyjdzie :P tak tak,zawsze trzeba szukac usprawiedliwienia :D jedyna nadzieja dla mnie to taka,ze jak zacznie sie wrzesien i szkola to bedzie mi duzo latwiej :) mam nadzieje,ze faktycznie tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaaaaaaaa- WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI URODZINEK:d:d jak bedziesz zmuchiwac swieczki to sobie pomysl ze chcesz schudnac moze cos pomoze:) a ja totalna zalamka, masakra!!!! no brak slow!!!! weszlam dzisiaj na wage z nadzieja ze zobacze kilogram mniej a tam co 58 kg........ juz nie wiem co mam o tym myslec, jesli jem 1000 kcal i nie chudna to ile mam jesc 500?? a moze wogule mam nie jesc:( zalamalam sie!! pije kawe i mi odechcialo na jakiekolwiek sniadanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś w miarę ok .. jak na powrót : śniadanie - 50 kcal . 2sniadanie - 50 kcal . obiad - 300 kcal . podwieczorek - 70 kcal i na kolacje chyba zjem płatki bo nie wiem - jestem strasznie głodna :// .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaaaaaaaaa - wszystkiego najlepszego ! :) agatka - hm , może to taki postój ? czy coś . wytrzymasz :* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie do 17 było dobrze ;/ potem mnie naszło na pół kubka płatków i 7 kromek chleba z pasztetem ketchupem i plaster pomidora i masakra ;/ zjadłam 4 tabletki przeczyszczające . - od tego nie umrę ;/ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×