Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyceczek

ADRESY SKLEPÓW ZE STANIKAMI O DUŻYCH ROZMIARACH

Polecane posty

Gość cyceczek

Podawajcie linki jeśli macie... mam straszny problem z moimi ogromnymi piersiami... fajnie by było gdyby nie były niebotycznie drogie... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyceczek
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat z tych podanych qyżej to żaden się specjalnie nie nadaje. Tu masz forum, gdzie dziewczyny pomogą dobrać rozmiar i znajdziesz wszelkie informacje o markach, modelach czy sklepach właśnie: www.biusciaste.prv.pl Tu jest mapa dobrych (mających w ofercie obwody od 60 i miski do K) sklepów stacjonarnych: http://stanikowamapa.prv.pl/ A tu sklepy internetowe: http://tnij.org/dkoe Polecam też inne linki z mojej sygnaturki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revitaly
Moja siostra, która ma naprawdę duże piersi często kupuje na aukcjach na allegro czy lepiej nawet na e-bayu, Zdarza się że ktoś sprzedaje produkty ze stanów czy UK gdzie jest o wiele więcej kobiet biuściastych więc i modeli jest znacznie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w przypadku nietrafionego rozmiaru na allegro czy ebayu u osoby prywatnej nie ma możliwości zwrotu, a w sklepach masz 10 dni na spokojne przymierzenie i odesłanie jeżeli Ci się coś nie spodoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
To prawda, lepiej jest kupić jak już to w sklepie który ma i sprzedaż online i sklep stacjonarny wtedy ma się możliwość zwrotu bądź wymiany. Moim najnowszym nabytkiem jest stanik od Nipplex. Całkiem dobrze trzyma piersi pomimo cienkich szelek. I po kilku praniach w pracle nadal wygląda ok. Czego chcieć więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marell
Jeśli chodzi o sklepy on-line to zobacz sobie do tego klubu zakupowego stilago.pl Tam często mają kolekcje bielizny z europejskich marek, więc można znaleźć naprawdę duże rozmiary biustonoszy z tej już wyższej półki. Dzisiaj na przykład mają z paryską bieliznę DIM przecenioną o ponad połowę. Warto śledzić ich wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweat_paradiseeeee
wiem jaki to jest problem żeby kupić biustonosz w dużym rozmiarze, bo moja koleżanka ma duże piersi. Ale zawsze można poszukać w siec. Mnie bardzo podoba się sklep jagna.pl mają w swojej ofercie biliznę wielu firm i można znaleźć tam i duże rozmiary i całkiem małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zobaczyć na balkonetka.pl ;) tam jest duzo informacji i dziewczyny sobie pomagają , ja sie będę rejestrować ;) mam nawet sama kilka nietrafionych rozmiarów a na allegro nie zawsze opłaca się odsprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiscie posiadam zgrabny
biuscik przeciętnego rozmiaru, ale widziałam ostatnio na metrze centrum (na gorze w tej galerii nad peronem) sklep o nazwie "Biusciasty zakatek" i tam były manekiny z istnymi wymionami i calkiem ładnymi stanikami na nich, nie jakies bazarowe namioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convi
Jeśli chodzi o dobrej jakości staniki w różnych rozmiarach to na polskim rynka według mnie Gaia dobrze radzi sobie z tym tematem. Bez względu na to jakiej wielkości jest stanik ma on ciekawy design, anie to co było kilka lat temu, kiedy dostępne były tylko białe, czarne i cieliste staniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×