Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca21

Czy istnieją faceci...

Polecane posty

Gość Pytająca21

Czy istnieją faceci przystojni, którzy mają większe ambicje i zainteresowania niż picie i dziewczyny? Czy są tacy, którzy maja jakieś swoje własne pasje, którzy sporo czytają, chcą się stale rozwijać? Przy tym potrafią się jakoś niebanalnie ubrać? Nie chodzi oczywiście o drogie ubrania, bo można ubrać się z gustem za niewielkie pieniądze. Czy istnieje taki facet, który zaimponuje mi swoją inteligencją i poczuciem humoru, a nie swoją małostkowością i głupkowatością? Istnieją tacy czy już spotkam tylko takich w bajkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich facetów. Zrozum, że tacy są tylko w bajkach. Każdy facet to pijak, nieuk, bezguście i cham. Tylko nie wpadnij po przeczytaniu tego w depresję :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca21
Nie mówię, że wszyscy tacy jesteście, wiem, że nie, ale akurat nie mogę jakoś takiego poznać. Przecież dużo nie wymagam, chcę tylko normalngo, myślącego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przystojnym i dobrze zbudowanym facetem. Ksiązki pochłaniam masowo, bardzo lubie też nurkować i grać w piłkę. Ciągle inwestuję w siebie, bo przecież rozwój osobisty jest najwazniejszy :) Mam dobry gust, w pracy nosze garnitury Bossa, Próchnika, drogie koszule. Po pracy styl casual - koszulka, dżinsy. alllleeeeee.... uwielbiam podrywać, wykorzystywać i porzucac dziewczyny. Nie jest to trudne, bo lgną do mnie jak muchy do gówna :) Najeebać się czasami, tak raz na trzy dni, też lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffff
masz za duze wymagania i to twoj problem;) przystojny................itp i co jeszcze bogaty nie dodalas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahaha
Nie każdy... Nie piję, nie palę, mam niebagatelne poczucie humoru i własne pasje, a także dużo czytam... Nie lubię niebanalnego stylu ubierania, mam swój dość prosty. No i oczywiście interesuje się dziewczynami:D Czyli pomimo kilku wad, spełniam dużą część, więc zawsze masz szansę, że znajdziesz kogoś kto spełnia wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ....
Są ..... (nie tutaj, ale są) Mam takiego ... :) Tytuł dr .. jako drugi fakultet prawo ... Bardzo przystojny motocyklista ... Książki kupuje hurtowo ... kinomaniak ... podróżnik (zwiedził spory kawałek świata) I jednocześnie zaleta i wada - bardzo trudny ... Jestem 2 kobietą, której się udało go zdobyć ... (choć on mnie wybrał) a żyje już trochę ... ;) Większość kobiet nie ma szans ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca21
Nie, nie zależy mi na tym, żeby był bogaty. Wystarczy, że będzie potrafił myśleć, czego dużej większości facetów brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ....
Ale najczęściej myślący potrafi zarobić ... Mój zarabia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfds
no tak, o tym, ze musi byc przystojny wspomnialas na poczatku :D Niech zgadne, poznajesz facetow o takim charakterze, jak napisalas, ale są brzydalami? No cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa sa ale gdzie
spotkałam takiego jak opisał to WSTRZAS.... NO ale niestety on juz zajety. trzeba szukac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ....
Jeśli chodzi o alkohol to tylko wina ... z wszelkich zakątków świata ... (ale nie na umór - degustacja) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca21
Tak, bo często przystojni faceci myślą, że tylko wygląd im wystarczy i nic więcej nie robią. Przecież faceci też chcą piękne dziewczyny, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ....
Perełek w tym szambie jest niewiele ... ale są ... i przystojni i wartościowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz5
"Przecież dużo nie wymagam, chcę tylko normalngo, myślącego faceta" a czy ty jestes wysoka, szczupla, z duzym biustem, gestymi wlosami, masz dobrą prace, nie czekasz az facet za wszystko zaplaci, masz ciekawe pasje, a nie tylko picie i chodzenie po dyskotekach, fajnie sie ubierasz, jest o czym z Toba pogadac, oprocz mody i kosmetykow, lubisz i umiesz gotowac. Do tego wszystkiego lubisz seks, ale mialas tylko 2-3 partnerow seksualnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahaha
Pozostały problem - jak odróżnić perełkę w szambie od zwykłego główna... aktorów jest wśród nas mnóstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takiego poznałam :o ma pasję której ja z dnia na dzień coraz bardziej nienawidzę . \"Czy istnieją faceci przystojni, którzy mają większe ambicje i zainteresowania niż picie i dziewczyny? \" chciałabym żeby mój miał taką ambicję. A Ty byś wolała, żeby ambicją przystojnego faceta byli chłopcy ? :P i żeby był upierdliwym abstynentem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz szybko zarobić? wystarczy wejść na tę stronę www.polski-bux.pl/?r=nowamary i si zalogować. codziennie 25 reklam do klikania. zarobek gwarantowany a na początek dostajesz 6zł. naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ....
Dla mnie teraz (jestem dorosła) facet jest przystojny kiedy z jego twarzy bije inteligencja ... ta mimika twarzy, błysk w oku - to widoczne ... I tylko wtedy jest dla mnie przystojny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weriowew
Czy istnieją faceci przystojni, którzy mają większe ambicje i zainteresowania niż picie i dziewczyny? a pomysl kobieto logicznie, tacy faceci maja zajebiste powodzenie, myslisz, ze zrezygnuja z tego na rzecz JEDNEJ panienki? Z logiką u ciebie slabo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca21
Nie, chciałabym żeby miał jakieś zainteresowania, jakąs pasję. Bo większość facetów za takowe uważa picie i dziewczynki. Skoro podaję jakieś wymagania to sama chyba też nie jestem kulawa, prawda? Głupia dziewczyna nie szukałaby mądrego faceta, jej wystarczy cwaniaczek. Poza tym uroda to rzecz względna. Uważam, że jestem ładna, ale nie muszę się podobać każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ....
Pierwsza selekcja (perełek potencjalnych) to inteligencja wypisana na twarzy (ja coraz rzadziej się mylę) Mojego widziałam w restauracji ... Pomyślałam sobie ale facet! A pół roku póżniej zaczepił mnie na ulicy ... mówiąc, że pamięta mnie z owej restauracji ... i opisał dokładnie moje ubranie wtedy.... W swoim mieszkaniu ma więcej książek, niż mebli ... (mimo, że sukcesywnie oddaje bibliotece)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca21
Anastazja, właśnie o takiego mi chodzi: bystrego i błyskotliwego, który poraża swoją inteligencją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie takich facetów nie ma... Mnie np interesuje tylko, żeby zaruchać, najebać sie ile tylko można... Książki to zło, miałem jedną, ale się jej pozbyłem bo kiepsko się konweniowała z butelkami wódki stojącymi na szafce nocnej... Poza tym normalne - w wolnym czasie, gdy nie jestem pijany i nie podrywam dup (czyli niezbyt często) oglądam filmy pronograficzne albo mecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ....
Poznałam mnóstwo facetów w swoim życiu (na brak powodzenia, nie mogłam narzekać), ale takie perełki to chyba tylko z 2 ... Więc faktycznie mało takich ... dlatego niektórzy twierdzą, że ich nie ma ... ale jednak są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcx
JA z pewnoscia taki nie jestem . Trudno powiedzieć jaki jestem , bo sam czesto nie rozumiem swojego postepowania . Wiec krotko mowiac nieodgadniony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfds
Skoro poznalas 2, to po co sie pytasz, czy istnieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z uporczywością godną lepszej sprawy neguje - nie ma takich facetów :) Ewentualnie są tacy, którzy potrafią się dobrze kryć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiem faceta
a co to moze obchodzic kogos, kto na pierwszym miejscu stawia to, zeby byl przystojny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×