Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lattina

CIĄŻA OBUMARŁA - DLACZEGO? cz. II

Polecane posty

Gość ania L-S
Jeżeli lubicie góry to polecam okolice Lienz w Austrii ślicznie tam jest. Polskie góry też bardzo lubię zwłaszcza Bieszczady (Ustrzyki Górne) ale szczerze mówiąc są nieporównywalne z Alpami. Tam jest tak jakoś bajkowo i spokojnie. W Karpaczu czy Zakopanym jest dla mnie za "duszno". U nas dziś mija 20 tygodni od śmierci naszego dzieciątka a ja cały czas nie mogę się do końca pozbierać. Mój mąż też z takim ciepłem w oczach patrzy się na wszystkie dzieci aż serce pęka. Choć często się nie odzywam to fajnie, że jesteście dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Anią - Alpy to bajka. Ja co prawda tylko przejazdem, ale i tak byłam urzeczona. Ale polskie góry mają niepowtarzalny urok - no i spory bagaż emocjonalny jeśli chodzi o mnie :) Fakt - najbardziej kocham je poza sezonem, kiedy nie ma tego całego tłoku, a na Krupówkach w każdej knajpce znajdzie się miejsce - wtedy wszystko to nie bije tak komercją po oczach. Z resztą na takiej samej zasadzie uwielbiam Kazimierz Dolny - tylko, kiedy nie ma w nim tłumów, bo tłumy działają mi na nerwy, szczególnie, że mam bliską rodzinę (moja mama jest z tamtych stron) w Kazimierzu i przy różnych okazjach już mnie te tłumy wymęczyły. Aniu - dobrze, że jesteś i Ty. W kupie cieplej :)))) Zbijmy się w kupę - kupy nikt nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja nie umiem spać obudziłam się już po 2 rano i nie zasnęłam już czekałam na wiadomość od gina ale nie napisał może nie miał czasu może odpisze dziś ????? kurcze martwię się co z tą luteina co zadecyduje:( Do czterech razy........dzięki za zaproszenie na NK pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro nie denerwuj się - wiedział co robi zapisując tyle, ile zapisał. Tak, jak mówi Mania - teraz tylko dla Twojego poczucia bezpieczeństwa by mogła być. Coś o niespaniu wiem - za 1,5 godziny schodzę z dyżuru - niby zmrużyłam oczko na chwilę, ale to niewiele. Wrócę do domku, to pośpię. Przytulam Cię nocno-porankowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczko dzięki bardzo ja Cię też przytulam mocno ale chyba jak on nie da znać to ja zadzwoni.e do niego mam nadzieje że nie weźmie mnie za panikarę ale kurcze tu chodzi o moje dziecko wiec mam prawo się martwić i zapobiegać lepiej jakimkolwiek niespodziankom złym oczywiście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Słońce, masz rację. Poza tym sam stres też nie jest dobry, więc po co się masz denerwować. Buziaki i miłego dnia - dla mnie przespanego pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje odpisał mi teraz rano że mogę dalej luteinę brać ale ja do niego zadzwoniłam że jej już nie mam i czy mogę podjechać do niego po receptę powiedział że tak:) poprosiłam tez czy jest możliwość żeby zbadał mnie czy u dzidziulka jest ok bo się martwię tą infekcja powiedział, że nie ma sprawy mam przyjechać przed 14 jeszcze przed pierwsza pacjentką:) Może nareszcie się tuszkę uspokoję:) trzymajcie kciuki o 14 za nas ale mocno:) jak tylko wrócę zaraz na klikam co i jak oby dobre wieści:) Całuski dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Dziewczyny dziś Dzień Chłopaka pamiętajcie o swoich Ulubieńcach :D:D:D:D Pesto dobrego snu Ci życze:) Saro idz zbadaj się i pozdrów Maluszka od cioci Kasi,no i czekamy na dobre wieści od Was :) Miłego dnia Kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też się ciesze,że jesteś pisz częściej,dziel się tym co czujesz-myśle,że to bardzo ważne by opowiedzieć komuś o smutku i o radości zawsze jest lżej na sercu,no i każda z nas rozumie to o czym piszesz bo też to przechodziłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty218
Maniu - ziółka obiecujące tylko gdzie takie mieszanki kupić? Pestuś - odpoczywaj i kuruj się! Martta, Shee - trzymajcie się dzielnie, jesteśmy tu dla Was!!! W kupie lżej! Malgon, Agneska, Kasiu, Saro, Roburku, Aniu & Co.- uściski dla Was. Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ... Od wczoraj jakis wielki dół :((( Myślałam, że już sobie poradziłam z Tą stratą, ale chyba nie :( I ta chęć ponownej ciąży ... Ale jedno zdanie wywołało dziś uśmiech na moje twarzy :D To złota myśl Pesteczki :D " Zbijmy się w kupę - kupy nikt nie ruszy." No uśmiałam się po pachy !!!!!!!!!!!!!!! Dzięki Pestunio :) :* ❤️ Śmieszne, ale prawdziwe. Dziewczyny współczuje Wam Tych strat :( Ale to prawda, jesteśmy tu dla siebie i dzielmy się każdymi smutkami. dla wszystkich Aniołków 🌼 Betty, Malgon, Maniuchna, Pesteczka, Saro i wszystkie aniołkowe mamy 👄 ❤️ :* Buziaki dla Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saruś, przecież wczoraj jeszcze miałaś luteinkę, niepotrzebnie się zestresowałaś. Ale finał jest w sumie dobry, bo lekarz dziś Cię przyjmie :) 3mam kciuki buziaki betty przesyłam link do allegrowicza i jednej z jego aukcji, tam właśnie moja koleżanka to kupiła. http://allegro.pl/item749041358_ciaza_owulacja_kuracja_3_mies_dziala_ziola.html Ale jeśli bierzesz jakies leki, to chyba ziół wtedy nie można brać. Ja za tydzień idę do gina i podpytam czy mogę brać na drugą fazę : ) pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty218
Maniu , dzięki wielkie za linka. Ja aktualnie biorę Femifertil - to ziołwe kapsułi na poprawę płdności. Ale jak skończę całą serię to może na ziółka do picia się przerzucę. A dla Ciebie Kochana i wszystkich zainteresowanych link do Femifertil - może ktoś kto nie zan preparatu znajdzie tam jakieś cenne informacje dla siebie. Całuski http://www.jestemplodna.pl/femifertil.html?gclid=CPLSxenHtJsCFQoTzAodlD48Pg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, niestety znowu widzę nowe wpisy o kolejnych stratach... Serdecznie Wam współczuję bo wiem co to znaczy...gdyby nie poronienie to pewno mój Aniołeczek byłby już ze mną... ale widocznie tak miał być... a co do Zakopanego to serdecznie polecam!!!!byliśmy z mężem początkiem września od 7 do 14 i było cudnie (pomijając fakt ze @ dostałam z 9 dniowym poślizgiem akurat 2giego dnia pobytu...) no i my też mieszkaliśmy niedaleko dworca;) super miejsce i właściciele też polecam!!!! Pozdrawiam wszystkie! ni o życze duuuuuuuuuuużo zdrówka i szybkiego wyleczenia z infekcji i dużo spokoju i cierpliwości, kiedys sie nam uda i będziemy miec maleństwa! a tem które są w ciąży szczęśliwego rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czterech razy sztuka
Hej Dziewczyny :) Saro widzę,że sprawa luteiny już załatwiona no i szykuje się wizyta u gina. Trzymam kciuki za dobre wieści.Napisz zaraz po wizycie co u Was. Agnesko, tak to już niestety jest, że raz myślimy pozytywnie a raz nie wiadomo kiedy wpadamy w dołek. Znam to uczucie z autopsji i bardzo go nie lubię bo nie mam nad nim kontroli.Dołek przychodzi nie wiadomo skąd i zazwyczaj na drugi dzień już go nie ma...i tak do następnego razu. Pestko z tą "kupą" to święte słowa. Nie wiem jak bym sobie poradziła bez Was, tego topiku i naszego podnoszenia się nawzajem na duchu w chwilach zwątpienia. Naprawdę ciesze się z naszej "znajomości" Ja dzisiaj mam dzień w kuchni, smażę, piekę i gotuje jak na dobrą żonkę przystało, co by jakoś mężusiowi dzień chłopca umilic ;) Pozdrawiam serdecznie Aniołeczek 12.04.07 (16tc) Aniołeczek 31.08.07 (12tc) Aniołeczek 18.06.08 ( 8tc) Aniołeczek 15.10.08 (11tc) Aniołeczek 09.04.09 (12tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altus
do czterech razy, na grzybice antybiotyk, pierwsze slysze!? Gina to chyba czas zmienic, bo cie wykonczy tymi antybiotykami, a jak bedziesz rzeczywiscie go potrzebowac, wtedy juz nie zadziala. Radze skonsultowac ta grzybice i potrzebe leczenia jej antybiotykiem jeszcze z innym lekarzem. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuska
Witam Was Kochane :) Dawno nic nie pisałam, ale wciąż śledzę co u Was:) W międzyczasie byłam na kontroli u ginka z badaniem histopatol. i okazało sie, że miałam w tym całym nieszczęsciu troszkę szczescia. Lekarz wyjasnił mi, że całe szczescie że brałam antybiotyk po łyżeczkowaniu bo miałam bardzo poważny stan zapalny. Ale teraz jest już ok. Gin wykonał usg i endometrium jest jednorodne i wszystko sie pięknie goi. Na nowe staranka muszę poczekać. Kazał sie wstrzymać 3 miesiące ( czyli jeszcze półtora :)) Troche martwi mnie to, że nie kazał wykonać żadnych badań:( ale ja i tak je zrobię na własną ręke. Stwierdził, że to moje pierwsze poronienie i że przecież mam już córeczke, więc to tylko taki jednorazowy pewnie przypadek. Bardzo współczuje Wam dziewczyny Waszych strat:( Życze miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już wstałam :) Kochane moje przyplątała mi się typowo grzybicza infekcja po tym duomoxie mimo, że jadłam też trilac. Zaraz muszę skoczyć do apteki po Calendulin bo mnie coś trafi. Dziś 20 dc i umieram na ból piersi - strasznie bolą. Oznaczać to może 2 rzeczy tak naprawdę: albo się udało, albo znów będę miała krótki dwudziestoparodniowy cykl. Oby jednak był o najdłuższy cykl w moim życiu :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty218
Pestuś a znasz Lacibios Femine (zapytaj w aptece) - polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mieli w aptece to Vagical. Zobaczymy. Właśnie dostałam wyniki cytologii - kat 2, jakiś stan zapalny i zmiany reperacyjne. Trochę mi ulżyło, bo się bałam, że może być 3 kategoria. Tak czy inaczej - kolejna wycieczka do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czterech razy sztuka
Saro, kobieto nie stresuj Nas, odezwij się w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY :(:(:( NIE MAM DOBRYCH WIEŚCI:(:(:( OKAZAŁO SIĘ ŻE NIBY WSZYSTKO ZNOWU DOBRZE SZYJKA OK ZAMKNIĘTA NIBY ZAGNIEŻDŻONE WSZYSTKO OKI ZARODEK JEST 5,5mm ALE NIE MA AKCJI SERDUSZKA ZNOWU:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( BYŁAM W SZPITALU ZROBIĆ BETE I MAM DZWONIĆ WIECZOREM POSZLI MI NA RĘKĘ TAKA MIŁA PIELĘGNIARKA BO TO SAMO PRZESZŁA STRACIŁA 2 DZIECI I MA JEDNĄ CÓRKĘ I JESZCZE MNIE POCIESZAŁA BO JA ZAŁAMANA :(:(:(:( WIĘC POPROSIŁA SZEFA ŻEBY MI PODAŁ WYNIK PRZEZ TELEFON BO RACZEJ TEGO NIE ROBIĄ ALE ZROBIĄ WYJĄTEK:(:( STRASZNIE SIĘ MARTWIĘ BO WYDAJE MI SIĘ ŻE SPRAWA PRZESĄDZONA BO LEKARZ NIE WZIĄŁ ANI ZŁOTÓWKI ZA WIZYTĘ:(:(:(:( WIĘC CHYBA JEST PEWNY ALE CHCE POTWIERDZENIA NIE UKRYWAŁ ŻE PODEJRZEWA ŻE ZNOWU SERDUSZKO NIE PODJĘŁO AKCJI :(:(:(:( dziękuje wam że tak się o mnie troszczycie jest mi tak ciężko teraz okropnie potrzebuje was jak nigdy chyba :(:(:(:(:(:( Oszaleje co będzie ??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, kochana moja. Tulę Cię mocno, bardzo, bardzo mocno. Wyobrażam sobie, co kochanie przeżywasz. Jeszcze nie wszystko stracone, daj znać koniecznie, co z betą. Pamietaj Kochanie - masz męża, który Cię kocha, masz rodzinę, masz nas tutaj... nie jesteś i nie będziesz nigdy sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestko kochana siedzę jak na szpilkach pisze z Kasia W i będę potem dzwonić co z tymi wynikami:( mam jeszcze cichą nadzieję ale maleńka:( na pewno napisze jak tylko się dowiem co i jak Kochana jesteś ściskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Witajcie, Saro- nie moge uwierzyć, ze dzdzi moze cos sie stać...to napewno pomyłka.Moze za wczesnie na akcje serduszka.Czekam z niecierpliwoscia na wieści od Ciebie.Przytulam Cie z całej siły! Pestko - na stany zapalne polecam Vitagyn C(tez na grzybice)no i czopki propolisowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY WIEM JAKI MAM WYNIK PODAŁ MI 24 TYSIĄCE 5.NIE WIEM CZY TO DOBRZE CZY JAK NAJWAŻNIEJSZE BĘDZIE JESZCZE W PIĄTEK BETA CZY UROŚNIE CZY NIE:( JESZCZE DO PIĄTKU WYTRZYMAĆ PISAŁAM DO GINA BO NIE MÓGŁ ODEBRAĆ BO NA PEWNO MA PACJENTKĘ CZEKAM CO ODPISZE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro - który to tydzień ciąży? Malon - narazie Vagical przyniósł ulgę, zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×