Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lattina

CIĄŻA OBUMARŁA - DLACZEGO? cz. II

Polecane posty

Już policzyłam. To środek 8 tygodnia tak? Jeśli się nie pomyliłam w obliczeniach wieku Twojej ciąży, to beta wygląda ok: beta powinna być 11,500 - 289,000. Mam nadzieję, że przyrost będzie ok i dalej będziemy się z Tobą cieszyć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PESTKO WEDŁUG TEGO JAK KOCHAŁAM SIĘ Z MĘŻEM A BYŁO TO JEDYNY RAZ 18 SIERPNIA TO POWINIEN BYĆ DZIŚ 7 TYDZ I 2 DNI A NA USG MU WYSZŁO 6TYG I 2 DNI DZIŚ, WCZEŚNIEJ BYŁAM 14 WRZEŚNIA NA PIERWSZYM USG I BYŁ RÓWNY 5 TYDZ Z USG ALE JESZCZE NIE BYŁ ZARODKA TYLKO PĘCHERZYK,A WEDŁUG MOJEJ DATY TO BYŁ 4 TYDZIEŃ BO WIESZ OKRES MIAŁAM 2 SIERPNIA OSTATNI ALE ROZREGULOWANY BO DOSTAŁAM GO NA 36 DZIEŃ DOPIERO A ZAWSZE MIAŁAM TAK NA 28DO 31 A 18 SIERPNIA SIĘ KOCHALIŚMY WIĘC TO NAWET NIE MIAŁ BYĆ PŁODNY A ZASZŁAM I TO NA PEWNO TYLKO W TEDY BO NIE KOCHALIŚMY SIĘ JUŻ NA CAŁOŚĆ SORY ZA SZCZEGÓŁY ALE CHCE ŻEBYŚ DOKŁADNIE ZROZUMIAŁA.ALE NIE WIADOMO KIEDY DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA BO PODOBNO MOŻE DOJŚĆ NAWET TYDZIEŃ PO JAK PLEMNIKI SA SILNE I PRZETRWAJĄ W ŚLUZIE KOBIETY.KURCZE JA GADAM JAK JAKAŚ MAŁOLATA JACIE CO ZA OBCIACH ALE WIECIE MAM PRAWO ZAPOMNIEĆ MAM JUŻ SWÓJ WIEK HEHEHEHE I 14 LETNIĄ CÓRKĘ WIĘC ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro Słońce tydzień przesunięcia w USG jest bardzo bardzo często spotykany, nie denerwuj się. Spokojnie czekaj na betę, jedz luteinę, z wynikami bety maszeruj do lekarza. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro - będzie dobrze, zobaczysz kochana, jeśli to skończony 7 tydzień to jeszcze jest czas, naprawdę bądź dobrej myśli. Tylko uwaga, bo beta rośnie tylko do pewnego czasu a później spada, więc nie do końca powinnaś patrzeć na betę, bo ona od jakiegoś momentu ciąży zaczyna spadać, a wynik masz bardzo bardzo dobry, tak więc zachowaj spokój, dużo modlitwy, wyciszenia i WIARY W TWOJE DZIECKO, wkońcu ma tylko Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj cały czas nuce tą piosenke teraz wiem,że powinnam to napisać dla Sary. Kochana to dla Ciebie : Zaufaj Panu całym sercem swym i nie polegaj na rozumie swym, pamiętaj o Nim wszędzie na wszystkich swych drogach,a On wyprostuje ścieżki twe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestko moja droga teraz mi gin odpisał ze powtórzyć bete w piątek i że nie wszystko przesądzone jest ,a luteinę mam do pochwowo rano i na noc dziś rano tylko nie miałam bo się wieczorem skończyła,ale już mam przepisał mi jedno opakowanie zaś:( ale i tak na pewno pojadę do niego bo wizytę planowo mam 12 października bo dziś to na moja prośbę bez kolejki mnie wziął widać że spoko gość:)nawet się przejął bo widziałam minę Trzymajcie prosze kciuki za piątek :( Kochane jesteście wszystkie Pesteczko❤️ Kasiu W❤️ całuski dla Adusi👄 Maniu ❤️ Agnes❤️ Arletka❤️ do czterech .....❤️ Malgon❤️ Dobrze, że was mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czterech razy sztuka
Saro kochana, nie daj się, bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki za Ciebie i Wasze maleństwo. Będzie dobrze. Byle do piątku :) Aniołeczek 12.04.07 (16tc) Aniołeczek 31.08.07 (12tc) Aniołeczek 18.06.08 ( 8tc) Aniołeczek 15.10.08 (11tc) Aniołeczek 09.04.09 (12tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro wiem jak bardzo jest ci ciężko. Sama teraz przechodze przez to samo. W puątek dowiem sie czt serduszko mojej dzidzi bije. Tak bardzo się boje. Nie wiem jak zniose ten moment jak lekarz juz bedzie wiedział. tak sie stresuje. Musi btc dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc moje drogie mam nadzieję że zasnę idę pod prysznic i luteinkę zaaplikować i nynkać za dużo wrażeń jak na dziś buziaczki dla Was kochane 👄 papapa do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena to jedziemy na tym samym lub podobnym wózku piątek rozstrzygającym dniem Przytulam cię mocno wiem co czujesz:( jestem z Tobą Dobrej nocki oby dobrej:( pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jania z różańcem do odmawiania za przerposzeniem wynoś się z tego forum. Rany ..co za nieludzka istota mogla napisac cos tak okrutnego ? I Ty chcesz sie modlic ... ?! Boze widzisz a niew grzmisz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK35
Od ostatniego wpisu próbuję reguralnie tutaj znów zaglądam. Saro trzymaj się. Trzeba wierzyć, że będzie wszystko w porządku, choć w naszym wypadku jest czasami bardzo trudno. Za to na pewno my wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki. Może faktycznie doszło później do zapłodnienia i to jeszcze nie czas, żeby było widać serduszko. Wierzę, że będzie wszystko w porządku. A za Janię to się dopiero trzeba modlić, bo jak jej się to przytrafi to się chyba nie podniesie. Mam jednak nadzieję,że to tylko prowokacja i ludzie nie potrafią być aż tak bezduszni. Ja właśnie czekam na okres, a potem będziemy z mężem próbować. Pozdrawiam wszystkie, które mają lub będą miały maleństwa -życzę dużo wytrwałości i zadowolenia z maluszków. Pozostałym nam życzę cierpliwośći, dużo szczęścia i spełnienia naszych największych marzeń. Saro jeszcze raz - na pewno będzie wszystko dobrze. Zobaczysz. To między innymi dzięki Twojej postawie potrafiłam się podnieść po tym wszystkim. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty218
Witajcie dziewczyny, Saro , już mnie tu wczoraj nie było, ale teraz jestem z Tobą i bardzo mocno trzymam kciuki. Musisz być cierpliwa a przede wszystkim SPOKÓJ jest Ci teraz potrzebny. Pamiętaj, że dobra pass trwa. Będzie, MUSI być dobrze!!! Uściski dla Ciebie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty218
Saro i jeszcze mi się przypomniało, że magnez jest teraz Twojemu maleńtwu bardzo potrzebny - więc żadnej kawy (INKA jak już), dużo witaminek i uszka do góry. Trzymaj się Kochana!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proponuję MODLITWE za Jania z różańcem do odmawiania , bo nie wie co czyni A to dla Ciebie Jania poczytaj sobie, a nie osądzasz bliźniego swego (dewotko jedna - nie mogłam się postrzymać :D i musiałam Cię tak nazwać) "(Łk 6,39-42) Jezus opowiedział uczniom przypowieść: Czy może niewidomy prowadzić niewidomego? Czy nie wpadną w dół obydwaj? Uczeń nie przewyższa nauczyciela. Lecz każdy, dopiero w pełni wykształcony, będzie jak jego nauczyciel. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Jak możesz mówić swemu bratu: Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Co za leniwy dzień... ale zrobiłam sobie kubek gorącego kakao i to mi dziś do szczęścia wystarczy :) Życzę miłego dnia kochane. Saro mam nadzieję, że się uspokoiłaś troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ... Wielki IGNOR dla tego użytkownika i tyle! Nie warto nawet na to reagować dziewczynki - bo tylko współczuć dziecku neostrady ... No a jak tam sie macie w ten pochmurny i zimny dzień? Saruś, jak samopoczucie? Pamietasz, co mi obiecałaś? Opanowanie nerwów :) Buziaki dla Ciebie i brzuszka ❤️ Pesteczka 🌼 Betty 🌼 Maniuchna 🌼 Malgon 🌼 Do czterech ... 🌼 Shee88 🌼 i dla wszystkich o ktorych zapomniałam :) 🌼 Buziaki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro trzymaj się może ciąża jest młodsza i jeszcze czas na seduszko? tego sie trzymaj nie stresuj, wiem ze to trudne ale stres to to czego trzeba ci najmniej!!!! xena64 tobie życze usłyszenia maluszka!!!! Zobaczycie ze wszystko będzie dobrze!!!! a za Jania z różańcem do odmawiania to faktycznie trzeba by sie pomodlic bo nie wie co czyni i Bozia chyba jej rozum odebrała albo co bo bredzi i to okrutnie!!!!! ja czekam na @ choć nie wcale jej nie chce!!!! ale ma byc w niedziele a od 2 dni boli mnie brzuch dołem tak że nospe biore... jak sie nie uda w tym cyklu to moze w następnym... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro będzie dobrze. Po prostu musi być dobrze. Kasia W Mam nadzieje, że nie ściągnełóam tych bolesnych wspomnień swoją osobą... Bądź dzielna koichana :-* Naszie dzieciaczki z pewnością są szczęśliwe ... Monia mnie również bruch dołem pobolewa.. Jest już prawie miesiąc od poronienia, więc może po prostu okres mi się zbliża ? Mam nadzieje, że to nie znowu jakaś infeksja bo nie wytrzymam ... A może włąsnie tak boli pierwsza miesiączka PO ?? Wszystkim miłego dnia !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś leniwy ? Ooooj z pewnością tak .. aż wstyd się przyznać o ktrórej wstałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shee88 może to i na @ jak dla mnie to kolejna niestety, mojego Aniołka straciłam 03.lutego br. Skoro jesteś miesiąc po to możliwe że sbliża Ci sie @. ja niestety 1szą miałam wywoływaną po prawie 3m-cach od zabiegu :( ale wszystkie musimy być optymistkami że kiedys sie wreszcie uda;) i nie martwic na zapas bo to szkodzi!!!! pozdrawiam serdecznie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i ja się podniosłam późno, ale co tam - dzień wolny w grafiku, to mi się należało :) Prawie sie pozbyłam tej mojej nieszczęsnej infekcji - jutro już powinno być całkiem ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgon
Witajcie, JANIA od rozanca !!!:(- jestem oburzona twoim postem!!!!!!!!!!!!!!!Jak smiesz osadzać ?!!!!Kto Ci dał prawo do tego ????????Pan Jesus nikogo nie osadzał.Uwierz najpierw naprawde w Boga a potem tu zagladaj.Aha rózaniec nikogo jescze nie zbawił kochana.Mamy pomoc i zbawienie Jesusie.Ja dziekuje z góry za twoje fałszywe modlitwy.Myslę, że reszta dziewczyn zgodzi sie ze mna.A jako osoba wierzaca chyba znasz Ojcze Nasz. Saro- trzymaj sie cieplutko i nie mysl pesymistycznie.Głowa do góry!!!Uściski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!!!!🌼 Jestem dziś troszkę spokojniejsza kochane moje :) ale jeszcze jutro ten stresujący dzień badanie bety ni i inne bo tak czy tak muszę je zrobić czyli morfologie,cukier,mocz,przeciwciała RH,no i TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie wkurzyłam się napisałam do was tyle i kurcze nie weszło:( Oto moje wyniki wczorajszej bety 24005 mIU/ml i normy Kobiety w ciąży: Tydzień ciąży Wart.referencyjne mlU/ml 3 5,8 -71,2 4 9,5 - 750,0 5 217,0 - 7138,0 6 158,0 - 31795,0 7 3697,0 - 163563,0 8 32065,0 - 149571,0 9 63803,0 -151410,0 10 46509,0 - 186977,0 12 27832,0 - 210612,0 14 13950,0 - 62530,0 15 12039,0 -70971,0 16 9040,0 - 56451,0 17 8175,0 - 55868,0 18 8099,0 - 58176,0 🌼Shee ściskam 🌼 Agnes obiecałam i staram się ale wiesz nie daje rady na 100% wiesz jak jest:( 🌼 Pesteczko kochana tulę cie :) 🌼 Maniu ściskam:) 🌼 Kasiu całuski :) uściskaj Adusię:) 🌼 Arletko tule Cie :) 🌼 do czterech .....❤️ 🌼Malgon ściskam:) 🌼 Xena dzięki za wsparcie i nawzajem ❤️ 🌼Roburku ściskam Cie 🌼 UK masz rację ciężko się nie denerwować ale staram się:) 🌼Betty dzięki że jesteś ze mną :) 🌼 Monika mam taka nadzieje że ciąża faktyczne jest młodsza że nie wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia oby tak było...... 🌼 DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM ŻE TU JESTEŚCIE I ŻE WAS MAM TO DLA MNIE NAPRAWDĘ BARDZO WAŻNE JEST:) ŚCISKAM WAS MOJE DROGIE ❤️ Jutro wszystko chyba się wyjaśni po tym wyniku więc proszę trzymajcie kciuki choć wiem,że nie mamy wpływu na niektóre wydarzenia ,ale jeszcze jest nadzieja!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarko kochana - nadziei nie możesz tracić nigdy, nawet jeśli wyniki bety nie za wiele ci powiedzą (tak jak pisała wcześniej Dorotka - jej zaczęła beta spadać i się przestarszyła, ale okazuje się że na pewnym etapie po prostu zaczyna spadać), obiecaj nam spokój i opanowanie, pozdrawiam, ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saruś!!! Sama widzisz, jak wszystkie tu jesteśmy z Tobą!!! Nic nie bój i na spokojnie jutro do lekarza :) Myślami będziemy przy Tobie 👄 Myśl pozytywnie, bo to połowa sukcesu. Połowa tak jak mówisz niestety nie zależy od nas, ale od Tego u Góry, więc będzie dobrze 🌼 Zaraz po lekarzu daj nam znać, bo będziemy się martwić :) Buziaki kochana i trzymajcie się tam ❤️ :) PS. Jakby co, jestem na gg - wal śmiało :) Buziaki dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania L-S
Saro dołączam się do tego co piszą dziewczyny i z całego serducha życzę Tobie, żeby wszystko było jak najlepiej. Trzymam kciuki za Was bardzo mocno no i za nas wszystkie Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×