Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria baskijaka

164 cm i 54 kg a on mowi chudnij...

Polecane posty

Gość maria baskijaka

jest mi cholernie zle jestem z facetem juz 4 lata ostatnio zaczal ciagle mi mowic o schudnieciu i to hamskikmi tekstami: wez jaki ty masz tylek, jaka opona na brzuchu, wygladasz jak kluska....;( wiadmo ze nie jestem szkieletem czy chuda ale jakos mi to nie przezkadza troche ciala a on mi ciagle dogryza...jestem zalamana psychicznie ....to ile ja powinnam wazyc? znacie jakies sprawdzone diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs
a co ma waga do wzrostu w tym przypadku? Moze tyle wazyc i miec opone na brzuchu. Wiec schudnij 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria baskijka
nie ale ma o sobie wysokie mniemanie..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elianita
:/......przykro mi to mowic ale masz faceta idiote, lepiej go zmien zamiast przechodzic na diete, masz idealna wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria baskijka
no ale jaki masz wzrost...to ile powinnam wzyc przy moim wzroscie...choc macie racje to nie adekwatne....bo ja kidys wazylam 67 i troche ciala mi wisi ....ciwcze ale to nie za bardzo cos daje wiec mzoe dalj dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria baskijka
ok nie za bardzo cche wa sie gadac;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria baskijka
mam oponke to jest taka skora zwisla z tluszczem bo kiedys prawie 70 kg wazylam wiec wiadmo ze cialo jakos nie wroci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 164 cm i optymalnie wygkadam przy 62 kg, moja kolezanka przy 58, jesli w ogole nie cwiczysz i masz lekkie kosci, mozesz gorzej wygladac przy niskiej wadze. Z pewnoscia jednak widac, ze grubasem nie jestes. Oponka tworzy sie nie tylko od jedzenia. NIE ODCHUDZAJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!! Mozesz zaczac cwiczyc - po paru miesiacach moze sie okazac, ze wazysz 56 czy 57 kg, a wygladasz szczuplej niz kiedy zaczynalas. Miesnie waza wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria baskijka
mam lekkie kosci i drobne mam lapki male i romiar stopy 34 35 wic jestem drobna na maksa a przy tej wadze 54 nie wygladam na normalna wiec mzoe powinnam zjechac do 48?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna ktora zyje tylko swoim facetem, on powiedzial schudnij to juz czegos szuka u siebie nie tego A facet szkoda slow idiota totalny, gdyby cie kochal naprawde to nie uzyl by taki slow tylko ze np brzuszek ci sie troszke zaokraglil Daruj sobie go a jak jest twoim calym swiatem to prosze wpadaj w anoreksje, nie zdziwie sie gdy ci kiedys powie to koniec jestes za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny pustacki facet, dla którego liczy się tylko opakowanie. Ale przecież poza tym on jest 'taaaaki kochany, dobry'. Gówno. Wierz mi, ja mam o wiele większą nadwagę, jestem od niedawna na diecie, ćwiczę, bo chcę zmienić swoje ciało, lecz mój facet ciągle robi mi wykłady, że nic nie muszę robić, bo dobrze wyglądam :P Skoro facet rzuca do Ciebie takimi tekstami od razu widać że patrzy tylko na doope, fagas :classic_cool:🖐️ Autorko, nie zmieniaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proironia
Mowimy Ci ze to nie od wagi zalezy :( zacznij cwiczyc, a nie glodzic sie. Zreszta, jak chcesz. Najwyzej bedziesz zachudzonym szkieletem ze skora wiszaca gdzieniegdzie i z chamskim facetem :P Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Kamilą
ja ważę więcej przy podobnym wzroście i do ideałów nie należę, i to ja sama się motywuję do ćwiczeń, a facetowi się podobam taka, jaka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt na drugim zdjęciu jesz watę cukrowa :o :o :o i pogrubiałaś :o :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty na tym zdjeciu z rakieta po prostu tak sprytnie stanelam:P:P a tak serio to wole lekko umiesnic cialo bo wole miec miesnie niz tluszcz i nie wazne ile bede wazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaczna ta wata :o :o :) chciałbym tez gryza :P ;) Moim zdaniem nic nie powinnaś robić :o :) bo będziesz anorektyczka :o :o :o :) możesz tylko umięśnić ciało :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien cię akceptować i kochać, nawet gdybyś dalej wazyła 70 kg. Głupota. Ale to twoje życie, męcz się dalej z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem jedyne co chce to pozbyc sie tluszczu z wew stroy ud i tej malej oponki na dole brzucha a co do jedzenia to po prostu staram sie zdrowo odzywiac:) a do 52 jeszcze mi 5kilo brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, nie wiedziałam, że pustactwo szerzy się w takim tempie u mężczyzn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×