Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciemnak z zachodu

O co chodzi na tym forum?

Polecane posty

Gość Ciemnak z zachodu

Czytam i czytam i nie rozumię tego języka, sex owszem ale to obrażanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci w nim przeszkadza
??? jak ci nie pasuje to mozesz sie wyniesc na setki tysiecy innych stron gdzie bedzie slodko i cukrowo az do zazygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemniak z zachodu
Dziękuję za informacje ale i tak dalej nie wiem o co chodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oswiecona ze wschodu
mam to w doopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładna
też o tym kiedyś myśłałam, i dlatego nie zakładam wątków, bo zawsze znajdzie się ktoś kto obraża autora. niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsdws
każdy może się wyżyć bo jest anonimowy - taka to jest kafe (ci z kompleksami wyzywają innych i jest im lżej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemniak z zachodu
oswiecona ze wschodu - jeżeli masz jakieś dolegliwości idz do lekarza! To co piszesz może być groźne dla zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesetyetye
no i niestety jest dużo gimnazjalistów. laski są bardziej wulgarne od chłopaków bo to jest trendy? jazzy?..płakać mi sie chce jak widzę dzisiejszą młodzież. oczywiscie nie wszyscy tacy są ...ale na na Cafe wiekszość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciemniaka z zachodu
a robisz obciąganko z połykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemniak z zachodu
Po przeanalizowaniu paru tematów doszedłem do wniosku że znaczna część wypowiadających się to małolaty, beszczelni ludzie, ludzie z kompleksami którzy w towarzystwie nie potrafią się znależć, ludzie z seksualnymi przypadłościami i tu dającymi sobie upust, można powiedzieć że niewiele brakuje im do zboczenia. Są też ludzie naprawdę potrzebujący pomocy, rady na początku swojej drogi seksualnej, no ale tu nauczą się tylko złego nic dobrego!!! Mówiąc językiem znacznej częśi forumowiczów życia erotycznego - same dupki i gnoje. Adios!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemniak z zachodu
Przyjacielu in spe - napisałeś ni z gruszki ni z pietruszki brak związku z tematem. A pisze się nie se a sobie, i nową wędkę. Zacznij od poprawnego pisania a będą z Ciebie ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Przyjacielu :D Popraw ortografię a z całą pewnością coś złowisz :D Ryby lubia być zjadane przez ludzi wykształconych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałeś adios
a ciągle tu jesteś najbardziej nie lubie takich baranów co się napocą napocą, potem coś pierdną że już idą a potem ślepią dalej co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacieI in spe
wole swoją kupe, jak do niej mówie to mi nie wypomina błędów, zresztą chyba sam jestem kupą mam ochotę żeby ktoś mnie zjadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemniak z zachodu
Jak dobrze przeczytasz to zrozumiesz że adios napisałem dla forumowiczów z ostatniego zdania, z mądrymi nie mam zamiaru się żegnać. Niektórym będę odpisywał w nadziei że zmądrzeją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam skrzywioną psyche
Strasznie dużo liter żeby udowodnić coś co wiem od dawna. Odkryłeś Amerykę. Gratuluje. Możesz odhaczyć na liście "Mój zajefajny plan ratowania wszechświata" i zabrać się za następny punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum chodzi o to, żeby sobie ulżyć i pogadać o takich figo-fago jakie normalnym ludziom nigdy by do głowy nie przyszły. Jeśli się zachmurzy może padać deszcz. Panierka w czekoladzie. Biopaliwa przyszłością przemysłu chemicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiście
widać to adios odrazu jak się siedzi w twojej cielaku głowie i wie sie co masz na mysli, widać z daleka twoje zrozumienie ludzkiej natury tudzież wrażliwość na subtelne różnice w postrzeganiu, prawdziwy psycholog, humanista, człowiek kulturalny i obeznany i obrzezany i ogólnie chuj ci w dupe :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż w zasadzie to też się zastanawiam dlaczego tak wrednie się tu pisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemniak z zachodu
Zły Misiek - dziwny sposób na odreagowanie, ja tam wolę wypić piwko, kielicha wódki, zabawić się lub zerwać piękną dziewczynę niż robić z siebie durnia. Może nie zauważyłem jak się świat zmienił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zmienił się zmienił. Idź wyrywać te twoje dziewczyny. Słońce. Ciepło. Chodzą w sukienkach a ty tu siedzisz jak ostatni i pierdzisz od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki związek, skoro seksu nie było. Forum dla hobbystów się kłania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacieI in spe
czy moja kupa mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oswiecona ze wschodu
nie boj zaby, moja doopa jest na tyle pojemna by wszystkich debili pomiescila :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacieI in spe
najbardziej chodzi o kajaki, żebyś sobie jak najglębiej wsadzał je sobie w odbyt, nie możesz wędkować z kajakiem w odbycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, żeby palec giętki wystukał wszystko, co pomyśli głowa. Przyjacielu nie znam się na wędkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu in orange - a dlaczego masz takie proktologiczno -defekatystyczne wystapienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×