Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniecierpliwiony

Alimenty na pelnoletniego

Polecane posty

Gość zniecierpliwiony
""""" Podtrzymuję moją ocenę o przerażającej większości kobiet. Dla tych kobiet jest stworzony właśnie ten portal, i one tu pisząc, bynajmniej nie będą rozwijać tematu o ginekologi"""""" To prawda ...zakładając ,że taki jest sens tego portalu. Jeżeli taki sens jest ....to już wiem dlaczego tu się kiedyś dowiedziałem ,że kobieta jak się podnieci to zachodzi w ciążę. Zgodzę się ze stanowiskiem ...... ,że jak dać kobiecie trochę władzy , to ona szaleje. I co za tym idzie ....nie chce ponosić odpowiedzialności. Ona chce mieć władzę i jednocześnie chce być kobietą. Tego do kupy się nie da zebrać i zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz,popatrz....
twój pseudonim zabezpiecz hasłem-nikt wtedy go nie będzie używał-najprościej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ja nie wychodzę z założenia ,że wszyscy ludzie to zbóje. Dlatego też nie zamierzam powoływać armii do ochrony i obrony oraz kodów dostępu. Ci ,którzy mają z tym problem ....sami powinni go usunąć. Nie mniej nasuwa mi się też myśl , że podszywa się po de mnie jakaś dziwna kobieta.....dlaczego???? Kody dostępu ....może dlatego właśnie mają swoje uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokate
To prawda ...zakładając ,że taki jest sens tego portalu. Jeżeli taki sens jest ....to już wiem dlaczego tu się kiedyś dowiedziałem ,że kobieta jak się podnieci to zachodzi w ciążę. Zgodzę się ze stanowiskiem ...... ,że jak dać kobiecie trochę władzy , to ona szaleje. I co za tym idzie ....nie chce ponosić odpowiedzialności. Ona chce mieć władzę i jednocześnie chce być kobietą. Tego do kupy się nie da zebrać i zrobić. Nie pisz bzdur, to dotyczy obu płci............ Kobiety nie bądźccie takie napastliwe! W takich właśnie sytuacjach jest mi wstyd ze jestem kobietą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokate
To prawda ...zakładając ,że taki jest sens tego portalu. Jeżeli taki sens jest ....to już wiem dlaczego tu się kiedyś dowiedziałem ,że kobieta jak się podnieci to zachodzi w ciążę. Zgodzę się ze stanowiskiem ...... ,że jak dać kobiecie trochę władzy , to ona szaleje. I co za tym idzie ....nie chce ponosić odpowiedzialności. Ona chce mieć władzę i jednocześnie chce być kobietą. Tego do kupy się nie da zebrać i zrobić. Nie pisz bzdur, to dotyczy obu płci............ Kobiety nie bądźccie takie napastliwe! W takich właśnie sytuacjach jest mi wstyd ze jestem kobietą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Bycie kobietą ....to chyba nie choroba????? Może jednak niektóre wolą być uznane za chore????? Są wtedy takie bezbronne.....no i ...takie potrzebujące. Te panie .....do śmierci będą uważały ,że to postawa właściwa.Pretensję zawsze będą do kogoś innego ....w ostateczności do MOPS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Tyle razy już prosiłem ......by nie pozbawiano mnie wiary w kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgrnskj8r,ia
Wierz sobie w co chcesz, lecz ja predzej uwierze w Allacha jak w nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ja jednak wierzę.Są kobiety ,które psują wszystko ......ale i są kobiety ,które próbują coś ratować.......nawet jak jest nie do uratowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika868
no proszę, szukałam i znalazłam :) witaj zniecierpiwiony 😘 wpadnę kiedyś na dłużej to sobie poczytam twoje "mądrości" zyciowe :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem zniecierpliwionego
jest jeden- nie może sam sobie obciagnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ja jestem człowiek -guma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbyś był człowiek- guma
to nie musiałbyś dziś bulić alimentów BARANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Czy człowiek reaguje tylko wtedy gdy go boli..... czy może dlatego ,że tak trzeba....... ból bowiem dotyczy kogoś innego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sie pytam
mnie ten temat interesuje. Jak inni myślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Tu już chyba wszystko zostało powiedziane..... chyba ,że Ty jeszcze masz coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sie pytam
Mnie ten temat interesuje ,bo mam podobny w swojej okolicy. Czy ty miałeś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerazacie mnie
od 13 czerwca 2009 roku jak dziecko wpadnie w nałóg pijaństwa,narkotyki,i udowodni na sprawie że to dlatego e rodzice są wseperacji ,lub po rozwodzie,bedziesz beczał do jego lub swojej śmierci,by dziecku zagwarantować flaszke wódki, denaturatu,narkotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
instytucję alimentów należy znieś mam plan: -wykastrować wszystkich nie płacących na swoje dzieci -pijakom,darmozjadom,oszustom dać możliwość wyboru albo zaczynają się leczyć,idą do uczciwej pracy albo eutanazja -przypadki zniecierpliwionego eliminować czyli jak wyżej-eutanazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerazacie mnie
Co cie interesuje okolica?,Sam zamoczyłeś a teraz sie wstydzisz,Skok ci sie udał to sie ciesz,bo jak byś nie urządzał charcy twoja pała by nie siwiała,ido pracy bś do 15 zarobił na alamenty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Przerazacie mnie to nie tak-nie będziesz mu płacił na flaszkę tylko na jego utrzymanie-i chyba jest t uczciwe-skoro zabrałeś dupę w krok i nie interesowałeś się swoim rodzonym dzieckiem a ono wyrosło na ćpuna chociaż pomóż mu w jego utrzymaniu gdybyś był uczciwy normalny to zająłbyś się po rozwodzie wychowaniem swojego dziecka d tej pory ograniczałeś się tylko do płacenia i nic więcej ciebie nygusie stary nie interesowało więc twoja w tym głowa abyś zapierdalał na to czegoś nie dopatrzył za w czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerazacie mnie
Przeczytaj jeszcze raz Ja nie pisałam że nie płacić ale dziecko nie powstalo z zapylenia przez wiatr,a wychowaniem powini zajmować sie oboje-mama i tata,a co do wysokości to z tym różnie bywa zdarza sie że ojcowie co mają kase to nie płacą,a dziecko chce jeść i co ma zrobić mama,czy ojciec gdy on wychowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Wpisy od 17:11 to nie są moje wpisy . Dlaczego ktoś to robi????????Nie wiem...mogę się tylko domyślać Zdarzyło się to już kilka razy.. Do ...a ja się pytam . Najpierw zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ps . Nie wiem do czego mam się tu odnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ja już sam nie wiem ...czy mnie Ciebie żal czy po prostu jesteś osobą nie dającą już żadnej nadziei . Mimo wszystko .....jednak ufam ,że się zreflektujesz. Inaczej ......kobieto ....Ty się ugotujesz we własnym sosie. Ty nie masz żadnych racjonalnych argumentów....Ty w ogóle nie masz argumentów.. To był chyba Twój ostatni argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walercia na wczasach
znowu znalazł się nieskazitelnie dobrotliwy człowiek!! ty martw sie o siebie-o swoja starość bo już w tej chwili w około nie masz nikogo stale siedzisz na forach,umoralniasz-nie masz nikogo z kim mógłbyś porozmawiać,pośmiać się jesteś odrażającą samolubna istotą której każdy się wystrzega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ja widzę ,że o moją starość to Ty się bardziej martwisz ....niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długo to potrwa
widzisz, zniecierpliwiony, my wszyscy się o Twoją starość martwimy, a wiesz dlaczego? Bo to prawdopodobnie my jako cywilizowana społecznośc będziemy na takiego starca który przewegetował swe życie zamiast je przeżyć płacili. Ale ponieważ jesteśmy ludźmi cywilizowanymi nie wyrzucamy starców którzy nie wychowali prawidłowo swojego potomstwa a opiekujemy się nimi łożąc na to pieniądze. Twoja starość będzie za nasze, podatników pieniądze także się ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Pozbawię Cię Twojego niepokoju. Ja będąc starcem ...będę jeszcze płacił na wasze dzieci ...wy na mnie na pewno nie. Moim zamiarem jest zaś tą instytucje alimentów zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×