Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

hej babolki:) może zacznę od aktualizacji tabelki, bo tyg lecą... ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek........39..........08.11.09......28.10.09..... . ......chłopiec monia1312.....37/38........09.11.09......21.10.09....... .. .dziewczynka akocz83.........29...........25.12.09......16.10.09.. ........chłopiec matakusia.......28...........05.01.10......22.10.09... .....dziewczynka spelniona87.....14...........10.04.10.......8.10.09..... ....?????????????? weronika23.....25......... .21.01.10......03.11.09..........chłopiec dziewczyny kiedy następne wizyty u gina? Bo widzę, że niektóre już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to wczoraj wieczorem Mały tak mi dał popalić, że gwiazdki zobaczyłam. Tak zaczął szaleć w brzuchu, myślałam że zaraz mi pęknie,a moje wszystkie wnętrzności wymasował dokumentnie ! Moze to śmiesznie brzmi, ale mi wtedy do śmiechu nie było, wręcz przeciwnie... A na końcu - tradycyjnie po wybrykach dostał czkawki, no i 15 min podskoki brzucha! Jak będzie taki ruchliwy jak się urodzi, to będzie ciekawie.... No i brzuch pobolewa coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielek moja mala tez tak robi, caly czas szaleje w brzuchu i naciska na narzady, bardzo to boli. Zauwazylam ze moja ma czkawke czesto jak wyjde spod prysznica, heheheeheheh :), ale teraz coraz rzadziej ma, raz na dwa dni i trwa moze okolo 2 minut. :) Kurcze nie czuje narazie zblizajacego sie porodu, oprocz tych boli czasami w podbrzuszu, no zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek........39..........08.11.09......28.10.09..... . ......chłopiec monia1312.....39........08.11.09......04.11.09....... .. .dziewczynka akocz83.........29...........25.12.09......16.10.09.. ........chłopiec matakusia.......28...........05.01.10......22.10.09... .....dziewczynka spelniona87.....14...........10.04.10.......8.10.09..... ....?????????????? weronika23.....25......... .21.01.10......03.11.09..........chłopiec lekarz kazal mi sie trzymac tego terminu z usg czyli 8 listopada, a z okresu mam na 9 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i juz nie tyje tak duzo, przez miesiac przytylam tylko 1,5kg, kiedys mialam taki miesiac gdzie przytylam 5kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wazyłam się w niedziele u znajomych (bo nasza jest zepsuta) i chyba waga w końcu stanęła w miejscu, tzn +18kg. No ale jutro jeszcze sprawdzimy jak mnie będzie pielęgniarka ważyć na elektronicznej, bo jest bardziej dokładna. Strasznie jestem ciekawa co ta moja gin jutro mi powie, czy już się coś dzieje i czy ten mój termin jest aktualny, bo jakoś mi się niechce wierzyć w ten 11.11 z ostatniego usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek........39..........08.11.09......28.10.09..... . ......chłopiec monia1312.....39........08.11.09......04.11.09....... .. .dziewczynka akocz83.........29...........25.12.09......16.10.09.. ........chłopiec matakusia.......31...........05.01.10......21.11.09... .....dziewczynka spelniona87.....14...........10.04.10.......8.10.09..... ....?????????????? weronika23.....25......... .21.01.10......03.11.09..........chłopiec Bylam na badaniach, a o 17 mam obior, wiec zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a opadł ci już brzuszek? Bo u mnie chyba jeszcze nie, a w każdym razie nie zauważyłam. No i jak Maleństwo tak wariuje to czujesz szyjkę jak się kurczy? Oprócz tego śluzu to już mam coraz więcej, cały czas mokro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakusia no to trochę za wysokie masz to ciśnienie. Ja do końca 8m-ca miałam 100/110 na 60, teraz mi się troszkę podwyższyło na 120 na 70/80. puls miałam góra do 95. Musisz uważać i cały czas kontrolować to ciśnienie, bo czytałam że jak już jest b. wysokie to grozi to stanem przedrzucawkowym. Mówił ci coś gin o tym ciśnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, odpoczywam sobie, takze spokojnie :) Kontroluje caly czas, wazne, ze mam to zauwazone i o tym wiem :) Zobaczymy jak wyjda mi dzis te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no matakusia uwazaj na siebie, odpoczywaj. Brzuch mam troche nizej, ale jakiejs wielkiej zmiany nie zauwazylam. Tez mam mokro w gatkach coraz bardziej. Ej, powiem wam ze juz w przyszlym tygodniu chcialabym urodzic, nie chce przenosic ciazy. Nie czuje zeby cos sie dzialo z szyjka, czasami mnie cos tam zakluje. Wiem tyle ze sie skrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia oj ja też już bym chciała urodzić w nastęnym tyg. Już mi jest naprawdę ciężko, najgorszy jest wieczór i w nocy. Niewygodnie jest leżeć w każdej pozycji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. No dziewczynki widzę, że jeszcze nie przyszedł na was czas:))) A ja siedzę sobie w odwiedzinach u mamusi i chora jestem, jakieś wstrętne przeziębienie mnie złapało:( Kuruję się herbatka z miodem i cytryną ale nie pomaga:(( Do lekarza nie chce iść bo mi przypiszę jakiś antybiotyk. No matakusia czekamy na Ciebie odezwij sie, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja też wprowadzę zmiany do tabelki:))) ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek........39..........08.11.09......28.10.09..... . ......chłopiec monia1312.....37/38........09.11.09......21.10.09....... .. .dziewczynka akocz83.........29...........25.12.09......16.10.09.. ........chłopiec matakusia.......28...........05.01.10......22.10.09... .....dziewczynka spelniona87.....14...........10.04.10.......8.10.09..... ....?????????????? weronika23.....28......... .21.01.10......03.11.09..........chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika, ja tez bylam przeziebiona w 30 tygodniu, nie bylam u lekarza, wieczorami zjadalam czosnek, wypilam wapno, i duzo herbaty z cytryna i sokiem z malin, pomoglo na szczescie. figielek no juz jest niewygodnie strasznie, ja to przewracam sie z boku na bok i spac nie moge, a poza tym nasze dzieciatka juz tez swoje waza i brzuch jest ciezki. Ja nie wiem kiedy nas cokolwiek zlapie, to jest jakis koszmar takie wyczekiwanie :))), no ale coz trzeba czekac. Moze bardzo niecierpliwe jestesmy heheheheheh 🌼. Moj maz niedlugo bierze urlop i bedzie ze mna az do stycznia :). Ide dziewczynki posprzatac troche i robic pozniej obiadek, kotlety mielone :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po te wapno się przejdę do apteki zaraz i mam nadzieję ze się podlecze, bo az mnie kosci bola:((( Nie dziwie się dziewczynki ze wam cięzko, już ładny ciężar dźwigacie, ja chociaż jestem w 28 tyg to też mi ciężko, ehh ciekawe jak to będzie pod koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wstawiam tabelkę: ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek........39..........08.11.09......28.10.09..... . ......chłopiec monia1312.....39........08.11.09......04.11.09....... .. .dziewczynka akocz83.........32...........25.12.09......10.11.09.. ........chłopiec matakusia.......31...........05.01.10......21.11.09... .....dziewczynka spelniona87.....14...........10.04.10.......8.10.09..... ....?????????????? weronika23.....25......... .21.01.10......03.11.09..........chłopiec Ja mam zrobić jeszcze raz odczyn Cumbsa, tez mi ciężko, jak wstaję rano to mnie boli kręgosłup i krocze. U mnie na szkole rodzena jest fajnie, wczoraj przyszła para z miesięcznym maluszkiem i opowiadali jak było przy porodzie. Pierwszy raz był ze mną mój mąż i nawet mu się podobało. Trzymajcie się dziewczynki. Miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 2 godz wybieram się do gina. Wieczorem wam napisze co tam sie u mnie dzieje, jeżeli wogóle się dzieje... a mam taką wielką nadzieję, bo już sił coraz mniej i cierpliwości też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wróciłam z wizyty. Narazie nie mam żadnych nowości. Wszystko jest ok, główka nisko, ale szyjka jeszcze dosyc wysoko i nieprzygotowana do porodu, czyli brak rozwarcia. Więc nie ma się na to, żebym wcześniej urodziła. Mam przynajmniej nadzieję, że nie przenosze tej ciąży. Ale gin powiedziala, że czasem jest róznie, że nie ma rozwarcia a wody odchodzą, także może byc róznie. Pozostaje tylko czekać i uzbroić się w cierpliwość... Najważniejsze, żeby było dzieciątko zdrowe i poszło wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile wazy twoja niunia? no na te bole, skracanie sie szyjki nie ma reguly, dzis nie ma a jutro moze juz byc po wszystkim, takze figielek czekamy. A jak juz bedzie po terminie to maly seksik i ppo sprawie , hehhehhehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO już chyba dobrze, ale wczoraj nie mogłam w ogóle wejść na tą stronę. A wy co się nie odzywacie?? też miałyście problemy? Jak tam się dzisiaj czujecie ciężaróweczki??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj kilka razy próbowałam wejść i się wkurzałam. Ja już przestałam chyba tyć, bo od kilku tygodni ważę tyle samo. Teraz chyba kolej na mojego maluszka. A u Was jak z wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×