Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Powiem Ci tak: mojego meza siostra urodzila w maju. Ma tych pieluszek 16szt. i wcale nie ejst za duzo... Zawsze trzeba patrzec na to, ze dzidzia moze je pobrudzic przez ulanie ... nawet 7 dziennie... wiec lepiej miec je w zapsaie, tym bardziej nie jest to droga rzecz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście, hoho. Ja wczoraj mialam wymaz na Gbs i położna mi zrobiła KTG bo powiedziała, że ma tyle papierow do wypełnienia, że krótkie KTG nie zaszkodzi. Jak się kładłam na łóżko to rzeczywiście miałam jakiś drobny skurcz, ale ja często tak mam bo myślałam, że jak siedzę zbyt wyprostowana to moje dziecko się odpycha rączkami od nóg bo go gniotę i mu ciasno. Otóż nie, to są drobne skurcze. Po 20 minutach jak przyszła żeby zobaczyć co się dzieje, to powiedzila, że miałam dwa skurcze, ja zapytalam czy na początku i okazało się, że tak. Czyli to nie rączki mojego synka. Potem zrobiła mi ten wymaz i jak zeszłam z tego wysokiego fotela to miałam skurcz tak na środku brzucha i się strasznie twardy zrobił, że aż się zgięłam w pół. Także ja juz jakieś małe skurcze mam. Fajne to KTG. Mój mąż oczywiście caly w strachu, że to juz, ale przecież to może trochę potrwać. Torbę właśnie wczoraj od mamy przywiozłam i będe się zaraz pakować. Ale nie mam jeszcze dla siebie wszystkich rzeczy, ale synka spakuję. Ja mam 5 pieluch tetrowych, jak coś to wyslę męża do sklepu i kupi więcej. A pieluchy jednorazowe jakie kupujecie? Ja się zastanaiwm nad tymi nowymi pampersami premium care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ladnie akocz... ;) Juz masz przedsmak tych skurczy ;) Ja kupilam te nowe pampersy - ponoc naprawde rewelacyjne :) Nie wiem, czy widzialyscie, ale monia dodala fotki malej Mai na nk :) Jest naparwde przesliczna :D Akocz, ja chyba Ciebie nie mam na nk, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akocz wszystko wskazuje na to ze juz niebawem przyjdzie czas na was:))) Moze pójdzie po twojej myśli i będziecie na swieta w domku:))) Ja zamierzam dokupić jeszcze 5 szt tych pieluch, a pieluszki chyba też spróbuje tych nowych pampersów. dzisiaj robilam liste zakupów i jeszcze mam tyle do kupienia..... na szczęście już takich bardziej drobnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika, ja tez myslalam, ze drobiazgi, ale jak zostawilam wtedy tysiac przy kasie to sie troche zdziwilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no fakt:) Wiecie co dziewczyny tak myślę czy zamówić dla maleństwa do łóżeczka taką karuzelę na pilot z projektorem itp tylko jedna rzezc mi się nie podoba śpiewają tam jakieś kołysanki po niemiecku, obejrzyjcie http://allegro.pl/item819942857_fisher_price_m8356_karuzela_3w1_klas_melodie_promo.html a może wy macie podobną? łóżeczka jeszcze nie kupiliśmy bo to zrobią jedni dziadkowie na prezent gwiazdkowy chyba zdecyduję się na radek VIII A tak w ogóle to znowu nie za bardzo się czuję aż nie wiem czy nie przełożyć wizyty na jutro twardnieje mi dzisiaj brzuch i to dość częśto a do tego boli mnie czasami dół brzucha i śpiąca znowu jestem:( wczoraj w dzień spałam aż 2 godz i to jak nieprzytomna, a w nocy przeciez się wysypiam, jak myślicie to normalne czy dramatyzuję, wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja juz w domciu, Maja po porodzie miala zapalenie pluc wrodzone, zostalysmy tydzien dluzej w szpitalu. Nie moglam juz patrzec na mala jak co troche jej sie wkuwaly pielegniarki, a ona bardzo plakala. Na szczescie juz jest wszystko w porzadku. W zwiazku z tym zapaleniem mala miala taka sapke i nie mogla mi jesc z piersi, wiec musialam ja dokarmiac butelka. Teraz nie chce mi jesc z piersi a ja sie wkurzam. Karmie butelka, a wszedzie dookola mam " doradcow" ze powinnam karmic piersia, juz mam dosyc. Karmie butelka, a troche pokarmu sciagam sobie i daje jej butelka. Jak przystawiam ja do piersi to usypia. Ogólnie noce mam spokojne , mala budzi sie co 3, 4 godziny. ale powiem Wam ze dziecko naprawde przewraca swiat do gory nogami. Dzien leci bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje :) Moniu:) Bardzo sie ciesze ze dobrze juz zmala:) Co do karmienia nie martw sie niestety nie kazda moze karmic a duzo ludzi lubi gadac a nie sa na Twoim miejscu :) Glowa do gory:) Weronika co do spania :) To ja wczoraj od 19 do 23 spalam a pozniej od 24 do 8 taki sie spioch zrobilam ze szok :) A to dopiero 20 tydzien boje sie co bedzie za 10 tygodni chyba bede spala caly Bozy dzien:) Co do plci mego dziecka maz wogole nie jest ciekaw :) mialam usg tez w 3 d tylko Moj maluszek nie chcial pokazac twarzy :) Zakrywal sie:) wczoraj u siostry obejrzalam film ktory lekarz nam nagral eh :) Znowu widzilam moje ukochane raczki:) Nozki:) I widzialysmy co ma miedzy nozkami:D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia serdeczne gratulacje, i dzięki Bogu ze malutka juz zdrowa, niech rośnie zdrowiutka, i swoją drogą też się biedna należałaś w tym szpitalu. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Monia super, że już jesteście w domku. Jak będziesz miała chwilkę to zaglądaj do nas czasem. Co do spania to śpijcie ile się da, bo potem możecie mieć tak jak ja nieprzespane pół nocy i granie na komputerze. J teraz w dzień bywam spiąca, ale się nie kładę bo się boję, że znowu w nocy nie będę spała. No, matakusia nie masz mnie na n-k, jak chcesz to zapraszam. Wczoraj byłam po męża w pracy i jedna Pani powiedziała mu dzisiaj, że ja to tak za dwa, trzy tygodnie urodzę (ona urodziła 3 dzieci). Oby się jej przepowiednie sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akocz, bardzo chetnie, ale nie mam namiarow na Ciebie. Podam Ci mojego maila, wyslij mi tam swoje dane, ja Cie poszukam na nk i zaprosze :) mataka1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
Czesc Dziewczynki:) Moge do was dolaczyc?Ja mam termin na 24 grudnia ale mam nadzieje ze urodze wczesniej i na swieta bede w domku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
Oj zebym ja ja znalazla i umiala sie tam wpisac.Szczerze czuje sie jak hipopotam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek.......już szczęśliwa mamusia chłopiec monia1312 już szczęśliwa mamusia dziewczynka akocz83.........35...........25.12.09......04.12.09.. ........chłopiec matakusia.......35...........05.01.10......03.12.09... .....dziewczynka weronika23.....31......... .21.01.10......01.12.09..........chłopiec spelniona87.....19...........10.04.10........23.11.09... ......?????????????? magdalena82...35...........24.12.09.......10.12.09.... ......dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
witam! ostatni @ był 27.10. trwał zawsze 28 dni. Robiłam dziś test i wyszła słaba cianka kreska czuje ze tym razem udało nam się . Mam bóle podbrzusza tak jakby skurcze i mdło mi sie robi jak mam cos zjesc. Czy ginekolog wykryje mi ciąże juz teraz. czy wasze kreski były mocne czy tak jak moja słaba, tak bardzo bym chciała ale nie chce sie rozczarowac - pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :) Dalas rade :) A moj lekarz to mi jakos dziwnie obliczyl date porodu, ale coz... skoro wedlug niego to 35 tc a w sobote zacznie sie 36 tc to mu wierze :P No mialas napisac jak sie czujesz i jak ciaze znosisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka... ja mialam bardzo jasniutka kreske.. z dnia na dzien robila sie mocniejsza ;) (zrobilam 4 testy), a dzis zostal mi miesiac do porodu ;) Tez bolao mnie podbrzusze i czulam jakbym lalda moment miala dostac @, takze wiesz... A kiedy powinnas dostac okres? Spoznia Ci sie, czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
powinnam miec @ w srode brzuch pobolewa mnie od ok2tygodni bardzo chce miec malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
Udalo mi sie z ta tabelka:) Mi tez jutro zaczyna sie 36 tydzien:)Tak naprawde jak leze i nic nie robie to czuje sie dobrze a jak chodze to wszystko mnie boli.Jest mi juz bardzo ciezko,wlasnie spakowalam sie do szpitala a jutro ide kupic wozek.Coraz bardziej sie boje tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakao... a ile testow zrobilas i jakiej firmy? magdalena... ja tez sie coraz bardziej boje... poza tym tez juz mi bardzo ciezko... :/ Ja juz mam wsyztsko kupione, a wozek jaki wybraliscie? A imie jakies wybrane, czy jeszcze nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
Mam juz jedna corke:)Wiec ona wybierala imie a maz mial wybrac dla synka ale padlo na nia.Wybrala imie Patrycja juz sie przyzwyczailam:)Nie wiem jak Ci wytlumaczyc z tym wozkiem.Jezeli chodzi o firme to chyba KRASNAL jak dobrze pamietam a kolor morski z czarnymi wstawkami.A jezeli chodzi o test tez mialam druga kreske prawie nie widoczna i polecialam na test z krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
pink test - 2 comfort - 1 pretest - 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
no i dzis rano bobo test 2 razy jeden o 5 , a drugi o 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kako... :P A nie lepiej bylo wlansie wstac rano i poleciec na test beta z krwii? Ja bym tak zrobila :) On sie nie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×