Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Monia te dzieci chyba się zmówiły, Bartek też jest dzisiaj okropny, po nieprzespanej nocy, wstał o 6 i dopiero teraz poszedł spać, zaliczył wcześniej chyba półgodzinną drzemkę, no i właśnie wstał:) No jakoś się trzyma, mam nadzieję, że się nie da:) To pyszny obiadek macie:) Ja robiłam dzisiaj gołąbki z pomysłem na te bez zawijania, nawet dobre:) A teraz wcinam chipsy, bo już od paru dni miałam na nie wiellllką ochotę:) to juz niedługo Maja zacznie się z tobą kłócić:) A co dajesz Maji do jedzonka? Gotujesz jej oddzielnie, czy je to co wy? Ja Bartusiowi jeszcze gotuje oddzielnie jakieś zupki i mu miksuje blenderem czy jakoś tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika Maja od pewnego czasu je to co my, tzn dziś jadła ten nasz rosołek, na jutro mam dla niej rybkę ze słoika. Zje też kanapkę z masełkiem jak jej pokroje na kawałeczki. Je pół na pół, trochę gotowanego a trochę ze słoiczków. Owoce, deserki je ze słoika. Jak mi wstała o 12-30 to poszła spać o 16, zjadła butle mleka, potem pół miseczki swojej rosołu i poszła spać, śpi do teraz. :) Matko pogoda straszna, ciemno na dworze , wieje i pada, pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn wstała z drzemki pół godzinnej o 12-30 , :), żeby nie było że spała tyle czasu od nocy, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :) Weronika mam nadzieje ze Bartusia nie chyci:) A Ty mam nadzieje ze sie wyleczysz szybko. Raczkowania gratuluje:) Monia fajnie Ci majeczka spi:) Monia gratuluje chodzenia:) Matakusia fajnie sie masz z tym ze Maja w nocy pije wode:) U nas ztym spaniem to jest tak zasypianie na rekach i do lozeczka spi do jakiejs 7 i idzie do nas ale nie zawsze spi od razu na przyklad pogada sobie i pozniej idzie spac na jakas godzinke :) Co do nazej choroby to kataru sie pozbylismy :) Ja tez juz zdrowa:) Dzis nie wiarygodne pospal okolo2 godzinek ze mna po obiedzie, pozniej karmilam Go piersia po dwoch godiznkach dalam mu jabluskzo z bananem ogolnie dzis mial bardzo fajny humorek az nie wiarygodne :) Nawet pozowlil mi pozmywac :) Bo tak ostatnio truno cos zrobic przy NIm , jak np jestem z NIm i wychodze zpokoju jaki placz ze mnie nie widzi:D Przez weekend byl szok w nocy dzis tez przez godzinke nie chciaal spac ale dalam mu butle z piciem i poszedl spac. Zauwazylam ze ostatnio na Niego usypiajaca dziala herbata. Dalej karmie piersia ale niestety juz coraz czesciej czuje ze malo pokarmu lub mniej wartosciowy jest , i tak za dwa tygodnie wracam do pracy wiec od pazdziernika bede na noc mu dawala mleko sztuczne na noc naarzie a pozniej zobaczymy jk abedzie ztym moim mlekiem . J atez Piotrusiowi daje pol n apol raz sloiczki raz gotuje sama , tak samo z owocami niekidy szykuje mu sama. Co do Rehablitacji to Pani powiedziala ze Piotrus bardzo teraz fajnie sie rozwija:) Mamy taka kontrole u Pani doktor 14 pazdziernika mąż wtedy idzie z Nim bo ja niestety bede w pracy;/ I wtedy sie okaze czy dalej bedziemy chodzic na rehablitacje:) U nas tez caly dzien dzis pada;/ Mam nadzieje ze jutro przynajmniej nie bedzie padalo bo maz ma nocki przynajmniej by sobie pospal a maly by sie przewietrzyl:) Matakusia jak Laurka?:) Kamyskaaa jak sie czujesz? Buziaki dla Waszych dzieciaczków:) Pozdrawiam:) Szczęśliwa Mama :) Piotruś ur.8.04.2010 ❤️ 54cm/3250g :) Szczęśliwa Mama :) Piotruś ur.8.04.2010 ❤️ 54cm/3250g :) Szczęśliwa Mama :) Piotruś ur.8.04.2010 ❤️ 54cm/3250g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Powiem Wam tylko tak szybko co zrobiła Maja w nocy i lece sprzątać w domu. Obudziła się jak zwykle o 3 w nocy, dałam jej do picia wode, ale nie chciała zasnąć, wierciła się i kręciła. Ja się położyłam i myślałam że uśnie a ona siadła w łóżeczku i patrzyła się na nas przez godzine czasu wołając nas ,:) Ona jak nas woła to krzyczy eeeeeeee. w końcu o 4 dałam jej mleko i znowu myślałam że uśnie a tu nic znowu to samo :). Już nie wytrzymałam i wzięłam ja do nas do łóżka i powiem Wam,, że tak się ucieszyła , że zaczęła się śmiac na głos ( nie wiem czy z mojej głupoty że ja wzięłam czy z tego że się ucieszyła że z nami śpi), usnęła w ciągu minuty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spelniona super że Piotruś robi duże postępy, a tym że idziesz do pracy to nie martw się , zobaczysz jak wyjdziesz już z pracy to będziesz pędzić do Piotrusia, żeby spędzić z nim trochę czasu. A powiedz mi kto zostaje z Piotrusiem? , bierzecie opiekunkę czy babcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale Maja cwana:) Moj Piotr tez dzis wnocy spal ze mna:D Co do opiekowania sie Piotrem to mamy z mezem zmiany wiec jka On rano ja popoludnie itd. A tak babcia bo wiadomo ze maz nie zdarzy mnie zmienic , nie bylo by mnie stac na opiekunke a z drugiej strony to taki strach takie malenstwo zostawic z osoba obca;/ Dzis na noc daje Piotrusiowi mleko sztuczne bo w nocy wczoraj masakra budizl sie co 3 godziny zobaczymy dzis co to bedzie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że będziecie się uzupełniać i ja też nie zostawiłabym Mai z obcą osobą, nigdy. Matakusia jak zdobyłaś jego książkę, nie mogę jej zznaleźć w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc minela niestety po sztucznym Piotr sie obudzil o godzinie 1 dalam mu picie ale zrobil takie oczy co ja mu daje dalam piersi od razu zasnal po Niej . Dzis dostalam okres powinien byc 9 ale dopiero dzis sie pojawil ale ciesze sie bo juz chcialam isc do lekarza:) U nas pochmurno lecz nie pada za chwile posprztam w kuchni i ide z Piotrem na spacer :) Jak Wogole dzieci Wam spia w taka pogode ? Moj Piotrus wczoraj i dzis obudizl sie o 7 , od 9 drzemka do 11:) Teraz sie fajnie bawi wiec nie moge narzekac naprawde:) Weronika a Ty bylas u tego ginekologa bo pisalas kiedys z enie masz jeszcze okresu?:) Monia jak tam u Was ?:) Matakusia hallo?:) Kamyskaa Jak sie Kochana czujesz?:) To ja lece na ten spacerek i na male zakupy:) Buziaki Dla Was i dla Waszych Kochanych dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Monia ale Maja jest sprytna:) A na długo jedziesz do rodziców? Spełniona bardzo się cieszę, że Piotruś taki zdolny:) Mówiłyśmy ci, że nie ma powodów do obaw:) No z tym mlekiem modyfikowanym różnie bywa. pamiętam jak Bartusia chciałam przyzwyczaić, ale długo mi się nie udawało, pluł, i nie smakowało mu bardzo, potrafił przez parę godzin nie jeść dopóki nie dałam mu cyca. Na początku dawałam mu NAN ale zmieniłam na BEBILON i zasmakowało mu, a teraz je BEBIKO-dobre i w miarę tanie..Może Piotrusiowi musisz zmienić , a jakie mu dajesz? No jak trzeba wracać do pracy, to nie ma wyjścia i tak jesteś w dobrej sytuacji, bo nie musisz zostawiać Piotrusia z obcą osoba. Nie wiem czy oglądacie serial Na Wspólnej,ale po tym serialu nie zostawiłabym Bartusia z nikim obcym, umarłabym z niepokoju. A ja wam powiem, że jakby któraś z babć Bartusia nie pracowała to poszłabym do pracy bardzo chętnie. Matakusia jak Laurka? Kamyskaa jak się czujesz i jak twoje maleństwo? U nas różnie, ja wreszcie zdrowa jestem i Bartuś chyba się wybronił, na razie zdrowy:) Oby nie zapeszać:) A z nockami katastrofa, jedną nockę odpoczęliśmy, bo bardzo ładnie spał, ale za to dzisiaj odbił, nonstop znowu się budził i musiałam go z półtorej godziny usypiać w nocy, już mnie nerwy brały. Najgorsze jest to, że przyzwyczaił się zasypiać w leżaczku i w żaden inny sposób nie mogę go uśpić. A tak ogólnie jak bywają normalne nocki to nie mogę narzekać, zasypia kolo 21 spi w swoim łóżeczku do 1 później daje mu mleko i spi do 6, nieraz jak go karmie to biore go do nas do łóżka, przysypia mi się wtedy i śpimy razem do rana:) Musimy z mężem kupić jakieś zabezpieczenia na szafki i kontakty bo juz nie mogę Bartusia upilnować , najbardziej podobają mu się tez kable i już zepsuł nam myszkę od laptopa:) No a ja okresu nadal nie mam, wybieram się cały czas do lekarza i dojść nie mogę, ale już mnie to martwi, przecież włącznie z ciążą nie mam miesiączki od póltora roku:( Ale wcześniej też miałam takie problemy, jeśli nie wzięłam jakiś tabletek na wywołanie miesiączki to po parę miesięcy nie miałam , nachodziąłm się po tych specjalistach i żaden nie wie czemu..:/ Już przecież mnie straszyli, że nie będe mogła mieć dzieci, ale na szczęście w tym prz\ypadku się pomylili:) Co tam kochana dzisiaj robicie? Ja muszę obiad robić, ale to jeszcze, zrobie chyba kotlety z piersi kurczaka z ziemniakami i surówkę z czerwonej kapusty:) Ale nic mi sie nie chce w taką okropną pogodę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, Ja dziś się pakuje bo jutro wyjezdzam do rodzicow na miesiac. Napewno nie będę sie odzywać codziennie, Marcin będzie miał komputer, ale jka tylko będę miała dostęp to napisze. ' pozdrawiam Was i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Weroniko ja mu daje bebiko , chyba calkowicie przestawie sie w nocy na to mleko bo za tydzien do pracy. Ostatnio i tak nocki mamy takie sobie budzi sie z trzy razy ale na szczescie pozniej idzie spac:) Weronika tak czytam o tych nockach Bartusia , Moj Piotr czasami ma tak ze daje Go a On gada :D wtedy rece opadaja:D Co do filmu na wpsolnej tez ogladalam Koszmar nigdy w zyciu z obca osoba! Co so okresu jako nastolatka tez mialam problemy ale na szczescie teraz juz OK:) Eh mnie tez czeka zabezpieczania wszystkiego przed moim urwisem:) Monia zycze Ci udanego wyjazdu do rodzicow :) Eh ale Ci dobrze miesiac po za domem :)Na stole mialam obrus i moj kochany syn pociagnal i spadla na Niego cukierniczka , na szczescie sie nic nie stalo , mialam maly slad , najlepsze bylo ze byl caly z cukru rece brwi wlosy wszytsko:) A jak smiesznie wygladalo jka sobie rece lize jaki byl zadowolony:) Chcialam sie pochwalic ze MOj Piotrus juz sam siada:D Narazie jest tak ze na kilka minutek a pozniej leci na plecki lub na boczki:) Ale jaki jest zadowolony gdy siada lub ostatnio mąż leżał i Piotr leżał koło Niego tak się poturlał podnióśl ze sobie kleknął i chciał dosiegnąć okularów męża:D Ten weekend mialam szalony bo skzola a mąż był sam z Piotrkiem , był z NIm na spacerze i niestety wieczorem Piotrus dostal 38.3 całą noc ja mial ,rano 38.8 ;/ Teraz mu spadla niewiem czy nie dziasla znaczy zęby bo jesc tez zabardzo nie chce jesc;/ Jak zawsze sztucznego zjada 150-180 to wczoraj zjadl zaledwie 120 az bylo dziwne ;/ Teraz spi sobie ale jak sie obudzi niewie co ze soba zrobic taki placzek , nie sprawdzilam mu jeszcze lyzeczka czy cos stuka bo spi :D :) Ale dziasla ma twarde. Hallo Kamyskaa , Matakusia:) Weronika jak Bartus;) Pozdrawiam WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe spełniona śmieszny twój Piotruś, rzeczywiście urwis:) Gratulacje, że Piotruś już siedzi, super:) A Bartuś nadal ma takie okropne nocki, i już nie wiem co robić:( Spełniona to na pewno mu idą te ząbki. Bartuś ma 2 jedynki na dole i 2 dwójki na gorze, i już widać górne jedynki, jakoś szybko mu wychodzą:) Co tam dziewczynki u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :) no wkońcu postanowiłam,że się odezwę :P u nas wszystko okey :) Niedługo zaczynamy 31tc :) Jeśli chodzi o moje samopoczucie to niestety powoli ciąża- zaczyna mi ciążyć...głównie chodzi o bóle pleców,ociężałość, obrzęki łydek :( Dziś zauważyłam niestety,że mam bardzo spuchnięte okolice kostek...:/ wcześniej tego nie miałam...reszta okey,bo obrączkę spokojnie zakładam-tylko te nogi :/ ech... Pozatym chodzimy do szkoły rodzenia :) Było miło,naprawdę fajnie!! ;) Cieszę się,że poszliśmy bo czuję się spokojniejsza :) Byliśmy zwiedzać porodówkę ;) Mówiąc szczerze-myślałam,że tam jest gorzej tzn.,że bardziej szpitalnie,jednak bardziej ludzko tam wygląda, niżeli sięgały moje wyobrażenia . Są i piłki do skakania i kozetki i sofa i fotel i nawet wanna do rodzenia jesli ktoś chce Położona bardzo polecała poród we wodzie Napewno tak fajnie nie będzie mi tam wydawało jak będę rodzić ...po pierwszym spotkaniu dostaliśmy drobne prezenciki-ulotki,broszurki i próbki Min. z hippa-z nowej serii z olejkiem migdałowym bio-śliczny zapach Na nast. zajęciach będzie malowanie brzuszków :) Nast. wizytę mam za dwa tygodnie i wówczas dowiem się ile mała waży ;) A powiem że nieźle się wypycha--szczególnie wieczorami jest taka aktywna :P Czasem cały brzuch mi się rusza :) hehe,fajne uczucie i widok :) w pępku wieczorem mam 93-94cm,a rano 90 :P acha i kupiliśmy wózek-MUTSY 4 rider plus fotelik safe2go :) Monia-no powiem Ci kochana,że cwana ta Twoja córcia-jak się patrzy,nie ma co :) hehe,pozdrawiam dziewczynki Buziaki dla Was i Waszych muluchów :) ps. ja już chce gruuuuuudzień!!!!!!!!!!!! nie chce mi się czekać jeszcze dwa miechy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... spełniona gratulacje pierwszego ząbka :) Dziewczyny jakich kosmetyków używałyście dla maluszków? Ja zdecyduję sie na penatena,zamiennie hippa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Spełniona gratulacje, widzisz w końcu sie doczekałaś. Który ząbek mu wyszedł? i Jak Piotruś czuje się z ząbkiem?:) U nas niedobrze, Bartuś chory, ma katarek i lekko pokasłuję, chyba dzisiaj pojade z nim do lekarza:( Mimo choroby tak raczkuje, że nie mogę za nim nadążyc:) A jak tańczy jak usłyszy muzykę:) SUper:) Niestety nocki mu już tak zostały i wstaję do niego przynajmniej 4 razy, tragedia normalnie:( Kamyskaa zleci kochana zobaczysz jak szybko. Pamiętam ,że Bartuś też dawał popis swoich umiejętności w brzuszku wieczorami:) Co do kosmetyków to na początku używaliśmy wszystko z NIVEA najpierw hipoalergiczne, później normalne te niebieskie, aż w końcu dostałam też próbkę z HIPP i od tamtej pory płyn do kąpieli i mleczko po kąpieli używam z HIPP, śliczny mają zapach i nie narzekam na jakość, dobre są. NiVEA jak dla mnie może i są dobre, ale z tym zapachem to nie bardzo. Za to chusteczki nawilżające z NIVEA to poprostu wg mnie rewelacja, śliczny zapach i są dobre, tylko używam SOFT&CREAM, bo są różne rodzaje. MOnia jak tam kochaniutka u rodziców? Odpoczywasz trochę? Matakusia co z Tobą? Jak Laurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyki:) Przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale szczerze mówiąc nie miałam kiedy, a kiedy już miałam chwilkę to po prostu mi się nie chciało... :/ Kończymy budowę, więc teraz czasu nie ma na nic :/ Niby najmilsza część budowy, ale najbardziej "czasochłonna" i w sumie najgorsza chyba jednak... Tyle decyzji... wybierania... a na rynku tyyyyyyyle rzeczy... i drogich jak jasna franca! Aaaaaaa!!!! Gratluję ząbka spełniona... :) Świetnie :) Pisała do mnie monia dziewvzynki, macie pozdrowienia :) Mówi, że odpoczywa, a Maję rozpieszczają dziedkowie heheh - czyli norma :P Co do nas to wszytsko dobrze. Laurka staje na nogi jak tylko ma na czym się podeprzeć. A i potrafi sama ustać tak z 5-8sek zanim upadnie na tyłek :P Raczkuje biegiem - dosłownie. Zębów kolejnych nie ma... i nie bardzo wiem dlaczego, bo szoruję się po dziąsłach czym tylko się da. Wiecie, ona dostawała na śniadanie i kolację kaszkę. Ale pod pewnego czasu daję jej normlane śniadanie i normalne kolacje. Je np. jajeczniczkę, kanapeczkę z masełkiem i pasztecikiem, albo paróweczką, albo wędlinką, albo gziczek - rózne takie właśnie rzeczy. Po tym jak kładę ją spać ok. 21-21.30 to Mała śpi mi w łóżeczku do 8 i w nocy nie przebudza się generalnie na wodę. No może zraz czasem się przebudzi... ale ogólnie po takiej normlanej kolacji jest bajkowo! :D Co do kosmetyków to ja używam Musteli. Mustela jest rewelacyjna. Jest niby droga ale BAAAAAARDZO wydajna. Używałam też kremu do twarzy HIPP'a ale jakoś krótko i wróciłam do Musteli. W Musteli ją kąpię (ma świetny szampon w piance przeciwko ciemnieuszce do główki dla niemowląt - bajka!) i do dupki też Mustela - nigdy nie miała żadnego odparzenia. O innych się nie wypowiem, bo po prostu nie wiem. Kamyska... też miałam kupić 4 ridera, albo Urban Ridera. Ale dla mnie był zbyt ciężki... i wzięłam Teutonię. Ale mnóstwo ludzi ma Mutsy więc chyba nie jest tak źle ;) Hehehe A jaki kolor? A spuchnięte nogi to norma moja droga. Ja prawie do końca nosiłam obrączkę, a o normalnych kozakach mogłam zapomnieć i zimę przechodziłąm w adidasach swoich hehehhe. Kuba zresztą mi je zakładał, bo sama nie byłam wstanie. A na stopy chodziłam do kosmetyczki bo sama też ni chu, chu - nie mogła sama nic zrobić :P No i mnie męczyła POTWORNA zgaga... O fuck! Straszne to było! No a bolący kręgosłup ...uuu.. Kuba kupił mi taki fotel (zaraz zobacze i wyślę Ci tu linka) i to było zbawienie (oprócz masaży, które mi robił) http://sklep.fatty.pl/p/pl/10/2xl+z+ekoskory.html#mainLinks ----> to tą pufę mam dokładnie. Świtne! I sprawdza się nawet teraz jako mebel i dla Małej też jest fantastyczny. Polecam! Lecę dziewczynki szperać po necie za wypoczynkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane:) Kamyskaa mi nogi puchly tak poltora miesiaca przed porodem, ale gdzies 3 tygodnie przed na nogi wchodizly mi tylko jedne buty tydzien przed porodem One tez mnie uciskaly:D Obraczke to ledwo zdjelam;/ jakies dw atygodnie przed porodem;/ Powiem Ci kamyskaa najgorsez bylo op[uchniete te nogi a jak sie okazalo z enie potrafie zdjac tej obraczki to bylma przerazona mloda mezatka i juz przecinanie obraczki ale sie obylo :) Bo znma przypadki gdzie trzebabylo przecinac. A kregoslup to swoja droga .. Ale to minie minie Ci szybko kamyskaa do grudnia zobaczysz juz na swieta bedzie dzidzia z Toba:) Co do kosmetykow to ja na samym poczatku uzywalam mydelko bambina i oliwka , pozniej wprowadzilam szmponik:) Weroniko wyszedl mu dolny po prawej stronie:) Piotrus dobrze sie czuje z zabkiem ale czasami niewie o co chodzi jka chcemy Go ogladac to wtedy pokazuje nam jezyk:D Mam nadzieje ze Bartus szybciutko wyzdrowieje :) Weronik amoze po chorobie mu te nocki mina:) Matakusia to kiedy sie wprowadzacie do domku? Oj widze ze Twoja Laurka szybko stanie na nozki:) Moze na roczek już będzie chodziła:)Albo nawet wczesniej :) O ze spaniem bardzo masz fajnie:) Piszesz Matakusia ze dajesz malej kolacje jak niekiedy powiem Wam wchodzę na te portale to się niekiedy przerażam ze czegos tam nie wolno dawać . Wiadomo trezba byc ostroznym ale tez nie przesadzac. Teraz jesteśmy na etapie jak my jemy On patrzy na nas co my to mamy i czemu mu nie damy:D Jak np mam na obiad zeimniaki to dam mu troche czy np jem serek dam mu troszke wiadomo nie duzo ale daje mu popróbować niekotrych rzeczy bo wiadmo z enie dam mu smazonego czy cos takiego:D Coraz czesciej lapiemy Piotrusia ze siada sam po chwili upada :) ale coraz lepiej mu to idzie:) Co do naszego raczkownia:) To Dzis odkryl ze ze raczki sie przesuw ai nozki i powiem Wam ze dzis dochodzil do takich miejsc gdzie nigdy nie doszedl:) Mam do Was pytanie czy przy zabkach Wasze dzieciaczki nie chcialy mleka? Piotrus pije ale 120 ml wypije keidy potrafil 180 dalje oczywiscie na cycku ale to tylko w ciagu dnia. Na kolacje je sztuczne, pozniej w nocy czasem piers lub butla. Rano piers i jakis obiadek i deserek pozniej:) Ostatnio dalma mu ziemniaka z maslem jak sie zajadal:) Jutro zrobie rosolek na kasze mannie:) Jak wychodizly namte zeby to chodizl spac o 24 :) Dwa dni takie byly ale teraz chodiz normlanie o tej 20 juz spi niestety budzi sie okolo 3 i nie chce spac ale po godzinie zasypia:) Kochane ja od poniedzialku do pracy ;| Bede sie odzywala:) Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzięki dziewczyny,że odpisałyście :) No mi tylko te nogi tak puchną,narazie nic innego... Z kosmetyków stawiam jednak na penaten :) też podobno dobry! Matakusia jeśli chodzi o mutsiaka-to mamy limonke :) no powiem Ci, że może lekki nie jest...ale to zw. na pompowane koła,ale za to bardzo zwrotny i łatwo się go prowadzi :) matakusia-szybko Laurka je wszystko! :) ja myślałam,że dopiero po skończeniu roku można dziecku wszystko podawać,tak bynajmniej czytałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaale cisza ;) Kamyska, pięknie Ci z brzuszkiem!!! :) A co do tego jedzenia kochana, to powiem Ci, że teoretycznie masz rację. Jednak moja Laurka nic "typowego" dla niej nie chciała jeść, a domagała się naszego jedzenia. Kiedy dawałam jej tylko odrobinki na spróbowanie a jej nic nie było - wręcz przeciwnie - była winiebowzięta, że może jeść to co my. Pytałam naszą pediatrę, co ona na to. Więc: jeśli dziecku nic nie jest, dobrze to przyswaja i jest szczęśliwa to czemu nie? :) Także Laurka je wsyztsko hehehe :) Dziewczyny, co tam u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już kończę swoją przygodę z brzuszkiem zostało mi 16 dni :) termin mam na 1 listopada :) choć mam nadzieję że się w którąś stronę przesunie:) Pozdrawiam Wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanka będziemy trzymać kciuki za Ciebie! Dasz sobie radę! Poród wcale nie jest taki straszny jak go opisują :) Odezwij się koniecznie po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakusia dzięki :) To mój drugi poród pierwszy był 6 lat temu :) Mam pytanko czy któraś z Was miała może takie piekąco szczypiąco ciągnące bóle brzucha? mnie takie dopadły i od kilku dni nie dają mi normalnie funkcjonować jest to w jednym miejscu na brzuchu - dość rozległe co prawda - aż łzy same do oczu napływają jak boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×