Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Jesli juz powinien byc okres zrob test . Ja zrobilam w dniu miesiaczki ktora mialam dostac. I pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Matakusia? Kamyskaa? Weronika? Monia nad morzem zazdrszcze:) U nas OK maz ma urlop:) Od tej niedzieli bede dawala mojemu Skarbowi nowe produkty:) Buziaki Dla Waszych dzieciaczkow:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis siostra byla z moim chrzesniakiem u lekarza bo przez weekend mila wysoko temp . Okazalo sie z eto chyba wyrostek :(:(:(:(:( Jada dzis do Oswiecimia lezec ;/ Ma dopiero 4 latka ajuz bedzie mila operacje moj malenki:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) Dziewczynki a co tu taka cisza? Piszcie szybko jak Laurka, Maja i Piotruś? No i jak się czujesz Kamyskaa? U nas dobrze, Bartuś już siedzi i jest coraz fajniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Troche nie pisałam... :P Nie miałam kiedy szczerze mówiąc ;) Laurce dają się trochę we znaki chyba górne zębole... Troszku marudzi... Ogólnie wsyztsko u nas dobrze. Odliczamy dni do wyjazdu nad morze. U moni nad morzem wszytsko gra, pogoda OK. Wiecej napisze jak wroci ;) Lulka moja lgnie sie do raczkowania, ze hej! Jeszcze do tylu chodzi, ale juz czasem uda jej sie zlapac typowa do raczkowania pozycje, jednak nie kuma jeszcze co z tym zrobic :P A jak tam chlopaki dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no... cisza tu, że hej ;) Nie wiem, czy Wam to mówiłam, ale sprzedałam swój wózek X-landera. Z gondoli byłam bardzo zadowolona, z fotelika wpiętego w stelaż również. Spacerówka jednak to totalne dno! Ciężki, trudno się składał... Wściekłam się. Sprzedałam. Kupiłam nowy ;) Teutonię ;) dokładnie ten: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1082&osCsid=596d643c4e27bd25c4c326fec9c76afc tylko, że cały ciemny fiolet. Jeżdzi się cudownie! Można przekładać spacerówkę przodem i tyłem, leciutki, składa się rewelacyjnie... w budce ma moskitiere.. rewelacja. Kupiłam samą spacerówkę. Kosztuje dużo - to fakt, ale warto... Gondoli oczywiscie nie kupowałam ;) Jka tam Wassze Niunie? Monia jak nad morzem? Jak Piotrus i Bartuś? Jak u Ciebie Kamyskaa? U nas bez zmian... Mała lgnie się do raczkowania, ale jeszcze nie raczkuje.. Zęby jej sie dają we znaki :/ Uwielbia pomidorową z makaronem ;) Makaron po prostu wciąga :P heheh (babcia robi nam makaron własnej roboty, ale kupny też wcina hehe) Jaka u Was pogoda? U nas znowu gorącz... mała może też dlatego jest marudna trochę... Juz nie mogę doczekać się wyjazdu, wiecie?;) Tylko przed wyjazdem muszę zrobić znowu RTG płuc... Muszę sparwdzic jak tam się ma moja choroba - lekarz poiwiedział, że muszę teraz zrobić... Wyjedziemy sobie rano, jak Mała wstanie i sie naje, czyli pewnie koło 9-9.30 :) Mała zawsze jak wstanie rano to tak za 2-2.5h idzie znowu spac i spi jakies 2 h wiec ta podróz jakos przezyjemy ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) NAd morzem bylo fajnie, ale powiem Wam ze wrocilam troche zmeczona. Bylismy z Marcina bratem rodzonym , oni maja coreczke 1,7 roczna. Maja cudnie sie bawila w piasku. Pogode mielismy taka sobie na 10 dni bylo 3 dni takich naprawde slonecznych. POza tym na helu to strasznie wieje, juz sie tam nie wybiore, wogole nad polskie morze juz ie pojedziemy, szkoda kasy. Wszystko drogie jak pieron i z pogoda sie nie trafi. Matakusia ja Ci zycze udanego wyjazdu. W weekend przyjezdzaja do nas Marcina rodzice a w niedziele jedziemy my do rodzicow na troche, wiec znowu mnie nie bedzie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :) Monia fajnie ze wyjazd sie udal. Niestety morza polskie drogie i jak pislas pogoda roznie z nia... Ja bym kiedys chciala odwiedzic Chorwacje :) moze kiedys sie spelni moje marzenie:) Zycze milego wyjazdu do rodzicow:) Matakusia ale fajnie ze mala lubi makaron:) heh Fjanie to musi wygladac:DMataksuia to udanego wyjazdu , wypocznij tam :) Weronika a jak zeby malego i co juz jada Twoja niunia:) Moj Piotrus od niedzieli je jabluszko:) Niewie co to ale je ladnie :) Jutro bedziemy jeldi jablko z banankiem:) Ogolnie wszystko u mnie Ok przez te uplay Piotrus marudiz ale to normalne:) I te zeby eh slini sie wklada wszytsko do buzi ale zeba nie widac ;/ Czekam na niego niecierpliwie:) Bylam na tej rehablitacji mam z NIm cwiczyc :)bO uwielbia sie przewracac z lewego boku na brzuch , a z prawego jakos leniwie to robi:) i cwiczymy:) Ale od dwoch tygodni Piotrus podnosi glowke i chce siadac:) Ogolnie Kochany jest :) A jak je to juz wogole slodziak:) Kamyskaa jak brzucholek? Jak upaly przezywasz? Buziaki :)Dla waszych dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Spełniona! :) Mówiłam, że Piotrus na pewno polubi nowy smak :) A jak u Was z piersia? U nas juz tyyyyylko noc i to już nie tak intensywnie :/ Wydaje mi się, że przed rokiem sama odstawi pierś zuplenie... :( Ja nad polskie morze jade teraz, ale tylko dlatego, ze balam sie wziać Lulkę tak mała za granicę - a nieh się coś stanie? Na następny rok już gdzieś polecimy :) Wiecie... weszłam na nasze dawne forum, żeby napisać dziewczyną miłe słowa, pocieszyć je... i na mój post odpowiedziała jakaś osoba - nie wiem, czy to nie Malutka - ale najlepiej będzie jak same wejdziecie i sprawdzicie... Lekko się zszokowałam takim odezwem na swój post, później niepotrzebnie na niego odpowiedziałam - ale trudno - stało się... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3481952&start=5550 OTO TA STRONA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie tego na forum ze niektore osoby robia sie chamskie... I sie wymadrzaja.. Ale na szczescie nasze forum jest fajne:D Matakusia jeszcze raz udanego urlopu:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano bywa... My jedziemy 25, więc jeszcze trochę pobędę z Wami ;) P.S. Jak u Ciebie z piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam ze o czyms zapomnialam:) O karmieniu u mnie clay czas jeszcze cycek . ALe mam wrazneie jak wroce do pracy to sie skonczy karmienie piersia ale to zobaczymy . Do pracy wracam 11 pazdziernika. Matakusia w ciagu dnia nie dajesz Laurce mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kochana, nie daję. Pije mleko moje tylko w nocy, w dzień cycka nie chce. A o modyfikowanym nie ma mowy! Wcale nie chce! Generalnie ona je już wszystko, je z nami normlanie to co my. A rano i wiczorem dostaje kaszkę mannę, albo kaszkę mannę z biszkoptami - to wszytsko z Nestle. I tylko to :) Lekarka powiedziała, że nie musi piść mleka w dzień, skoro dydała mnie non stop przez pół roku a teraz jeszcze w nocy. Mam jej nie podawać skoro nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko Matakusia , ale Cie zaatakowała ta " osóbka", nie przejmuj sie tym. No coz zdarzaja sie i takie osoby na forum, ktore bardzo lubia sie klocic. :/ i udowadniac swoje racje. a ja czekam na tesciow , heheheh :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Widzę,monia wróciła wypoczęta :) Teraz czas na matakusie :) My też byliśmy 4 dni pod namiotem-2 dni pogoda taka sobie i 2 dni ładnie,słonecznie-na plażowanie idealnie :) Jeśli chodzi o mnie-to nadal mam malutki brzuszek-86cm w pasie :) Wczoraj byłam na dokładnym usg połówkowym w 3d/4d :) Malutka jest całkiem zdrowa i na 100% to dziewczynka :) Zosia więc waży już 540g :) Jest śliczna :) Już nie mogę doczekać się grudnia :) Pozdrawiam WAS dziewczyny,buziaki A tymi wypowiedziami nie ma się co martwić i denerwować... najlepiej nie odpisywać wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Matakusia ale musiała cię wkurzyć ta idiotka. No dziewczynki u nas 13 sierpnia pojawił się u bartusia ząbek piękna dolna lewa jedyneczka i widać następną:):) ogólnie u nas dobrze, tylko Bartus jest bardzo absorbującym dzieckiem i jak za długo nie spojrze chociaż na niego to zaraz o sobie przypomina:) Monia fajnie ze udal wam sie wyjazd. matakusia udanego wypoczynku. my 12 września dopiero robimy chrzciny, tak więc Bartuś już bedzie duży, ale co tam...... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Weronika ząbka:) Kamyskaa ciesze sie razem z Toba ze malutka zdrowa , eh niekeidy tesknie za brzucholkiem:D Weronika co do tego z emlay bedzie duzy to nie ma sie czym przejmowac:) Twoj maly jka sie nie myle ma 6 miesiecy , znam taki przypadek ze dziecko milao 2 lata , innne 11 miesiecy:) A moj chrzensniak miak 4 miesiace byl duzy to fakt ale byl slodki:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Cisza tu jak makiem zasiał... hmm... U nas OK, tylko Laurka marudzi trochę... zdaje się, że będzie jej wychodziła lewa dwójka, a nie górne jedynki... No cóż... Poza tym wsyztsko OK :) Ja ide jtro do pulmonologa z kontrolnym zdjęciem RTG płuc. Mam nadziję, że powie, że choroba ustępiła... - zobaczymy Całuję Was moooocno :) P.S. Wiecie? Zaraz jade na spotkanie z Panią, z restauracji, w której chciałabym zorganizować "After weeding party" :) Zobaczymy co mi powie :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz pozniej co pani powie:) Ja tez marze kiedys o takiej imprezie :) Moze zorganizujemy kiedys na okragla rocznice slubu:) Taka wielka :D Impreze:) U nas OK Piotrus juz by chcial siedziec, zostawic samego Go nie mozna bo sie przesuwa pupe podnosi:D Jakby umiel rece postawic to juz by raczkowal bo nogi juz daje na raczkowanie :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Piotruś pięknie się rozwija :) BRAWO! :) Ja wróciłam od tej Pani. Ona była pomysłem zachwycona! :D Ma mi w przyszłym tygodniu zadzownić jak wróci szef, żeby ustalić szczegóły :D - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matakusia Pani rehabilitantka powiedziala ze Piotrus ma asymetire znaczy lewa strona bardziej rozwinieta, uwielbia sie przewaraca na lewa, ta strona jest lepiej rozwinieta niz prawa. Jak jest na boku i podnosi glowe na lewym to trzyma dluzej, a prawym krocej. Mamy cwiczenia:) Bo nie pisalam ale jak biore Go za rece do podnosi glowke:) Matakusia a skad pomysl na takie przyjecie?:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełniona, dobrze, że zobaczyliście to w porę! Teraz to już tylko ćwiczenia i będzie gitara :) A i przy tych ćwiczeniach Mały się wzmocni! Zobaczysz! Będzie silny jak...! :) Skąd wziął się mój pomysł? Ano... usłyszałam kiedyś o tym w "Dzień dobry TVN"... i tak myślałam, myślałam.. no i wymyśliłam ;) Byłam wczoraj u pulmonologa... Więc tak... Na zdjęciu RTG płuc nie jest gorzej... to plus. W grudniu mam się zgłosić na bronchoskopię, bo muszę mieć to zrobione, aby móc wykluczyć chłoniaka. Inaczej nie da się tego zrobić... :( Oczywiście zakaz opalania na plaży.. takie leżenia plackiem oczywiście, bo chodzić stroju mogę na szczęście... Zobaczmy. W razie pogorszenia mam się niezwłocznie zgłosić do tego lekarza... Weronika, co tam u Was? Nic nie piszesz... Monia pewnie u rodziców... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Piotruś śpi , mąż w pracy :) A ja na chwile tu do Was wpadłam:) Ogólnie u mojego syna OK :) Je bardzo fajnie , naarzie dostaje same owocki, dostal tez kaszke na mleku modyfikowanym ale mial w sobote zaparcie , nigdy nie mila takiej twradej kupki. Nieiwem czy nie przez ta kaszke dlatego naarzie nie daje mu lub bede musiala odcigac swe mleko i podawac ze swoim mlekiem te kasze :) Dzis dostal rano samo jabluszko i za godzine byla kupa:D:D:D Niestety moj maly ma dalje problem zkupa;/ maks robi dwie na tydzien. Caly czas je mojego cyca, jak je owoce to po 2 godzinach chce cyca :D Wiec mam malego glodomora:) Na dziaslach zauwazylma biala kropke :D Myslalam z eto zab ale chyba nie bo sie nie przebija . Do buzi wklada wszytsko co sie da :) Piotrus od jakis dwoch tygodni spi sam w swoim pokoju w lozeczku :) Bo tak od urodzenia spal w kojcu. Najczesciej tak okolo 20-21 jest myty karmiony i spac . Wstaje tak 3 lub 4 i pozniej 5 lub 6 je i idzie spac ale o 7 slysze nie nawet placz tylko gadanie :) i wteyd tez Go karmie ale juz nie ma mowy o spaniu obok lozeczka jest kanapa klade sie kolo Niego i daje mi sie jeszcze zdrzemnac na godzine:)Wczoraj wnocy to milam tak ze obudizl sie 00:30 nakarmilam i pozniej obudizl sie 5:30 ale juz o 7 normlanie wstaje:D Matakusia za dwa dni urlop zazdroszcze:) Matakusia Laura piekna :) WIdzialam zdjecia na NK :D Monia napisz jak bylo u rodzicow?:) Weronika jak tam Bartuś:) Pozdrawiam WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×