Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Cześć dziewczynki Oj spełniona to ciężko miałaś, współczuję Ci, a te wymioty wkońcu miną. Ja niestety miałam kilka takich nocy. Kuba miał kilka razy zapalenie krtani. Tez siedziałam z nim w tamtym tygodniu od wtorku do piątku na zwolnieniu, bo miał katar zielony i lekarka nie kazała go prowadzać do przedszkola. Jeszcze mu nie całkiem przeszło, ale już tylko kaszel został. Wczoraj myslałam, że nie bedzie chciał iść do przedszkola, ale ku mojemu zdziwieniu poszedł grzecznie i nie płakał, nawet pokazał mi gdzie są drzwi. Chyba się trochę nudził ze mną w domu, chociaż naprawdę starałam się nie robić żadnych prac domowych, które mogłam zrobić kiedy indziej. Bawiłam się z nim, układaliśmy klocki i wogóle takie fajne to moje dziecko jak chodzi do przedszkola, zupełnie inny.Widać, że przedszkolak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane !!! wracam po długiej przerwie, heheheh spełniona o tak, jestem szczęścliwa, że męża już mam w domku, hurrraaaaa. Nigdzie nie wyjeżdża teraz na dłużej. Narazie na misje się nie wybiera. :) Maja oczywiście na początku troszkę sie wstydziła, ale później było wszystko ok, zaczęła nawet Marcina rozpakowywać, hehehe. Jak siedziała na łóżku to powiedziała do nas " tata nie bum bum", o matko aż mi łzy stanęły w oczach, bo dziecko jednak przeżywa. a u nas dzień leci za dniem, niedługo zbieramy sie do rodziców, bo Marcin chce sie przywitać z rodziną, póżniej do Spa, i tak zleci, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co tam u WAs słychac???, U nas ok, jedziemy w tym tygodniu do rodziców, . Dni lecą, bo Marcin ma wolne w pracy i leniuchujemy na maxa, hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część laseczki U nas smutno, w sobotę po długiej chorobie zmarł męża dziadek. W środę pogrzeb. A tak poza tym to po staremu, Kuba w przedszkolu, my w pracy nic ciekawego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. to cisza nastała... Może ją przerwę... ;) Otóz nie pisałam dawno, bo... jakos nie miałam kiedy. Od dwóch miesięcy staramy się z Kubą o drugą dzidzie. Tak już na fest. 13 grudnia byłam teraz u swojego ginekologa, żeby zrobić małą kontrolę, tak wiedzieć, czy wszytsko ginekologicznie u mnie OK. Po badaniu ( w zasadzie już w jego trakcie) usłyszałam... : "No pani Martyno, jak z tego nie będzie ciąży, to jestem śwęty turecki... zapraszam po nowym roku pozytywnym testem ciążowym"... Więc tak mnie wryło, że nie macie pojęcia!!! Chodziło mu o to, że idealnie trafiliśmy w owulacje i te sprawy ;) Szczerze Wam powiem, że po tym, co mi powiedział, non stop mam w głowie jedno: CIĄŻA - jak za dawnych czasów forum ;) ... Okres powinnam dostać 26-27 grudnia. Robiłam dziś test - negatywny. Kurde!! Cezmu to tak musi być?? Taka pieprzona niewiedza...??!! Bleeeeeee Z Laurka wszystko OK. Niedługo 2 latka. Gada jak najęta, śpi pięknie w nowym łóżku - nie łóżeczku. A jak u Was? Jak dzieciaki? Jak Święta będziecie spędzać? Plany na Sylwestra? My robimy domówkę. Będzie 5 par. Zrobimy sobie ognisko ;) Mięliśmy iść na imprezę. Koszt 400zl, ale przemyślałam sobie sprawę i ... dodając kieckę, fryzjera, makijaż, flaszkęm fajki i taxi to wyszłoby z 700zł jak nic i olaliśmy temat ;) Czekam na Wasze odpowiedzi... E! Ty nasza jedna ciężarna! Jak się czujesz?? Jak badania??? Może niedługo do Ciebie dołączę ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia_88
ja się dołańczam do przyszłych mamusiek :)jestem w ciązy trzy testy na tak :)jutro wizyta u lekarza :D nie moge sie doczekac a jednocześnie strasznie sie boje , mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :)wg kalkulatora na necie termin mam na 21.08.2012 czyli dzis jestem w 5tygi 1dniu ciazy :)udało sie w drugim cyklu strasznie sie ciesze ze tak szybko sie udało , no i dostałam najlpeszy prezent na mikolaja i na dzieciarko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusia, serdeczne gratulacje!!! Napisz koniecznie po wizycie! :) Witamy w naszym gronie :) A jakie miałas objawy i od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja też miałam napisać, ale jakoś mi nie wyszło. Jestem. U nas w porządku, Maja zaczyna coraz więcej mówić, narazie więcej słow z jej ust to po chińsku raczej niz w języku polskim, hheheheh, ale jest ok, śpi też w swoim pokoju. Narazie jeszcze jesteśmy w pieluchach. Na święta jedziemy do rodziców, norma u nas. hehhe. Co do sylwestra to nie mamy planów. Matakusia trzymam kciuki żebyś zobaczyła upragnioną kreseczkę, juz się nie mogę doczekać. Fajnie, że się zdecydowaliście. Edusia witam na forum i pisz do nas jak się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matakusia, super gratuluję decyzji i trzymam kciuki!!!! Ja chcę tak w maju czerwcu zacząć się starać, więc widzę, że zaczynami sie znów podwajać. Tak trymajcie dziewczyny. Witam nową koleżankę, również czekam na wiadomość od lekarza. Ja tu wchodziłam, ale żadnych nowych wiadomości nie było, więc nie pisałam. U nas ok. W sobotę czyba się czymś zatrułam, wymiotowałam i dopiero dzisiaj jest normalne ze mną. Ja mam jutro wolne, na szczęście, bo przez tą moją niedyspozycję nic nie mam zrobione w domu. Zaprowadzę Kubę do przedszkola i ogarnę trochę , tzn. mąż zrobił to co umiał, ale minął tydzień i jest to samo co było. Odbiorę go oczywiście wcześniej, bo po 14, ale przynajmniej coś zrobię w domu. Kuba też zaczyna skadac zdania, trochę po swojemu, trochę normalnie: Nie bo nie bo nima - tu nie wiadomo o co chodziło Ja piciu bam - przewrócił kubek z piciem mama, tata tój - stój mama oś - chodź cisia dzieci - to z przedszkola Ninia ciuch ciuch - moja mama Janina jechała pociągiem jest tego trochę, a najlepiej śpiewa "jedzie pociąg z daleka", po swojemu ale w rytm. Nagraliśmy mu bajkę o ciuchci 80 minut i wyobraźcie sobie, że potrafi oglądać go codziennie z zainteresowaniem i otwartą buzią. U nas ciuchcia w każdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam Wesołych Świąt, ciepłej, rodzinnej i miłej atmosfery, dla dzieci Mikołaja co spełnia dziecięce marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia_88
wczoraj mialam wizyte u lekarza , jestem w 5tyg i 4dniu ciązy , wszystko jest w porzadku :)strasznie sie ciesze:) co do objawów to miałam je 10dni przed misiaczka : kłucie prawego jajnika bo to z tego miałam owulke , oraz lekki ból menstruacyjny , dodatkowo lekkie pobolewanie sutków i biały wodnisty sluz(sluz miałam od 29.11-wtedy tez miałam miec rzekoma owulke a była dwa dni szybciej)potem zaczeły bolec mnie piersi na ok 5dni przed miesiaczka i zauwazyłam ze stały sie sutki ciemniejsze i wieksze, teraz mam mdłosci i senna strasznie jestem , boli mnie kregosłup i czuje sie zmeczona i chodze czesciej siku ale tak ma byc:) termin mam na 22.08.2012 :)udało mi sie zajsc w ciazy dzieki testom owulacyjnym bo nie przegapiłam owulki :) owulacje mialam miec 29 listopada a byla a26-27 i w te dni wspolzylismy pamietam ze 27 wieczorem czulam sie jak pijana , krecilo mi sie w glowie potem wymiotowałam , myslalam ze jakas grypa czy cos a to bylo wynikiem tego co sie dzialo w moim organizmie , tak sobie mysle :)strasznie sie ciesze bo udało sie nam w drugim cyklu :) a wy jak samopoczucie? WESOŁYCH SPOKOJNYCH RADOSNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT ŻYCZE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się:) Niestety po swietach mam nadzieje ze Wasze sie udaly:) Nie odzywalam sie bo jkaos samopoczucie przy tej ciazy nie zabardzo;/ Piotrus straszny urwis duzo uwagi trzeba mu poswiecac :) Mialam podejrzenie cukrzycy ale na szczescie nie mam:) Troche byl stres. Ale jest ok:) Tak jka przy Piotrez tu mnie tez boli brzuch raz mialma tak ze podczas chodzenia tak bolal ze musialam sie wrocic do domu;/ Malenstwo juz kopie ,przepiekne chwile:) Zostalo jeszcze 4 miesiace:) Mialam usg bede miala drugiego syna!:)Synus wazy 0,5 kg:) Powiem Wam ze strasznie placzliwa jestem eh ... Zobacze byle co w TV i rycze normlanie masakra, a Piotrus jka mnie widzi jka placze to mnie przytula i gada po swojemu .Kocham te chwile :) Matakusia ciesze sie ze zdecydowaliscie z mezem na drugie dziecko:) TRzymam kciuki za WAS:) Edusia_88 witam w gronie :) nie jestem juz sama :) Ja mam termin na kwiecien :) Jak sie czujesz ? Monia jka wrocisz od rodzicow sie odezwij:) Akocz ale fajnie ze Twoj Kubus juz gada:) ja czekam mam nadzieje ze sie doczekam jka Piotrus bedzie gadal:) Pozdrawiam :)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia_88
spełniona 87 gratulacje drugiego synka :) ja sie czuje różnie , raz mi od rana strasznie nie dobrze a raz w ogóle nie czuje się w ciązy :) dzis mam znowu mdłości i nawet mam problem żeby zeby umyć bo mam odruch wymiotny ostatnimi czasy :( masakra , najgorszy ból piersi jest wieczorem w dodatku te swedzenie , od rana do wieczora mam spokój a wieczorem piersi bola ze masakraaaaa :( czasem brzuch poboli ale ogolnie ok i na szczescie zgaga przeszla :) bo od jakichs ok 2tyg mialam zgage bleee :) chciala bym juz poczuc ruchy maluszka ehh jeszcze z 12 tygodni i poczuje :)wczoraj zaczal mi sie 6 tydzien :)jeszcze tylko 34 przede mna hehe :) ty juz spełniona praktycznie do końca dochodzisz i juz nie długo zobaczysz synka :) ja cos tak czuje ze teraz tez bedzie chłopak , caly czas mam takie przeczucie , w pierwszej ciazy czulam ze to bedzie dziewczynka i była , corka w marcu konczy 5 latek , zastanawiam sie jak to bedzie z dwojka dzieciaczków ? 5,5 roku roznicy , troche odzwyczailam sie od pieluch ale mysle ze bedzie dobrze , dobrze zrobilismy ze sie zdecydowalismy na bejbusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matakusia bedzie dobrze :) Zajdziesz zobaczysz:) Edusia fajna masz roznice ja bede miala 2 lata rwone bo syna mam z kwietnia i powiem Ci ze sie boje Piotr strasznie za mna jak mu wytlumacze ze teraz nie moge nim sie zajac tylko teraz musze zajac sie Jego bratem eh mam nadzieje ze ruszy z gadaniem bo tak bedzie bieda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia_88
no na pewno , w sumie to jeszcze malutkie dziecko , moja mała ma praktycznie 5 lat (w marcu) a jest za mna strasznie , wiec tez moze byc u mnie ciezko ale trzeba dac rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakusia, spoko, dasz radę w następnym cyklu, nie denerwuj się, bo to szkodzi, nie mysl cały czas o tym to napewno się uda. Najważniejsze, że jesteście zdecydowani, a miesiąć w tą czy w tamtą to nie ma różnicy. Chciałam Wam dziewczynki złożyć serdeczne życzenia na Nowy Rok, bo pewnie w weekend nie będę wchodzić na internet, więc: WSZYSTKIEGO DOBREGO, ZDRÓWKA, PIENIĄŻKÓW, POZYTYWNYCH TESTÓW (sobie również tak w połowie roku), SZCZĘŚLIWYCH CHWIL Z NAJBLIŻSZYMI, ŻEBYŚCIE NIE ZAPOMINAŁY, ŻE MĄŻ TEŻ JEST WAŻNY (nawet jak nas denerwuje), I WOGÓLE WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny też dołączam się do życzeń, Szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia_88
DZiewczyny napiszcie czego używałyście na zaparcia i wzdecia? można w ciąży używać czopków glicerynowych? jak sie czujecie? cos tu ostatnio strasznie cicho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilkę edusia... ja nic nie brałam, bo nie miałam takich problemów... spytaj lekarza - ja zawsze tak robiłam. W sprawie leków - całą ciążę nie brałam nic... kropli do nosa, nospy - NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, U nas nic ciekawego, w tym tygodniu wyruszamy w góry, poszalejemy trochę na śniegu, bo u nas niestety nie ma śniegu, a pogoda późno jesienna. Mam nadzieje , że u Was wszystko w porządku Matakusia i jak próbujecie dalej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki, edusia ja tez nie miałam takich problemów to nie wiem, ja w sobote wróciłam z Austrii, też byliśmy na nartach, ale tym razem wzięlismy moja mamę, żeby się zajmowała Kubą. W tamtym roku niestety się zanudziłam, bo wszyscy jeździli a ja siedziałam z dzieckiem w domu, mała miejscowość i nie było co robić. W tym roku pojechalismy do troszkę większej miejscowości i troszkę pojeździłam, mam troszkę siniaków, ale jest ok. Kuba po tym wyjeździe niedobry jak nie wiem. Była z nami kuzynka z synami, jeden ma 8 a drugi 13 lat. Pozwalali Kubie na wszystko, on ich bił, zabierał wszystko i kopał. Wczoraj w przedszkolu parę razy popchnął dzieci, czyli szybciutko się nauczył. Muszę się za niego wziąć, dał mi w domu czadu jak nie wiem co. Odpycha mnie, próbuje bić, wszystko jest na nie. Sadzam go na schodek za karę, mój mąż nie może słuchać płaczu, ale przecież nic mu się nie dzieje. Siedzi tylko i ma się uspokoić. Też nie sadzam go w ciemnym miejscu tylko w widocznym, gdzie jest jasno, i widzi cały salon. Piszcie co u Was. Pozdrawiam i trzymam kciuki za matakusię, edusia jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po dluzszej przerwie:) U mnie jakos sie kreci powoli do przodu. Zostalo mi dwa miesiace jeszcze:) Eh jak zawsze sie ciagnie niestety :) Piotrus urwis nie z tej ziemi:) Ale jest przekochany ,taki pomocny stara sie byc:) Jak czasem placze to On szybko przylatuje i mnie przytula:) A jak bylam chora gdzies po nowym roku to jak kaszlalam to mi oklepywal plecy :) Bo widzial ze maz tak robi:) Co do tej ciazy to przezywam ja gorzej niestety ;/ Teraz probuje sie zapisac do kardiologa bo cisnienie niby mam w miare ale ginekolog sie boi ze dostane bardzo wysokiego cisnienia podczas porodu. Ta zima tez mnie dobija bo maz ma 2 tygodnie drugich zmian i wtedy siedze caly czas w domu bo pogoda nie pozwala na zaden spacer jak nie snieg pada to znowu mroz lub wiatr i tak w kolko macieju.I tak czasem juz mam dosyc tego siedzenia w domu jak przynajmniej ktos przyjdzie to wtedy az inaczej:) A co tam U Was slychac ? Matakusia jak tam starania o dziedzie?:) Edusia a Ty jka sie czujesz? Wiesz juz plec? Akocz i Monia ja Wam zazdroszcze tych wyjazdow mam nadzieje ze kiedys finanse nam pozwola na jkaies krotkie wakacje:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zyjecie tam?:) U mnie leci. Zostaly mi od jutra 3 tygodnie:) i zobacze Mojego Skarba:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×