Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

kurcze Matakusia zazdroszczę. Ja musze się przy tym nieźle nagimnastykować. :) Jak Wasze próby z dzidziusiem??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno mnie tu nie było ale czasu troszkę braknie... U nas wszystko w porządku :) Mały rośnie jak na drożdżach nie nadążam z kupowaniem rzeczy już na 80 kupuję :) a to dopiero 4,5 miesiąca :) poza tym że ma skazę białkową to wszystko ok :) zaczynają mu wychodzić 2 dolne ząbki i przez to jest marudny ciekawe ile czasu potrwa to wyrzynanie.... w czwartek mamy szczepienia i tak czas leci :) Co do karmienia to oczywiście cycowanko :) ale 2 razy dziennie dostaje modyfikowane mleczko ze względu na skazę. Pod koniec grudnia byłam w szpitalu mały był tylko z małżem i moim drugim synkiem w domu ale sobie poradzili ja wyszłam 31 grudnia prawie na własne żądanie, nie mogłam karmić małego piersią ze względu na silne leki jakie przyjmowałam bałam się strasznie że stracę mleko bo z dnia na dzień jak odciągałam 150 ml z jednej piersi to raptem 50 ml z obu i to 2h maltretowania cycuchów to była masakra :( ale po mału jak regularnie przykładałam małego mleko wróciło - dobrze że i Szymonek nie poszedł na łatwiznę i nie został przy butelce... Dziewczyny a jak z Waszymi @? ja mam cykle strasznie nie regularne rozpiętość co 24-46 dni nigdy nie wiem kiedy @ przyjdzie :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanka, Matakusia zdjęcia są super !!!!!!!!!!!!!!!1 A łaurka to taka mała pomocnica juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Chryste! Na 80???????? To moja Laurka ma teraz ciuchy na 80!!! A ma teraz 15 miesięcy!!! Toż to jakiś mutant chyba z Ciebie wyszedl :P Normlanie, aż nie wierzę... :P Monia, ajak z chodzeniem u Majeczki? U nas wszytsko OK. Lula zaczęła mówić swoje pierwsze zdanie: daj brum brum :P Jest rzeczownik i czasownik - czyli zdanie eheheh Pije mleko jak szalona! Wieczorem ok. 120ml (poza normalna kolacja!) a rano 180 ml i jeszcze sniadanie :P Waży ok. 9300g takze spoko :) A jak u Was? Bo cisza tu sie osttnio zrobiła, że hej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i ciasza, i cisza, i cisza... bleeeeeeeeee Byłyśmy we środę z Laurką u fryzjera. Oj jak się bałam :P Ku mojemu zdziwieniu, moja Laurka... jest prawdziwą damą i kobietą, która uwielbia fryuzjera! :) Normlanie było bosko :) Nawet fryzjerka nic od nas nie wzięła - mało tego. Laurka dostała od niej duże opakowanie kinderków ;) A jak Wasze dzieciaki z fryzjerem? Buziaki :) P.S. N o i kupujemy buciki Gucio :) Granatowe z małą perforacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no cisz na forum sie zrobiła straszna. Ja ostatnio nie miałam kiedy wchodzić i pisać, ponieważ przygotowujemy sie do wyjazdu Marcina. Zakupy, zakupy. Pakowanie. U nas ok, Maja juz chodzi i wszędzie jej jest pełno. Jak wyjdziemy na dwór to musi wejść do każego sklepu i pooglądać wystawy sklepowe, hehehehhe. Niue chce wracać do domu. Na siłę ja trzeba zabierać. :) Ogólnie to łobuz z niej straszny jest. Jak nie cche jej coś dać to krzyczy strasznie. Mnie tak średnio sie słucha za to bardzo słucha sie Marcina, ehhhhh. Mamie można na głowę wejść a tata to już poważna sprawa...., hehehehehhehe Też zamówiliśmy te buciki, są śliczne. Mamy granatowe, pełne. Maja nosi rozmiar 80/86, bluzeczki na 86 a spodenki na 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Piotrus spi wiec mam chwile czasu dla Siebie:)Ostatnio jak Piotrus nie byl u babci to u nas w domu czasem spal 30 min lub wogole i ciekzo bylo z takim maruda siedziec:) Ale dzis pohustalam go w hustawce i zasnal blyskawicznie:) Co do ciuchow to moj Piotrs nosi 80 powoli 86 z wzgledu na nogi ma bardzo dlugie w talii szczuply ale nozki ma strasznie dlugie:) Jutro rano jedziemy kupic ubrania na roczke dla Meza dla mnie i najwazniejsze dla naszego brzdaca:) Roczke sie zbliza wielkimi krokami:) Rok temu jeszcze mialam brzuszek a tu prosze moj Piotrus juz taki duzy:) Piotrus chodzi juz bardzo fajnie :) Wszedzie wejdzie :) Taki ciekawski:) Dziewczyny zdjecia przepiekne macie:) OJ Monia napewno Ci smutno ze niebawem mąż wyjezdza. Do rodzicow kiedy jedziesz? Obiecuje ze sie bede czesciej odzywala czasem mam napisac bo Was czytam ale nie mam sil by mysli zebrac :) Ostatnio na rano mialam i taka zmeczona bo Piotrus od tygodnia w nocy okolo 2 budzi sie i musi zjesc jak mu nie dam mleka to sie kreci strasznie a jak Go nakarmie to spi juz fajnie. Pozdrawiam WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Spełniona fajnie, że u ćiebie i Piotrusia wszystko w porządku. Ja jadę do rodziców w kwietniu. No troszke mi będzie smutno, ale minie szybko. Mam taka nadzieję. w lipcu z rodzicami uderzam nad morze, mam nadzieje, że będzie fajnie. Dziadek będzie miał przeprawę z Mają, heheheheheheeh. Pisz do nas częściej, chociaż i ja sie ostatnio opuściłam w pisaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matakusia , jak dostałaś potwierdzenia przyjęcia zamówienia ze sklepu Gucio, to jaką Ci wpisali datę wysyłki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy... nie dostałam... zamawiałam telefonicznie - nie wiem, czy to jakaś różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, że nie mA CHYBA ŻADNEJ RÓZNICY. Ja zamawiałam mailowo. Mam wpisane niby, że wysyłka 07-04. Babka mi telefonicznie powiedziała,że w przyszłym tygodniu będzie wysyłka , więc z tego już nic nie rozumiem, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia, dzowniłam do nich. Jutro jest wysyłka, a buciki pojutrze :D Już się nie mogę doczekać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bedę miała buciki po 07-04, niestety, no ale cóż poczekamy, hehehe. Matakusia zrób prosze zdjęcie i gdzieś wrzuć , to zoabczę jak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej :) Ale dawno mnie tu nie było :P naprawdę,też czasu brakuje... Ostatnio piękna pogoda,więc prawie całe dnie spędzałyśmy z Zosią na dworze :) Wow,Tolanka...powiadasz 4,5mies. i już na 80? ;) nieźle ;) My kończymy 4mies. i dopiero pomału wyrastamy z 62 :P Tolanko-"pocieszę" cię,że do mnie @ jeszcze nie nadeszła...:) Monia-no cieszę się niemiernie,że Majka już chodzi :) hihi,powiadasz,że łobuz? :P Dziewczyny,a o co hcodzi z tymi bucikami GUCIO,są jakieś unikatowe? ;) Matakusia-no to trzymam kciuki za drugiego dzidziusia ;) hihi-ale suuuper :D Sama też bym chciała :P ale my musimy parę latek poczekać niestety...zw. na syt. zawodową (moją...) Matakusia,Tolanka-dzieci cudne!! CUD,MIÓD,MALINA-normalnie do schrupania :) A co u nas? leci...Muszę godzić macierzyństwo z domem i szkołą niestety, co nie jest łatwe przy takim małym brzdącu,który co chwila woła jeść i cały czas chce być zabawiany :P No cóz przytrafiło mi się takie absorbujące dziecko ;) ALe i tak,tych chwil spędzonych razem nie zamieniłabym na żadne skarby!!! Jest cudnie!! ❤️ ile dałabym żeby te chwile trwały wiecznie... Najbardziej łapie mnie za serducho bezzębny,szczery uśmiech Zosi :) i...jak idzie spać,a ja zbliżę ręce do niej,by ją pogłaskać-ona tak czule łapie moje palce-jakby czuła,że moje ręce-są dla niej bezpieczeństwem?ukojeniem? :) i nie chce puścić! ;) Jak pije mleczko to pięknie wpatruje się w moje oczy,a ja w jej-błękitne małe oczęta!!!! :) Ach,a Wasze dzieciaczki juz takie duże! :) rosną te dzieci,rosną!! dlatego tak celebruję każdą chwilę :) My nadal karmimy się cycem,czasem dodatkowo modyfikowanym... Niedługo zaczniemy przygodę z nowym jedzonkiem :) Myslę,że z tym nie będzie problemu,bo nawet lekarstwami nie gardzi...:P Widzę,że delektuje się nowymi smakami ;) Na koniec 3 miesiąca Zośka ważyła 5200g :) Ach,co jeszcze? nie wiem... jak coś to pytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz jeszcze obejrzałam sobie zdjęcia...Tolanko-Szymek przecudny!!!! i po zdjęciach nie widać,że az taki duuuuży ;) A najbardziej podoba mi się to zdjęcie w body w paski...Ach!! :) Lulcia wymiata poprostu w tych okularkach ;) gigancik mały!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po roczku:) syn juz ma rok . TAk szybko zlecialo:) Prezenty dostal fajne uzyteczne :) Przyjecie bylo przecuduwne :) I najwazniejsze ze Moj synek w tym dniu wygladal cudnie :) W swiom garniturze:) Teraz zrobil sie taki madry :) Wola po swojemu :) Podchodzi do wszystkich nawet do obcych nie boi sie wogole:) TAki maly smieszek mi rosnie :) Nie mam wanny tylko brodzik i kapie Go w misce a ON w niedziele wylazl z brodzika i wybiegl z lazienki golusienki :) Co u WAS:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto Lat dla Piotrusia!!! i dużo wymarzonych zabawek :) Kamyskaa wiem jak to jest dom, praca, 2 dzieci i studia....... zarąbać się idzie :( ja teraz pracę mgr zaczynam (w planach miałam ten miesiąc ale nie wyjdzie :( )pisać, bo już ostatni rok został a wiadomo my mamy musimy być zorganizowane i przygotowane na czas :) u mnie na uczelni tak jest że już w 2 semestrze wybiera się promotora temat i pracę zaczyna pisać - z jednej strony dobrze bo jest czas na poprawki i pacjentów można spokojnie sobie przebadać :) do pracy wracam 4 maja i już trzęsę galotkami czy dam radę.... Kamysko ja kupuję na 80 ale są troszkę większe bo takie akurat to nosi 74 - w sumie zależy od producenta bo w niektórych ciuszkach 80 wypada jak 74 .... Gondola już mała więc chyba w spacerówkę się przerzucę w sumie jak go położę to nogami dotyka dołu a u góry może 2 cm jest od główki do brzegu, więc ciężko jeszcze jakiś kocyk upchać... a Wy kiedy zaczęłyście wozić swoje maluszki w spacerówkach? Mój mały jeszcze sam dobrze nie siedzi ale już na czworaczki wskakuje:) do tyłu sobie robi raczki a do przodu skacze z tych czworaczków jak żabka :) komicznie to wygląda hihi ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×