Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Matakusia ciezko jej idzie picie tego nektaru, ale z bobovity nie jest taki gesty, ciagnie przez smoczek Aventa z 3 dziurkami :) Dzis postanowilam ze zaczne oduczac ja od jedzenia nocnego, zaczne dawac jej kaszke na noc a w nocy jak sie przebudzi to dam jej wode, zobaczymy jak to wyjdzie. w koncu niech odpocznie jej ten zoladeczek w nocy. Nie budzi sie czesto, ale jedno karmienie jest zawsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki zycze Wam milego wypoczynku, dlugiego weekendu :) Ja zmykam sie pakować, odezwe sie w przyszlym tygodniu jak porzyjade buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No monia... OPOWIADAJ!!! :) Ja dziewczyny nie zdecydowalam sie na badania, tzn na tomografie komputerowa z kontrastem i na bronchoskopie, bo musialabym na 4 doby odstawic mala od piersi a to nierealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie:) Matakusia kurcze co to za choroby sie do Ciebie przylepily okropienstwo, bezsens ze po tym badaniu trzeba dziecko odlozyc od piersi az na tyle;/ Monia jak tam chcrzciny ? Jak odluczanie Mai jedzenia w nocy? Weronika eh te kolki , dobrze ze Bartus ma ten lek to przymajniej nie cierpi , moj Piotrus i tak niekidy krzczy jak pierdzi i prezy swoj brzuszek;/ Czytalam jak pisalyscie o rozszerzeniu diety dziecku ja zaczne od sierpnia nie moge sie doczekac:) :) :) Jabluszka , sliwki kaszki ah ah ah :) Od wrzesnia wracam niestety do pracy jeszcze 3 miesiace ale mnie przeraza mnie fakt powrotu do pracy :( ale niesttey trzeba ;/ Nie pisalam tak dlugo bo Piotrus ma niekeidy takie dni ze szok placze ale same wiecie jak to jest . W niedziele ugotowalam sobie kompot z jablek pilam wieczprem w niedziele i w poniedzialek -kurcze w poniedzialke byly dwie kupy i dzis jedna az szok nigdy tak nie mialam :) Doszlam do tego ze bede pila czesciej kompot z jablek bo mu pomaga :) Jak robi kupki az serce sie raduje :) Wczoraj szczepionki mial nie platne trzy ;/ raczka i dwie nozki ;/ EH tak plakal biedaczek ;/ A tak juz gada , usmiecha sie az serce sie raduje :) Pisalyscie o tym jak robicie obiad tez niekidy robie na raty, w niedziele np wzielma Go w lezaczku do kuchni i robilam obiad zaczal gadac a ja do NIego robilam mizerie pokazalm mu ogorki patrzyl na mnie jak na glupia:D:D:D:D EH to macierzynstwo jest super mimo to ze sa momenty zwatpienia ,zmeczenia i kiedy placze a ja niewiem co mu jest :) Ale tak jets fajnie :) Buziaki Kamyska jak tam ?:) Pozdraiwma Wasze pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Matakusia może lepiej byłoby jakbyś się zgodziła, bo nie daj Boże coś ci się stanie, a tak już bedziesz wiedziała co tam ci dokładnie dolega, a po takiej przerwie malutka chyba nie odzwyczai się od cyca. Ja wam powiem, że Bartusia chyba szybko nie uda mi się odstawić od cyca, teraz dopiero widać jak on go kocha:) Najlepiej usypia mu się przu cycu i najlepsze jest to, że jak zaśnie to cały czas go trzyma w buzi:) nawet w nocy jak przyśnie mi się jak go karmię, ale cycuś mamusi się robi:) No ale żarty żartami muszę go odzwyczaić , bo juz za bardzo nie chce spać w łóżeczku tylko ze mną. Wczoraj byliśmy na szczepieniu i pomarudził trochę i dzisiaj jest chyba gorzej niż wczoraj, ogólnie bardzo niegrzeczny się robi i już często zdarzają sie takie chwile, że nie mogę sobie z nim poradzić, nie wiem jak ja go wychowam, zeby nie byl rozpieszczony. Waży już 8 kg i lekarka mówi, że widać ze ma spuchnięte dziąsełka ale jeszcze potrwa zanim wyjdzie mu ząbek, ale cały czas swędzą go dziąsłą i smaruję mu maścią dentinox czy jakoś tam. ale żeby nie zapeszać to chyba kolki już mu przeszły. Spełniona idż z Piotrusiem do lekarza i niech przypisze mu ten lek bo jego można stosować już u niemowlaków po pierwszym miesiącu. Debridat się nazywa ten lek, albo kup mu w aptece espumisan w płynie dla dzieci, nie bój się nic mu nie będzie, i może pomoże. A jak tam Monia po chrzcinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamsykaa
Cześć kochane!! :) Nie odzywałam się bo po pierwsze przyznam się-nie bardzo mi się chciało,po drugie egzaminy na uczelnie,wiec też troche odciągnęły mnie od komputera :D Ciekawe jak tam Monia po chrzcinach :) Przy okazji podwójne gratulacji dla matakusi-wyglądaliście bosko :D a zdjęcia małej-rewelka :D Widać,że jesteś bardzo szczęśliwa.A jak zdrówko,lepiej troche? Weronika-tylko się cieszyć,że mały taki chętny na cyca,mam nadzieje że i w moim rzypadku tak będzie,nie wyobrażam sobie nie karmienia :D Spełniona-jeszcze troszke i mały będzie szamał pyszne posiłki...:) Teraz macie kochane przeeeeeeepiękna pogodę na baraszkowanie na dworze z maluszkami-super!! spacerki,wygłupy na trawie,pluskanie we wodzie :D Fajno!! :) Kotrzystajcie ile idzie,bo nie wiadomo jak długo to potrwa... 🌼 U mnie oki,jestem w połowie 12 tygodnia,nie długo wskoczę w 4 miesiąc-II trymestr (niby ten lepszy-zobaczymy :)) Coprawda w 10 tygodniu byłam 3 dni w szpitalu,zewzgledu na jednorazowe delikatne plamienie,wolałam tego nie bagatelizować.Lekarz stwierdził jednak,że wszystko jest jak w najlepszym porządku-więc się nie denerwuje :) Robił mi przy tym usg,wówczas dzidzia miałam 4,5cm :) i już machała rączkami i nóżkami.....❤️ zawsze się wtedy wzruszam i na długo pozostaje mi ten obraz w pamięci,bo wiem jak ważne jest dla mnie to maleństwo i jak już tetraz bardzo bardzo je kocham :) Mimo,że czasem daje mi popalić hehe...najgorzej jest wieczorami,te mdłości....czasem wymioty....No ale cóż-przynajmniej nie zapominam o tym małym szkrabiku :) Brzuszek malutki...nie wiem czy mi urósł czy nie,bo przed ciążą czasem tez mnie wzdymało i miałam chwilowo duży brzuszek,więc nie wiem czy to wydęty brzuszek-czy to ten ciążowy już :P chociaż przynam się ,że jak wciągnę to nie mam już płaskiego :P ale generalnie jeszcze nikt nie zuważa " z zewnątrz".... Swoją drogą już nie mogę doczekać się ierwszych ruchów-jeszcze troszkę...:) Buziaczki dla Was i maluszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co do moich badan, to nie zrobie ich. Nie odstawie Malej na 4 doby - odstawilam ja raz na 2 dobry i powiedzialam BASTA! Mala na druga dobe juz ryczala na butle, patrzyla sie na moje piersi i ich dotykala, a ja ryczlalam razem z nia! To bylo jak nie dawalam jej cyca 2 doby, a gdzie tu mowic o 4!!!! W ZYCIU!!!! Dla dzieci robi sie wszytsko, wiec badania poczekaja, a moze nie ebde musiala ich robic w ogole.... Kamyska... kurcze, ale czas szybko leci.... Dzidzia juz ma 4,5cm... wow... Pamietam, jak ja wracalam od ginekologa zawsze z rogalem na papie takim na 200km chyba :P I wpatrywalam sie w zdjecia USG kilkadziesiat razy dziennie :P To niesamowicie cieszy :D Bardzo dobrze, ze niezbagateliwoazalas tego plamienia i poszlas do lekarza. na szczescie nic zlego sie nie dzialo :) Buziaki w brzucholek :D Weronika BOgu dziekuj, ze Maly kocha Twojego cyca!!! To niesamowity dar!!! A w nocy czym Ty sie przejmujesz??? Ja moja biore z lozeczka (ktore mam zaraz przy sobie przy lozku) karmie, apotem ja odkaldam - i ona calyt czas spi - nie wybudza sie :) Twoj tez sie tego nauczy. Pozniej jak bedziesz go odstawiac od cyca, to tylko w dzien. Nocne karmienie jest dla dziecka NAJWAZNIEJSZE bo jest najbardziej tluste i bogate we wszytskie te rzeczy co musi byc ;) Wiec wiesz... ;)Fakt- matka karmiaca piersia NIGDY nie przespi calej nocy, ale to chyba nie jest najwazniejsze! - takie przynajmnije jest moje zdanie :) Spelniona, kup to na te kolki... przestaniecie meczyc obydwoje, a przede wszytskim Twoj Maluch! Kurcze, biedactwa :( Co do szepionek, to my dajemy skojarzone. Pierwsza dalismy to trzy klucia, ale nastepne powiedzialam: "NIGDY W ZYCIU"... Ja ryczalam wtedy razem z Mala i nie moglam sobie darowac, ze nie wzielam wtedy jednego klucia... a i Mala byla TAK STRASZNIE mardna po tych 3 kluciach, ze o jejku... Caly dzien mi ryczala a ja razem z nia... A po tych skojarzonych SUPER! :) Monia kurcze, zapomnialas jak sie na forum wchodzi, czy co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, Jestem, jestem Odpisze na wasze posty pozniej, powiem Wam tylko ze chrzciny sie udały, pogoda była piekna. W kosciele Maja tylko troszke marudzila, ale po chwili usnela w wozku. :) Jedzenie tez bylo pyszne, takze ogolnie bylo spoko. Jak zwykle poklocilam sie z mama, przykre ze komus przychodza takie fochy jak my przyjezdzamy w odwiedziny, a na dodatek jestemy bardzo zadko. Nareszcie sie zameldowalismy w Gorzowie, jeszce tylko musimy przerejestrowac samochod :) Dziewczynki napisze pozniej i odpisze na to co napisalyscie, bo nawet Was nie czytałam, ale nadrobie, obiecuje :))))))) Buziaki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spełniona juz niedlugo zaczniesz podawac nowe pokaemy a Piotruś pewnie bedzie sie zajadał :), kurcze szkoda ze musisz wrocic do pracy, ale co tam, dobrze ze masz z kim zostawic Piotrusia a i oderwiesz sie troszeczke od spraw domowych, pewnie z pracy bedziesz pedzic zeby ucalowac malenstwo :) No ja tez mam czasami chwile zwatpienia, ale co tam trzeba to jakos przezyc. Narazie na drugie dziecko nie jestem chyba gotowa, musze psychicznie odpoczac :) Weronika moja Maja tez zrobila sie strasznie niegrzeczna, maruda jak nie wiem co. Kiedys sama zasypiała w lozku a teraz gdzie tam, trzeba ja brac na rece i wtedy zasypia. Jak jej nie wezme to strasznie placze az sie zanosi :/. Ja tez smaruje dziaselka dentinoxem. Fajnie dziewczyny ze Wam tak jedza z piersi dzieciaczki, ja niestety nie doznalam tego uczucia, no moze przez 2 dni :) Kamyska juz 4 miesiac??? o matko jak to leci, szok !! Mdlosci przejda, :) A brzuszek bedzie Ci sie fajnie powiekszal. Korzystasz z kas ppierwszenstwa??? Fajnie ze u Ciebie i dzidzi wszystko w porzadku Matakusia kurcze ale Ty to z tym masz. Szkoda ze nie da sie tych badan skrocic do 2 dni moze, wtedy i Ty bylabys spokojniesza. Szkoda ze nie ma takich sztucznych piersi, na tzw chwilowe oszukanie dziecka , heheheeh:) Ja mam nadzieje ze zrobisz jednak te badania kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzis na nogach od 9.00, Maja wstała o 10, zjadła i teraz znowu spi. Pogoda u nas taka sobie, chlodno i pochmurno sie zrobilo niestety. Dzis musz ezrobic zdjecia do nowego dowodu osobistego i zastanawiam sie czy wyrobic Mai paszport czy dowod osobisty, hmmm nie wiem. Idziemy dzis do zrobienia zdjec do dokumentow. Co do mojego przyzwyczajania Mai do niejedzenia w nocy to jakos to idzie, jak idzie spac okolo 23 to wstaje teraz 5m lub 6-30, ale zauwazylam ze jej sie nie chce jesc tylko pic. :) Musze tez kupic jej krzeselko do karmienia. A co tam porabiacie kobitki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pogoda u nas znowu okropnam bedzie chyba padac. Zamowilam Mai krzeslko do karmienia i dzis marcin odbiera ze sklepu, zobaczymy jak sie bedzie sprawowac :) Nocke mialysmy taka sobie bo Maja troche marudzila, za cholere nie chce usypiac sama, ehhhhh. Wczoraj bylysmy na spacerze i maja zgubila bucika jednego, spadl jej z nozki a ja nie zauwazylam, szkoda. Co tam u Was dziewczyny???? Robie dzis pyszne nalesniki z truskawkami , mmmm :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej leseczki!! :) Oj widze,że teraz monia przygania-jest bardziej aktywna :D a co z resztą? :P Muszę się "pochwalić",że przed chwilą wróciłam do lekarza...Jak się okazało to już 14tc-tym samym II trymestr i...4 miesiąc :) Dzidziuś mierzy sobie 8 cm :D ❤️Muszę dodać,że mąż był ze mną na tym usg-maleństwo tak ślicznie mu za to pomachało rączkami :D 👄 Lekarz dokładnie patrzył na kręgosłup-jest prawidłowy,serduszko,rączki,nóżki-wszystko oki :) A za miesiąc dokładne usg...i może wówczas wkońcu się dowiem jaka jest płeć maleńśtwa,bo dzisiaj było tak skulone i nóżki miało podkurczone,że nic nie było widać (tzn.dokładnie) Choć mnie się wydaje,że lekarz podejrzewa...ale powiedział,że nie chce mówić,gdyż nie jest pewien...śmiał się i powiedział że szanse mamy 50 na 50% :) Ale z niego taki zwolennik płci męskiej,ciągle mówił o chłopcu,jako że o nim,a ja się śmiałam,on na to-że każdy facet chce mieć syna...hehe :) A ja tam wolałabym pierwszą dziewczynkę...no ale zobaczymy...Tak sobie w duchu myślę może nie chciał mówić-bo podejrzewa dziewczynkę,a te się trudniej rozpoznaje? z tego co slyszałam,to chłopców rozpoznają wcześniej...więc kto wie ;) Chłopczyk będzie Kacperek,a dziewczynka Zosia albo Martynka :) .....Jejq-jaki mam znowu dobry humorek...acha i powiedział że macica się powiększa że podchodzi pod pępek,na marginesie mówąc-mój brzuszek z zewnątrz jest jeszcze nie zauważalny,ja widzę go tyle i o ile-wygląda poprostu jakbym się najadła...hehe :) Jeśli chodzi o moją wagę to przez ostatnie dwa miesiące nie przytyłam nic-ba schudłam ponad 1kg...może i dobrze? nie chcę zadużo przytyć,bo wiem że cięzko będzie mi to zgubić...także mam nadzieje,że waga nie będzie tak drastycznie rosła....:) Jak dobrze pamiętam-to Wy-tzn.mataksuia i monia miałyście już chyba widoczne brzuszki w 14tc? :) Monia-gratulacje z udanych chrzcin,poprosimy jakieś zdjęcia :) :) Jeśli chodzi o Maje i spanie...spokojnie,przyjdzie ten czas że wkońcu mała zechce spać sama,może trochę cierpliwości i samozaparcia w tym dążeniu,a napewno się uda :) A jeśli chodzi o dokumenty-chyba wolałabym paszport,bo z paszportem do wszystkich krajów yjedziesz w razie czego,a na dówód nie... Monia-wpraszam się zatem na naleśniczki!!mmm...-pycha :D Matakusia-życzę Ci tego żebyś nie musiała robić tych badań,jeśli jednak zajdzie potrzeba to zrób je-przecież Twoje zdrowie jest równie ważne!! Jeśli chodzi o karmienie-próbowałaś odciągania pokarmu....czy w przypadku Lurki nawet to nie zdaje egzaminu? Bo czasami odciągnie pokarmu jest dobrym wyjściem z tego co wiem :) (pamiętam jak było u siostry) Jeśli chodzi o moje kulinaria-to się poprawiły,zw. na poprawę mojego samopoczucia. Jeśli ktoś lubi to zapraszam na gołąbki! ;) są pyszne...wczoraj robiłam :) pogoda u nas taka sobie-jest pochmurno,z częściowymi przejaśnieniami,ani za ciepło ani za zimno...fajna pogoda na rower :) Buziaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyska no ja nadrabiam pisanie, bo nie bylo mnie troszke , heheheheh :) Bardzo sie ciesze ze wszystko ok :), fajne uczucie jak sie pojdzie na usg i zobaczy maluszka. Ja pamietam jak szlismy z Marcinem to z jednej strony nie moglam sie doczekac a z drugiej balam sie strasznie czy wszystko jest w porzadku z dzieckiem. Ale taka nasza natura ze boimy sie. :) Jejku ale leci juz 4 miesiac, zobaczysz zleci szybko i bedziesz juz z maluszkiem. Ja o plci dziecka dowiedzialam sie chyba w 6 miesiacu, bo nie chciala sie pokazac dobrze. :) Brzuszek mialam duzy od samego poczatku czyli wlasnie tak od 4 miesiaca :) Bardzo ladne imiona dla maluszkow. Dobrze ze nie tyjesz, chociaz napewno skoczy Ci troche kg pod koniec ciazy. Ja przytylam strasznie bo 25kg, schidlam 20kg, bardzo duzo schodzi od razu po porodzie. Tak wlasnie mysle ze chyba zrobie paszport. Nalesniki wyszly super :) Patrzysz juz jakies rzeczy dla dzieciatka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dziewczyny dajcie mi jeszce raz maila to powysylam zdjecia z chrzcin, matakusia twoj mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakusia kurcze nie jestem pewna czy Twoj mam , heheh :) bo robilam porzadki w skrzynce ostanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, napisze do Was jutro... dzis padam na twarz juz... oto moj mail mataka1@tlen.pl Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja poprosze zdjecia aleksandra_tychy@interia.pl :) Dzikeuje z gory:) Ja znalazlam chwilke czasu eh ogolnie brak czasu jak maly spi to wtedy robie cos w domu sprztam bo tak Piotrus juz mi sie domaga bym caly czas z Nim byla lezala lub najlepiej nosila juz prawie nic nie moge zrobic ,jak np pozwala mi zrobic ten obiad czy cos tam to jestem wszoku bo nkekidy jest tak z enie pozwala mi nawet pozmywac ;/;/ Dwie nocy teraz spal ze mna w nocy bo jednej nocy maz spal w duzym pokoju , bo namoczylam reczniki w aromacie swierkowyym i mu smierdzialo a Piotrus ma katar dlatego tez mocze te reczniki bu lpiej mu sie oddychalo bo w dzien nawet nie ma tego swiszczenia a w nocy to niekidy masakra:)a w druga noc znaczy wczoraj maz nocki i jakis marudny byl Piotrek i cala noc przespal z emna jak maz przyszedl i zabral Go z mojego brzucha to bunt...!!! od piatku to milam taka gonitwe ze szok;/ bo msiostra moja miala lekki zawal serca:( na szczescie wszystko Ok ,ale szpital dom ,szkola i tak w kolko nie bylo czasu na nic;/ Co do kolek PIotrus nawet nie ma :) Podaje mu infacol i najbardziej mu pomaga :) Weronika mam ten sam problme tylko z emlay nie zasypia przy cyccu tylko n amnie na moim brzuchu i tak spal wczoraj prawie cala noc;/ Dzis juz spi w lozeczku :) mam nadzieje ze przespi cala noc:) Tak jak wczensiej zasypia mi po 21 i potrafi obudzic sie nawet po 6 godzinach:) Matakusia co do karmienia nocnego zgadzam sie z Toba bo przy butli maly moj nigdy nie spal az 6 godzin w nocy :) a teraz super:) Monia tak jak Ty ja narazie tez nie gotowa na drugie dziecko . Bardzo sie ciesze ze udaly sie chrzciny:) Mam nadzieje ze uda Ci sie ja przestawic by sama usypiala:) Kamyskaa co do tycia tak jak pisalam Monia najwiecej tyje sie pod koniec , ja ogolnie pulchna przytylam 14 kg na poczatku tak jak Ty schudlam ale tak w lutym zaczelam tyc :)Imiona piekne :) ja to sie dowiedzilam ze bedzie syn w 20 tygodniu:) Bedziesz miala badanie prenatalne? POzdrawiam WAS:) Buziaki dla Pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny zrobiłam sobie na wieczór pyszny koktajl truskawkowy...i niestety wszystko zwróciłam :( Czy kiedyś mi to przejdzie? :( matakusia-dzisiaj zwalniamy,ale jutro obowiązkowo :P monia-narazie się wstrzymuje z kupowaniem ciuszków,gdyż nie wiem czy mam rozglądać się bardziej za kolorem różowym czy niebieskim :) Jak się dowiem to napewno od razu ruszę na łowy ;) Wszystko jest takie śliczne :) A to mój email: kami18@o2.pl spelniona-no to nieźle...taki nawał wszystkiego,ale zobaczysz że przyjdzie moment oddechu.A na jakiś urlopik się wybieracie? :) Niby wiem że tyje się pod koniec,nawet nie chcę o tym myśleć (mam chorobliwy lęk przed przytyciem) -mam jednak nadzieję,że dużo na plus mi nie wskoczy...Bynajmniej napewno obżarstwo mi nie grozi :P a jeśli chodzi o wpływ hormonów czy genów no to zobaczymy-niestety na to nie ma się wpływu. Ech,co będzie to będzie-byle dzidzia była zrdowiutka :) Dobranoc,do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Maja usnela mi o 23-30 z wielkim placzem bo ja polozylam do lozka :/, ale wstala za to o 9-30 :) Ja tez walcze z katarem u Mai bo jak przyjechalismy od rodzicow to dostala katarku, ale juz prawie zwalczylysmy :) Za to ja dostałam chyba od niej , hehhehehehe Kamyska no ja kupowalam na poczatku uniwersalne kolory a pozniej juz troche rozowych, hehehh Powiem Ci ze na niektore wozki to czeka sie dlugo. Pamietam jak bylam w sklepie i obok mnie dziewczyna chciala kupic wozek a babka mowi do niej ze czas realizacji 2 miesiace, szok. Wspolczuje Ci z tym wymiotowaniem, ja wymiotowalam jak np poczulam zapach pieczonego schabu ( mojego ulubionego) Spelniona to niezle mialas. Dobrze ze nic sie siostrze nie stalo Kamyska a nawet jak przytyjesz duzpo to jakos zgubisz, nie mysl o tym. Ja mam po ciazy strasznie zmasakrowany brzuch, pelno rozstepow. :/ i skora taka dziwna dziewczyny zdjecia wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia-zdjęcia są cudne!! :D Pięknie wyglądasz,a mała jaka bystra już widać :) Jeśli chodzi o zakupy-to przynam szczerze że głupio mi spoglądać na dziecięce ciuszki jeszcze nie mając brzuszka...tzn.wydaje mi się,że inni się jakoś dziwnie patrzą...Jeśli chodzi o wózek,to z tych co patrzyłam w internecie to podoba mi się barracuda (zielony lub turkus) http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=454& albo coneco V3 http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1119& ale pewnie kupię coś w sklepie-choć jeszcze nie byłam oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyska ładne wozki wybrałas. ja nie moglam sie zdecydowac na wozek. w koncu wybralismy z abc design astro, ale mogłam kupic x-landera. Dziekuje za mile slowa odnosnie zdjec. :) Kurcze czekam az Maja wstanie,a spi juz 1,5h, musze sie w koncu ubrac, heheheh bo w pizamie chodze jeszce :))))). pozniej na spacerek jakis pojdziemy wszyscy jak MArcin z pracy przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Kamyska, co do wózka, to ja mam x-landera XA i BARDZO jestem zadowlona. Myslelismy nad kupnem MUTSY, ale stwierdzilismy, ze jednak x-lander. BARDZO GORACO POLECAM kochana! :) A co do ciuszkow, to ja kupowalam, hehehe oczywicie kolory uniwersalne :P A to, ze nie masz brzuszka widocznego - kupuj jak chcesz! Korzystaj z uroków przyszlego macierzynstwa :D Bardzo sie ciesze, ze z dzidzia wczystako OK :) Sama pamietam - tak jak monia- ze nie moglam sie doczekac kazdej kolejnej wizyty u lekarza i USG (a mialam za kazda wizyta), a jednoczesnie umieralam ze strachu, czy wszytsko z Mala w porzadku... Ale z drugiej strony mialam nastawienie, ze musi byc dobrze i koniec! :) Buziaki w brzucholek :D Co do rozstepow, to ja uzywalam codziennie kremu Mustela przeciwko rozstepa i oliwki dla kobiet w ciazy Penaten - wynik? 0 rozstepow! Ani jednego! Ale wiesz... to tez duzo zalezy od skory, ale oczywiscie, tzreba o to BARDZO dbac!!! Spelniona, cale szczescie, ze z siostra wszytsko w porzadku... Uffff... A z Piostrusiem Ci mowilismy - wszytsko w koncu bedzie dobrze! Moja Laurka sie tez nauczyla, a raczej nauczyla wymuszac brania na rece, ale za bardzo jej nie ulegam, bo jak ulegne, to bedzie po mnie... Mozna mnie bedzie pochowac :P Juz wazy swoje... - 7 kg!!! A wiec jest co noic :P Wiecie o czym mowie... ;) Monia na chrezcinach wygladalyscie PRZEPIEKNIE!!! Maja WIELKA kobita jest :) Kumata tez niesamowicie widac. Moja tez juz taaaak kumata, ze hej...! Lapie wsyztsko co sie da, wklada do buzi co sie da, wyciaga rece... aaaa Maja pewnie tez tak ma :) A jak jej zeby? W ogole jak dziewczyny u Was zabkowanie? U mojej tak rozpuchlnione dziaselka, ze ho ho! Monia ja chyba tez jednak wyrobilabym paszport - wszedzie juz bedziesz mogla z Maja pojechac! A z dowodem juz niestety nie... tak jak zauwazyla to kamyska. Kamyska... a tak na marginesie to Martynka pieknie imie :P (tak jak mam na imie) heheh i Martyny to dobre osoby ;) - polecam to imie heheheh Nocne karmienie u nas wyglada tak: Mala zasypia kolo 22:00 przebudza sie kolo 1-2 w nocy (czasem nawet i kolo 3) a potem kolo 6-7 :) Nie jest zle :) Chyba nadrobilam, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilas kochana nadrobilas :))) Wyrobie jej w koncu paszport. Maja juz jest wielka a nosic tez jest co, 8500kg. :) Ide ubrac mala i uciekamy na spacerek buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac o wadze. wiec tak: Ja w ciazy na poczatku generalnie nie tylam duzo, prawie wcale. Zaczelam tyc pod koniec... ogolnie przytylam 25kg. A dzis - na pol roku po porodzie mam swoja wage sprzed ciazy :) Gubi sie bardzo duzo po samym porodzie - dokladnie tak, jak powiedziala monia. A nie martw sie tyciem, jak masz na cos ochote to to jedz. Jesli masz ochote, tzn ze Twoj organizm, czyt. Twoja dzidzia - tego potrzebuje :) Ja chudlam szybko. Wiec nic sie nie martw :) Jak widzisz, monia tez szybko schudla :) - a i pamietaj - przy karmieniu piersia chudniesz jeszcze szybciej!!! A Wy dziewczyny? Jak Wasza waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o zabkowanie to my jestesmy w trakcie. Zabkow jeszcze nie widac, ale dziasla ma bardzo napuchniete , wszystko jest w buzi :) Wrocilysmy ze spacerlu, troche wieje ale slonecznie jest. Ide troche posprzatac w domku dopoki Maja spi, oczywiscie Marcin tez sie zdrzemnal i zostalam sama :) hehheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wpadam tu od czasu do czasu-w przerwie od nauki :P (niestety-sesja) monia-szczerze...tak myślałam że to Twoja siostra :P bo mimo,iż brunetka to podobna do Ciebie :) a...zapomniałam napisać,że Maja bosko wyszła na tym zdjęciu gdzie się tak mega szeroko uśmiecha i widać jej dziąsełka-no extra :D matakusia-jeśli chodzi o x-landera to podoba mi się jego kształt,tylko kolory...nie wiem może w rzeczywistości wyglądają trochę inaczej...(mi chodzi o kolor zielony-uniwersalny ;)) ale nie taki "trawiasty",tylko bardziej w pistacje wchodzący czy delikatna oliwka....jeśli chodzi o inne kolory-to na 100% odpada czerwony,niebieski,granatowy,popielaty cały-za mdły ;) Ładne też są dwu kolorowe (tzn. w moim guście),np. jasna oliwka plus popielaty-okey :) turkus-taki fajny radosny kolorek :) i fajne też są te wzorzyste...ale myślę,że zobaczymy jak pojedziemy do sklepów....chcociaż mojego męża to szybko na takaą wyprawę na zaciągnę hehe-uparciuch jeden :P Myślę,że po następnej wizycie (pewnie już będzie wiadomo co będzie)-gdzieś w połowie lipca wybiorę się sama do Poznania-na jekieś mniejsze łowy,przy okazji może coś większego wpadnie mi w oko :) A z pościeli do łóżeczka to mega podobają mi się z drewexu :D fajny jest motyw "miś na chmurce"-beż,fajny dla małego dzidziusia i kolor uniwersalny...później chciałabym na zmianę mieć jakąś bardziej kolorową pościel,np. motyw zoo albo inną ;) Najlepiej...dzisiaj byłam odwiedzić koleżanki w pracy...i oczywiście sto pytań do "kiedy wreszcie zaczniesz się zaokrąglać?" "to już 4miesiąc? to powinno być już coś widać" ...a jak przez to dostaje schiz :( No też już chciałabym żeby było widać-byłabym spokojniejsza...ale lekarz powiedział że okey-więc chyba ma rację-muszę się zdać na niego bo inaczej zwariuje ;) ps.A moja waga to: 47,5kg (moja siostra też ma drobną budowę w ciązach nie tyła więcej niż 10kg-więc mam nadzieję że i mi się uda) ;) No dobra przyznam się,że dzisiaj kupiłam dwie pary półśpioszków welurowych-bo bardzo mi się spodobały (jedne jasno żółte w paski a drugie całe ecru) noi...taką fajną grzechotkę ze smoob'ego :P Wiecie co...i teraz wychodzi róznica wieku (chodzi o moje rodzeństwo)...chyba nic mi się nie dostanie z ciuszków czy zbawek po dzieciach mojej siostry i brata-już duże dzieciaczki i wszystko powydawali :( (dzieci od 7-13lat) Także jestem zdana sama na siebie-wiem,że to majątek kosztuje :P no trudno :) matakusia-pomyślę nad Martyną-pomyślę :P jeśli będzie oczywiście dziewczynka :P monia-Ty zamiast odpoczywać jak Twoje skarby śpią,to Ty sprzątasz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kamyska, jeśli chodzi o pościel, to ja mam Feretti i Drewex. Powiem tak: Feretti numer 1 jak dla mnie, Drewex jest OK, ale strasznie szybko się mecholi... :/ A wózek... ja mam x-landera XA gondola zielono czarna, a spacerówka jest pomarańczowa. Bo pic polega na tym, że możesz sobie wziąć inny kolor spacerówki i inny kolor gondoli :) My tak zrobiliśmy :) Spacerówkę, tzn jej kolor masz tutaj : http://nasza-klasa.pl/profile/3364755/gallery/271 może słabo widać ale nie jest to rażący kolor (takie też sama nie chciałam). A i powiem Ci jeszcze jedno... nie patrzyłabym na wózek pod kątem koloru ;) - później się dowiesz dlaczego jak sama już będziesz go tak naprawdę używać. Kolor będzie Ci TOTALNIE obojętny - byle by był funkcjonalny, w miarę lekki, żeby dobrze się prowadził i takie tam... monia chyba przyzna mi rację ;) A ja bym w ogóle nie powiedziała monia, że to Twoja siostra!!! W życiu!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam posciel z feretti jest ok tylko Maja nie spi w swoim lozeczku, :) Matakusia ma racje ze wozek musi byc funkcjonalny a kolor to sprawa drugorzedna. Ja bardzo zaluje ze nie kupilismy x landera, bo w abc design spacerowka jest twarda, tzn jak dziecko lezy w niej to wykonanie jest sztywne trzeba podkladac cos miekkiego. No to moja siostra, wydaje mi sie ze nie jestesmy podobne wogole, chociaz moze troszke :), heheheh Uciekam niedlugo na spacer, pogoda piekna, czekam tylko az Maja wstanie. Weronika a co u Ciebie, haloooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×