Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Dziewczyny, jestem załamana 😭. Nie dość, że jak dotąd lekarze nie wiedzą co ze mną, to jeszcze wyniki mojego mężczyzny są dramatyczne! Rozpoznanie: Teratozoospermia, tylko 12 % prawidłowo zbudowanych żołnierzyków! 😭. Tak bardzo chciałabym mu pomóc, aby te dane uległy zmianie! Kocham go ponad wszystko i pragnę, by i on zaznał szczęścia bycia ojcem... Dopiero w lutym mam termin do lekarza, ale już teraz grzebałam w necie za lekami mogącymi pomóc. Jest taki jeden, Proxeed Plus, ale miesięczna kuracja kosztuje 400zł, nie mamy ich :(. Alternatywą może być też Salfazin, podobno często stosowany przez mężczyzn z takim problemem, albo Androwit i Spirulina. Kobiety! Jeśli cokolwiek możecie poradzić, błagam - zróbcie to!!! Ja zacznę brać przez 3 m-ce Castagnus na obniżenie prolaktyny i Feminatal-metafolin 800. Kurde... przecież to nie może mieć złego zakończenia... Powiedzcie, że to nieprawda... Że mamy szansę... Co zrobić, by chłopczyki były zdrowe i w większej ilości procentowej... No co.......... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha - do zapłodnienia potrzebny jest 1 zdrowy plemnik i jak wczytasz się w tematy na forum to przekonasz się, że jest mnóstwo przypadków zajścia w ciąże pomimo złych wyników badań partnera. Pozatym może spróbujcie najprostszej z metod czyli wstrzemieźliwości - wiem, że lekarze zalecają ją w celu wmocnienia armii. Pozatym są takie metody jak inseminacja i in vitro - fak faktem są kosztowne ale nie myśl , że już jesteście skreśleni i nie zaznacie uroku bycia rodzicami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że potrzebny jest 1 plemnik. Nie kochamy się codziennie, mamy przerwy... Mam nadzieję, że poznamy przyczynę takiego stanu rzeczy i uda się wyjść na prostą... Prawdą jest jednak, że oboje nie spodziewaliśmy się dodatkowych problemów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim!!!! ;-) czy mogę się dołączyć do Waszego szanownego grona? Staramy sie z m od 3 miesięcy i jak narazie lipa :-( pocieszam się, że jeszcze nic straconego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik zapraszamy :) Może Tobie uda się szybciej niż nam ! My już 1,5 roku się staramy i lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pozamarzałyście dziewczyny? ;) Straszna ta pogoda.Ja chcę już wiosne. Po ostatnich badaniach miałam nadzieję, że w tym miesiącu się uda ale chyba nic z tego.Zaczęły mnie dzisiaj boleć piersi tak jak na @, którą powinnam dostać 29.01.Od jajeczkowania codziennie kłuje mnie w dole brzucha.Ciekawe dlaczego. A co u was dziewczyny? Jak tam staranka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dziewczyny czy Wy naprawdę pozamarzałyście? :P Karolina i jak tam? Mam nadzieję,że @ do Ciebie nie przyszła!!! U nas staranka trwają...Chociaż cały czas mam w sobie wewnętrzną nerówkę-czy przyjdzie ta wstrętna @ czy nie przyjdzie...? Oby nie!!! naprawdę już tracę siły... Teraz z moim TŻ robimy remoncik w domq,jak myślę o remoncie to nie myśle o dzidzi,ale jak tylko mam chwile ciszy to te myśli wracją i odwieczne pytanie "czy przyjdzie,czy nie przyjdzie?" :( Choć tfu tfu odpukać,w tym mies. nie bolą mnie piersi,jak to zwykle bywało na 2 tygodnie przed @...a to już 22dc,a tę małpę przewiduję na 8luty :/ Buziaki dziewczyny!! Napiszcie co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka:) Co u was kobietki? U mnie bez zmian.Piersi bolą i nawet moje kochanie stwierdziło, że się sporo powiększyły.@ nie przyszła i mam nadzieję, że się już nie pojawi.Przynajmniej przez najblizsze 9 miesięcy.Testu nie robię bo się boję:( Ech chociaż jestem już bardzo ciekawa. Buziolki kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina - testuj czym prędzej :) Kamyskaa - jak tam remoncik? Ja ostatnio mało piszę bo mam straszne urwanie głowy w pracy a wieczorkami chodzę na zajęcia z aerobiku ( 4 razy w tyg. ). Czuje sie ogólnie super i nie myślę tyle co kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina- testuj,nie czkeaj;już jest sporo po @ Życzę dówch kreseczek bardzo,bardzo mocno :) Bett-no to nieźle dajesz czadu z tym aerobikiem :P Jak mówisz,że dobrze Ci on robi to super :) Oby tak dalej z takim nastawieniem :) :) A u nas remoncik pomalu do przodu,już się nie mogę doczekać końca,swojej kuchni i odnowionej łazienki :) Przy tym wszystkim jakoś jestem spokojna w tym cyklu,co ma być to będzie...Chociaż czuję że ta wstrętna @ jednak się pojawi...Trudno,ten cykl daje sobie na luz. Po kolejnym jesli nie wyjdzie,ide na badania.Postanowione i koniec. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............16................14.02.10......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............3..............08.02.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to już chyba 17 cykl staranek :) Karolina - pisz co i jak ! Przełam w końcu tą złą passę i napisz, że teścior jest pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety we wtorek dostałam @.Załapałam takiego doła, że masakra.15 lutego mamy wizytę u lekarza.Będziemy badać plemniczki i mnie.Nic mi się niechce.Do d... to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - nie martw się !!! Trzeba podnieść się do góry i walczyć dalej ! Dla mnie pierwszy rok starań był najgorszy a teraz leci już z górki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka zamiast wspomagaczy i witaminek dla partnera przepisała mi CLO i chce mnie widzieć w szpitalu na inseminacji. Dlaczego idzie na łatwiznę. Czy po CLO nie można spróbować zajść naturalnie? Przecież są takie przypadki! Mogę przecież porobić testy na owulację i kiedy będzie się zbliżać, działać. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Muchacha, masz racje po CLO mozna zajsc naturalnie. Ale tzreba monitorwac kiedy jest owulacja. Jednak z tego, co napisalas wczesniej wynika, ze nie tu problem. To mezem powinni sie zajac. Czy to leczenie panstowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to leczenie państwowe. Moim partnerem zajęto się tylko na zasadzie: "dawno nie widziałam tak dobrych wyników!" 😠 Jak można tak mówić o Teratozoospermii!!! 😠 Zaczał więc brać Selen z wit. E, Cynk i Maca. Ja biorę Chela-Selen, Cynk i niedługo zacznę zioła Ojca Sroki. Jak przez 2 miechy nie poskutkuje, wezmę CLO, będę sprawdzać testami czy owulka występuje. (wczoraj miałam 37,68 - więc zmiany w cyklu zachodzą). Jestem bardzo zawiedziona podejściem lekarki. Na pytanie: "Może warto zbadać u mnie hormony?" - odpowiedziała: "Zaraz panią strzelę" - bez komentarza. http://www.vitaland.pl/produkt.asp?nl_product_id=998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety... zmieniam tabelke :( KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............16................14.02.10......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............4.............08.03.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova08
dawno u was nie bylam i sporo przybylo starających sie a ja biore luteine i cykle mi sie unormowały zobaczymy co dalej ale nie za wszelka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova08
zastanawiałam sie nad inseminacją ale poczytajci sobie o aspekcie moralnym tej metody i zdecydujcie czy tak ma wyglądać poczecie waszego dziecka. dla mnie to tak jakby prezent wyrywać sobie na siłe a może Bóg ma jakies inne plany... leczenie TAK ale jak sie nie uda to może tak bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też zaliczam się do starających - od ponad 1,5 roku :( w tym 2 ciąże biochemiczne ostatnia w zeszłym miesiącu :( pierwsze dziecko poczęło się bez problemu za pierwszym razem a teraz :( nie wiem dlaczego to tak ..... Aktualnie jestem po pregnylu- pierwszy raz - jednorazowy zastrzyk dziś mam 21 dzień cyklu ( z 31 zazwyczaj) i marzę by się udało! boję się kolejnej porażki (ciąży biochemicznej) człowiek się cieszy -są wreszcie upragnione 2 kreski - a za chwilę krwawienie i........ :( Mam nadzieję że uda się NAM wszystkim starającym się. Trzymam kciuki za siebie i za WAS :) A czy któraś z Was stosowała pregnyl? czy po zastrzyku brałyście jakieś tabletki? bo ja nic nie dostałam. Dzięki za odpowiedź :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9..................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............16................14.02.10......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............4.............08.03.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie tolanka...........28............19..............25.02.........kuj- pom KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova08
a dlaczego? boje sie ze przez to pragnienie dziecka slepo przejde obok wartościowych ludzi którzy mnie kochaja i zmarnuje czas na użalanie sie nad sobą BAARDZO chcę ale szukam prawdziwego sesu mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt z nas się nie użala - tylko pragnie spełnienia marzeń - bycia matką. Macierzyństwo jest dane od Boga a że cywilizacja coraz bardziej szkodzi płodności - to już wina ludzi. Ja walczę od 8 lat i nie spocznę. Wybacz - ale nie uważam, bym była za to potępiana w oczach Stwórcy... Niech się martwią ci, którzy nie potrafią się opamiętać i płodzą dzieci jak na produkcji, a potem je zabijają. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dzisiaj znowu zaczęłam badania.14 dc. pęcherzyk niby jest ale mały.Dwa dni mam brać estrofem a później 10 dni duphaston.Dzisiaj robiliśmy też badanie nasienia i wyszły złe.Wogóle nie brałam takiej wersi pod uwagę.Poczułam, że opadam z resztek sił.Czy nie wystarczy, że u mnie jest jakiś problem?Dokładnie dowiem się wszystkiego w środę jak znowu będę u mojej ginekologRozpoznanie AT II/III nie wiem co to znaczy.Wiem tylko, że nasze szanse bardzo zmalały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Tak was czytam i chcialabym sie dolaczyc. Doklejam sie do tabelki ok. KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............32.................21.01..............USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10..................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1....................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26.............9......................29.01 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1...................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............16................14.02.10......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa........22...............4.............08.03.... .....wielkopolskie smerfetka228...24...............12...........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie anitia.............28.................2............01.03.........UK KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127.........32............luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22............ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ale zawsze są szanse. Wyniki mojego partnera też pozostawiają wiele do życzenia i choć lekarka szansę widzi już tylko w IUI, to ja jednak najpierw zapodam sobie przez 2 miesiące mieszankę nr 3 ojca Sroki, partnerowi daję cynk, selen+E i macę (1dziennie) i zobaczymy. Na polepszenie nasienia na pewno jest też Salfazin. Zobaczysz, nam też się uda ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha, Ty sie nie zaczytuj w srodkach ubocznych clo, bo nie tedy droga. Wiadomo, ze kazdy lek moze miec skutki uboczne, ale jesli moze Ci tez pomoc, to lepiej sie na tym skoncentrowac i myslec pozytywnie! Ja bralam clo przed zajsciem w poprzednia ciaza, ktora stracilam... Ale fakt faktem zaszlam w pierwszym cyklu stosowania tego leku. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×