Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marina17

Jesteście za mieszkaniem na wsi czy w mieście ?

Polecane posty

Gość marina17

Ja osobiście nie zamieniłabym mieszkania na wsi na mieszkanie w mieście a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie nienawidze wsi i nie wyobrazam sobie mieszkania na niej, nie moje klimaty, to juz wole mieszkac w jakiejs norze w Łodzi albo Wawie niz w willi na zadupiu, ale to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina17
pewnie każdy woli coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billy brown
jesli ze wsi do miasta niedaleko i dobyr dojazd, jakas komunikacja publiczna i bylyby jakie sklepy to wies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wolę miasto. Mam porównanie i swobodniej się czuję w większym mieście niż na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszeek
Mnie ciagnie na wies i juz postanowilem ze buduje dom na wsi. Zdala od tego calego zgielku miejskiego. Cisza spokuj swierze powietrze. I tylko czekam kiedy sie wyprowadze od rodzicow z bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyobrażam sobie mieszkać na wsi. Najlepszym rozwiązaniem jest osiedle w mieście i to dość dużym, ale to rzecz gustu. Ja wolę miejską energię, kilkuset ludzi mijanych na ulicy, bliskość dyskotek/kina/galerii/teatru/bibliotek/pubów/klubów fitness/kawiarni etc.Lubię iść ulicą i czuć, że to miasto żyje, czuć powietrze przepełnione energią, żywiołowością, dynamiką. Lubię swoją anonimowość, a na wsi każdy każdego zna i każdy o każdym wszystko wie. Nie lubię wszystkich miast, bo nie każde ma klimat, który mi odpowiada, ale wybierając pomiędzy miastem a wsią, wolę miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wieś :) mała cicha podmiejska, spokojna wioseczka :D po prostu kocham ten klimat i odpoczynek od miejskiego szumu :) a jak mi trzeba wrażeń,szału i tłumów to do centrum dużego wojewódzkiego miasta mam 4 kilometry :D raj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 20 lat mieszkałam w mieście ( w bloku) niedawno przeprowadziłam sie na obrzeże miasta. Za nic nie wróciłabym do bloku. Tu mam ciszę, spokój, mogę wieczorem usiaść an tarasie i wyciszyć sie. Coś cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieś, pod warunkiem, ze: 1. każdy ma swój samochód 2. do miasta jest nie dalej niż 15 km 3. do najbliżeszj chałupy jest nie bliżej niz 1 km 4. w okolicy jest las 5. teren nie jest płaski 6. w pobliżu nie ma chlewni, kurników ani innych zakładów masowej produkcji zwierząt 7. mam kasę na utrzymanie siebie i domu, czyli nie musze zasuwać na 10 godzin (z dojazdem) do roboty 8. we wsi jest dobry sklep spożywczy 9. nie ma buraków czyli nuworyszy z wielkiego miasta, co to chcą sobie na wsi pomieszkać i robią wiochę na cała okolicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam w małym
miasteczku,z przodu mam miasto,a za domem łąki i lasy :) Ale wolałabym mieszkać na prawdziwej wsi,uwielbiam zapach skoszonych łąk,śpiew ptaków o poranku,rechotanie żab w stawie....Nienawidzę spalin i hałasu,a już nie wyobrażam sobie mieszkać w betonowej klatce :O Wolę mieszkać w lepiance na wsi lub w małym miasteczku niż w wielkim mieście w bloku :O Współczuję lludziom,którzy muszą ta mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwa wieś to też smród obornika, ujadanie psów, wrzaski dzieciaków i kłócących się sąsiadów ... to nie Kochanowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zawsze tak jest
przecież można zamieszkać dalej od sąsiadów,którzy mają oborę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wszystko zależy od zawodu, pracy gdzie mieszkać. Mieszkam w dzielnicy miasta pod lasem, mam też trochę łączki :), ale lokalizacja jest idealna jak dla zawodu. PKP, komunikacja, krajowa, bardzo blisko. Generalnie, uważam że większość mieszka gdzie musi a nie gdzie by chciało :(. (pomijam miejsce urodzenia, to już ...... przyzwyczajenie). Do Ewa 33 Wymieniłaś dziewięć punktów (takie sobie), zapomniałaś o dziesiątym ........... zima na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina17
U mnie na wsi są dwa sklepy , szkoła podstawowa i gimnazjum , kościół, zabytkowy wiatrak i pałac ale i tak zamknięty - niedostępny dla ludzi A z tymi ludżmi to prawda każdy o każdym wszystko wie ale za bardzo się tym nie przejmuje :) a do najbliższego miasteczka mam 6 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z miasta i do wsi nijak
Nie pasuje.. .. Chyba ze wakacje - wytrzymam tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszytskie punkty które wymieniła ewa są spełnione :D wieś jest boska :D a do miasta mam 5 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meen//:) siemanko! dawno Cię nie widziałam :D Ewa33🌻 Od urodzenia warszawianka, od 2 lat mieszkam w domu na wsi i wiele bym oddała, aby cofnąć czas i nigdy się nie wyprowadzić. Wcale nie jest tak cicho - sąsiedzi, traktor na polu, krowa mucząca, obornik rzucony na pole wiosną i na jesieni, i można zapomnieć o kawce na tarasie, a tam gdzie głucha cisza, to owszem jelenie, sarny i dziki, ale trzeba dobrze się ogrodzić, aby zwierza wszelkie nie poniszczyły naszych drzewek, i psa trzymać w domu, bo jego ujadanie na te zwierzaki spać nam nie da. i wiele wiele innych, jak pijaczki sadowiące się w zaciszu głuszy leśniej co by z dala od oka ludzkiego popić sobie i świat poprzeklinać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na wsi, ale teraz co raz bardziej się rozbudowuję i w przeciągu 3 lat przeprowadziło się tu i wybudowało domy ponad 30 rodzin! Powoli robi się miasteczko... Ale cieszę się, że tu mieszkam. Nikt mnie nie podgląda jak biegam z psem A ten zapach krów, koni, siana- nie do opinania Coś wspaniałego jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian lat 19
ja bym zmienił miasto na cywilizowaną wioskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie miasto, wszędzie mam blisko, nie ma tak, że każdy zna każdego. Uwielbiam miejskie życie i swoje mieszkanie z zajebistym widokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na wsi Wsi -nie
Gdzies za miastem-tak. Mentalnosc ludzi ze wsi mnie doprowadza do rozpaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jajajajajaj a ja
w miescie ale....hmmmwlasnie wynajmuje mieszkaniu w domkach szeregowych....3 mieszkania na klatke....blisko centrum...ruch na osiedlu umiarkowany...z tylu domu...ogrod...w klatce po lewej i po prawej..ogrody tetnia zyciem...kwieatu..lawki...grill..zadbane...a u nas.....masakra....puszki po piwie szmaty.. przmoczone..porazka...w nastepnym roku zabiore se za to smietnisko..... ale...wybieram mieszkanie w miescie..z oaza....owe osiedle ma taka oaze....z dala od gl ulic..ajednak blisko do centrum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jajajajajaj a ja
a ldaczego miasto? moja praca i partnera -miasto-dojazd z pobliskich miejscowosci..masakra...korki....pokonywanie 5 km w 40min..jakos mnie nie neci.... kiedys na starosc..pewnie bedzie i wies...poki co....kiedys tez dzieci...ich szkola...nasza praca...ale wies.....pociaga nas masakrycznie pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×