Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MANIEq

Wszystkie kobiety to zwykłe mięso

Polecane posty

mam w sobie tyle gniewu że będę wygarniał brudy zaręcza się ten kto wie że to jest TA osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ano
sorry Manieq ale ta rozmowa jutro w niczym Ci nie pomoże.. Ona będzie gadać ,że niepasujecie do siebie i takie tam głupoty tylko abyś się odczepił od niej-serio! Dopiero zrozumie za jaki s czas co zrobiła!! Manieq na Twoim miejscu odwołłabym jutro spotkanie bez żadnych tłumaczeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że wyrzucenie z siebie pewnych słów mi pomoże że mi ulży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle , ze powinienes oddalic sie od niej na jakis czas , teraz jestes zly a w zlosci ludzie potrafia powiedziec rzeczy po ktorych moze juz na powrot szansy nie bedzie zaglaskales kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześpij sie z tym ,przemyśl...uspokój się..nie wiem..:)wypisz plusy i minusy...wiem łatwo sie gada..powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ano
jasne... a później będzie żałował Manieq, nieczego sobie juz nie wyjaśnicie. Jak dziewczyna-narzeczona mogła Cię zostawić dla masazysty, tym bardzie że wszytsko było ok! Ona się znudziła i od pewnego czasu już myślała o tym, i znalazła sobie powód do rozstania... Nie warta jest Cibie...!!!! Nie idz jutro na to spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie nie rób tego, nie gadaj już z nią bo to nie ma sensu, no chyba że chcesz poprostu wygarnąć co o niej myślisz. ale nie dawaj sie wciągnąć w gadki "zawszę cie bede pamietać" czy "w moim sercu masz szczególne miejsce", tylko niepotrzebnie to mąci w głowie a i tak niczego nie zmieni. ALE NAWET jeśli jakimś magicznym cudem powrócicie do siebie to to już będzie horror a nie związek, będzie malinowo do pierwszej kłótni, podczas której posypią sie wyzwiska i wypominanie i oboje będziecie niszczyć się psychicznie. uwierz, jak jesteś byk to wiem jaki masz charakter ;-) tak wiec najlepiej zagrać krótką piłke i uciąć definitywnie kontakt. poboli, poboli ale z czasem przestanie i może kogoś spotkasz wartościowego. aha i konia kładź na tych wszystkich co Ci tu na forum pojechali, czasem wyżalenia się jest potrzeba ale wśród znajomych to raczej twardo się stąpa co nie?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdziła jak dzwoniła że ma mi coś ważnego do powiedzenia ciekawość mnie zżera w sumie nic nie tracę poza paliwem na 70km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ano
Manieq byki Ci to mówią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ano
Widzę,że już postanowiłeś.. ;( szkoda Twojego paliwa, czasu, nerw, i przede wszystkim serca.. No ale jak cchcesz.... pewnie Cie ona przeprosi za to co zrobiła ,ale nie widzi innej możliwości itp... eh szkoda mi Ciebie... Wrócisz jeszcze bardziej wkurzony i rozdrażniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna dłoń..
Maniek napisz na gg: 3074812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nic nie tracisz (no oprócz kasy na wahę). jeśli jednak aż tak Cie ciekawość zrzera to jedź ale traktuj ją z góry. pod żadnym pozoram nie daj sie przytulić. ale naprawde rozważ to czy aby napewno warto jechać. nie wiem, ja akurat takie rzeczy jak zdrada etc to traktuje jako cios niewybaczalny. osobiście to obawiał bym sie o reakcje moją że agresor we mnie sie obudzi jakiś że ja dla niej TYLE a ona mi środkowy palec pokazała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto to chce się okazać pomocną dłonią? no zobaczę co mi powie już dzisiaj wiem że miły raczej nie będę z Nią jest coś nie tak skoro nawet Jej rodzice stoją za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ano
idę spać.. mam nadzieję,że będzie dobrze, powodzenia. tzrymaj się Manieq! Cześć T-1000!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też spylam spać bo ledwo już co w klawisze trafiam. 3-m sie Manieq, będzie ok zobaczysz.. Hejka ona ano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×