Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adomua

Sperma nie tryska tylko wycieka. Normalne?

Polecane posty

Gość adomua

Czyta się zazwyczaj o wytrysku spermy, a u mojego faceta nigdy tego nie zaobserwowałam. Sperma zawsze pomału sobie wycieka, jak mu robie ręka to ją wyciskam z penisa. Czy tak tez moze być? No chyba, że 'wytrysk' to tylko nazwa i nie ma nic wspolnego z wytryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrysk zalezy
od stopnia podniecenia, może za mało go podniecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno cie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adomua
no już troche ma, bo 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adomua
jestesmy ze soba juz kilkanascie lat i od zawsze tak mial Boje sie czy on może mieć dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wyobrazqam sobie
żeby jakis normalny facet mógl byc z taka osoba jak autorka.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adomua
dlaczego sobie nie wyobrazasz?Pewnie tez masz wytrysk w postaci kapania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adomua
Od 5 lat wspolżyjemy bez żadnego zabezpieczenia i jeszcze nic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu nie podniecasz
w tkaim stopniu faceta...jestes kiepska w te klocki.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norma gdy partnerka
jest mało pociągająca. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie masz cellulit
i rozstępy więc facet wymięka w trakcie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adomua
To, ze sie nie rusza to na pewno, ale czy przemęczony? raczej nie no ale dobra jest, skoro to jest normalne to wszystki oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze...
to nie jest normalne jesli dzieje sie tak zawsze. tak slaby wytrysk swiadczy o bardzo zlym trybie zycia. niech sobie koles zorganizuje jakies zajecia ruchowe - silownie, basen itp. zobaczysz jak za jakis czas rozerwie Ci jajowody przy wytrysku to jest bombastyczne doswiadczenie :) podobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adomua
ale może przy tak słabym wytrysku prezerwatywa nie peknie, co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze...
z twojego postu wnioskuje, ze do wytrysku nie dochodzi zawsze w prezerwatywie i w srodku. wyglada na to, ze zabawiacie sie tez bez gumki, korzystajac z rak/ust itd. w przeciwnym razie raczej nie odczulabys tego, ze zamiast armatniej salwy pojawia sie leniwa nieszczelnosc w ukladzie wylotowym... spektakularny, daleki wytrysk wprost na ukochana to piekne zwienczenie szalonego seksu, takze niech twoj facet odstawi uzywki i zacznie jesc warzywa i sie troche porusza. no i jeszcze kiedys w obiegu byl taki maly wierszyk - haiku: chcesz miec wytrysk dwumetrowy pij jogurcik owocowy ;) a z tym peknieciem prezerwatywy od wytrysku to taki zarcik, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie młoda
mój też nie tryska, tylko mu wycieka w orgazmie, a ma 2 synów i wkrótce zostanie dziadkiem i nadal to robimy (on 48 ja 43) i lubimy seks i może i długo może i jestem wyjątkowo zadowoloną kobietą ze swojego zycia erotycznego i ogólnie to mi się super facet trafił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanz
ja wystrzelił sobie w oko wpadła mi usta i wtedy j a polubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2587
to wcale nie jest tak jak pisza ja jestem facetem mam 20 cm i tez tak mam i nawet bylem u lekaza to nie zaden zly tryb zycia ani zmeczenie poprostu niektorzy tak maja ale to nie jest zadnym problemem i nie ma zadnego wplywu na bezplodnosc a to co tu przeczytalem to w polowie so wielkie bzdury. A ci co sie ciesza ze im tak tryska to niech sie ciesza maja potem co zmywac ze scian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2587
i jeszcze jedno jestem szczesliwym ojcem dwojki dzieci wiec niech nikt nie pisze takich glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2587
wazne zebyscie jednoczesnie dochodzili i zeby stosunek byl w odpowiednim dla ciebie czasie a nie to czy twojemu facetowi tryska czy nie proponuje sex na codzien ja tak robilem i nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez
mam 34 lata od kilku moze 5 lat tez zaobserwowalem ze tak jest,besplodnosc- bzdury co ma jakosc spermy do formy wyplywu wycieku czy wytysku nic kompletnie czy co czy jak wyplywa to juz bez plemnikow a jak tryska to z... bzdura jakich malo tak samo jak z tymi cwiczeniami 10 lat temu mialem dosc powazny wypadek sam. wiec od tego czasu jestem b. malo aktywny ruch.bo nie jestem w stanie a ostatnio zabawialem sie z przyjaciolka i co byla taka bomba ze tryskal na ponad dwa metry w gore nie mialem takiego czegos od kilku lat i co zauwazylem jest to jak wyzej ktos pisal od formy podniecenia bo kiedy robie sobie sam a robie to bardzo czesto by szybko dojsc zawsze sie wylewa a kiedy jestem z kobieta to zwasze tryska, trzeba dlugo sie bawic ludzie sex i przyjemnosc z niego to nie przede wszystkim szybki wytysk bo wtedy sie wylewa pobawic sie trzeba poprzerywac kiedy dochodzi wstrzymac przerwa i znowu sie bawi napiecie musi byc wielkie to i jaja rozrywa a nie biegam nie cwicze czasem troche rower a mam czasem jak bylo kiedy mialem18 lat po tym spotkaniu ktore opisale po tyg. spotkalem sie z ta sama kob.-przyjaciolka powiedzialem jej ze zawsze mam sam tylko wylanie wiec chce sie pobawic tak zeby kiedy bede mial bylo recznie bym widzial-zeby sprawdzic i co znowu bomba wytyskze az szok takze bawcie sie sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziecie rzadko sie
bzykac, to bedzie strzelal, chyba ze sobie w miedzyczasie strzepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jshdkjsahdjsa
a moze naplet mu za mocno naciska na zołędzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermaaaa
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermaaaa
,,u mnie też ,, jaki masz nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zonaty wiele lat....i zawsze sperma marnie tryskala. Ale mamy corke lat 36 , a sperme wyciekajaca to ssie zona i polyka lub trzymam ptaszka w cipce tak dlugo az wszystko zleci. Jak sie jest szczesliwym malzenstwem to rekordy tryskania na 100 mb. sa zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma wodnistą spermę to normalne jest że strzela . Wie to każdy facet , który jak był jeszcze gówniarzem to tryskał wodą na 2 metry . Z czasem sperma robi się gęsta i biała wiec tak daleko nie leci . Niektórzy przez całe życie mają wodnistą dlatego tak daleko leją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×