Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanityy

sklep internetowy etorebka

Polecane posty

Ale nawet gdyby ,to co z tego:D??? zresztą,zauważ,że dziewczyny podają rózne kody zniżkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś chce skorzystać z 5% rabatu na każdą torebkę z tej strony:www.etorebka.pl to podaje kod 8e185f06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkasiaa
witam serdecznie dziewczynki ja mam torebke z e-torebka.pl jest bombaśna granatowa z kokardkami po bokach (emili) zwana potocznie EMILKĄ,,,,wszystkie dziewczyny mi jej zazdroszczą mam też dla was kod dzięki któremu będziecie miały zniżkę -5%...zawsze coś kod: ce6d1093

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jussstyss
Witam! Polecam sklep internetowy z torebkami http://etorebka.pl/ jeśli chcesz dostać 5% rabatu na zakupy, wystarczy, że po złożeniu zamówienia wpiszesz w odpowiednie miejsce kod rabatowy: 173c24a2 *Wszystkie torebki objęte 24 miesięczną gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jussstyss
Witam! Polecam sklep internetowy z torebkami http://etorebka.pl/ jeśli chcesz dostać 5% rabatu na zakupy, wystarczy, że po złożeniu zamówienia wpiszesz w odpowiednie miejsce kod rabatowy: 173c24a2 *Wszystkie torebki objęte 24 miesięczną gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etienne
Witam, Rzeczywiście torebki ze strony e-torebka.pl są rewelacyjne :) Bardzo starannie wykonane, każdy na pewno znajdzie wzór, który mu się podoba, bo ofertę mają naprawdę dużą. Ceny też są myślę w rozsądnych granicach. Dodatkowo bardzo szybko dostarczają zamówione torebki. Po zaksięgowaniu wpłaty w czwartek po południu, w piątek o 15 torebka była już u mnie. Jestem z niej bardzo zadowolona :) Jeszcze raz polecam ;) Polecam także kod rabatowy, dający 5% zniżki przy zakupie torebki z tej strony :) 87ca9120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselleeee
aktualny kod: 2ab99df3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenty
szukacie pomysłu na prezent?! etorebki to najlepszy pomysł! każda kobieta będzie zadowolona ;)) flavia jest jeszcze ladniejsza niż na zdjęciach! polecam! tutaj macie kod rabatowy ( 5% ) wystarczy wpisac ten kod : 7a156f91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek })i({
Polecam sklep e-torebka - szybka, sprawna i profesjonalna obsługa. Z kodem 8df96109 możecie otrzymać 5% rabatu! Kod ważny do 29-03-2011r. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszka21
RABAT: 0e514fc4 Posiadam Laile obecnie 59zł jest śliczna, porządnie wykonana na zdjeciach troche sie "świeciła" co mnie niepokoiło jednak w rzeczywistosci jest matowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1989
nowy kod rabatowy: 6697859f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaa900
Aktualny kod rabatowy: 5% znizki na torebki ze strony etorebka.pl a165ea20 Polecam stronę etorebka. Mam juz 3 torebki tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolona:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanka 282
Kupiłam czwartą z kolei torebkę Mizensa. Jestem mega zadowolona z zakupów.Uwaga oto najaktualnieszy kod uprawniający do skorzystania z 5 % rabatu na torebki Mizensa 4e8d7b71.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pseudonimu
kod: c130ea6e, ważny od dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiillyy
kod rabatowy na torebki Mizensa ważny od teraz ;] d00f1051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawka34
Kod, jak najbardziej aktualny, można korzystać: 10b69123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc189456
Zapraszam do skorzystania z kodu rabatowego na zakup torebki :) www.etorebka.pl kod : 43c3cb0f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolayna19
Z moim kodem rabatowym zapłacicie 5% mniej za torebki na www.etorebka.pl kod: cf470a5a Ja mam już dwie torby z tego sklepu i mogę śmiało je polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaga
Ja również bardzo polecam sklep e-torebka - szybka, sprawna i profesjonalna obsługa. Torebka Cesi jest na prawdę świetna! Ładna, pojemna i bardzo praktyczna. Podając kod rabatowy 8df96109 otrzymacie 5% rabatu na każdy model! Kod ważny do 13-06-2011r. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica07
Swoja pierwsza torebke kupilam rok temu i byla ona naprawde intensywnie "eksploatowana" i nie widac po niej praktycznie zniszczenie. :) Teraz na wiosne kupilam vivien bag i ani przez chwile nie zaluje tego. Jesli ktoś chce sam sie przekonac o jakosci torebek z etorebka polecam moj kod rabatowy 9e841619.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belfi
c975c6df najnowszy kod rabatowy mizensa e torebka tylko teraz! 5% taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×