Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcinek26

Żeń szeń pobudza

Polecane posty

I jest to potwierdzone badaniami, po dwóch tygodniach brania tabletek z żeń szeniem, organizm nasyca się i zaczyna być pobudzony - do aktywności fizycznej. Jak ktoś lubi więcej ćwiczyć, to taki żeń szeń dla sportowców jest świetny, tak mi się wydaje. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aresówkaaaa
ja tam wole Tigera albo Redbulla ;D ten sam efekt tyle,ze szybszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankjou
Bodymax Sport ma dużą dawkę ginsenozydów i po parunastu dniach powinno sie odczuć efekty, żeń szeń pobudza organizm do aktywności i faktycznie wpływa pozytywnie na mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grędy
Żeń szeń nawet bym powiedział bardzo pobudza! Wiem, bo sam ten suplement łykam, kondycję mam o niebo lepszą niż w zeszłym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotowy
I ile razy dziennie i przez jaki czas można takiego Bodymaxa sport łykać żeby nabrać kondycji a sobie nie zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabanka
Bodymaxa Sport powinno się łykać 2 razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem. 3 miesiące to jest taki dobry okres kiedy nabiera się kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
Zdecydowanie muszę się zgodzić ze stwierdzeniem, że żeń szeń pobudza :) Jeśli jeszcze połączymy np jego najlepsze odmiany (syberyjską, koreańską i amerykańską - np gold żeń szeń complex) to można uzyskać bardzo daleko idące pozytywne rezultaty ;) Sama biorę więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie kupuje najlepiej żenŻeń szeń w formie naturalnej i mocnej zarazem zeby serwowac wlasne drinki se?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie pobudza i jednocześnie działa antystresowo, kupuje sobie korzeń z ziolazkurpi.com plusem tego sklepu jest to, że mają produkty wyselekcjonowane i ceny nie sa przesadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×