Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edessa

ubezpieczenie

Polecane posty

Witam, jestem studentka, nie ukonczyłam 26 lat czyli teoretycznie mam ubezpieczenie zdrowotne tzw rodzinne, czyli moj tata placi je w swoim zakladzie pracy teraz dostałam prace i chca ze mna podpisac umowe zlecenie, ale kazali mi przyniesc zaswiadczenie ze studiuje, oraz zaswiadczenie o ubezpieczeniu dokladnie nie wiem czy chca to rodzinne czy nnw ale na wszelki wypadek wezme nnw i kserokopie ksiazeczki tej rodzinnej ojca i mam takie pytanie jak to sie ma z ta umowa zlecenie, czy ja bede musiala jakies skladki placic? czy ojciec musi zglosic ze zaczełam prace i przestanie placic to ubezpieczenie na mnie? bo w tej firmir mi powiedzieli cos na zasadzie ze szukaja studentki zeby byla juz ubezpieczona zeby nie mieli oni z tym klopotu wyjasnijcie mi to prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewucha jakas ty głupia jest ze w tych czasach nie wiesz co to umowa zlecenie a na dodatek tatuś cie jeszcze ubezpiecza.......... ciekawe czy jak sie bedziesz d*pczy to tatuś tez cie bedzie ubezpieczał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa zlecenie to umowa polegajaca na wykonaniu pewnego zlecenia dla danej firmy.. tzn firma zleca ci jakas robote za ktorą proponuje ci okreslone wynagrodzenie..a co do ubezpieczenia to jak jestes studentka to jestes napewno ubezoieczona a pozatym mowilaś ze tatus cie ubezpiecza to nie masz sie co martwic oni tak robia zeby obnizyc swoje koszty...a tak to maja pracownikowi za friko... zaplacą mu za okreslona robote i koniec.... nie odprowadzaja zadnych skladek..... ale na zleceniu nie przysluguje ci l4 pamietaj o tym.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×