Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ania to naprawde nieciekawie z Twoim eMm biedaczek ale musi cierpieć Klauduś czekam na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M? hm...mialam pewna trudna sytuacje i potrzebowalam ochrony 24/h i on miedzy innymi mnie ochranial :) wpadlam w oko jego koledze i on dal sobie na luz ale sila rzeczy musielismy miec kontakt..i ja dalam mu do zrozumienia,ze to wlasnie on mi sie podoba nie jego kolega i zaczelismy sie spotykac ;) .Zakochani na maxa...w moje ur szykowal niespodzianke i mial wypadek,ur spedzilam przy lozku w szpitalu...ale wyszedl tej samej nocy i dal pierscionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka Ty to masz życie jak w filmie naprawdę.Musisz koniecznie wszystko relacjonować ;) Oj coś mi się wydaje że trafiła kosa na kamień... Beata___poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie moge udzielic tych info :( ochrona,policja itp. M jest super,meski,delikatny,troskliwy itp..moge o nim opowiadac baardzo dlugo.Postanowilismy ze chcemy zamieszkac razem..bzzz jest oczywiscie,napaleni na siebie jak nie wiem co ehehe bylo z zabezpieczeniem,ale nie ukrywajmy to nie to samo ;p wiec jak mam byc w ciazy to bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - poczta Chciajka jeju czy to horror???????????? co to sie musiało stać zeby odrazu ochrona była potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Klaudia. Chciejka ja ide dzieci usypiać ale odezwij sie jeszcze i częściej. Cieszę sie ze jesteś szczęśliwa wreszcie mam nadzieje że noowy M cie nie skrzywdzi i życze powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maly horror byl nie powiem,mam nadzieje ze to koniec chociaz nie wydaje mi sie,ale teraz jestem bezpieczniejsza :) M strasznie pilnuje,boi sie koledzy poinformowani jak by go nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Chciejko Ale romantycznie mmmmmm az sie rozmarzylam. Klaudia siemie lniane juz tu nie pomoze..Te problemy sa od paru miesiecy,bo M byl uparty jak osiol i powiedzial,ze nie da sobie zrobic gastroskopii no to teraz ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.Melduje sie poslusznie :) Wlasnie wstalam i jem sniadanko. Zapomnialam wczoraj eMowi powiedziec o paru rzeczach do kupienia i teraz bede musiala leciec do sklepu,a nie chce mi sie tak,ze szok,bo najpierw musze zejsc z wielkiej gory,a potem na nia sie wczolgac... Milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Zagladam tu do Was bo widze że tamten topik jednak wszystkie opuściły .... Jak tam wasze brzuszki? Moj jest wiekszy ale wieczorem i wogóle chhyba za duzo przytyłam i czuje sie z tym źle... No i martwi mnie to moje TSH ,zazywam leki ale boje się o faslke żeby było z Nią wszystko ok... Dowiedziałam sie wszystkiego o niedoczynnosci tarczycy i mam teraz stracha:( No to sie Wam wyzaliłam :) Ale od soboty mam urlopik i mam nadzieję ze wypoczne i złe mysli miną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nikamo no wreszcie jesrteś Ja sie na tarczycy nie znam ale bądz dobrej myśl bo fasolka sie dobrze rozwija i bedzie zdrowa jak ryba. Ja przytyłam już 4 kg ha ha i ciekawe co to bedzie do końca ciąży bede jak balon trudno bede sie później martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 3 a jestem prwie o miesiac we wczesniejszej ciązy,i kurcze nie jem znów tak duzo. Ale co tam bede zrzucać po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja też nie jem dużo i jem przede wszystkim z umiaram i diżo owoców i warzyw ale mysle ze to tycie to przyczyna tego że nie chodze teraz tak często do kibelka jak chodziłam przed ciążą. Ja sie nie przejmuje tym tyciem póxniej bede ćwiczyć i kombinować jak tego sadełka sie pozbyć OOOOOOOOOOOOO :-) a teraz dziecko jest najażniejsze i nic wiecej sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny macie fajną stronke i można pooglądać jak nasze maleństwa wyglądają www.pampers.pl tak est kalendarz ciąży podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ładnie Klaudia gdzie Ty jesteś co ???????? jeszcze dziś Cie ty nie było reszta brzuchatek też nic sie nie stara jak dobrze pójdzie to bede sama do siebie pisać i utrzymywać ten topik :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie dzieje życie uciekło na tym naszym topiku ostatnio. Hmmm a to że Ciebie Klaudia niema to mi sie niepodoba Chmurko a Ty gdzie jestes wracaj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ;) Moja córcia ma dziś urodzinki i od rana goście.Co ktoś przyjechał to musiałam jej zapalać od nowa świeczkę na torcie :) Ja przytyłam dopiero 1 kg ale wszystko przede mną teraz będę tyć 2 kg na miesiąc i wnet Was dogonie. Nikamo a jakie leki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki :) ja to bez Was długo nie pociągnę :) brzuchatką nie jestem ale... na pewno miejsce dla mnie trzymacie :) Chciejka____ Ty cholero jedna... :) odezwij się do siostry czasem !!!! Beatka _ Klaudia_Chmurka__NIKAMO__ i wszystkie Foczki z brzuszkiem i bez...ale za Wami tęskniłam :( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam już do domku na dobre... tym razem z Podlasie i Lublina....ale widoki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klaudia można Ci pozazdrościć :) pięknie tam macie! Mój eM wraca w piątek do pracy więc trzeba było już zjechać, żeby miał czas na odpoczynek...od... odpoczywania hihi Było cudnie wypoczęłam , opaliłam się ale.. mało schudłam :( no i zmarła przy mnie eMa babcia :( ale ... nie mam jej za złe :) kochana była kobieta i tak bardzo... czekała na mój przyjazd i eMa...i pozwoliła się jeszcze sobą nacieszyć, choć według medycyny juz miesiąc temu nie powinna żyć...oj życie.. pewnie czuwa tam nad nami i prosi o fasolkę, bo tak obiecała :) a co do fasolki... urlopowałam się od niej... dziś 32dc powinnam jutro dostać @ - niestety nie mam żadnych objawów ciążowych, nawet brzuch mnie niewiele boli :( no cóż jak urlop to urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest miejsce Patusia ;) To nie jest topik brzuchatkowy tylko ale głównie dla kobietek starających się i nie. Właśnie zjadłam śliwki a wcześniej kanapki,orzechy...szkoda gadać :) Chmurka___a z Tobą co? Co porabiacie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie byłaś konkretnie? Moja babcia odeszła 03.11.2005 roku i od tej daty miałam liczoną pierwszą ciążę...więc wszystko jest możliwe.Śmierć jest nieoderwalną częścią życia i musimy się z nią pogodzić zwłaszcza z odejściem starszej osoby ale ból i tęsknota jest.Najgorsze dla mnie to świadomość że już nigdy NIGDY z nią nie porozmawiam,nie przytulę,nie poczuję zapachu...wciąż mam jej ubrania-kilka ale boję się otworzyć szafkę,wyjąć i powąchać bo się poryczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___a Ty w pracy? Beata___pewnie u eMa?Fajne macie takie randki ;) Pati___a bzzz rozumiem że było kiedy trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki___ teraz ja Wam pomarudzę .... wiecie co? nawet piersi mnie nie bolą :( do d...*y z tym wszystkim... hihi pewnie wyczerpałam już wszystkie możliwe objawy ciążowe i mój mózg przy mnie wymiękł... no bo ile można wymyslać...co ja z sobą mam ...chyba wracam do normy, bo coś znowu zaczynam jojczeć...aaaaaaaaaaaaaaaaaa...... oczywiście zrobiłam test... kiedy??? no jasne , że w sobotę, bo tak bidny leżał... hihi ... naiwnie myślałam, że coś zobaczę i nic... jak zwykle....a teraz łudzę się naiwnie, że to za wcześnie było...bo w 28dc... buuuuu.....kupię sobie chomika na pocieszenie albo...rybki hihi ale mam chandrę...bo już widzę jak wstaję rano... a tu ... taka piękna @ :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×