Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej Dziewczyny. Klaudia nie przejmuj sie idiotami. Widac wlasnie jakie staraczki sa aktywne na topiku.Przez weekend nikt nic nie napisal,a to przeciez byl topik dla staraczek,wiec..Z reszta nikt go nie usunal-wciaz tam jest.. A ja w pracy sobie siedze..zaraz walne glowa w klawiature.. Ale nic to dam rade. Dziewczyny czy Was tez brzuch pobolewa?Bo mnie czasem zaboli,ale na chwilke,tak jak przed @. To pewnie dlatego,ze dzidzia rosnie,co? Za tydzien chce sie umowic do mojego gina,to bede mogla sie napatrzec na malenstwo. Milego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania.Mnie też brzuch co jakiś czas zaboli jak na @ i się z tego bólu w sumie cieszę bo wiem że dzidziuś rośnie póki ból jest normalny to jest ok chyba że jest naprawdę silny. Ja mam zamiar robić placki ziemniaczane. A to tam w Irl masz swojego gina czy do Pl lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki jestem teraz na urlopie więc trochę odpocznę jeden tydzień mizleciał ale nie pisalam do was ponieważ nie mialam czasu brat męża z przyszłą żoną przyjechali i byli tydzień w sobotę byłam z mężem na weselu było super.tem tydzień ma być odpoczynkiem przed pracą. czuję się dobrze ustała mi senność w ciągu dnia.dziewczyny u mnie jest 10 tc i już widać może dlatego że to moja druga ciąża i mam mięśnie rozciągnięte, w tym tygodniu idę robić wyniki ktore kazał mi zrobić mój gin następną wizytę mam w 12tc pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ale miałam dziś pobudke ho ho ale przykre bo w obok bloku sie mieszkanie spaliło i straż mi pod oknem wyła szok biedni ludzie a na dodatek kasy dużo nie mają. Klaudia moja córcia jak sie urodziła miała 3520 i 56 dł a brzuch miałam wielki a wód mało i sie zastanawiali lekarze czy mi wcześniej nie odeszły i jak przebijali pęcherz to brzuszki kazali robić żeby zobaczyć ile było. Jakaś pomarańcz znów pisze hmmm przecież nic złego sie nie stało tylko brzuchatki zrobiły miejsce staraczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie Wy jesteście co?????/ A ja dziś jade wieczór do Krakowa bo siostra z Angli przylatuje ze szwagrem i dzieckiem i musze ich z lotniska zabrać. Dziewczynki mam znów nerwy przed jutrzejszą wizytą u gina a brzuch mnie też pobolewa nawet teraz a wczoraj już sie zaczełam martwić dlaczego tak długo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja leże rozbolał mnie brzuch aż no-spę musiałam wziąc i promieniuje mi do nóg. Joanna___fajnie że dolegliwośvci Ci mijają mnie ta senność żyć nie dawała na dodatek z 3-letnim dzieckiem w domciu to wiecie jak jest.A właśnie moja córcia pojutrze kończy 3 latka jutro robimy torta ;) Ja mam wesele za dwa tygodnie tak się zastanawiam dziewczyny czy mogłabym sobie odświeżyć pasemka?bo takie mam odrosty że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Klaudia ja mam tu swojego gina w polskiej przychodni.Place jak za zboze,ale przynajmniej opiekuje sie mna gin,a nie zwykly lekarz,ktory na codzien katar leczy..bo tu tak jest.. Za godzinke zmykam do domku.:) A teraz ide na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 ja tez mam za 2 tygodnie wesele:), jak byłam w pierwszej ciąży to zapytałam mojego gin czy mozna farbować włosy będąc w ciąży powiedział, że tak ale okno musi być otwarte w pomieszczeniu gdzie się farbuje, ze wzgledu na to że frby śmierdzą ale ponieważ się bałam robiłam sobie kolor z saszetek koloryzujacych.więc podobno nie szkodzi ale dobrze by było gdyby więdzej dziewczym wypowiedziałaoby się na ten temat pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JUTRO NA OBIAD ZROBIE KAPUSNIAKA TAKIEGO KWASNEGO MNIAM :)))))))))))))))))))))))))))):))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam że jak się robi baleyage to w sumie bezpieczne bo farba nie dotyka skóry.Myślę że już w drugim trymestrze nie powinno zaszkodzić zresztą w pierwszej ciąży też robiłam pasemka w 4 m-cu i było ok tyle że mała chodzi w okularkach może od tego?kto wie. Zabawne jest to że mnie gin ani razu jeszcze nie badał na fotelu tylko usg dopochwowe i finito no ale przecież wszystko tam widzi najdokładniej.A za tydzień jak pójdę to może mi już przez brzuch chyba zrobić?bo ostatnio już mu się dzidzia nie miesciła w obiektywie sondą. Właśnie zjadłam parówkę z musztardą. A wcześniej kaszę manne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mi juz ostatnio probowal robic przez brzuch,ale chyba bylo jeszcze za wczesnie,bo malo bylo widac i przeszedl na dopochwowe.W nastepny wtorek mam kolejna wizyte i juz sie nie moge doczekac :) A teraz sobie leze.Wypilam mleczko czekoladowe z bakomy-mniam i chyba zaraz wciagne nalesnika,bo jeszcze mam z wczoraj ;) Mam w sumie ochote na jablko,ale chyba nie bede ryzykowac..hehe Co do farbowania to jak pojdziesz do dobrego fryzjera,to zrobi Ci farba,ktora nie wchodzi we wlosy tylko okleja wlos czy jakos tak.Jak teraz bylam to mi moja fryzjerka taka farba wlasnie robila,co prawda ta farba jest drozsza no,ale mama mi zawsze mowila,ze jak sie chce byc pieknym,to trzeba pocierpiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ja robię rozjaśniaczem a nie farbą nie no ale chyba nie zaszkodzi bo przecież nie styka się ze skórą bo robi mi na folię z takim jakby małym odrostem. Ja też mam smaki normalnie sama się sobie dziwię.Teraz mam napad ż codziennie muszę zjeść zupkę chińską może dlatego że przed ciążą miałam fioła na punkcie zdrowego odżywiania a teraz wszystko mi się poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a mieścisz się w sukienki?jeśli chodzi o wesele?bo ja sie jeszcze mieszczę ale w obcisłej już nie wyglądam korzystnie i jak bym taką założyła to tak jakbym specjalnie chwaliła się brzuszkiem muszę sobie kupić taką odcinaną pod biustem i będę się czuła chyba najbardziej komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ta zupka chinska to mi ostatnio takiego smaka narobilas,ze az musialam sobie kupic :P chociaz wiem,ze to niezdrowe.. A co do smakow to podam Ci 1 przyklad..popijanie ogorkow kiszonych kubusiem..a jaka zgaga po tym hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawdę co ta ciąża robi z kobiet?normalnie czuję sie jak śmietnik ;) Jem ogórki kiszone a za chwilę śliwkę i zagryzam wszystko bigosem. Ale spoko wszystkie tak mają po ciąży to minie.Najgorzej jest jak się urodzi i zaczynasz karmić piersią i co?przez 9 m-cy jadłaś dosłownie wszystko a teraz nic sucha bułka,mięso tylko gotowane lub pieczone żeby dzidziuś alergii nie dostał albo brzuszek nie rozbolał to dopiero więzienie we własnym ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak przestałam karmić po 7 m-cach i wypiłam sobie połowę red`sa...zasnęłam w fotelu chi chi...mąż miał ubaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kolezanka opowiadala,ze pierwszy raz po poltora roku napila sie coca coli,bo w ciazy nie pila i jak karmila,to tez nie i mowila,ze jak jej maz nalal i popila to sie o malo co nie udusila tymi babelkami hehe A jesli chodzi o jedzenie to faktycznie,je tez czuje sie jak smietnik.Pochlone wszystko czy slodkie czy kwasne.. Teraz zjadlam nalesnika,a to jablko dalej za mna chodzi.. Jeszcze M przyjedzie z silowni,to pewnie zaraz mnie namowi na jakies jedzenie..Mam tylko nadzieje,ze pozniej dzidzius to wszystko ze mnie wyciagnie. Chcialabym juz wiedziec czy to chlopiec czy dziewczynka.Czytalam,ze juz pewnie nas slyszy,to chcialabym wiedziec jak do niego/niej mowic... Zastanawialismy sie nad imieniem i co do dziewczynki to jest postanowione,ze bedzie Madzia.Mi sie strasznie Nadia podoba,ale eMowi nie..A co do chlopca,to pojecia nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia?miło mi w sumie to uniwersalne imię i można mówić na rózne sposoby na dziecko Madzia,Lenka potem Magda.Nadia to takie poważne i kojarzy mi sie z ukraińskim imieniem? Oj ja też bym chciała znać płeć chciałabym chłopca ale gorzej z imieniem dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie dzisiaj pobolewa chyba rośnie?bo ja mam tak jakoś skokowo wczoraj nie miałam a dziś dwa razy taki.A Ty duży masz brzuszek?No weż jeszcze tydzień i piąty miesiąc dasz wiarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek rosnie i juz ladnie wystaje.Jak zaloze bardziej obcisla bluzke,to widac,ze to ciaza i tez mnie dzis brzuch pobolewa.. No to jest szok jak czas leci.. Owszem Nadia to ukrainskie imie,ale strasznie mi sie podoba.Jest takie inne i rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko ale sobie film zaserwowałam...o aborcji 12 tyg.ciąży jestem w szoku ale Wam tego nie wstawię bo sama ledwo siedzę po tym widoku to straszne,niewyobrażalne...popłakałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie dziekuje.W szkole zaserwowali nam Niemy Krzyk i bardzo dziekuje,ale starczy mi na cale zycie.Wyszlam wtedy z klasy i trzasnelam drzwiami. Co do Madzi to mam sentyment do tego imienia.Jesli bede miec corcie to chcialabym,zeby byla taka jak eMa siostra,bo to wyjatkowa dziewczyna.Bardzo szczera,wrazliwa,kochajaca,muchy by nie skrzywdzila.Rodzina jest dla niej najwazniejsza.Z reszta dla eMa tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wam też leci krew z nosa?bo u mnie tragedia nawet w nocu się budzę i leci mi krew.Tak samo z dziąseł nie wiem z czego to wynika? Uciekam spać zresztą chyba i tak nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Nowy dzień,nowe siły ;) jak na razie piękna pogoda ale coś podają deszcz.Gotuję rosołek.A co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a jednak zagladacie, nniej Was, ale dobrze ze topik nie jest na piatej stronie forum:) NIkamo, ale czas szybko leci, faoslka to juz maly czlwoiek. Ja Wam powiem, ze martwie sie czy u mnie wsyztko ok, w tym tygodniu koncze 19 tydzien a nie czuje ruchow dziecka, takich kopniec. Wsluchuje sie, jestem spokojna, ale nic. Ni emam pewnoiesci czy to, co do tej pory bralam za motylka w brzuchu to Dzidzia. naczytalam sie o tym, ze kobiety wczesnie czuja te ruchy..:( Poza tym wydaje mi sie ze brzuch mi nie rosnie jak mi wyskoczyl trzy, nawet wiecej tygodni temu podczas urlopu, to mam wrazenie, ze jest taki sam. Do kekarza ide za dwa tygodnie dopiero, teraz jest na urlopie. Myslicie ze powinnam umoiwc sie do inngeo i isc, czy nie panikowac i czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×