Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej Kobitki. Ja za moje spodnie ciazowe placilam 165zl za pare...kupilam 3..jedne do pracy i 2 pary jeansow,no ale na pewno ich nie zdarze znosic,wiec juz beda na nastepny raz ;) Ale sie dzis wkurzylam..no bo mialam jechac na ta pierwsza wizyte w szpitalu,nie?? no i wszystko pieknie,autobus o 9:35,wiec wstalam o 8-szybki prysznic,sniadanko,ubralam sie ,wyszykowalam no i zbieram papiery ze stolu potrzebne do szpitala i patrze,a tam napisane,ze mam na 14,a nie na 12...nie wiem skad mi sie ta 12 wziela w glowie,ale bylam pewna...no i teraz siedze nie wyspana i zla,bo pojade autobusem o 12.ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki a ja dziś latam od rana o 5 pojechałam na grzyby i co???????????? g...o nic nie było tylko ulewa nas dopadła że suchej nitki nie zostawiła na mnie a teraz w kratke raz leje raz słoneczko. Ania to daj znać jak wizyta w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jest smutno :-( Klaudia wiesz z jakiej przyczyny??????????????????????? A ja sie tak cieszyłam Majki szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mówili, że będzie chłopiec, bo niby na to wskazywały znaki na niebie i ziemi, ale pseudo-nauka babć i ciotek upadła. Nareszcie, bo miałam dość tego pieprzenia. Każdy udowadniał mi swoje racje, a dzidzia wiedziała swoje od początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata,Klaudia..tez dostalam te wiesci..:( ale moze to jeszcze nie koniec..:(( Ja wlasnie wrocilam do domu.Jestem padnieta i zla na eMa..myslalam,ze podjedzie po mnie na przystanek,bo do domu to spory kawalek,ale widac silownia jest wazniejsza i nie mogla poczekac 15min.. Glowa mnie boli jak cholera.. Irlandzki szpital i usg po irlandzku..ja nic nie widzialam,bo pani doktor miala monitorek tylko przed soba,obrocila go na chwile,zeby mogla zobaczyc malenstwo..i tyle..dala mi 1 fotke..A moj gin daje mi zawsze po kilka i opowiada co widzi,jaki duzy jest dzidzius,a tu nic..masakra.. Dostalam ksiazke ciazy-duze to jak cholera..dali mi tez ksiazki informacyjne itp itd Ogolnie jednak wole wizyty u mojego gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Spacerku___super bardzo się cieszę i powiem z doświadczenia że córcia to dla mamy największy skarb na ziemi a chłopiec?też gdzieś tak przez ok.5 pierwszych latek a potem rower,tata i samochody...:) Ania____tu w Pl pewnie tym które chodzą państwowo do gina pewnie też nic nie pokazują i nie mówią prywatnie to co innego płacisz za to więc lekarz łaski nie robi.Ale najważniejsze że jest wszystko w porządku pociesz się tym że nasze mamy miały może z jedno usg w ciąży albo i wcale i jesteśmy całe i zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem tak byłam u eMa Dziewczyny Majka w szpitalu od rana i nie da rady pisac mi napisała na kom bo wymieniłyśmy sie nr. tel. Strasznie mi jest przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Mi tez napisala sms-a...:( Klaudia moze masz racje..ze teraz mamy lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko wielkie gratulacje a ja uważam że córeczka jest super jak na pierwsze dziecko one są kochane i zawsze za mamusią moja ma prawie 8 lat i cały czas sie przytula i mówi że kocha i pomagać chce już w kuchni. Ciekawa jestem jajiej płci bedzie teraz moja dzidzia nr 2 ale jest mi obojętne byle zdrowe było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania To jest przykre jak sie czyta że dziewczyny chcą usuwać ciąże a tu jak ktoś chce to traci Szkoda że nie widziałaś maleństwa lepiej do swojego gina chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Beata___poczta. To straszne co Majkę spotyka i to drugi raz biedactwo mam nadzieję że się po tym podniesie i się nie załamie.Mogę sobie wyobrazić co czuję bo też byłam o włos od tego co ją spotkało tylko że mi chcieli usunąć żywe dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki a ja dziś w domku do 18 ale nie cały czas bede na komp. ale zaglądać bede :-) życze miłgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ja wlasnie wstalam.Zjadlam jogurcik,potem zjem platki z mleczkiem :) i wezme sie za obiadek. Mam dzis lenia strasznego,musze powiesic pranie,a tak mi sie nie chce.. Beata Majka pisala cos wiecej do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania właśnie do Majki dzwoniłam jest już na zakupach miała USG i wszystko sie oczyściło i dlatego nie musieli łyżeczkować później sie odezwie na komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robie obiadek mmmmmniiammmm Robie krupniczek na golonce z indyczka i żeberka w kapuście ale mnie wzieło ale mam straszną ochote na to jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata u mnie też krupnik ;) mamy podobne smaki.No i przed chwilą zjadłam jogurt.Po południu jadę do fotografa po odbiór aparatu bo wzięłam go na plaże i piach wpadł aż wyłamały się 2 tryby 120 zł w portfelu mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś ja to wszystko mieszam jem wszystko słodkie z kwaśnym i owoce ha ha mieszanki wybuchowe. A zdięcia dało sie odzyskać????????? A ja dalej gotuje mam już dość domże że mała na polku to nie marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Ania powiedzcie kiedy bedziecie wózki kupować bo ja to bym już nawet do sklepu wypruła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało Loli? Tzn. samoistnie poroniła, wiecie coś więcej? Klaudia, Beata, laski, ale jestem szczęśliwa:) Też chcę mieć takiego przytulaka i bardzo się cieszę. Jakoś inaczej patrzymy już na to dziecko, bo mogliśmy zobaczyć je razem, już wiemy jak je nazywać. Mój mąż oszalał ze szczęścia, jest zafascynowany, już córki za mąż nie chce oddać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata my zaczniemy zakupy robic kolo pazdziernika,bo wczesniej nie ma co.Wtedy zaczniemy urzadzac pokoik itd. Moj kot wlasnie chodzi po domu i jeczy diabli wiedza o co mu chodzi,nudzi sie chyba. Wlasnie czuje,ze glowa zaczyna mnie bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to napewno wielkie przeżycie dla Twojego męża zobaczył pierwszy raz maleńką Klaudie hi hi ja jeszcze sie nie zastanawiałam nad imieniem jakoś nic mi do głowy nie przychodzi , myśle że jak bedziemy znali płeć to bedziemy imie wymyślać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja chyba też tak zaczne z zakupami tych grubszych rzeczy bo ubranka mam musze jeszcze przeglądnąć cio mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko_____Klaudusia to tak jak moja córeczka i życzę Ci takiego spokojnego dziecka jakie ja mam.Ja też po każdym usg mam większą świadomość co mam w brzuchu i większe przywiązanie. Beata____ja mam wózek po córci zresztą urodzę pod koniec stycznia więc na lato kupię nową spacerówkę.A ubranka itd tak ze 2 tyg.przed porodem teraz w jednym sklepie kupuje się wszystko nie ma problemu.Duśka śpi z nami w jednym pokoju ale na swoim tapczaniku i tak sie zastanawiam co wyrzucić żeby się łóżeczko zmieściło? A zdjęcia mam na karcie pamięci wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imienia to z dziewczynką jest chociaż wybór bo jeśli chodzi o chłopca to mam pustkę w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×