Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Halooooo!!!!!!!Gdzie pouciekałyście?Dziewczyny Wy bierzecie jakiś magnez?bo ja brałam magneB6 ale drogi a teraz biorę asmagB6 i jest o wiele tańszy.Raz dziennie i feminatal biore co drugi dzień. Jem zupkę chińską wiem że niezdrowa ale uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i doradzcie mi coś na grzybicę pochwy bo coś mnie zaczyna swędzieć... Oszczędzacie sie tak w ogóle?bo ja nie i mam wyrzuty sumienia że tak męczę dzidziusia,kolejny dzień nie miałam czasu żeby się chwilę położyć,jestem skonana.Brzuch mnie nie tyle boli co tak ciąży,ciągnie w dół.W pierwszej ciąży miałam ciut wyżej o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Che che witaj Orcio ;) fajnie że też jesteś.W sumie to przenosiny okazały się nie potrzebne bo na starym topiku wszystkie staraczki pobrały urlopy...i nikomu nasze zrzędzenia i tak by nie dokuczały. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Klaudus u mnie bez wiekszych zmian tylko w pracy sie ruszylo ciut ---- wreszcie bo juz mnie ten marazm wkurzal i chroniczny niedobor kaski a co z majka bo ja wieczorkiem popisalam troche z jej eMem ale dzis cisza wiec sie niepokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiem bo jeszcze się do mnie nie odezwała wiem że nie musieli jej skrobanki robić bo się samo oczyściło i już wyszła ze szpitala. A Ty masz swój biznes blisko domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze Chmurka bedzie miala CORCIE Ja pamietam ze ze swoja to cala ciaze sie modlilam zeby wlasnie byla dziewczynka bo chlopaczka to przewinac bym nie umiala az sie wszyscy ze mnie smieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego?to jest jakaś różnica w przewijaniu?Ja jak się dowiedziałam że coreczka to nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWOJ BIZNES ech chcialabym ja wspolpracuje z paroma firmami kateringowymi w wawie jako osoba prv ale czasem tez musze jezdzic poza , jade tam gdzie katering jest robiony ,im dalej tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana teraz to wiem ze nie ma zadnej ale te 11 lat temu to ja zielona bylam... hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do pracy to czasem mnie wkurza jak musze jechac w korkach z 3 salatkami , i jakies tartinki a impreza trwa 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie ktoś jest :-) Ja widziałam jak moje kol. przewijały synów i niewiem czy bede umiała to dobrze zrobić to ściąganie skórki itp..... Klaudia ja mam ten brzuch śmieszny bo duży jak na wiek ciąży choć z rana jest mniej widoczny ale jak chodze to tak jak by mi ze 100kg na dole brzucha włożyli i latam siusiu jak by to juz koniec ciąży był ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli sama w domu przyrządzasz i zawozisz? w moich stronach firmy kateringowe jeszcze skrzydeł nie rozwinęły no ale okolice W-wy to nie Lublin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio dawno Cie nie było apropo jedzenia fuj co ja robie dziś cały dzień jem te żeberka w kapuście i przepijam mlekiem zaraz ciastko i brzoskwinie wiecie co już cały gar zjadłam tej kapusty he he jak mnie nie przeczyści po tym to bedzie dobrze. Klaudia niepamiętam co brałam na grzybice pochwy w ciąży bo w pierwszej ciąży złapałam to paskudztwo na basenie i teraz nigdzie nie chodze żeby pływać tak bo sie boje ale idz do apteki to Ci dadzą albo do rodzinnego lekarza to przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem cos zrobie sama ale to wbrew przepisom ja tylko zawoze ,rozkladam wszystko i zwijam po imprezie , wiesz czasem jestem sama czasem z kims ,wspolpracuje z kilkoma restauracjami i typowa firma kateringowa. juz nie nadaje sie zeby siedziec w knajpie na etacie ,odzwyczailam sie Czesc bEATKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Beata ja mam tak samo chociaż mojemu do Twojego jeszcze daleko ;) To trzeba odciagać skórkę u chłopców?Ja nieraz zmieniałam mojemu chrześniakowi pampersa to normalnie jak dziewczynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to masz ciekawą tą prace nie masz monotoni tak jak ja feeeee siedze przy maszynie cały dzień i naciskam 2 guziki albo wycinam blachy feeeeeeeeeee dobrze że jeszcze jakiś czas nie bede pracować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam taką maść clotrimazolum w pierwszej ciąży ja miałam nie wiem skąd mi się to wzielo ale nic przyjemnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcom trzeba odciągac skórke bo tam jak sika pod nią zostaje brud i zeby nie było tam tyle zarazków. Ciekawe jakiej płci są nasze dzieci hmmmmm Klaudia chcesz dziewczynke czy chłopca wiadomo że ma być zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Orcio ma pracę między ludżmi tak jak mój M ale on narzeka że różni są ludzie i jak trzeżwi to jeszcze ok a jak wypiją to wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jest ciekawie ale w wiekszosci to komicznie ,zwlaszcza jak sie persony poupijaja ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha teraz to wiem jaką maść miałam tą co Ty masz a to paskudztwo jest wstrętne jak by sie miało świerzba i drapiesz sie a czasem nawet niema jak bo ludzie patrzą;-( Może na wczasach to świńnstwo złapałaś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to dziewczynkę ale mój mąż bardzo chce chłopca i jak się uda chłopczyk to będę czuła pewną satysfakcję.Nie dziwię mu się że chce syna w sumie ja też chce do pary żeby Dusia miała brata ale jakbym miała dwie córki to też super.A Ty kogo chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś pracowałam w takiej " mordowni" i lałam piwo a z pod lady coś mocniejszego a jak sie upili klienci to miałam dość bo musiałam siedzieć do ostatniego klienta i co o 4-5 szłam do domu a wtedy ani autobusu nie było ani ja auta nie miałam i prawa jazdy też i 5 km na nogach szłam a czasem taxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz!na pewno na wczasach no bo gdzie? Tak Orcio śmiesznie to wygląda jak wchodzą sztywniacy,wielkie państwo a jak procenty do głowy uderzą to hulaj dusza piekła nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Orcio buziaki Klaudia ja bym chciała chłopca bo do pary ale jak patrze na moja myszke to chce córcie i M chce córcie bardziej niż syna ha ha a ubranek mam tone na dziewczynke po mojej myszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nieciekawą pracę miałaś w barze i do tego nocna zmiana to nie dla mnie ja jestem śpiochem cały dzień latam ale w nocy musze się wyspać.A Ty dużo w dzień odpoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×