Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ja juz w domu...czuje sie paskudnie i ide do lozka.. Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Klaudia napisz jak po ginie Ciekawa jestem czy poznasz wreszcie płeć :-) Ania kuruj sie mnie ostatnio zbierało jakieś grypsko i wziełam jedną czwartą soku malinowego i całą cytryne wcisnełam do tego i troche wody wypiłam i rano sie obudziłam całkiem zdrowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zrobilam sobie herbatke z malinami i miodkiem...Jak M wroci to pojedzie po cytrynke i po mleko,zeby mogla z miodkiem sobie wypic. Tu wlasnie co chwile ktos chory,a ja niestety mam duzo kontaktu z ludzmi. Mam nadzieje,ze mi przejdzie.To pewnie tez przez ta pogode.Rano zimno,a popoludniu slonce wychodzi i sie robi goraco.. Pati zapodaj mi tu jakies domowe sposoby na bol gardla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity! Ja do gina dopiero na 18:30 i mam złe przeczucia tzn dzidziuś ok rusza się ale robiłam posiew moczu no i mam bakterie dali mi od razu antybiogram czy coś takiego i zobaczymy co gin na to???Jak w tamtej ciąży to samo miałam 2 razy to musiałam tydzien leżeć w szpitalu właśnie w 5 i 9 m-cu i boję się że będzie powtórka z rozrywki.No nic zobaczymy. Z laptopem pojdę po niedzieli ale dzwoniłam i ze 2 tyg.się zejdzie zanim wymienią głupie zawiaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___w ciąży przy chorobie możesz ewentualnie wziąć tantum werde oprócz domowych sposobów no i amol na gardło ja sobie zawsze rozrabiam z łyżką ciepłej wody i piję przynosi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tu nie maja takich wynalazkow ;) W pracy juz mnie chcieli paracetamolem faszerowac.. Wypilam ta herbatke z malinami i miodem i zrobilo mi sie straaaaaaaasznie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....30....01.10........11.12.2009......22......K mala29....................24...15.09.........03.01.2010. .. ..29.....80% M Anka323..................21...17.09........ 29.01.2010......24.......? Klaudia0405..............21....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............21...24.09.........03.02.2010... ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................12...02.10.........01.04.2010. .....30......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................6....17.09.........11.05.2010.. .....28.......? Cześć Klaudia, plamienie się nie powtórzyło. Wiem, czemu tak się stało. Tamtego dnia najpierw bardzo się zdenerwowałam, a potem przeciążyłam. Teraz jestem spokojniejsza. Znowu w papierach. Co u Ciebie? Jak Wam mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....30....01.10........11.12.2009......22......K mala29....................24...15.09.........03.01.2010. .. ..29.....80% M Anka323..................22...17.09........ 29.01.2010......24.......? Klaudia0405..............21....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............21...24.09.........03.02.2010... ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................12...02.10.........01.04.2010. .....30......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................6....17.09.........11.05.2010.. .....28.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co u Was? Topik opustoszał na razie. Jestem dopiero w 30. tygodniu, a czuję się zmęczona, jakbym była w 1. trymestrze. Co powiem w 9. miesiącu? Klaudia, Beti, Ewelka, mamuśki, jak to z Wami było? Mam wrażenie, że przerzucałam węgiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży i też męczyłam sie ale już pod koniec :-) Ja strasznie sie teraz mecze i niewiem jak Wy ale coś sie dzieje z moimi nogami niemoge chodzić na nich tak mnie bolą jak chodze i nawet jak siedze to tez bolą musze do lekarza iść szybko bo sie zaczynam niepokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko a co ty powiesz jak bediesz w 9 miechu :D ledwo bedziesz chodzic....mnie lydki bolaly i plecy i brzuch jak szlam pol km do mojej mamy...ale ja to wtedy mialam korbol :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-) Wreszcie jestem pierwsza na topiku hi hi szkoda ze teraz mogłam wejść i tak do 9 bede zaglądać a później jedziemy do Krynicy tam mieszka zona tego chłopaka co prawdopodobnie zabił tą kobiete pisze prawdopodobnie bo policja niewierzy mu ze on to zabił a i zadnych śladów krwi niemiał na rękach na ubraniach no nogdzie a był za szybko w N.S żeby miał czas sie umyć Podejżewają ze kogoś kryje ze ktoś groził jemu albo rodzinie że im coś zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam takie do przodu wybiegające pytanie dotyczące karmienia maleństwa po porodzie. Niech mi ktoś wierzy,moja dwójka dzieci była karmiona piersią i spały jak zające a ja przez dobre 3 miesiące byłam nie do życia. Dlatego karmić piersią chcę,ale ok miesiąca,a dalej szuczną mieszanką.10 lat temu po 3 miesięcznym karmieniu piersią syna podawałam mu Bebilon zielone Ph5.7 bo ulewało mu się strasznie,5 lat temu po 9 miesięcznym karmieniu córki dawałam jej Nan,a po skończeniu roku Nestle miodowe,albo waniliowe. Co teraz podaje się maluszkom,tyle tego jest na półkach,że naprawdę nie wiadomo. Lekarz powie,że najlepsze jest od wielu lat Bebiko,ale wiem,że na rynku jest masę innych,lepszych mieszanek. Co wy podajecie młode mamusie swoim brzuszkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł ;) Wczoraj miałam do gina na 18:30 i wróciłam po 20-stej już nie miałam siły pisać.Maluszek waży 40 dag i wszystko jest w normie,na te bakterie mam brać furarginum 8 tabl.na dobe.Mam masę badań na przyszłą wizytę Hbs,obciążenie glukozą i mają mi pobrać krew przed,godzinę po obciążeniu i znowu potem za 2 godz.i co będą mnie kłuć 3 razy? Chmurko___ja Cię pocieszę cała pierwszą ciążę czułam się rewelacyjnie nie przytyłam dużo i nie miałam problemów pod koniec aby spuchły mi nogi ale nie bolały a senna troche byłam ale południowa drzemka załatwiała sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała___ja dawałam bebiko stosownie do wieku dziecka lub nan/nestle są nie drogie i przeważnie większości dzieciom odpowiadają.Na tydzień idzie dosyć sporo tego mleka więc te specjalne trochę by Cię wyniosły.Ale myślę że spanie dziecka niewiele ma wspólnego z karmieniem piersią po prostu takie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny. Ja sie czuje dzis lepiej,chociaz gardlo jeszcze pobolewa i jestem taka troche "walnieta"..Zastanawiam sie czy isc dzis do pracy,bo od jutra mam 3 dni wolnego.Tyle,ze jutro nie moge siedziec caly dzien w domu..musimy jechac na zakupy.W pon i wtorek tez nie da rady.We wtorek mam wizyte u gina,a w pon chce gdzies z tata pojechac.. Wczoraj wypilam tyle herbaty z malinami,miodem,cytryna,ze juz chyba kubek wiecej i bym sie utopila... Ala nawet po maluszku widac,ze lepiej sie dzis czuje,bo wczoraj tylko na wieczor troszke pokopal,a dzis juz od rana :) Klaudia__to Ci nie zazdroszcze tego klucia..Twoj maluszek juz spory.Ja jestem ciekawa jak moje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój jeszcze mam słabe żyły na dodatek...jak mi pobierali krew w środę to do dziś mnie boli ręka i mam siniaka.Ale trudno co to są 3 kłucia w porównaniu z porodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no widzisz trzeba sie umiec pocieszyc :D Wszyscy tak o tym bolu,ze az jestem ciekawa..wiem wiem przejdzie mi ciekawosc jak przyjdzie co do czego hehe Jeszcze 4 miesiace.. A wczoraj wieczorem sie splakalam.Mama pojechala wczoraj z psem do weta,bo dziunka nasza kulala od 2 miesiecy.Raz juz byli,wet dal jakies zastrzyki i przez kilka dni bylo lepiej.Wczoraj pojechala do takiej babki-jest rewelacyjnym wetem tylko,ze dosc daleko od nas. Dla niej wazniejsze jest zwierze niz pieniadze.Sasiadom wysterylizowala jamniczke i nie wziela za to ani grosza,bo wiedziala,ze ich nie stac. No,ale wracajac do naszej dziunki.Popatrzyla chwile jak ona chodzi,powiedziala,ze chyba wie co jej jest.Zrobila rtg zeby sie upewnic i okazalo sie,ze dziunka ma raka kosci...:(:(:( Przy amputacji chorej konczyny jest 10% szans,ze przezyje rok. Powiedziala,ze trzeba bedzie ja uspic,bo z dnia na dzien bedzie ja coraz bardziej bolalo...Biedna niunia nasza.Mama jeszcze tacie nic nie mowila,bo on to strasznie przezywa.U nas zwierzeta zawsze byly traktowane jak czlonkowie rodziny. Dziunke rodzice zabrali z fundacji.To pies po strasznych przejsciach.Na poczatku wystarczylo podniesc szybciej reke,a ona juz sikala pod siebie ze strachu.I to jak sie przytula..Niesamowite..kladzie lepek na ramieniu i tuli sie tak mocno,ze az moze przewrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostaje dzis w domu.Lepiej nie ryzykowac,poleze,wygrzeje sie,opije woda z cytryna i miodem i mleczka..Jak do wieczora nie bedzie mi lepiej to zrobie sobie tez syrop z cebuli i czosnku.Nie ciepie,ale dla niunia wszystko.. Czuje sie lepiej niz wczoraj,ale dalej do d... Szukalam w necie czy moge rutinoscorbin wziac.Na wiekszosci pisza,ze tak,ale znalazlam jedna strone gdzie pisza,ze nie i juz nie wezme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia tak bedziesz kluta 3 razy...ja bylam w szpitalu pare razy kluta aby wenflon mi wlozyli zyly mi pekaly a wtedy to mialam takie siniaki ze ok 2-3 tyg mi schodzily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiacie cały dzień? Ja nadganiam zaległości i rzeczywiście coś zrobiłam, więc powinno być mi łatwiej w przyszłym tygodniu. Jak spędzacie weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ania jak będziesz po porodzie to dopiero będziesz wiedzieć jakie to uczucie nie mówię że złe czy ból nie do wytrzymania-nie taki diabeł straszny ;) Ale nikt nie jest w stanie Ci wytłumaczyć jaki to rodzaj bólu bo te skurcze przed porodem to tak jakby na @ tylko sto razy mocniejsze no a te parte to cóż...nie umiem ich określić. Ja dzisiaj zrobiłam porządki i sałatkę jarzynową bo uwielbiamy wszyscy teraz wykąpałam się z niunią i powoli zasypia. Ania__i do zwierzęcia człowiek się przywiązuje tak jak do drugiej osoby ale jeśli ma cierpieć...Ciężka decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki Ja ledwo zyje ide spać bo padam na tważ cały dzień w aucie z wyjątkiem jedzenia obiadu i co jakiś czas sikania w toalecie. Klaudia ale już duże masz maleństwo a wiesz jaka już płeć????????????????????? strasznie mnie to ciekawi ale ja stawiam na cjłopca. Ania przykro mi że chory piesek mój też jak by był chory to wszyscy by płakali bo też jest jak członek rodziny :-) Mała ja dawałam dziecku nan mleko od począdku i nic sie jej nie działo ale to było prawie 8 lat temu i jeszcze jedno do 8 miesiąca karmiłam piersia a tylko jak musiałam to dawałam NANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej widze ze cos malo piszecie dzis:) Beatka padnieta pewnie marzysz o lozeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×