Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ojjjjjjjj nie ładnie kobietki nie ładnie gdzie Wy sie pohowałyście wracac tu szybko bo mi smutno a coraz gorzej sie czuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko tak ja powinnam nosić okulary ale nosze szkła kontaktowe są komfortowe i dobrze sie w nich czuje a w okularach tragedia :-( wade mam ogromną bo ( -12 i -11 ) i bez okularów ani szkieł do własnej toalety bym nie trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa dobra komedia dobrze mi zrobi na te skomplikowane życie. Na polsacie o 20:30 "wielkie kino"-z reklam widać że będzie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała___szczerze zazdroszczę...tylko mi nie mów że nie miałaś nacięcia krocza???Ja urodziłam córeczkę 3150 taki okruszek a myślałam że padnę. Chmurko___drobniutka?Już 5 kg przytyłam a dzidzia waży 40 dag ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia,miałam nacięte krocze,niestety ale podobno mało szwów. Przy pierwszym nie pamiętam,bo to prawie 11 lat temu było,ale przy drugim to chyba 2 lub 3 zewnętrzne. Przy tym porodzie cokolwiek będą mówić-ja nie chcę być nacinana. Oni to robią profilaktycznie,a nie że muszą,także nie dam im,to już 3 poród i nie wierzę,żebym nie była tam wystarczająco rozciągnięta. Ja dziś mam późne śniadanko,teraz będę piła kawusię i jadła upieczoną wczoraj szarlotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki A ja tylko na chwilke życzyć Wam miłego dnia. Ja ide zaraz na 11 do gina i bede ważyć i mierzyć dzidzie ;-) już sie doczekać nie moge :-) Chyba mam zapalenie krtani albo tchawicy bo po kaszlu mi sie wydaje i boli mnie strasznie w tamtym miejscy. Musi mi gin coś wypisać bo umre a karar mam coraz większy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam z 5 zewnętrznych może 4 ale mnie nikt nie pytał czy chce nacinanie czy nie i prawdę mówiąc jak mi nacięła to poczułam ulgę bo małej dopiero przeszła głowka.Wiem że robią profilaktycznie ale lepiej naciąć niż jakby miało się porozrywać dobrze ze założyli mi chociaż rozpuszczalne te szwy to nie musieli potem ściągać tyle że dość długo się rozpuszczały. Ewelka___ale słodziak z tej Twojej Wiki kiedy moja Dusia taka była jak to leci ten czas... Gotuję kompot ze śliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem dziedziuś zdrowy jak rybka i ma już 24 cm :-) nie mówił ile waży bo powiedział że bedzie pzed porodem ważyć. A i rozwiązanie bede miała raczej 20 stycznia :-) 2 tygodnie przed terminem hi hi. Klaudia no i zaczełyśmy w połowie tego tygodnia 6 miesiąc tak 22.5 zaczyna sie.A i mój synek dalej jest synkiem nie córeczką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co czytałam wczoraj na jakiejś tam stronce ? Że rodzice przez całą ciążę byli pewni że to chłopiec,tak pokazywało USG a lekarz zapewniał o 100% pewności. Tuz przed porodem(chyba kilka dni przed terminem) zrobił ponownie i wyszło,że będzie dziewczynka. To są jaja ;-) ja się nie łudzę,że będzie inna płeć,bo tak jakoś na samym początku czułam,że będzie chłopczyk,teraz potwierdza to kształt mojego brzuszka(piłeczka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!A ja zjadłam przed chwilą obiad,jabłko i 10 wafelków....wiem wiem już mi nic nie mówcie...jak ja będę wyglądać? Beata___no spory dzidziuś jeszcze tylko drugie tyle mu brakuje do celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja zjadlam 3 nalesniki z twarogiem,2 wafelki i sie rozgladam za czyms jeszcze.. Beata duzy Twoj maluszek :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka cóż zawsze miałam silną wolę co do jedzenia a teraz?Co sobie postanowie że nie tknę słodkiego to zaraz wszystko lgnie w gruzach....teraz jest mi nie dobrze jestem przejedzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po wizycie w aptece :-( mam bioparox i cyklo3fort i jeszcze mam brać 3x dziennie po 2 rutinoscorbiny więc też kupiłam sobie :-) A ja mam gorączke i jestem słaba jak niewiem co :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie kształty brzucha się zgadzały,jak miałam mały,kształtny to urodził się chłopiec,aha i co ważne,z chłopcami brzuch wychodził zawsze dużo później. Z dziewczynką szybciutko brzuszek się pokazał,no i byłam okrągła. No na pewno działa to na każdą osobę inaczej. Ale ile prawdy jest w tym,że jak USG pokaże że to chłopiec to już tak zostanie? Zna ktoś z Was ciekawe pomyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kształtu brzucha, to śmieszą mnie te zabobony. Po prostu tyle razy nasłuchałam się od specjalistów (teściowa ukochana, babcia, ciotki, różne inne babcie), że będę miała chłopca... Lekarz spojrzał na mnie jak na idiotkę i wyśmiał te przesądy. Powiedział, że kształt brzucha i zachcianki nie świadczą o płci dziecka. Mojej mamie też wszyscy przepowiadali chłopca:) A co najlepsze, płeć nawet na usg czasem można opacznie zdiagnozować:D Chyba najlepiej jest poczekać do porodu i sprawdzić empirycznie. Zrobiłam dżem pierwszy raz w życiu. Ciekawe jak to będzie potem smakowało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....31....01.10........11.12.2009......22......K mala29....................26...13.10.........03.01.2010. .. ..29..... M Anka323..................22...17.09........ 29.01.2010......24.......? Klaudia0405..............22....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............22...24.09.........03.02.2010... ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................12...02.10.........01.04.2010. .....30......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś nigdy nie śmieszyły tego typu rzeczy,bo niby dlaczego? Można skomentować,że ktoś miał mały brzuszek a urodziła się dziewczynka,ale żeby się śmiać z omylności ludzkiej czy lekarza bo źle sprecyzował badanie USG? Ja w dwóch ciążach chodziłam do lekarza na książeczkę zdrowia w którym przysługiwało tylko jedno USG na całą ciążę i nie dowiedziałam się płci,bo dzidziuś był akurat źle ustawiony. To że mam syna a potem córkę dowiedziałam się jak je urodziłam. Teraz chodzę prywatnie,gdzie USG wykonuje mi lekarz co wizytę i nie sposób nie dowiedzieć się o płci dziecka i chyba jest bardzo mały odsetek ludzi,którzy mogą dowiedzieć się o płci a nie chcą. Jeśli w styczniu urodzę dziewczynkę,to SPACER W CHMURACH wysyłam Ci skrzynkę piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle co jest grane z wami wszystkimi? Jakież było moje zdziwienie,gdy ostatni wpis zobaczyłam z 19:00 godz. Co się stało z tymi porannymi ptaszkami,które piły kawusię o 7 rano? Gdzie Was wywiało? Moja 5 letnia córcia miała w szkole logopedę,nie miałam obaw co do jej wymowy,bo jak na 5 latkę ma bardzo duży zasób słów,mówi płynnie,nie sepleni,ale jednak nie ma równych ząbków,ma przodozgryz,czeka nas ortodonta. Aż się boję,bo ostatnio słyszałam,że do lekarza specjalisty czeka się w długich kolejkach,nawet 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×