Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej babeczki Ja niestety cały dzień byłam zajęta ale jutro nic nie mam do roboty i bede mogła posiedzieć sobie i popisać z Wami :-) Klauduś kochana obiecuje ze jutro zrobie te zdięcia i wyśle bo niestety narazie zakrętu nie mogłam złapać. A jeszcze zuje sie jak słonica ledwo sie poruszam a najbardziej mnie martwią moje nogi ten ból jakby mi je miało rozszarpać i żyły mi straszne wychodzą niewiem co sie dzieje ale mam problemy z poruszaniem niedość że sikam cały czas co 5 minut to jeszcze mam strasznie słabe nogi że niemoge siebie na nich unieść i robia sie jak galareta :-( Ja już praktycznie wszystko kupiłam dla dzidziusia jeszcze wanienke i posciel i ochraniacze do łóżeczka i koniec bo ubranek mam tone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Pobudka Śpiochy!Mnie dziś dzidzia obudziła o 6-ej najpierw większa a potem ta w brzuchu ;) A ja jeszcze nic nie mam nowego dla dzidzi na razie wszystko po córci bo nie znam płci i tak głupio w ciemno kupować. Mała____Twój brzuszek też bym chętnie zobaczyła ;) Masz adres wspólnej poczty? U mnie póki co mglisto i ponuro ale słoneczko zaczyna wychodzić. Czyli 01.10 zacznę chyba 6-ty miesiąc?W pierwszej ciąży nie mogłam tego logicznie pojąć i w tej też nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek A ja ledwo zywa jestem dopadło mnie grypsko całą noc smarkałam kichałam i dusiłam sie szok . Wiesz do żylaków skłonności nie miałam ale już chyba mam bo te żyły co mi wyszły to są wieeeeeeeelkie w pierwszej ciąży też miałam widoczne żyły a w jednym miejscu wielką i gróbą ale problemu z chodzeniem nie miałam. Klaudia ide we czwartek to gina to sie go zapytam jak sie te miesiące liczy :-) A teraz ide na kawke i bede za jakieś 30 minut pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kobitki. Klaudia ja bede liczyc 6 miesiac od polowy 22tygodnia:) Ide zaraz jesc sniadanko,potem troszke posprzatam.Na 15 mam jakies super wazne spotkanie w pracy odnosnie oszczednosci i ciecia kosztow.Jestem ciekawa co wymyslili. Wczoraj dokupilam baldachim ze stelazem na allegro :) Moglabym teraz wydac fortune hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem :-) ale ledwo żywa zaraz bede chciała zrobić zdiecie i wyśle na wspólną poczte tylko musze sie wyzbierać bo narazie czuje sie jakbym umierać miała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI ZDIĘCIA NA WSPÓLNEJ POCZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pOMĘCZYŁAM SIE I SAMA SOBIE JE ROBIŁAM DOBRZE ZE MĄDRY TEN APARAT HI HI. IDE ZARAZ PO MAŁĄ DO SZKOŁY I DO APTEKI PO COŚ NA PRZEZIĘBIENIE BO MOJE SPOSOBY JUŻ NIE DZIAŁAJĄ. PATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie Ty jesteś wracaj o nas bo wogóle sie nie pokazujesz :-( jak @ dalej brak???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero pije kawkę,bo...z 8 godzinnego nocnego snu przespałam jakieś 2 godziny,koszmar. wy też macie czasami problemy ze snem? Wiem,czytałam,że kobiety w ciąży mogą mieć nieprzespane noce,ale ja naprawdę zaczynam aktywnie dzień(wstaję o 5:55,o 7 robię dzieciom śniadanka i idę z Julią do szkoły. O 8: 0 jem śniadanie i zaczyna się dzionek-kończy się koło 18:00 w domu,kolacja,mycie,od 19-21:00 rozmowa z M na skype i lulu. Klaudio,nie znam waszej wspólnej poczty,podawałam swoje gg aby znaleźć Was na NK ale odezwała się tylko ewelka. Proszę więc o namiary,gg 5915305.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale Was sie dziś dużo pokazało ho ho ho A ja Wam brzuszek wysłałam :-( Mała zaraz Ci wyśle adres na wspólną poczte i hasło to wejdz na gg A moje gg 11659790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak moge sobie popisać sama do siebie Ania to na czym Wy macie oszczędzać co????????? Ha ha ale robią zebrania no no. ok ide poszukać tabelki bo zdaje sie ze jestem nadal w 21 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Napisze Wam moje namiary na gg,bo nie bede tu podawac swojego numeru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze to zebranie jest po to,zeby nie bylo takich awantur jak w zeszlym roku.Chodzi o to,ze boja sie,ze w pazdzierniku nie bedzie ruchu,ze w listopadzie bedzie dno i jesli beda musieli dolozyc do interesu to hotel na miesiac zamkna... A oszczedzac maja na czym-wiesz mi.Obcinaja godziny tym,co pracuja na pol etatu.W zeszlym roku dziewczyny pracowaly po 2 dni w tygodniu.. Poza tym wylaczanie swiatel jak recepcja konczy prace o 23,wylaczanie nie uzywanych komputerow,tv w pokojach z pradu itp itd.To sie wydaja male rzeczy,ale nam generalny w zeszlym roku pokazal raport..Dzieki taki rzeczom hotel zaoszczedzil kilka tysiecy euro miesiecznie..Bo wiesz jak w kazdym ze 121 pokoi pali sie niepotrzebnie swiatlo czy gra tv to to troche wychodzi,a dziewczyny czesto jak sprzataja pokoje,to wlaczaja swiatlo,zeby zobaczyc czy wszystkie lampy dzialaja i juz swiatlo zostaje wlaczone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widziałam Twój brzuszek Beatko Śliczny,zgrabny i wcale nie wyglądasz tak żle jak piszesz :) A ja gotuję obiadek piękna pogoda u mnie.Objadłam się przed chwilą czekoladą...zaskakujące dla mnie jest to że nie umiem nad tym moim apetytem zapanować. Jak dziś włączyłam pochłaniacz to maleństwo chyba się wystraszyło bo zaczęło mnie intensywnie kopać.A teraz biedactwo siedzi cichutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata masz identyczne spodnie jak ja :) Brzuszki chyba mamy mniej wiecej takie same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....30....01.10........11.12.2009......22......K mala29....................24...15.09.........03.01.2010. .. ..29.....80% M Anka323..................22...17.09........ 29.01.2010......24.......? Klaudia0405..............21....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............22...24.09.........03.02.2010... ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................12...02.10.........01.04.2010. .....30......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................6....17.09.........11.05.2010.. .....28.......? Klaudia widze ze i Ty jesteś jeszcze w 21 tc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha no ja szukałam tych spodni 2 dni ale znalazłam a ten materiał jest fajny bo pod biustem sie kończy i nie gniecie w brzuszek. Ania to jak tak idą sprzety bez sensu to jasne ze mozna wyłączyć i kasa nie leci. Ja robie nalesniki feeeeeeeee ale robie bo mała i M mieli ochote a ja coś innego sobie musze wymyśleć. Klaudia ja to już zapanowałam nad tym apetytem ale jak już zaczne jeść to ojjjjjjjj potrafie duuuuuuużo ;-) ale ze słodyszy sie wyleczyłam i dobrze bo mniej tyje odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pogoda też jest cudowna słoneczko bez chmurek :-) żyć sie chce szkoda ze słaba jestem jak niewiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak poszły sobie i mnie zostawiły biedną chorą :-( to ja też bede uciekać chyba bo samej tak głupio pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uwazam,ze te spodnie sa super. Porobilam porzadki w szafach,bo nie mialam gdzie rzeczy dla maluszka wkladac.Mamy niby pelno szaf,ale koszmarnie niefunkcjonalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....30....01.10........11.12.2009......22......K mala29....................26...13.10.........03.01.2010. .. ..29..... M Anka323..................22...17.09........ 29.01.2010......24.......? Klaudia0405..............21....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............22...24.09.........03.02.2010... ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................12...02.10.........01.04.2010. .....30......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................6....17.09.........11.05.2010.. .....28.......? Jade na ploteczki i kawę do koleżanki. Do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....30....01.10........11.12.2009......22......K mala29....................26...13.10.........03.01.2010. .. ..29..... M Anka323..................22...17.09........ 29.01.2010......24.......? Klaudia0405..............22....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............22...24.09.........03.02.2010... ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................12...02.10.........01.04.2010. .....30......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................6....17.09.........11.05.2010.. .....28.......? Juz się uaktualniłam ;) Własnie uspiłam mała i się błąkam po domu tyle sprzątania a nic mi się nie chce... Wiecie taka jakaś się czuję mało atrakcyjna wy też tak macie?W pierwszej ciąży jakoś miałam lepsze samopoczucie a teraz te cyce...wielkie...i ogólnie wyglądam jak słonica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja tez sie tak czuje,wiec nie jestes sama... Dbam o siebie teraz bardziej niz przed ciaza..Wlosy mam zawsze zrobione,paznokcie spilowane i pomalowane,makijaz... I dalej czuje sie do d..Tym bardziej,ze z bzzz to u nas katastrofa.Bylo przedwczoraj po 4tygodniowej przerwie. I to jeszcze mialam wrazenie,ze M wcale nie chce..Przez to czuje sie jeszcze mniej atrakcyjnie... Jeszcze sie tak nie zdarzylo,zeby przez miesiac nic nie bylo..i zeby nawet nie probowal niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka u ciebie to chociaż bzzz po 4 tyg a u mnie to ostatni raz było...yyyy chyba w maju. Bo w czerwcu był czas złego samopoczucia,zwracanie itd. W połowie czerwca M wyjechał i koniec. Nie wiem jak to będzie po jego powrocie,on zapewne będzie miał obawy,że coś się stanie,że w 7 to już może nie można itd. Powiem szczerze,że mi tego nie brakuje,ja mogę się przytulić i zasnąć a bzzz może być dopiero w lutym. Jestem zimna czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Mala mi w sumie tez bzzz nie brakuje..Martwi mnie to,ze eMowi nie brakuje..W koncu to facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie narzekam mój ma cały czas ochotę i ciągle mi powtarza jak pięknie wyglądam tylko że ja tego nie widzę a co do bzzz to tak jakoś nie mam nastroju ale ważne że M potrafi mnie przekonać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ciężarówki! Ale macie baloniaste brzuchy. Mój jest maleńki:D Moja dzidzia wcisnęła się w moje jelita i siedzi cicho. Od paru dni wariuje, przypomniała sobie o mamusi. Pogoda do bani, a ja jestem ciągle śpiąca, zmęczona i siadają mi już nogi. W szkole dzieci są niegrzeczne i musiałam na nie dziś krzyczeć. Klaudia, Ty jesteś sexi mamuśka, co Ty tam próbujesz nam wcisnąć?! Ewelka, Wiktoria grzeczna? Beatka jeszcze chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×