Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dziewczyny juz 7 pazdziernika..Jak ten czas leci..szok..dopiero co byl maj i dowiedzialam sie o ciazy..a to juz pazdziernik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko zastanawiam jak my z eMem swieta zrobimy..Ja z wielkim brzuchem,a on w pracy.Ja bede miec wolne od 22grudnia,ale bedzie pracowal nawet w Wigilie..bedzie to trzeba jakos podzielic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja to do mojej mamy chyba na świeta sie wepcham ale zrobienie urodzin dla małej mnie nie minie a to bedzie 9 dni do CC rozwiązania bo ona z 11 stycznia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swieta spedze jak zwylke w trasie tescie moi rodzice nasze rodzenstwo i po swietach:)tak co roku mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak znów sobie polazly gdzieś hmmmmm tylko gdzie. dziewczyny ale jaja ubrałam bluzke zco tydzień temu miałam normalną luźnąa a dziś co hi hi opięta jak niewiem co aż mnie dusiła ha ha ale tak widze wielką kochaną różnice i chce mieć wielki brzuch tylko szkoda że to sie łączy z problemami typu : obcinanie paznokci u nóg źle mi sie ubiera buty i wiąże i małej przykro ze nie może sie na mnie położyć bo wie ze ddziusia zgniecie. Ha ha hyba wie że o małym isze bo sie zaczą kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio,to nie jest regułą,że jak w pierwszej ciąży miałaś łyżeczkowanie to i w drugiej,także spoko. Ja bynajmniej nie miałam ;-) Co do rozmiaru piersi...ja nie mam melonów,nie potrzebny mi wózek ha ha. No ale naszym mężczyznom teraz świństewka w głowie jak takie balony są no nie? A z prasowaniem,to rzeczywiście niektóre to az obsesyjnie prasują,pamiętam w szkole średniej,jak chciałam gdzieś wyciągnąć koleżankę,to ona pierw musiała poprasować całą stertę ubrań i żeby było szybciej to jej pomagałam,prasowałam nawet spadochrony jej matki i ojca( gatki hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej, wróciłam. Zaraz zajrzę do Waszych brzuchów. Ja codziennie teraz dojeżdżam na zajęcia, spędzam w pociągu 4 h dziennie i jestem zbyt zmęczona, żeby robić potem cokolwiek. Jest ktoś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ;-) no odzywać się dalej mamusie Nienawidzę pociągów,duszno tam i śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No współczuję Tobie,nie mogłaś na nich pawia puścić? Szanse by się wyrównały,a ty byś się przesiadła do innego przedziału heh. Dziewczyny,zapytałam kilka dni temu o proszek do ciuszków dla maluszków i chyba nikt mi nie odpisał. Obecne mamusie,w jakim pierzecie,chmurko Ty masz pewnie wszystko naszykowane,więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem w czym teraz piorą mamusie,żeby ciuszki były ładnie pachnące i żeby plamy od oliwki znikały,albo od jedzonka. Pamiętam,że 5 lat temu mało znana była Lovela,ale i cenę swoją ma. Bo 10 lat temu to chyba tylko Bambino było co? Aaaa i jeszcze jakiś proszek z Puchatkiem,zapomniałam jak on się nazywał,aaa Cocolino. Fajnie pachniał Zerknę na allegro co mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro mają JELP i LOVELA. Chmmm,za miesiąc,dwa muszę powoli zacząć prać. Jak będę w chemicznym,to rozejrzę się na Cocolino,po tym były ciuszki bialutkie i jest tańszy od tych wymienionych wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA, BEATKA plecy mnie w sumie nie bola, czasami wieczorem po calym dniu.piersi nadal bardzo obolale, sutki wygladaja jak pociski:) i ogolnie sa duze, ale moj M nie narzeka:) no mam nadzieje, ze za 2 tygodnie bede sie juz czula lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,ja znikam. Syn miał dziś wycieczkę na Kaszuby(całodzienną),mają być koło szkoły koło 19:00,pójdę na pól godz na plac zabaw z Julią,trzeba się dotlenić przed snem,bo coś ostatnio źle sypiam. Do zobaczenia rano przy śniadanku i kawce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewoje :) W pracy jako-tako i mam piatek wolny he!Malo roboty jest a ja mam urlop do wykorzystania,wiec mi wkleili :) No ja na swieta niestety nie mam do kogo sie wepchac,bo rodzice w POlsce,a do brata nie chce,bo nie bede patrzec na falszywe usmiechy.. Co do melonow,to przy mnie juz teraz Pamela Anderson wysiada,ale mojemu M to sie akurat nie podoba.On lubi takie normalne-nie za duze,nie za male.Takie jak byly mu sie najbardziej podobaly.Teraz mowi,ze sa za duze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :) Ja prałam zawsze w normalnym proszku i płukałam z płynem silan jeśli dziecko nie ma alergii to nie ma potrzeby prać w dziecinnym proszku chyba? Mała to mnie pocieszyłaś z tym łyżeczkowaniem bo myślałam że mam to jak w banku pewne... Nowa a mi swój brzuszek wysłałaś?Joshua pewnie zadowolony? Anka___mojemu M moje wielkie balony strasznie się podobają ale mi nie nie mogę na nich patrzeć sa beznadziejne żyję nadzieją że wrócą do swoich wymiarów jak skończę karmić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Nowa____Ty chudzinko masz brzuszek nawet wysoko jak na tak wczesną ciążę ale ładniutki ;) Chmurko____no Klaudusia widać że podrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spodnie mnie cisna..ciazowe od siedmiu bolesci..maja w okolicach bioder jakby nitke wszyta,pewnie,zeby ladnie wygladalo i to mi gniecie dol brzucha..malemu tez sie to nie podoba,bo mnie oklada w tym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....32....15.10........10.12.2009......22......K mala29....................28...13.10.........03.01.2010. .. ..29..... M Anka323..................24...17.09........ 29.01.2010......24.......? Klaudia0405..............22....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............24....15.10.........03.02.2010.. . ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................12...02.10.........01.04.2010. .....30......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania czy to te spodnie Cie gniotą co mamy takie same??????? bo ja mam ten sam problem z nimi szok jak chodze to jeszcze ok ale jak siedze to masakra wżna mi sie w brzuch mnie to boli ale mały ma już dość chyba tych spodni cały czas czuje jak sie z nimi męczy więc musze pomyśleć nad innymi bo w tych nie nachodze chyba długo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Beata te same..Gniecie mnie tak,ze szok. Patrzylam na sklepy w Irlandii i jak zobaczylam ceny spodni tutaj to o malo co z fotela nie spadlam..od 119e czyli prawie 500zl!!! A na necie boje sie kupowac..zeby nie bylo znowu to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zobaczcie jakie wozki sliczne..Chyba zamowie wozek z Polski www.bobowozki.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×