Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Cześć, mamuśki! U mnie wiało cały dzień, ale przynajmniej nie przysypało śniegiem i nie zwiało dachu. Dzidiza w nocy wariowała, nie dawała mi spać, a poza tym jakoś czasem nie przesypiam ok. godziny w ciągu nocy. Mała obudziła się, bo szłam do toalety. Beatko, same kiedyś zostaniemy teściowymi i to mnie przeraża. Wiem, że będziemy już inne, nabierzemy nowych doświadczeń i będziemy wymagające dla tych facetów, co nam podprowadzą córki:) Klaudia, jak ci robotnicy sobie pójdą, to w jedną noc skopię Ci całą tę kostkę! Hihi, z Beatką:D Ewelka, Wiktoria bardzo Cię absorbuje? Raczkuje i już pewnie jest trudniej? Co ile h budziła się w pierwszym miesiącu życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kobietki. Wlasnie wciagnelam paczusia i wypilam kakaoko. Mala, Beata chyba denerwuje sie przed wizyta,bo o ile pamietam to ma wizyte na 10. Rozmawialam z eMem wczoraj. Zapytal czemu nic nie powiedzialam jak sie umawial.No kurka chyba zbyt subtelnie to robilam,ale co mialam wrzasnac "nieeeeeeee!!!"?? Jak tylko tamten to zaproponowal,to powiedzialam,ze ja pracuje do 23,chociaz wcale nie wiem czy bede pracowac. Jak to powiedzialam,to moj M na to :no to co to tylko do 23,wezmiesz taksowke do domu..Powiedzialam wczoraj,ze nie obchodzi mnie jak,ale ma to odwolac.Ja sie nie bede z pijanymi ludzmi meczyc do nocy. A! Najlepsze jest to,ze zona tego znajomego pracuje do 4 rano w Sylwestra.Moj M stwierdzil,ze to nic,bo przeciez jeszcze nie bedziemy spac. Jak z nim rozmawialam,to stwierdzil,ze nie pomyslal..no tyle to ja akurat wiem... Ja mam wizyte na 14:15.O 12 autobus.. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, fajna męska logika, nie? Ja w Sylwestra nastawiam się na tulenie mojej kruszynki i nie myślę o żadnych imprezach. My, mamuśki, mamy już swoje nowe zainteresowania, nie? Nie w głowie nam balangi w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer ja bym tego w ogole logika nie nazwala.. Jestem juz gotowa do wyjscia..posiedze sobie jeszcze.Musze pamietac,zeby za duzo nie wypic no i przed wyjsciem musze zrobic siku..masakra dzis w nocy juz 2 razy wstawalam do lazienki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ;) Beata___Nowa___no jak tam po wizycie? Ale pogoda a raczej jej brak ble... Chmurko kostkę mam dawno położoną ale teraz mam robotników do instalacji pieca i zbioru jabłek bo mamy sad. Ja jutro mam zamiar na wyniki jechać.Robiłyście już cukier po obciążeniu?Beatko i Aniu? Anka____spoko Sylwester ja będę sama siedzieć przed tv chyba...ale co poradzić?zresztą i tak bym się nigdzie z domu nie ruszyła ale szkoda że M nie będzie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kurtki to ja też właśnie myślę o czymś takim jak kupiłaś Anka będzie ciepło i wygodnie ładnie być nie musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)widze rozmowa o sylwestrze ja w tym roku ide do znajomych z mala ale to nie jest problem bo jutro wlasnie zostania rodzicami (kolezanka ma na jutro rozpisana cesarke)wiec imprezka bedzie mala i bardzo grzeczni bedziemy .w zeszlym roku Maja byla za mala zeby gdzies wyjsc wiec bylismy u dziadkow a 2 lata temu dowiedzialam sie ze w ciacyy jestem w drugi dzien swiat wiec ssylwester przy soczku byl:) kochane jak wasze wizyty u lekarza? piszcie cos ciekawa jestem i moze jakies zdjecia macie dzidziusiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kurtki zimowej ja w zeszlym roku kupilam sobie plaszczyk i co wyjelam go wczoraj z szafy okazalo sie ze jest za maly nie dopne sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki melduje sie po wizycie :-) Więc wszystko jest jaknajbardziej dobrze z szyjką nic sie nie dzieje z maluszkiem też wszystko dobrze rosni sobie i sie bawi w brzuszku :-) A na te skurcze dostałam luteine dopochwowo żeby tych dziwnych skurczy nie było i ciągnięcia od spodu. Klaudia ja mam zrobić basania cukru ale kazał mi iść w ostatnim tygodniu października między 26 a 29 wiec zrobie wtedy Chmurko tak tak nie dla nas już te imprezy pamiętam jak ja byłam w 1 ciąży to miałam termin na 14 stycznia i w sylwestra z mężem siedzieliśmy w domku bo byłam już ledwo zywa a o północy wyszlismy na dwór i patrzyliśmy na petardy i wypiłam łyczka szampana a były mąż sie opił z moim niedoszłym szwagrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to swietnie ze jest ok:)beata musze sie spytac czy 26 11 przy twoim nicku to moze od daty twoich urodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala nie to tak napisałm ale jak juz dałam ten nick to stwierdziłam że wpisałam mój wiek i dzień w którym sie córcia urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaki szaszor zrobiłam wklejając zdjęcie z USG na Nk? Wiadomości dostałam kilka,na ulicy mnie pytają czy będę miała dzidziusia,jedna koleżanka pyta gdzie mam brzuch,kiedy rodzę..ja powiedziałam że za 10 tyg to ona wielkie oczy hehe. No to jest ten plus,że jak się ubierze płaszczyk to nie widać tak bardzo brzuszka,a w domu to brzuchol wielki jakbym była na ostatnich nogach. Anka,twój M nie pomyślał,mojego M to ulubione słowo,serio. Pierw coś powie a potem,kurcze ja nie pomyślałem. Skaranie z nimi. Ja z reguły jestem wyrozumiała,wiem,że on biedak za granica siedzi długo ale nie dam się namówić na żadne towarzystwo w sylwestra.Tak,my mamuśki już inaczej podchodzimy do tego typu imprez,niektóre z was będą już miały brzdące przy sobie,to już w ogóle nie wyobrażam sobie głośnej muzyki,sprzątania i obsługiwania gości. Beatko,przepisał Ci luteinę? To musiał mieć podstawy,bo mój tylko kazał brać no spę jak będa skurcze i bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam urodziny w czerwcu :-) Ale mnie mały kopie aż mi śmiać sie chce i nie daje spokoju zaczyna szaleć pożądnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała powiedziałam mu o tych skurczach i ze mnie tak od dołu ciągnie jakby chciało juz wyjśc maleństwo i kazał brać 3 razy dziennie po 2 tabetki dopochwowo ale sie ogrzebie tam ha ha conajmniej jak przed każdą @ jak badałam moja szyjke i grzebałam tam na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie robił Ci USG? Ile twoje małe waży? Moje już(a może dopiero) coś ponad 1300gr. To skoro ma jeszcze przytyć ponad 2 kg to ja dziękuję,ładnie mi się przytyje...Muszę przystopować ze słodkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała USG miałam i powiedział że z małym wszystko dobrze i ze zdrowy i pokazywał mi go :-) ale nie pytałam gi jaki jest długi i ile może juz ważyć bo powiedział mi kiedyś ze ważyć bedzie przed porodem a długość sprawdzał ale jakoś zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kobietki sprawozdanie z wizyty.lekarz powiedzial, ze jest lepiej niz dobrze.maluszek mi machal raczka i tak slicznie ruszal nozkami.ma 3,5 cm.moj kochany olbrzym:) wyslalam zdjecie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko,normalna wizyta bez badania USG to 60 zł,a z dokładnym USG plus płytka 100zł. Mam słaby internet i już trzeci dzień wysyłam film skypem żeby M zobaczył jak mały ziewa. Kiedyś takich rzeczy nie było,chodzi mi o aparaty USG,ciekawe co jeszcze wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa___pamiętam jak moje dzidzi dopiero co takie było już widać zalążki nóżek i rączek ;) Mała____no to już poważny chłopak co za minka che che... Beatko___luteina nie zaszkodzi bo rozlużnia macice i nie będziesz miała skurczy lepiej dmuchać na zimne. Ciekawe co tam Anuli powie lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze w innym temacie jedna pytała jak to jest po porodzie itd. Jedne pisały że mogą oddać dzieci na inną salę jak są zmęczone,albo że musowo żegnały się z dziećmi o 22 a dostają je o 4 rano. Tylko jedna czy dwie napisały że miały swoje maluszki 24 na dobę.Eee świeże mamuśki,jak to teraz jest,bo 5 lat i 10 lat temu miałam dzieci przy sobie non stop,nie było wygodnictwa i oddawania dzieci położnym. Jejka,przecież one się budzą co 2 godz do karmienia,to one je karmią sztucznie w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała spoko jeśli tylko chcesz możesz mieć maleństwo 24 h na dobę nawet do kąpania mi nie zabierali tylko przyjeżdżali z wanienką na salę i kąpali przy mnie jakobym miała się nauczyć :) Anka__jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki. Ja dopiero od godziny w domku jestem,bo oczywiscie u lekarza byla obsuwka no i musialam czekac poltorej godz na nastepny autobus.. Lekarz mnie zwazyl-nie pytajcie prosze.. Zmierzyl cisnienie,obmacal brzuch,dal skierowanie na badania krwi,m in cukier,ale mam je zrobic za 3 tygodnie.Jak mi lekarz brzuch badal to sie chyba synek wkurzyl,bo pan doktor dostal takiego porzadnego kopniaka.Potem posluchalismy serduszka,no i nastepnym razem mam przyjsc jak juz bede miala wyniki badan.Umowilam sie na 12 listopada,a 2go mam te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....34....29.10........08.12.2009......22......K mala29....................29...17.11.........03.01.2010. .. ..29..... M Anka323..................25...15.10........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............25....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............25....15.10.........03.02.2010.. . ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................16...28.10.........29.03.2010. .....31......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....? Siemka, laski! Cieszę się, że Wasze wizyty przebiegły pomyślnie, moja również! Dzidziuś zdrowy, ruszał nóżkami:) Jak spędzacie wieczór? Jutro wyjeżdżamy na weekend, więc napiszę w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer, Ja leze na kanapie z laptopem na kolanach i czekam na Na Wspolnej. Jutro ciezki dzien w pracy,a ja dzis nic nie wypoczelam..Jestem zmeczona przeokropnie i chyba pojde dzis wczesniej spac.. Milego wieczoru kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Widze ze terza ja pierwsza wchodze i sie witam Klaudia coś ostatnio zaniemogła Chmurko miłego weekendu Ania jle przytyłaś ja też jak stanełam na wadze to byłam w szoku no ale trudno bedziemy sie martwić po porodach jak zwalić pare kg tłuszczu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×