Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

No i za miesiąc mam wizytę mam zrobić przeciwciała w surowicy nie wiem po co? Co do wózka ja kupowałam 4 lata temu głęboki z funkcją spacerówku takie coś jak Ty myślisz kupić Ania i powiem Ci że się sprawdził długo posłużył tylko ze na takie roczne dziecko lepiej jest kupić samą spacerówkę bo jest lżejsza i mało miejsca zajmuje w samochodzie a wiadomo że przecież nie będziecie z dzieckiem tylko w domu siedzieć. Ale leje u mnie deszcz a wczoraj tak było pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick TC DB TERMIN W PŁEĆ baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26........? Spacer w chmurach....34....29.10........08.12.2009......22........K mala29....................29...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................26...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............26...17.11.........31.01.2010.....26........K Beata2611...............26.....05.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................16...28.10.........29.03.2010. ......31......? emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....? Biorę się za sprzatanie chałupy ;) Ale patrzcie jak mało ma być dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................... TC.... DB.........TERMIN ...........W .....PŁEĆ baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26........? Spacer w chmurach....34....29.10........08.12.2009......22........K mala29....................29...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................26...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............26...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............26.....05.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................16...28.10.........29.03.2010. ......31......? emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Klaudia wreszcie sie pokazałaś . Wiesz co do dziewcynki to dziewczynki beda sie lubiały razem bawić i malowac hi hi wiadomo fajnie mieć parke ale najważniejsze ze zdrowe bedzie . Ja w pewnym momencie nawet chciałam córeczke bo po pierwszej miałam dużo ubrań ale teraz juz rozdałam bo poco mi jak chłopcu różu nie bede ubierac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Wami taja paskudna pogoda a Wy nic nie piszecie hmmmmm ja juz zupke zrobiłam wnet po małą lece i bede robić pulpeciki w pomidorach z puszki a dla małej kotlecika drobiowego bo ona z mięsa tylko kotlety zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. No wlasnie Klaudia mam nadzieje,ze dlugo posluzy :) Co do gabarytow to mi nie przeszkadzaja,bagaznik mamy duzy i nic w nim nie wozimy. ten wozek,ktory sobie upatrzylam jest maly po zlozeniu spacerowki.Jak go znajde to wkleje link. U nas lalo cala noc i strasznie wialo,az spac nie moglam tak huczalo.. Teraz swieci slonko. Musze za chwile ruszyc tylek i zaczac obiad robic i troche w kuchni sprzatnac,a tak mi sie nie chce. Jakis paskudny kaszel sie do mnie przyplatal.Kaszle jak stary gruzlik az mi w plucach dzwoni.Zrobilam sobie syrop z cebuli i mam nadzieje,ze mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny Anka i wcale niedrogo w sumie bo za sam fotelik ponad 200 zł byś musiała dać.Ale ja mam całkiem podobny i dałam 750 zł bez fotelika za fotelik daliśmy ok 160 zł no ale to było 4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie starczki i brzuchatki ciepło mimo deszczu za oknem:)Będę częściej wpadać bo wczoraj po 2 tyg. wrócilam z pomorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam to dobrze ze już w domciu :-) napisz jak sie czujesz jak maluszek?????????????? Klaudia ja mam bardzo podobny wózek do Twojego tylko jeszcze niemam fotelika ale zamówią mi tam gdzie kupowałam wózek fotelik w komplecie koszt około 200 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam___napisz coś więcej ;) kiedy masz do gina? Beata___już kupiłaś wózek?bo ja mam po córce więc nie kupuję nowego wolę na lato zainwestować w spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze rozmowa o wozkach jest ja mialam straszny wozek tesciowa mi kupila w prezencie ciezki jak cholera ale na snieg idealny duze kola wiec wszedzie dojechalam a potem potem go oddalam kobiecie w potrzebie i zmienilam na spacerowke espiro magic swietna jest :)polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Wózki...Anka fajny wózeczek ale ja właśnie nie gustuję w tego typu,moja mama byłaby wniebowzięta gdybym taki kupiła,bo przypominają te sprzed 15 laty,ale ja właśnie o takim myślałam co dały linki Klaudia i Beata. Nosiłam się z zamiarem kupna wózka 3 funkcyjnego ale koleżanka chce mi dać prawie nowy fotelik,po co mi zatem wózek z fotelikiem? Fakt,mam jeszcze wózek po Julii,CHICCO PICK UP http://www.allegro.pl/item778416969_wozek_wielofunkcyjny_chicco_pick_up_duo_air_uzywan.html#gallery ale u mnie każde z dzieci miało swój wózek i niech tak zostanie. Ten od biedy może być używany koło domu. Wiecie co? Wczoraj przeglądałam wyniki wszystkich badań USG i mam pytanie do dziewczyn,które mają wykonywane USG co druga wizytę. Otóż zauważyłam,że na każdym wydruku jest inna data porodu( lekarz oblicza według ostatniej miesiączki,ale aparatura USG wylicza na podstawie rozwoju płodu) i: na pierwszym mam ze na 2 stycznia,na drugim mam 31 grudnia,na trzecim 30 grudnia a na ostatnim wydruku mam,że na 25 grudnia. Kurna felek,czy u Was też macie różne daty? Ja nie chcę rodzić w grudniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja mam cały czas 2 dni różnicy z usg wychodzi 2 luty a z ostatniej @ na 31.01 ale tydzien czasu róznicy to norma. Właśnie jem jabułko jak moja Duśka mówi.Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, lasencje Jestem, tylko spałam, bo znowu dostałam plamienia. Męczę się bardziej, a że dojeżdżam dużo, to już nie mam siły na komputer. Klaudia, gratuluję dobrych wyników. Będziecie mieli drugą słodką panienkę:) Beatko, jak się czujesz? Anka, co w pracy? Mała, moje wyniki usg też zmieniają termin porodu. Teraz mam na 8.12.09. Ja się cieszę. To i tak będzie 42. tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, nie byłam. Przy pierwszej takiej sytuacji dzwoniłam do niego i kazał mi tylko obserwować rozwój wypadków. Tamtego dnia byłam przemęczona. Dziś też czułam się nienajlepiej. To była dziś jedna maleńka plamka krwi, ale nogi mi już siadały i byłam bardzo senna. Pospałam godzinę. Położę się dziś wcześniej. Może powinnam zwolnić tempa? A co do porodu w środku listopada, to nie mam nic przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Chmurko ja w domku siedze dzis i jutro. Wlasnie wcinam ciasteczka w czekoladzie z dzemikiem po srodku mmmm mniam. No i Na Wspolnej bede teraz ogladac,a potem M jak Milosc :D Co do wozkow to mi sie wlasnie bardziej podobaja te tradycyjne. Chmurko moze rzeczywiscie powinnas zwolnic.W koncu Ty juz na ostatnich nogach jestes :) Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, czemu piszesz o ciastkach, kiedy ja już zęby umyłam? Ja mam precelki:) A co do zwolnienia, to mogę jedynie zwolnić tempa chodu. Za dużo zajęć opuścić nie mogę. Za to dziś niepotrzebnie pędziłam z rana na zajęcia, żeby się nie spóźnić. A ja lubiłam zawsze oglądać Pierwszą miłość, czasem Brzydulę, ale teraz już nie mam czasu i chęci. Twoja piłeczka rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,że ja już teraz zastanawiam się czasami jak to będzie gdy poród się zacznie? Z pierwszym to bóle same się pojawiły po odejściu wód,a w drugiej ciąży musieli mi wywoływać. Ja jakoś wmawiam sobie,że jak mam urodzić chłopca to będzie podobnie,czyli odejdą wody i zaczną się bóle ;-) Zastanawiam się,czy cc robią na życzenie czy muszą być przeciwwskazania do tego? Jak to jest? Kiedyś za cesarkę się płaciło...Albo jak to jest ze znieczuleniem,mogą podać a nie muszą? Świeże mamusie słucham,bo 5 lat temu to kawał czasu temu było. Żadna chyba kobietka nie urodziła przez cc i ze znieczuleniem jak byłam akurat w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Dziewczyny ale mnie dziś od rana brzuch bolał szok aż zgieta w pół poszłam do szkoły ale na szczęscie wziełam luteine i mi przeszło zwolniła bym tempo ale niemam z czgo zwalniać hmmm siedze na kompie albo autem jeżdże nawet nic wiele nie dźwigam a tu taki ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Któraś z Was napisała,że to tylko tydzień różnicy*chodzi o wyniki badań USG w terminie porodu),może gdybym miała w środku miesiąca to może i by nie miało znaczenia,ale u mnie wychodzi przełom bo rok 2009 a 2010 a to wielka różnica. Przy następnej wizycie spytam lekarza o moje obawy i jaki jest procent,że urodzę szybciej. A co tu takie pustki mamusie? Co jest grane,gdzie wy jesteście,Tala opuściłaś się ostatnio,Ewelka a gdzie Twoja poranna kawa z małą przy komputerze,Anka,Beata,Klaudia...hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja patrzyłam na zdięcie z 12 tc i mam termin wedłog niego na 30 stycznia więc niewiem jak to bedzie ale jak bede u gina to sie go zapytam jak wychodzi termin z usg. Mała ja też bym nie chciała końcem roku urodzić jak byłam z córcia w ciąży to w święta mnie po wigilji takie skurcze w nocy wzieły ze szok modliłam sie żeby przeszły i sie udało hi hi urodziłam 11 stycznia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mi też termin się zmienia i zawsze ten wg USG jest o tydzień młodszy niż wg ostatniej @. To podobno zupełnie normalne , zwłaszcza u mnie skoro wiem,że na 100 % owulacje miałam dopiero w 22dc :) Klaudia---u mnie narazie dobrze, czekam sobie spokojnie do tego badania połowkowego i zobaczymy jak bedzie. Mam je dopiero 16 listopada wiec jeszcze troche czasu. Poszłam już na zwolneinie i chyba do pracy w ciązy już nie wróce.Jutro ide do dentysty bo napuchło mi strasznie dziąsło, chyba ropa sie tam zbiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×