Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Beata a nie zapomniałaś czasem o mnie? Pisałaś,że Klaudia,Anka i Ty jesteście słonikami,a ja??????????? Ja nie mam brzusia jak chmurka,ja mam spory,co widać na zdjęciach. Teraz pewnie już z 85 ważę,jaaa. Biodra Was bolą? A nie w pachwinach? Ja z przewracaniem się w nocy mam problemy,strasznie mi ciężko,boli mnie brzuch i nogi. A ogólnie rzecz biorąc,to nie spałam dobrze od ponad tygodnia,przewracam się boku na bok. Ale to chyba wina picia kawy po 11:00. Przedtem piłam o 9-po śniadaniu,ale od tyg jest M w domu,dzieci mają wolne od szkoły,więc nie muszę wstawać rano. Dziś kawy nie piłam,zobaczymy jak tam będzie z moim snem. Termin mam w niedzielę,zobaczymy jak to będzie. Myślę,że nie będzie się nic działo do czwartku,dlatego,że nie przeciążam się,nie biegam,nie forsuję. Po prostu prowadzę spokojny tryb,powoli chodzę,siedzę albo leżę-tak więc obaw porodu przedwczesnego nie spodziewam się. Ale Ty Beatko uważaj,bo Ty jak naspidowana jesteś,gonisz dzień za dniem,sprzątasz,schylasz się itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wreszcie :-) Byłam w szpitalu i dostałam recepte na ciśnienie już wybrałam sobie mam rać co 8 godzin i odpoczywać jutro mam znów zrobić badania moczu a w środe znów do szpitala na konsultacje. Miałam sprawdzane tętno małego i wszystko jest ok :-D kamiń z serca mi spadł bo sie martwiłam strasznie i juz nie szłam do przychodni tylko do szpitala poleciałam. Chmurko masz racje posypie sie teraz z maluszkami :-D Chmurko nie katuj nas daj nam zdięcie córeńki wiesz ze kobietom w ciąży sie nie odmawia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała pewnie ze jestes słonikiem ale jeszcze przez chwile :-) a pisałam że Klaudia ma mały brzuszek jak nasza Chmurka. A ja postanowiłam przystopować bo żeczywiscie swieta mnie wykończyły i są tego efekty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz zwyrodnienia i zagrozenie odklejenia siatkówki to wskazanie do cc jest. Ja mam -11 i -12 i jedna okulistka stwierdziła że mam rodzić naturalnie a inna że mam zwyrodnienia i moze sie siatkówka odkleić i mam mieć cc :-D juz niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz zwyrodnienia i zagrozenie odklejenia siatkówki to wskazanie do cc jest. Ja mam -11 i -12 i jedna okulistka stwierdziła że mam rodzić naturalnie a inna że mam zwyrodnienia i moze sie siatkówka odkleić i mam mieć cc :-D juz niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz zwyrodnienia i zagrozenie odklejenia siatkówki to wskazanie do cc jest. Ja mam -11 i -12 i jedna okulistka stwierdziła że mam rodzić naturalnie a inna że mam zwyrodnienia i moze sie siatkówka odkleić i mam mieć cc :-D juz niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju coś mi sie tu powklejało dziwne gdzie indziej wysyłałam a tu weszło :-D hi hi ide sobie poleżeć bo głowa mnie od tego ciśnenia boli i dalej mam śrubke w głowie ale właśnie tabletke połknełam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Beata,te mulenie kafe i błędy to ostatnio norma. Ja też nie byłam pewna,czy wyśle czy nie... Ja dziś zaszalałam z rodzinką-odwiedziliśmy Mc Donalda. Julia dostała shake i frytki a reszta po shaku i kanapce. Mniam mniam,jak oni to robią,że to takie pyszne jest?! Ale takie jedzonko fundujemy sobie raz na 2 miesiące albo i rzadziej,więc spokojnie-nie przytyje się za bardzo ! Co do menu w okresie karmienia,to we mnie wciskali litry kawy zbożowej i płatki owsiane na mleku. z początku to smakowało,ale potem miałam dość i zaczęłam wprowadzać nowe produkty. Ja nie rozumiem jednego,skoro w ciąży je się wszystko to maluszek powinien się przyzwyczaić i tolerować pokarmy po urodzeniu no nie? Dlatego jednym,ważnym powodem dla mnie, żeby maluszek nie był narażony na kolki jest przerwanie karmienia piersią. No wiem,że to dla niektórych drastyczne rozwiązanie,lub podejście do sytuacji,albo stwierdzenie,że matka dla wygody rezygnuje z karmienia na poczet wygody,ale po co wymyślili ulepszone mleka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) jak po świętach ja strasznie najedzona jestem:) cholerny Mikołaj nie spisal sie w tym roku same pierdoły dostałam :(ale córka jak zwykle obładowana prezentami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!Ja właśnie zjadłam śniadanko i próbuję się uporać z katarem mam go już dość długo chyba poszło mi na zatoki. Aktualizuję: NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ mala29....................38..._____........03.01.2010.. .... .29....... M Klaudia0405..............36...16.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................36...31.12........ 29.01.2010.......24........M Beata2611...............35....30.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. O Klaudia zmienila Ci sie data porodu? Ja juz tych dat tyle slyszalam,ze wcale nie zmieniam,bo zobaczymy co na to maly powie.On tych dat nie zna hehe A M wczoraj kupil malemu buciki z adidasa.Mowie Wam jakie slodkie.Takie maluskie.Byly w takim zestawie z pluszowa pileczka i przecenione o polowe,wiec je wzial :D A ja kurka nawet sobie butow kupic nie moge,bo bym musiala wziac o rozmiar wieksze i co potem z nimi zrobie?Stopy mam caly czas napuchniete i wszystkie buty mam za ciasne.. W nastepna niedziele koncze prace..:D Jejku jak ja sie nie moge doczekac... Milego dnia kobialki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. O Klaudia zmienila Ci sie data porodu? Ja juz tych dat tyle slyszalam,ze wcale nie zmieniam,bo zobaczymy co na to maly powie.On tych dat nie zna hehe A M wczoraj kupil malemu buciki z adidasa.Mowie Wam jakie slodkie.Takie maluskie.Byly w takim zestawie z pluszowa pileczka i przecenione o polowe,wiec je wzial :D A ja kurka nawet sobie butow kupic nie moge,bo bym musiala wziac o rozmiar wieksze i co potem z nimi zrobie?Stopy mam caly czas napuchniete i wszystkie buty mam za ciasne.. W nastepna niedziele koncze prace..:D Jejku jak ja sie nie moge doczekac... Milego dnia kobialki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zaktualizuje tabelke :-) NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ mala29....................38..._____........03.01.2010.. .... .29....... M Klaudia0405..............36...16.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................36...31.12........ 29.01.2010.......24........M Beata2611...............36....30.12........03.02.2010 ......26........M Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K troszke wykasowałam bo jak dziewczyny sie nie poazuja juz bardzo długo to znaczy że ich nie bedzie juz tu pewnie. Ja dzis juz mam ciut lepsze ciśnienie ale nadal wysokie :-( mam sprawdzać sobie 4 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zaktualizuje tabelke :-) NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ mala29....................38..._____........03.01.2010.. .... .29....... M Klaudia0405..............36...16.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................36...31.12........ 29.01.2010.......24........M Beata2611...............36....30.12........03.02.2010 ......26........M Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K troszke wykasowałam bo jak dziewczyny sie nie poazuja juz bardzo długo to znaczy że ich nie bedzie juz tu pewnie. Ja dzis juz mam ciut lepsze ciśnienie ale nadal wysokie :-( mam sprawdzać sobie 4 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zaktualizuje tabelke :-) NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ mala29....................38..._____........03.01.2010.. .... .29....... M Klaudia0405..............36...16.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................36...31.12........ 29.01.2010.......24........M Beata2611...............36....30.12........03.02.2010 ......26........M Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K troszke wykasowałam bo jak dziewczyny sie nie poazuja juz bardzo długo to znaczy że ich nie bedzie juz tu pewnie. Ja dzis juz mam ciut lepsze ciśnienie ale nadal wysokie :-( mam sprawdzać sobie 4 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała teraz to Ty nogi zaciskaj bo wiesz koniec roku i lepiej niech sie mały urodzi w nowym roku :-) a ja mam wrazenie ze bede miała jeszcze wcześniej to cc niż bedzie planowane i powiem ze mam stracha jak niewiem co. Ania dobrze ze juz wnet nie bedziesz pracować bo przyda Ci sie odrobina odpoczynku przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata powtarzasz sie hihi ;) No te ostatnie tygodnie mam zamiar spedzic na kanapie.Moge ewentualnie wstac eMowi obiad zrobic :D Dobrze,ze cisnienie Ci spadlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniła mi się na kilku ostatnich usg wychodzi na 25.01.ale to i tak orientacyjnie ja coś czuję że troszkę wcześniej wyjadę do szpitala ale kto wie?Boli mnie od wczoraj dół brzucha a raczej mam taki dyskomfort do południa jeszcze jako tako tylko gorzej wieczorem. Beata___a jesteś już przygotowana na pojawienie się dziecka?bo mi się wydaje że to jeszcze nie pora że jeszcze z jakieś 2 m-ce....wydaje mi się że to takie maleństwo tak to szybko zleciało że jestem w szoku!To już 9 m-c! A ja nadal nie mam torby do szpitala spakowanej jakby mi przyszło rodzić to dosłownie nic nie mam no za wyjątkiem jednej nowej koszuli i kapturków do karmienia....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle zrobiłam się niedołężna i pokraczna jak stara babka pamiętam że w pierwszej ciąży też mam takie wspomnienia z 9 m-ca już miałam tego serdecznie dość nie mogłam się normalnie umyć,założyć skarpet ani butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz sie czuje jak wielki słoń ani butów ani skarpetek nie moge ubrać tzn ubiore ale ile sie musze nameczyc to szok. Klaudia ja też towby jeszcze nie mam spakowanej ale juz kupuje powoli i mam darazie w szafie przygotowane jakby co to szybko do torby wrzuce i pojade rodzić:-) Mi też ten czas ciazy szybko zleciał i to za szybko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wrazenie,ze to wszystko za szybko zlecialo.Przeciez dopiero byl maj,dopiero dowiedzialam sie,ze bedzie dzidzius a tu juz zaraz mam rodzic ?! Ja tez czuje sie jak wieeeeelki slon.Kolysze sie na boki jak chodze,w lozku ciezko sie przekrecic..Jak sie ubieralam na wigilie to myslalam,ze szlag trafi,bo strasznie ciezko mi bylo rajstopy zalozyc,o malo co ich nie podarlam...:/ Torby mam spakowane,musze tylko dorzucic szlafrok,kapcie i kosmetyki takie codziennego uzytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde Ania dobrze ze napisałaś bo bym zapomniała o szlafroku :-) siedzi w szafie tylko musze go przymierzyć bo niewiem czy jeszcze bedzie dobry. Tak śmiesznie było z córcia jak szłam do szpitala jakis czas przed porodem kipiłam sobie szlafrok i zapakowałam do torby a w szpitalu sie okazało ze jest zamały ha ha brzuch mi urusł i sie poprostu w nim nie zapiełam musiała mama lecieć po nowy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na herbatke do koleżanki a później do lekarki bo mnie gardło boli niech mi bioparox przepisze to sie wykuruje :-) zanim polece rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest tu ktoś????????????? Gdzie Was wcieło???????????? Ja ide na spacerek z córcia bo ładna pogoda i słoneczko świeci :-) Córci sie nie chce iść no ale nie ma wwyjścia bo nie bedzie cały dzień w domu siedziała a i ja mam dosć sedzenia w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×