Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

HALLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest tu ktoś????????????? Gdzie Was wcieło???????????? Ja ide na spacerek z córcia bo ładna pogoda i słoneczko świeci :-) Córci sie nie chce iść no ale nie ma wwyjścia bo nie bedzie cały dzień w domu siedziała a i ja mam dosć sedzenia w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeju chyba sama bede do siebie pisać :-( ale dzis kefe chodzi niech gęś kopnie co to sie dzieje a ja to po pare postów wysyłam ale to nie specjalnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala29....................39..._____........03.01.2010.. .... .29....... M Klaudia0405..............36...16.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................36...31.12........ 29.01.2010.......24........M Beata2611...............35....30.12........03.02.2010 ......26........M Nikamo74.................12....4.09........03.03.2010... ....35.........? Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K emamcia...................6..................15.04.2010. .....22.........? nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? Ja według USG miałam na 23 grudnia i co? nadal w dwupaku. Wiecie co,ciekawi mnie czy maluszki po 38 tyg już nie rosną,bo czytałam gdzieś,że mogą ale minimalnie. Zaraz idziemy na spacer,bo naprawdę jest ładnie,nie ma wiatru,może jedynie -2 mrozu. O tyle mamy dobrze,że mieszkamy za obrzeżami miasta,jakieś 200 m od domu same pola i łąki. Właśnie w te pola chodzimy na spacery z psem. W 2 dzień świąt poszliśmy na spacer(Tata zabrał swojego zapchlonego psa(ta suka co mi zjadła małego kotka),było wietrznie,nie ubrałam, czapki,zmarzłam,bolały mnie nogi i brzuch i do domu spowrotem. Ale psom się podobało,bo zobaczyły rydel saren,zaczął się pościg ;-) Ale wiadomo,że pies szans nie ma z długonogą i zwinną sarną,więc wrócił mój Rocky cały uwalony od błota i mokry. Ok,idę,odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja znów poprawie tabelke bo Mała mnie w dół dała a ja juz chce mieć blizej do końca ciaży :-) mala29....................39..._____........03.01.2010.. .... .29....... M Klaudia0405..............36...16.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................36...31.12........ 29.01.2010.......24........M Beata2611...............36....30.12........03.02.2010 ......26........M Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widzę, że tu się burza hormonów podnosi, ciężarne kobiety zaczynają szaleć, terminy się zbliżają:P Z perspektywy własnego porodu cieszę się, że jestem po wszystkim. Brzuch ładnie mi się wchłania, ale mam jeszcze kilka kg do zrzucenia. Ta ciąża stała się moją udręką. Rozumiem, że jesteście już zmęczone. Chciałybyście mieć swoje dzieciaczki na świecie. Ja mam i nie śpię:D Coś za coś... W nocy Klaudia okropnie marudzi, a teraz śpi jak aniołek. Wysłałam jej zdjęcie na interię. Ważyła wtedy niecałe 3 kg, a teraz zrobiła się bardziej pucułowata i ma wyraźniejsze fałdki. Lubi jeść. Odstawiłam kapturki, bo postanowiłam spróbować karmić samą piersią. Kapturki ładnie wyciągnęły moje brodawki i teraz radzimy sobie bez tej gumy. Gdyby nie kapturki, to w szpitalu musieliby dokarmiać Klaudię tylko mlekiem modyfikowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widzę, że tu się burza hormonów podnosi, ciężarne kobiety zaczynają szaleć, terminy się zbliżają:P Z perspektywy własnego porodu cieszę się, że jestem po wszystkim. Brzuch ładnie mi się wchłania, ale mam jeszcze kilka kg do zrzucenia. Ta ciąża stała się moją udręką. Rozumiem, że jesteście już zmęczone. Chciałybyście mieć swoje dzieciaczki na świecie. Ja mam i nie śpię:D Coś za coś... W nocy Klaudia okropnie marudzi, a teraz śpi jak aniołek. Wysłałam jej zdjęcie na interię. Ważyła wtedy niecałe 3 kg, a teraz zrobiła się bardziej pucułowata i ma wyraźniejsze fałdki. Lubi jeść. Odstawiłam kapturki, bo postanowiłam spróbować karmić samą piersią. Kapturki ładnie wyciągnęły moje brodawki i teraz radzimy sobie bez tej gumy. Gdyby nie kapturki, to w szpitalu musieliby dokarmiać Klaudię tylko mlekiem modyfikowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___Dusia jest przesłodka taka kruszynka :) Jeszcze widzę żółtaczkę miała?A powiedz mi czy szwy na kroczu Ci zdejmowali czy miałaś rozpuszczalne zakładane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Klaudunia śliczna oczko nam puszcza :-D Ja juz bym chciała mojego synka ale właśnie jak przypomne sobie ze nie bede spać bo bedzie biedny płakał to ciesze sie ze jest jeszcze w brzuszku. Ale to kaffe dziś straszne juz ponad godzine chce wejsć i mi nie wychodzi :-( szok. Odebrałam wyniki z moczu i mocz mi dobrze wyszedł wiec zatrucia ciazowego niema :-D to dobrze tylko w takim razie z kad to wysokie ciśnienie??????????? Ania teraz ty Ty sie powtazasz:-D :-D ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Klaudunia śliczna oczko nam puszcza :-D Ja juz bym chciała mojego synka ale właśnie jak przypomne sobie ze nie bede spać bo bedzie biedny płakał to ciesze sie ze jest jeszcze w brzuszku. Ale to kaffe dziś straszne juz ponad godzine chce wejsć i mi nie wychodzi :-( szok. Odebrałam wyniki z moczu i mocz mi dobrze wyszedł wiec zatrucia ciazowego niema :-D to dobrze tylko w takim razie z kad to wysokie ciśnienie??????????? Ania teraz ty Ty sie powtazasz:-D :-D ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Klaudunia śliczna oczko nam puszcza :-D Ja juz bym chciała mojego synka ale właśnie jak przypomne sobie ze nie bede spać bo bedzie biedny płakał to ciesze sie ze jest jeszcze w brzuszku. Ale to kaffe dziś straszne juz ponad godzine chce wejsć i mi nie wychodzi :-( szok. Odebrałam wyniki z moczu i mocz mi dobrze wyszedł wiec zatrucia ciazowego niema :-D to dobrze tylko w takim razie z kad to wysokie ciśnienie??????????? Ania teraz to Ty sie powtazasz:-D :-D ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale co z tego jak zaraz mi nie bedzie wchodziło i niedam rady napisać :-) buuuuuuuuuu może jutro bedzie lepiej :-) A ja cały czas mam srube hi hi kreci mi sie w głowie dalej ciśnienie mam wyzsze niż zwykle i ja to odczuwam. Jutro ide na 10 do szpitala na konsultacje z anestezjologiem i moim ginem i bede znała dokładna date narodzin synka :-D teraz to dopier bede robiła po gaciach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata,ale przynajmniej bedziesz znala date... Chmurko sliczna masz corcie :) Ja juz nie moge sie doczekac,az wezme moje malenstwo na rece :) Przezyje nawet te nieprzespanie noce i tak w sumie za duzo nie spie hehe Bylismy w kinie na filmie Avatar-polecam.Jak dla mnie rewelacja! Dawno zaden film mi sie tak nie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko śliczną masz córeczke :) taka maleńka :)jeszcze raz gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza Śpiochy jedne gdzie jesteście? Beata___o której idziesz do szpitala? Gremplina____a Ciebie gdzie wcieło? Tala____widzę że z Ciebie nocny marek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kafe się odmuliło więc piszcie babolki.Ja po niedzieli idę do gina w końcu się dowiem gdzie konkretnie będę rodzić czy w szpitalu czy w prywatnej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po 19 pisałam i też mi posta wcięło,ale miałam nerwa,co za szajs z tą kafe. Ja kawy nie piję już 3 dzień bo nie mogę spać w nocy. Ale stwierdzam,że wcale nie jest lepiej,to nie kawa jest tego przyczyną. Pytanie do chmurki,powiedz mi czy Ty kilka dni przed porodem też byłaś niespokojna,byłaś jak osa? Jak granat? Ja od kilku dni warczę na M,wkurza mnie on i to tak,że na jakikolwiek gest z jego strony reaguję podniesionym głosem. Jeśli jest cicho to pół biedy,ale jak się odezwie,to dla mnie jego odzew oznacza walkę. Jestem w stanie zrobić świństwo,nie zabrać go na salę porodową,mam chęć urodzić sama,na cholerę mi on potrzebny? tylko by mnie wkurzało jego zachowanie. Ja już nie wyrabiam,nie wiem co się dzieje. Może podświadomie zwalam winę na niego..Wiem,że hormony we mnie buzują,a jak on jeszcze doda,że mi odwala,że się czepiam,że on jest miły a ja warczę to mam ochotę przywalić mu czymś ciężkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Beata to pewnie z nerwow zapomniala do nas z rana napisac :D Ciekawe na kiedy jej date wyznacza. Wyjatkowo dobrze dzis spalam,oczywiscie czuje po biodrach,ze za dlugo sobie pognilam,bo teraz bola jak cholera. Mala nie tylko Ty sie wsciekasz o wszystko.Ja tez caly czas warcze.. Teraz mam nerwa,bo wstalam,schodze na dol.M siedzi na kanapie i gra,a w kuchni syf jak cholera i oczywiscie nic nie ruszone. Do tego zrobilam sobie platki i teraz siedze na fotelu,bo M zajal kanape,na ktorej ja leze..😠 Pierdziele ja mu uwagi zwracac nie bede,moglby sam pamietac o tym,ze mi sie zle siedzi na fotelu,ze bola mnie biodra i kregoslup,no ale w koncu to nie on nosi wielki brzuch przed soba. Pieknie wyglada ten obrazek-M lezy wyciagniety na kanapie,a ja siedze na fotelu. Wezme sobie ksiazke i wracam do lozka.Jak on ma wszystko w dupie to ja dwa razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety :) Pamietacie mnie jeszcze? pisze na naszym starym temacie,bo jeszcze jestem ta starajaca sie :) teraz po usunieciu torbirla powinno pojsc z gorki tak powiedzial lekarz,zobaczymy starania sa :) moze sie uda..piersi juz sa duze i bolace,ale wy to znacie bez nakrecania sie :) gratuluje tym co uodzily swoje skarby i powodzenia dla tych ktore sa przed porodem..zazdroszcze wam :) ale to taka zdrowa zazdrosc... ciagla pamietajaca o was Chciejka26 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi posta!!!!!A tyle się opisałam na mojego M że też mnie denerwuje zwłaszcza jak mówi że mi hormony szaleją....no przecież jemu nie będą szalały W nocy jak mała się obudzi to jeszcze ani razu nie wstał żeby ja przykryć tylko ciągle mówi żebym odpoczywała no ciekawe jak? Chciejka____hej kochana!Oczywiście że pamiętamy :) Jak Ci się układa z M to ten ochroniarz dobrze pamietam?A nie przejmuj się że jeszcze nie jesteś w ciąży tutaj piszą w dwupakach,rozdwojone i samotne też ;D Może przez tą torbiel się nie udawało?a możesz już się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :-) a ja juz w domku jakiś czas jestem no ale musiałam obiadek nastawić i do sklepu lecieć i takie tam. No wiec date mam wyznaczona na 20.01.2010r. Gin mnie nie badał tylko pytał co sie dzieje jak sie czuje i powiedziałam mu o tym ciśnieniu to zaproponował mi żebym może została na obserwacji ale nie chciałam i kazał żebym sie obserwowała i jak głowa bedzie mnie boleć czy coś sie bedzie działo to mam do niego iść a w srode nastepna na badanie do szpitala i z wynikami moczu nowymi. Ale miałam stresa dzis ha ha wywiad z anastezjologiem chwile potrwał bo papierów kupe było a jeszcze oczekałam sie na nia bo miała cc i była zajęta :-D Chciejka fajnie ze sie odezwałaś :-) czyli wzięliście sie do roboty dzidzi :-D super oby szybko zaskoczyło mi jak cysta pękła to odrazu zaszłam w ciaże :-D To ja jakaś inna jestem nie warcze na M no wczoraj mu sie dostało ale to nie wina ciąży tylko jego bo ileż mozna sie bawić w remonty ?????????? a tak to jestem spokojna i uśmiechnięta hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ mala29....................39..._____........03.01.2010.. .... .29....... M Klaudia0405..............36...16.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................36...31.12........ 29.01.2010.......24........M Beata2611...............36....o6.01........20.01.2010 ......26........M Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Wpisałam date porodu Cc bo juz dokładnie wiem kiedy :-) bedzie godzina "0" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×