Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ja czuje ze wczesniej urodze :-) niz 20 stycznia :-D wiecie co mi sie od rana działo pociekło ze mnie coś niewiem czy to czop odchodzi czy co ale mam nadzieje ze nie zaczynaja sie sączyć wody. i tak mam co jakiś czas. W środku mokro jak nigdy hmmmmm niewiem co o tym mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Beata czyzby Twojemu synkowi sie spieszylo?? Ja juz sie nie moge doczekac..a tu jeszcze tyle czasu..i zwykle pierwsze dziecko rodzi sie po terminie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Wielkie Gratulacje dla Malej i jej bobaska:) Super ale ladnie duzy:) BEATKA TERAZ NA CIEBIE KOLEJ:) Milego wieczorku zycze:) Pozdrawiam Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-D Lola co u Ciebie???????????????????? Gdzie byłaś jak Cie nie było co ?????????? Ja juz córcie do szkoły zaprowadziłam :-Di wcinam śniadanko. Byłam jeszcze małą zapisać do ortodonty bo miały być dziś zapisy na 2010 r i wiecie co kpiny sobie z ludzi robią bo ludzie od 4 w nocy stali w kolejce a oni tylko 5 osób zapisali szok!!!!!!!!!!!!!!! Mała pewnie dziś albo jutro wyjdzie za szpitala ale jej dobrze ja tez bym już chciało wychodzić z bobasem do domu :-) a tu jeszcze troche sie trzeba namęczyc. Dzis strasznie mnie krocze boli az chodzić nie moge buuuuuuuuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.. Beata ja juz nawet nie wiem co mnie nie boli.. A zauwazylam,ze jak mam na rano do pracy to mnie jakos dziwnie miednica tak nie boli i spie jak kamien.Jutro moge sie wyspac,wiec na bank bede sie krecic cala noc.. Zaraz ide po kawke i bede liczyc kase w sejfach..a jak mi sie nie chce tego robic to szok... Maly mi po pecherzu jezdzi..zaraz popuszcze hehe No Malej to dobrze..ale spoko my tez dotrwamy..Dzis juz 4 stycznia jaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania :-) z tym bólem to też niewiem co mnie nieboli hi hi ale chciałysmy to mamy brzuchy :-D Ja dziś o 1 w nocy siedziałam na kompie i czytałam posty różne a jak mi sie znudziło to poszłam tv ogladać i tak prawie do rana jak zasnełam to nagle budzik zadzwonił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz jade do pracy podbić ksiazeczke ubezpieczeniowa bo do szpitala potrzebna bedzie :-) a tyle sniegu ze niechce mi sie auta odkopywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie koleżanka dzwoniła że lodowisko na ulicy i zebym nigdzie nie jechała wiec nie jade bo sie boje jutro eMa wyśle to mi podbije hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Ania___no już niedługo skończysz chodzić do pracy mama przyjedzie(a właśnie kiedy?)i szybciutko zleci. Mnie na razie nic nie boli czasem takie dziwne ukłucie jak mi mała głowką w pęcherz przyładuje :D Jutro idę zrobić analizę moczu i chyba wieczorem do gina jeszcze nie wiem mam dzwonić. Mała ma już najgorsze za sobą ja się boję aby żeby dziecko było zdrowe i wszystko w miarę gładko poszło.Ale odejście wód jak u Małej to dla mnie abstrakcja nawet nie wiem jakie to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___siedz w domu na pupci bo naprawdę ślisko. Najlepsze jest to że ja nadal nie mam torby do szpitala.... Rozebrałam dziś choinkę bo się sypała jak nie wiem Duśka miała większą radochę z rozbierania niż z ubierania. Chmurko____plantex jest za słaby parz zwykły koper i możesz kupić w aptece proszek troisty na wzdęcia i zaparcia koszt ok 5 zł a super sprawa bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:)W stolicy mroźno i sypie śnieg,na szczęście nie muszę się nigdzie dziś ruszać. Dziękuję za wypowiedzi o tych ciuchach dla Dzidzi, widze,ze chyba musze zadzwonić do szpitala bo co szpital to własne wymogi z tego co jednak słyzałam to w Warszawie trzeba mieć podobno dosłownie wszystko swoje a ja własnie nie wiem co to wszystko znaczy:)Koleżanka mi np. powiedziała,że broń boże body bo trudno położnej do pępka się dostać,że muszą być półśpiochy i kaftaniki....zwariowac można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia w czwartek mam wolnea,a piatek to moj ostatnio dzien :D Rany jak ja sie ciesze :D A mama przyjezdza dopiero 23go stycznia..Ma nadzieje,ze zdazy hehe Zobaczymy.Brzuch mam wysoko,wiec chyba jeszcze czasu a czasu..Mam nadzieje jednak,ze bedzie przed terminem..nie chce po..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to szukam sobie butow..i nie moge sie zdecydowac..chce jakies plaskie i cieple,bo zimno a ja mam same szpile po 10cm i jak gdzies z eMem jedziemy to mi nogi marzna.Nie mowiac juz o tym,ze wszystkie buty mam za ciasne..😠 Znalazlam jedne kozaki,ale sa biale..maja takie same czarne,ale eMowi sie nie podobaja.. Pomozecie? Zaraz wkleje link..jak tylko ta cholerna strona sie otworzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka____Fajne butki ja mam podobne i sa bardzo cieple i wygodne.Moim zdaniem nic lepszego nie znajdziesz. Robię obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez tak mysle.. Czeka teraz az mi odpisza czy maja czarne w moim rozmiarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___Becia____a zauważyłyście jakąś zmianę w piersiach?bo ja wyczuwam jakby małe guzki i zrobiły się bolesne jak dotknę,ociężałe może nabierają pokarmu co? Ale mi się spać chce😴 dzisiaj ze dwa razy tak mnie nisko zakuł brzuch że szok.W głowie mi się kręci jakoś jutro mam zrobić analizę moczu i tak się zastanawiam czy morfologię też zrobić?może mi hmg spadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie kurier DHL wkurzyl. Kupilismy tego misia z allegro co reklamowali przed swietami. Allegro wysyla je DHL-em. Wiezli go tydzien..ale to pikus. Nie chcialo sie gnojowi podjechac 300m dalej i zostawil paczke u sasiadow 😠 Z jakiej okazji do diaska?? Zadzwonie do Dhl i im jazde zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja codziennie mam zawroty glowy,ale czytalam ze na tym etapie to normalne.A cycki bola mnie od jakiegos czasu,ciezkie sa jak kamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie cycki tez strasznie bola ale to chyba pokarm sie juz robi ostatnio nacisnełam sobie brodawki a tu niespodzianka bo i siara poleciała i białe mleko :-D nic innego nie zauważyłam poza tym ze mnie strasznie obsypało i buzie mam jak naleśnik a nic nie wspomne o dekoldzie bo mam masakre pryszcze ropne jakies bolace sie zrobiły i niewiem od czego ale mam spirytus czysty i smaruje i juz wysuszyłam świństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z cerą problemów nie mam ale jakoś tak dziwnie marnie wyglądam jakby napuchnięta na twarzy i oczy podkrążone już mam tego dość chce wrócić do normalności i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdiecia na naszą poczte :-D mojego wielkiego brzuszyska i kombinezoniku co dzis kupiłam w lumpexie za całe 5 zł i metka jeszcze była od nowosci tylko jego bede mogła ubrać pod gruby kombinezon bo to nie jest takie ciepłe ale podoba mi sie Ja codziennie budze sie napuchnieta buzie mam jak ksiezyc w pełni rece i nogi tez mi puchna Ja tez chce juz byc chuda a nie jak słoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata kombinezonik super :) Ale Ty chyba w 37 tyg jestes a nie w 27,co?:) hehe Musicie mi wybaczyc,ale zdjecia wysle dopiero jak urodze..jakos nie mam ochoty sie nikomu pokazywac..czuje sie i wygladam jak hipopotam..a zawsze mialam pierdolca na punkcie swojej wagi,wiec jest to dla mnie dosc trudny czas musze przyznac... Ja jeszcze pol godziny i do domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Ania rób fotę i wysyłaj wszystkie wyglądamy tak samo :P ja sobie zaraz pstryknę i wyślę no i zdjęcia kombinezonów też bo mam 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Beatko to ja myślałam że mam duży brzuch ale Ty mnie bijesz na łeb!:) A kombinezonik fajny za taką kasę niech raz założy to i tak się opłaci.Ja z córci mam ubranka ale nie zimowe bo Dusia rodziła się w sierpniu więc parę rzeczy musiałam dokupić jak np.kombinezony ciepłe aby mi czapeczki brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Witam w nowym roku! Gdzie Wy się tymi brzuszkami chwalicie? Macie jakąś wspólną pocztę? Też chciałabym się Wam pokazać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolina podaj maila to Ci wysle namiary na nasza poczte :) Klaudia ja jestem chyba jeszcze wieksza niz Beata,bo ona to chociaz wysoka jest i u niej ten brzuch sie tak nie wyroznia a ja wygladam jak kula armatnia.. A Ty to mi tu nie gadaj,bo wygladasz jakbys w 6 miesiacu byla..chudzielcu Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×