Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Nikulam a u Was jak po szczepieniu? Andzia____ile masz dzieci?napisz coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mierzylam Sebusia i wychodzi mi 64cm,weszlam z nim na wage i tez wazy kolo 7kg,ale nie wiem dokladnie,bo moja waga dokladnie nie pokazuje,ale moze jutro pojde z nim na spacerek i wejde do przychodni,to mi go dokladnie zmierza i zwaza,bo az jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) starszy w sierpniu kończy 4 latka, młodszy ma 2,5 roku mieszkam na Dolnym Sląsku i staram się ogarnąć dom, dzieci, inne życie , raczej bez rozrywkowe- mam tu na myśli np. spotkania z koleżankami na kawie, czasami to jest potrzebne. Nie chodzi o to ,że dzieci mi przeszkodziły w kontaktach z ludźmi, wyszło tak ,że jestem odizolowana, bo mieszkamy w małej miejscowości , a niestety nie łapię kontaktu z ludźmi , pewnie dlatego, że za bardzo się różnimy - ja pochodzę ze stolicy , a tu nie jesteśmy na stałe, to tak jak byśmy byli obcy. Już mnie to tak nie dołuję, zwłaszcza teraz kiedy zaczęłam korzystać z internetu- tak! jestem nowicjuszką w tej sferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---narazie dobrze:)Po ostatnim jednak też tak było bo : w dniu szczepienia praktycznie cały dzien spała, nastepnego dnia też dużo spała a trzeciego dnia- masakra cały dzień straszny RYK, czwartego juz zachowywała się normalnie:)Wczoraj spała,ale mniej niz osattnio, dziś już troche marudziła, teraz śpi, więc moze nie ebdzie tego tragicznego trzeciego dnia tym razem:) A JAK U WAS?! aha i Laura wazyła już wczoraj 5100 (urodzeniowa 3380, najniższa 3130)zageszczanie posiłków przynosi rezultaty, wymiotuje sporadycznie a i ulewa znacznie mniej co widac na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia--własnie przeczytałam:(ojej to pewnie serce Cię bolało jak ona tak płakała:(Biedna Mała i jej Mama.Moja popłakała,ale dośc szybko dało mi się ja utulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem dlaczego, ale przy porannym karmieniu okazało się że mi pokarm znikł! W nocy wszystko było ok i mala się najadła a rano opróżniła oba cyce i ryk. Zrobiłam jej sztuczne mleczko - wypiła 100 ml i nadal była niespokojna, więc dorobiłam jeszcze 60 ml i też to wypiła! Przeraziłam się, że taki z niej żarłok :D Ciekawa sprawa z tym pokarmem, bo jak w poniedziałek cały dzień byłam głodna i zestresowana, to pokarmu miałam aż za dużo. W kolejne dni też miałam normalnie nawał, a wczoraj mimo że mi cały dzień dopisywał niesamowity apetyt, to pokarm znikł! Teraz też cyce raczej takie flakowate są. Macie jakieś sposoby na pobudzenie laktacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):) Jestem, obecna. Miałam troszkę roboty. Dziewczyny - testa nie robiłam, bo @ pojawiła się równo po 28 dniach we wtorek po południu, niestety.Niby wiedziałam, że nic z tego ale dołka złapałam i były łzy :(:(. Miałam wczoraj robione usg - pęcherzyki popękały, owulka była. Organizm pracuje :):) a to najważniejsze, powiedział gin. Na następne usg ide w przyszły piątek w 11dc. Mam przepisaną kolejną receptę na PREGNYL :(:(. Kurcze - niby to dopiero 3 cykl takich świadomych starań, ale przykro.....:(:( Idę z tej okazji na piwko - topić smutki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka___nie łam sie nam sie udało dopiero w 6 cyklu a niby wszystko było ok z nami. ide na spacerek póki pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko pamietaj,ze pierwszy dzien cyklu to pierwszy dzien ciazy :) Takie motto jednej z naszych dziewczyn :) Zrobilam dzis Sebusiowi papkowa zupke..Ugotowalam kawalek marchewki,troche pietruszki i malego ziemniaczka,wrzucilam do blendera z kawaleczkiem maselka i zmiksowalam na gladka papke..Sebus sie byl jakos zachwycony,ale pare lyzeczek(takich malutkich)zjadl..nadawal sie po tym do przebrania,bo w trakcie oczywiscie wkladal raczki do buzki i caly byl upaprany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania marchewki to nie kawałek dawaj tylko ze 3-4 zeby ta zupka była intensywnie pomarańczowa. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki no wiem, wiem - DZIĘKUJĘ 😘 Tak myślę, że miesiąc czy chociażby pół roku ale na pewno nam się uda. Najważniejsze, że reaguję na leki. A wcześniej nie reagowałam i nawet o tym nie wiedziałam :(:( Ja już po piwku, trochę sobie ponarzekałyśmy z kumpelą, pogadałyśmy i jak wracałyśmy to nam humorki dopisywały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zle sie wyrazilam-to bylo tak 3/4 sredniej marchewki i bylo pomaranczowo..wszedzie..raczki byly pomaranczowe..i buzka..i spioszki...hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Śpiochy!Wstawać!Ja już po śniadanku,po kawce. Beata____no to ja mam takie coś ale nie wychodzą tym idealnie gładkie jak ze sklepu.Może powinnam gotować warzywa pokrojone w małe kawałeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) ja juz od 8 nie spie zjadlam sniadanko a teraz z eM pijemy kawke:) milego dnia zycze wszystkim:D Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Klaudia ja nie gotuje w całości tylko kroje tak byle jak na kawałki po 2 centymetre mniej wiecej a ziemniaczka w duza kostke i wychodzi mi rewelacja :-D Ja w tym blenderze mam 4 ostrza i funkcje taka ze mi wstrzasa tą zupką i miksuje szybciej. Dorotka szkoda że nie utrafiliscie tego jaja no ale pisałaś ze nie było bzzz wtedy co gin kazał tylko później to moze jednak dlatego. Najważniejsze ze organizm pracuje i ze jaja pękają :-) teraz to czekamy na dobre wieści ze sie uda. Tak jak Klaudia pisała my po 6 cyklach zaciazyłysmy a było wszystko ok z nami musiałysmy sobie w kolejce poczekac i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrząsa?ta funkcja to pulsacja?ja mam 2 ostrza i pewnie dlatego tak nie mieli...Robię pulpeciki na obiadek z sałatą i ziemniaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś rano w poradni rehabilitacyjnej dla dzieci i niestety Arturek bedzie musiał być rehabilitowany metoda wojty. Lekarka pocieszyła mnie że neurologicznie jest wszystko ok i że to skrzywienie nie wpłynie na rozwój dziecka i że nie musze prywatnie go ćwiczyć tylko spokojnie poczekać na termin z NFZ który bedzie za UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 MIESIECY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Arturek ma skrzywienie w okolicach miednicy i gdyby tro nie było naprostowane to w przyszłosci miałby bardzo krzywy kręgosłup i problemy jakie z tym ida i wtedy tylko operacja by pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no to moze przez to że są 2 ostrza bo w blenderze tym ręcznym też mam 2 ostrza i właśnie gródki były i dlatego kupiłam sobie inną maszyne i jest rewelacyjna hi hi a ja koktajle bede w tym robić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---jeju za 7 mc?!ja bym nie wytrzymała i pewnie prywatnie poszła ,matko ta państwowa służba zdrowia to tragedia normalnie! Moja Laura juz drugi dzień po szczepieniu praktycznie spi, podobnie jak po poprzednim, mam nadzieje,ze jutro nie bedzie sie wydzierac cały dzień jak po poprzednim szczepieniu:)Ona spi a ja jej robie zdjęcia, choc troche nudne jak tak spi:)jedno wysłałam na nasza poczte a za oknem leje, ratuje sie kawka zbozową z mleczkiem....do Mam karmiących piersią: pijecie zwykła kawke czy własnie zbozowa? ja jeszcze zwykłej nie wypiłam, zreszta przez ciąze wypiłam może z 5 takich zwykłych i mam juz straszna ochote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny My po spacerku.Bylam Sebusia zwazyc i wazy dokladnie 6kg :) Nie zmiezylam go,bo mata byla zajeta,lekarka ja zabrala..ale mysle,ze dobrze go mierze.. Zjadlam sobie podsmazony makaronik z jajkiem i zaraz bede eMowi robic spaghetti. Jeju...7 miesiecy..????Toz to jakas paranoja.. No chociaz w sumie jak na Polske to norma..Moj ojciec nie mogl chodzic,mial cale kolano spuchniete jak balon i kazali mu czekac 9 miesiecy do ortopedy. Ciocia zalatwila mu szybciej w Wawie,bo pracowala w szpitalu i zna lekarzy. Oczywiscie 100zl musial dac do kieszonki..A oni jeszcze narzekaja,ze pieniedzy nie maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulam ja sobie robię taką mieszankę: kawa zbożowa caro - 1 łyżeczka i 1 łyżeczka zwykłej kawy. W samku jak normalna kawa :) Wypijam jeden kubek takiej kawki po śniadaniu codziennie i Milence nic do tego nie jest. Beatko może faktycznie byłoby lepiej iść z Arturkiem na tę rehabilitację prywatnie. Pewnie czym wcześniej się zacznie, to szybciej będą efekty i nie będzie tak długo trwało. Zależy ile prywatnie by to kosztowało. Milenka śpi mi już 4 godziny... Chyba ją ta pogoda tak usypia :D Z moimi cycami już lepiej - pokarm wrócił. Nie wiem dlaczego chwilowo znikł. Mialyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Weekend!:D Nie mogę teraz Was poczytać, bo przymieram głodem, ale na razie tylko powiem ci, Beatko, że te 7 miechów to skandal. Naprawdę. Będę potem, dziewczynki:) Buzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny czas sie w koncu zameldowac.gdyby co jestem juz po wszystkim.urodzilam dokladnie tydzien przed terminem czyli 4.05. synus wazyl 3260g i mial 49cm. KLAUDIA mialas racje.drugi porod to pestka.u mnie trwal 3h :)pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! NOWA_________🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😘 super!To równe 10 cm krótszy od mojej Milenki ;D Jak ma na imie? Ja własnie daje mleczko niuni.Jak tam wam spia malenstwa w nocy?moja budzi sie raz o 2-ej i potem 5-6. Zrobiłam wczoraj mix zdjec zaraz wysle na poczte. Beata______a prywatnie to duzy koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek. My juz na nozkach od dluzszego czasu.Synus bawi sie ksiazeczka i nadaje jak najety,a ja jeszcze w szlafroku klaplam na fotelu. Klaudia Sebus spi od ok 19-20 do 6-7 rano :) Zaraz zajrze na poczte. Nowa gratulacje :D 🌼🌼 A kobitki chcialam Was zapytac o to czy jak daje zupki to kupki moga sie robic twardawe i zielonkawe? Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jak Ty jeszcze raz bedziesz na figure narzekac to ja Ci slowo daje,ze Cie znajde i tak dupsko spiore,ze przez miesiac nie usiadziesz.. Sliczne Twoje corcie :) Nikulam szok ile ta Twoja corcia ma wloskow-super zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :( Nie piszę ostatnio bo Dorianek jest chorutki,ma katar,cały tydzień już walczę z jego samopoczuciem. Mały już mi nie śpi w dzień po 2 godz. Wczoraj byłam u lekarza żeby dał receptę na to cholerne mleko,a on że jak mały przybiera na wadze to nie może. Że mam przerywać karmienie(tak 3 razy) i nie powinien ulewać. Jak się nie zmieni nic to wtedy coś zaradzimy. W dupie z takimi lekarzami,ja wiem,że mały się męczy,bo nie zawsze uleje świeżutkie mleko,czasami ma już lekko strawione i wtedy robi kwasne minki bo ten kwas żołądkowy mu nie pasuje. Sama kupiłam Bebilon Pepti za 100% w aptece i co? Posmakowałam -fuj ohyyyyda. Dałam małemu i on również się na to wypiął. Wcale mi się nie dziwię !!! Czytałam wiele o tym mleku na forach,ale żadna z mam nie wspomniała,że ma taki ohydny smak i że bobasy nie chcą tego pić. Czy znacie jeszcze jakieś inne mleko na ulewania? Próbował ktoś Bebiko Omneo? Mój m wyjeżdża do Nowegii,w końcu się z pracą ruszyło,byliśy wczoraj na lotnisku zabukowac bilet na środę. Nowa gratuluję szybkiego porodu,to fakt 2 poród jest łatwiejszy,ale zobaczysz 3 będzie najgoszy :D :D Anka Twój Sebuś lezy na brzuszku na macie i ogląda co na niej jest? Ja mam taką z Baby Ono-miś,ma coś tam szeleszczącego w uszach,ale zabawne to nie jest-brzydkieto i granatowe. Ale mam piękną matę Blossomfarm(wywałam kiedyś w lumpeksie),kolorowa,też są jakieś przyciski,piszczałki ale jak położę na niej Dorusia to nie poleży na brzuszku nawet minuty bo zaraz się na plecki przekręci. Dorota,wiesz ile można podać przykładów,gdy rodzice starali się o potomka,planowali z kalendarzykiem w ręku i nic nie wychodziło? wiesz jak się źle czuł patner? Nazywał siebie reproduktorem,bo żona kochała się z nim tylko w jednym celu-aby spłodził potomka!!! Ja myślę,że trzeba odpuścić,nie myśleć o tym,zając się czymś innym,a seks taktować jak przyjemność a nie pracę. Na pewno się uda szybciej zajść w ciążę. Teraz możesz mnie zbluzgać,że gówno wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,przez tą bieganinę wokoło małego zjechałam 2 kg-chociaż na tym dobrze wyszłam. Ja sama jestem chora,biorę antybiotyk Duomox-ten nasilniejszy 1 g. Moje dzieci powili wychodzą z choroby,miały potworny kaszel. Po syropach wszystko się odrywa,ale w ten sposób że czasem razem z flegmą zwymiotują jedzenie. Mój dom to jedna wielka zarazka. Nie wchodzić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×