Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Mała---ooo ze Słupska, moje rodzinne miasto:) Dorotko---wiem,że zjadają Cię nerwy,ale faktycznie warto jednak poczekać na to USG. Bete warto zrobić dzien po dniu by sprawdzić się jak przyrosła w ciągu doby. Klaudia---ja tez walsnie kawke pije:) ech Ci faceci i ich fochy a niby to kobietami hormony rzadzą:) U nas tez piekna pogoda! Wyslałam na poczte jedno zdjecie Laury które wczoraj zrobiłam, komórką co prawda,ale nie jest najgorsze. Beatko----dziękuję ci za dorzucenie butelki piwka:) Jutro koniec konkursu i chyba mi się uda, jak możerz to wrzuć jeszcze jedna, a może ktoś jeszcze?:) http://skrzynkawojaka.pl/4e79ee6ad6e8b/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Chmurko---zdrówka dla Was dziewczyny i dużo słonka by brzuszek jeszcze powygrzewać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, mieszkasz w Słupsku czy wyprowadziłaś się? Dziękuję za pamięć, rosnę jak na drożdżach normalnie:D A Laura wygląda słodko w tej kwiecistej chuście. Na pewno robi dalsze postępy, co? Przynajmniej nigdy nie było po niej widać, że ma problemy zdrowotne. Co u Was? Dorotko, jak dotąd wszystko jest dobrze, trzymaj się dzielnie. Pamiętaj, że robisz to nie tylko dla siebie:) Klaudia, co męża wzięło, że śpi osobno? To już musi być mocno wkurzony. Beatko, co z Arturkiem? Mała, a Twe imię brzmi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam --- Laura fotogeniczna jak zawsze :D Dorotko ---Strach jest zupełnie normalny! Od tej chwili już ciągle będziesz się martwić... Przy każdym korzystaniu z łazienki będziesz sprawdzać, czy nie ma plamienia, kiedy dłuższy czas nie poczujesz ruchów- znów pojawi się strach, kiedy będziesz rodzić - będziesz drżała o tylko o maleństwo, nie pamiętając o sobie, kiedy utnie sobie drzemkę dłuższą niż zwykle - będziesz patrzeć czy oddycha... Kiedy w wieku 17 lat wyjdzie na randkę - też będziesz się martwić ;)...Od tej chwili masz kogoś kto będzie całym światem i będziesz się o niego martwić :D Przyzwyczaj się! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko---ciesze się,że u Was dobrze!!! Ze Słupska wyjechałam 14 lat temu do Warszawy,ale tam mam cała swoją rodzinke. Dziękuję dziewczyny za miłe słowa o Laurze.Tak robi dalsze postepy, juz pod wzgledem ruchowym nie odstaje od rówiesników nic a nic, wypisali nas z rehabilitacj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala306
Obowiązkowy artykuł dla wszystkich mam http://klikr.pl/u,fRL nie wychowujcie dzieciaka pod kloszem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko---wady wrodzone Laury jej nie znikną, tak wiec oczywiscie chodzimy, badamy, mamy wyznaczane kolejne terminy wizyt w poradniach Centrum Zdrowia Dziecka. Póki co obie operacje odroczone i obserwujemy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Witam miłe grono czy mogę się przyłączyć ? Jestem mamą 11m-c urwisa który zaczyna pokazywać różki i tak się zaczynam zastanawiać czy nie przydało bym mu się rodzeństwo może wtedy da mi chwilkę wytchnienia ,właściwie to robimy małe posunięcia w tym kierunku ale o synka starałam się 6lat i boje się ze tym razem będzie tak samo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dorotka wczoraj wieczor trafila do szpitala bo BETA zamiast podniesc sie to spadla sporo. Dzis miala robiona bete i znow idzie do gory ale niewiele czeka Dorotka na USG ma je miec dzis. Lekarz dal jej do zrozumienia ze do niedzieli posiedzi w szpitalu:-( Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze da sie utrzymac ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dorotka wczoraj wieczor trafila do szpitala bo BETA zamiast podniesc sie to spadla sporo. Dzis miala robiona bete i znow idzie do gory ale niewiele czeka Dorotka na USG ma je miec dzis. Lekarz dal jej do zrozumienia ze do niedzieli posiedzi w szpitalu:-( Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze da sie utrzymac ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, jeszcze nic nie wiadomo? Aguś, wczoraj Ci odpisałam, ale nie dotarło na kafe. Witamy, zapraszamy, najlepiej się zaczernij i opowiedzcoś jeszcze o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotkajest juz po USG i nie pokazalo ciąży :-( odstawiono jej luteine i rano bedzie miała robioną bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde biedna Dorotka a tak sie cieszyla ale wiem przez co przechodzi masakra:( Trzymaj sie Kochana:) Jestesmy z Toba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuuuuuuuu:(((((((((((((((((czyli ciąża biochemiczna? Tak strasznie mi przykro Dorotko:((((( Trzymaj się jakoś Kochana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko Biedna Dorcia Nasza co ona teraz przezywa to ja moge zrozumiec bo niestety przez to samo przeszlam ale trzeba byc dobrej mysli ze wkoncu bedzie dobrze i sie wszystko uda:) Trzymaj sie Kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam sie pochwalic ze dzis po raz kolejny zostalam ciocia moja siostra od 2 dni miala skurcze czasem na dluzej znikly ale dzis o 15.30 urodzila synka 3350 i 55cm Ja latam calymi dniami bo piekna pogoda jest jak w lecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam sie pochwalic ze dzis po raz kolejny zostalam ciocia moja siostra od 2 dni miala skurcze czasem na dluzej znikly ale dzis o 15.30 urodzila synka 3350 i 55cm Ja latam calymi dniami bo piekna pogoda jest jak w lecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo raaanyy..:(:( az zaluje,ze zajrzalam...biedna Dorotka..tak jej wspolczuje..Kochana trzymaj sie...przytulam.. Beatko gratuluje zostania ciocia po raz kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziekuje za gratulacje :-) ale milo jest zobaczec takie malenstwo:-) Dorotka w szpitalu bedzie do poniedzialku niewiadomo jeszcze co to bedzie ale lekarz nie wyklucza ciay Pozamacicznej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziekuje za gratulacje :-) ale milo jest zobaczec takie malenstwo:-) Dorotka w szpitalu bedzie do poniedzialku niewiadomo jeszcze co to bedzie ale lekarz nie wyklucza ciay Pozamacicznej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej O: co ja tu czytam?Dorota trzymaj sie nie wiem co mozna jeszcze w takiej chwili powiedzieć? Chmurko____Z M już zgoda jakieś miał chyba złe dni bo nie wiem jak to inaczej nazwać? Boli mnie krzyż jak cholera już trzeci dzien i tabletki nic nie dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, szkoda że tak się dzieje źle naszej Dorotce.... Oby sie to wszystko szybko skończyło i znowu zobaczyła te 2 krechy ale już bez kłopotów... Beatko --- gratuluję Ciociu! Korzystaj z pogody, bo niedługo koniec słoneczka. U mnie wczoraj jeszcze pięknie było, dosłownie lato a dziś.... szkoda gadać... Klaudia --- a co Cię tak połamało???? U mnie pogoda pod psem... przyszła polska jesień... bllleeee... W dodatku po tygodniowym opóznieniu przyszła @ i pokazuje na co ją stać :P Umieram... Jak się @ spóżniała i powiedziałam o tym M to mu się oczy jak latarki zaświeciły :D Ja wiedziałam, że na pewno w ciąży nie jestem, a ten mi sie juz napalał na kolejną dzidzię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia____a ja wiem?chyba przez tą pogodę tak się zle czuję?Powoli mi ból mija wraz z padającym deszczem :) Może ktoś ma ochotę na jakąś kawkę? Siedzę sobie w ciepłym domku,za oknem deszcz,Lenka śpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×