Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Też wysłałam aktualne fotki na pocztę :) U mnie w końcu lato przyszło:) A M się w końcu zabrał za budowanie tarasu (skoro fachowe zadaszenie będziemy mieli, nie Mała? ;) ) i mamy kupkę piachu na podwórku, z czego Milesia strasznie się cieszy :P Całymi dniami w piasku się bawi, ma ten piach wszędzie :O Po takiej zabawie idziemy prosto do wanny i to już jest pełnia szcześcia dla niej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia --- Ale się Lenka zmieniła! To chyba przez te włoski :) Śliczny tort miała Klaudia... Mmmmm aż mi ślinka cieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia____ja jestem :) Lenka się zmieniła urosła i ogólnie na twarzy jest inna niż jak miała roczek.Zaraz zobaczę Twoją pociechę.A Ty nadal nie pracujesz?masz zamiar? Beata____A Ty żyjesz kobito???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo urosła i Twoja dzidzia jaka wysoka i szczuplutka ale powiedziałabym że i do Ciebie też podobna ogólny wyraz to tata ale chyba oczy ma Twoje/spojrzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja zyje jeszcze bo przez te upaly to mam dosc po 34 stopnie od paru dni a Artur mi placze z goraca. Jutro popatrze na zdiecia dzieciakow i moze tez cos wysle. Ide spac bo padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja zyje jeszcze bo przez te upaly to mam dosc po 34 stopnie od paru dni a Artur mi placze z goraca. Jutro popatrze na zdiecia dzieciakow i moze tez cos wysle. Ide spac bo padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny co z Wami się dzieje?czemu nie zaglądacie? Chmurko____Anka_____Dorotka____Lola_____Mała____i reszta babolców pisać i meldować co u Was?Szykujecie się do szkoły czy co ;) M AM PYTANIE Z INNEJ BECZKI...Jaki tusz polecacie do rzęs???bo mam dylemat. A teraz serca mam dwa...;) Klauduś-Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie , zanim się urodziłaś - kochałam Cię , nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć... Może dla świata jesteś tylko dzieckiem - ale dla mnie jesteś CAŁYM ŚWIATEM !!!🌼 [url=http://slub-wesele.pl/]http://s8.suwaczek.com/201002025580.png " Zgasić namiętność to tak, jakby usunąć nerw z zęba. Dolegliwość mija, lecz grozi martwica." A teraz serca mam dwa...;) Klauduś-Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie , zanim się urodziłaś - kochałam Cię , nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć... Może dla świata jesteś tylko dzieckiem - ale dla mnie jesteś CAŁYM ŚWIATEM !!!🌼 [url=http://slub-wesele.pl/]http://s8.suwaczek.com/201002025580.png " Zgasić namiętność to tak, jakby usunąć nerw z zęba. Dolegliwość mija, lecz grozi martwica."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie ponownie:) KLAUDIA- ja uzywam taki Niebieski z Rimmela Mascara Flasf,i drugi Estee Lauder przedluzajacy i podkreslajacy i powiem ci ze jest duzo lepszy ten z Estee Lauder ale dosc drogi ja go jeszcze w Irlandii kupilam ale z tego polskiego z Rimmela tez jestem zadowolona. A u mnie nic ciekawego leci czas do przodu i czekamy na lepsze czasy:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola____dzięki :) jaz póki co mam z rimmela podkręcający i przedłużający ale mi się kończy i tak myślę jaki sobie kupić?Pracujesz gdzieś teraz?M ma pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA Fajny jest ten z Rimmela ale lepszy tamten co ci pisalam,a co do pracy no i narazie niestety nie bo M dopiero dzis ma egzamin na przewoz rzeczy a jak chce skladac gdziekolwiek cv to musi miec ten kurs i tez zrobil na wozki widlowe kurs takze moze cos znajdzie a jak nie to chyba znow bedziemy znikac gdzies. Tylko napewno nie do Irlandii bo niechce widziej mojej rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jak mijają wam wakacje? U nas pogoda trochę się poprawiła, dziecko śpi na dworze. Ciekawa jestem, jak je uśpię jesienią czy zimą, bo bez smoczka jest trudniej. Mała zasypia na spacerze. Anka, koleżanko, jak tam Twoja dola? Ja miewam lepsze i gorsze dni, nie lubię się schylać, czasem czuję się staro, bo kondycja trochę gorsza, brzuch przeszkadza, Klaudia nie ma litości dla matki słonicy:) Niedługo masz usg, wytrzymasz? Ja też niebawem zobaczę dzidzię, potwierdzimy płeć, obejrzymy, co bobas ma w środku:) Beatko, ale Ty to na pewno masz wakacje, skwaru Ci jednak nie zazdroszczę. Jak dzisiaj Arturek, spał w nocy? Klaudia, Klaudia idzie teraz do zerówki? Poślesz do szkoły w 6. roku życia? Idę czytać, dziecko moje śpi i mogę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Chmurko Arturek praktycznie spał w nocy sle boli go to świnstwo w buzi a jak mu smaruje to czasem krew mu sie puszcza z tych krwiaczków.%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak wczasy udane??????????????????? Klaudia ja nie pomoge bo mało sie maluje bo moja wada wzroku mi nie pozwala. Jak miałam szkła to codziennie byłam wymalowana ale jak zdejme okulary to nie jestem z stanie sie wymalować a jedyne co bym sobie zrobić mogła to wydłubać oczy :-( przez to że sie nie maluje to czuje sie zaniedbana :-( Niewiem z kąd aryur złapał to świnstwo bo zapalenie gargła ok przewiało go czy cos ale zapalenie błon śluzowych jamy ustnej to kosmos nie mam pojęcia Annolia a Ciebie gdzie wcieło co????????? U nas wczoraj było zimno bo 25 stopni a tak to po 35 mamy od pary dni. dzis już jest 27 :-) a ja siedze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Rodzinka mi się zjechała na urlop i albo mam pełną chatę ludu, albo my ich odwiedzamy. Co do tuszu to nawet nie wiem co ja mam. Wiem że jakieś cudo w fioletowym opakowaniu. Jak się Milasia obudzi, to dopiero będę mogła wejść do sypialni i przeczytam co to za firma :) Beatko --- może Arturek coś do buzi wziął na dworze i stąd takie paskudztwo... U mnie też były upały niemiłosierne, ale trochę się ochłodziło wczoraj. W sobotę wybraliśmy się na rowerach na kąpielisko i spaliłam się na raka :O Jak się moczyłam w wodzie, to nie czułam że aż tak opala. Co do malowania oczu, to idź sobie do kosmetyczki i zrób hennę rzęs i będziesz miała miesiąc oczka pomalowane bez używania tuszu :) Nie jest to drogie, brwi i rzęsy ok 15 zł. Chmurko --- u Ciebie też takie upały były???? Jak je zniosłaś? Klaudia ---- No moja Milesia trochę ostatnio w górę poszła. Ma obecnie 86 cm wzrosu. Dziś rano ją zważyłam. Osiągnęła 10 kg :) Z jedzeniem nadal różnie bywa. Ma swoje smaki. Ostanio lubi kiełbasę :) Najlepiej z grila :) Umie zjeść cały kawałek. Z keczupem oczywiście :D Czasem wcina sam keczup z chlebkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___Tak Klaudia idzie teraz do zerówki a za rok do 1 klasy zresztą za rok jest to już przymusowe dla wszystkich 6-latków.Ile przytyłaś? Milenia ma już wszystkie ząbki oprócz piątek. Jakiś wirus teraz panuj chyba dużo dzieci zasmarkanych :P Właśnie piję kawkę. Lola____Może znajdzie tu pracę?Znowu gdzieś za granicę?to tak ciężko bez znajomości i tam coś znależć nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA- no moze sie uda mu cos znalezc,a ja mam nadzieje ze sie wylecze. No ciezko bez znajomosci cos znalezc ale jak bedzie trzeba to znow za granice wyjedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, u nas upały? Haha, wakacje? Haha, sierpień może jeszcze, lato byś chciała?:D 20-stopniowe upały zniosłam doskonale:0 Jaką masz pogodę? Beata, Ty masz już więcej wady niż -12, nie? Klaudia, zważę się dziś, bo nie wiem. Trochę już mam na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ---- u mnie dziś było pieknie:) Tak jak lubię, piękne słoneczko i 25 stopni :) Ale w poprzednim tygodniu to mieliśmy 33 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja mam juz -14 wade:-( Lola na co sie teraz leczysz? Annolia to Ty tez wiesz co to upal;-) Nikulam co u Ciebie i Laury jak zdrowko i jej postepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA Na to samo od kilku lat:) Hehe :D Wkoncu trafilam na normalnego lekarza mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. My wlasnie konczymy urlop. Siedzimy sobie w barze,bo jeszcze 4 godz do wyjazdu na lotnisko. Cieplo jak cholera,juz jestesmy troche zmeczeni tym upalem. Sebusiowi troche zajelo zanim przestal sie bac wody w basenie,ale za to potem nie chcial z niego wyjsc. Chmurko brzuszek rosnie. Za tydzien mam usg i zobacze w koncu malenstwo :) juz mnie wszystko cisnie w brzuch. Zamowilam sobie spodnie ciazowe do pracy.udalo mi sie znalezc calkiem fajne za 85zl. Sebkowi calkiem juz odbilo na moim punkcie. Do lazienki nie moge isc bez niego bo wrzeszczy jakby go ze skory obdzierali. A ma isc do przedszkola... Nie wiem,moze to tylko chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ania___a kiedy zamierzasz go dać do przedszkola?moja Lenka ma tak samo chyba to taki wiek? My mamy rozpoczęcie roku za sobą Klaudia już się nie może doczekać jutra...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :-D Jestem i ja :D dawno nie zaglądałam, jakoś nie miałam natchnienia ostatnio :( U mnie nic ciekawego się nie dzieje...Praca, praca...doprowadza mnie dalej do szewskiej pasji no ale cóż....Mojemu M udało się znaleźć pracę, na miejscu, jakieś 10minut od domu, za naprawdę godziwe pieniądze :-D praca od poniedziałku do piątku, co drugą sobotę, święta i niedziele wolne. Przynajmniej częściej będę go miała w domu :-D :-D może coś z tego wyniknie....:-P W końcu udało mi się wybrać wczoraj do ginki - mam w środę zrobić usg i kazała mi zrobić......betę.....:-O ostatnią @ miałam bardzo długo i jakaś taka dziwna, strasznie dziwna była. Po raz pierwszy w życiu miałam jakieś takie dziwne skrzepy, do tej pory mam czasami brązowe plamienia (a dziś 16dc) :( ....Stwierdziła, że zbadanie mnie niewiele jej mówi, ale te plamienia jej się nie podobają i to bardzo....Nie wyklucza nawet poronienia :(:(:(:( normalnie mam mętlik w głowie... A co u Was, jak Dzieciaczki.... Aniu - jak po wczasach, zadowolona jesteś? Klaudia - jak Klaudusia w zerówce, zadowolona? Chmurko - jak córa, pewnie broi nie? A Ty jak się czujesz? Annolia - a co u Milenki, jak tam jej zamiłowanie do chowania sie po szafach? Beatko - jak Arturek, lepiej już? A Justynka zadowolona, że już się rok szkolny rozpoczął? Lola - znowu zagramanicę?? Jejku, może tu się uda coś Wam znaleźć? 3mam kciuki Nikulam - co u Laurki, jak jej postępy, nadążasz za nią? :-P Małą - znowu Cię wcięło? Gdzie się schowałaś? Chciejka - kobieto, Ty to już w ogóle zapadłaś się pod ziemię.....jak Agniesia? Ale się rozpisałam, jak zwykle zresztą :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia małgorzata
http://www.bebiko.pl/home/konkurs/12-usmiechow-na-2012-galeria/#galeria/344/7137 prosze zaglosuj na mnie i moje dziecko prosze zaglosuj na mnnie to znajmie ci tylko kilka sekund a dla mnie jest to naprawde wazne chce wygrac sesje fotograficzna dla mojego dziecka num str 344 czwarte zdjecie w pierwszym rzedzie (zdjecie na palzy ) konkurs trwa do 15 wrzesnia PROSZE ZAGLOSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, Bardzo się cieszę, że u was lepiej. Świetnie się mężowi trafiło, naprawdę miał szczęście. Coś idzie po waszej myśli:) Daj znać co z betą i usg. Ja też mam za tydz.usg. A jak w pracy? Moja córcia broi, ma fochy, pretensje albo świetny humor i jest po prostu słodka. Dzidzia bryka więcej niż Klaudia. A czuję się różnie, czasem bardzo dobrze a czasem źle. Ale ogólnie ciąża na 5+, nie mam komplikacji, dziecko zdrowe:) Beata, jak zdrowie synka? Justyna weszła w wir nauki? Co porabiacie? Reszta dziewczyn, macie jeszcze ładną pogodę? U mnie ciepło, ale lato w tym roku nie dopisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Dorotko super! bardzo sie ciesze. W dzisiejszych czasach znalezc dobra prace i jeszcze blisko domu,to naprawde szczescie :) A z urlopu jestesmy zadowoleni choc juz sie troche dluzylo. Tydzien z malym dzieckiem bylby w sam raz. 10 dni to troche za dlugo. No bo ile mozna lezec nad basenem i nic nie robic. Tymbardziej,ze Sebek dopiero po ok 5 dniach przekonal sie do kapieli w basenie.Wczesniej siedzielismy na lezaku i musialam go zabawiac. Nastepnym razem w cieple kraje pojedziemy jak dzieci beda na tyle duze,zeby pojechac z nimi do aquaparku itp. Chmurko ja to juz nie moge sie doczekac tego czwartku ;) Nareszcie zobacze moje malenstwo.Mam nadzieje,ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×