Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Gość klarisakli
Masz odmiennie zdanie na temat wychowania dziecka niż Twój partner? On nie liczy się z Twoimi przekonaniami i chce Ciebie uczyć a przecież TY wiesz CZEGO POTRZEBUJE TWOJA POCIECHA! Zgłoś się na w.waligora@tvn.pl - wystarczy podać nr tel i imię. Oddzwonimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko rozpuszczalna z mleczkiem poprosze no i koniecznie ta szarlotke! :D Jeszcze miesiac mi zostal i korzystam poki nie przejde na dietke hehe U nas pogoda dzis nieziemska..za to my musimy siedziec w domu..bo sebcio jeszcze troche kaszle..:( Ide jesc sniadanko :):) Dorcia lepiej teraz sie tego dowiadywac niz pozniej...Trzym sie kobitko mocno,sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorotko za kawkę:) Pozwoliłam sobie szarlotką też się poczęstować;) Anka--- pogody zazdroszczę, bo u nas - 9 szaro, buro i pruszy lekki śnieg. Choć w sumie lepsze to niż jak było - 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko---ja poprosze o kawke, Laura własnie zasneła to moge w spokoju odpić:)W dalszym ciągu zapraszam na kawke do mnie:) Lepiej ,że teraz się dowiedziałas wszystkiego o swoim M niż za 5-10 lat!Młode jesteśmy (ten sam rocznik:)) to spokojnie możesz sobie ułozyć życie z kimś wartościowszym. Klaudia--- no popatrz szły nasze tak łeb w łeb z tą wagą, ciągle ten 90-97 centyl wagowy,ale wiesz moja jakos przystopowała, już z pół roku jej waga wynosi w zalezności od pomiaru 12300-12.800 (ostatnio w Centrum Zdrowia Dziecka wyszło równo 13,ale była w ubraniu łącznie z zimowymi butami), a ile ma wzrostu? Moja tak 85-87cm. Ania---jeju to już lada chwilka pojawi się dzidziuś na świecie:)dobrze,ze wyapdek niegroźny! A u nas, jak zawsze leakrze:)Uporaliśmy się z ta zaognioną alergia, to wróciły własnie te krostki na kroczu:(Za jakiś tydzień pojedziemy na pierwsze testy alergiczne, zrobimy taki panel na 20 alergenów z krwi i znowu kasa wrr. Do mam, które maja już 2 latka za sobą (czyli Wszystkie poza Annolią i mną hihi) co dostały dzieciaczki w prezencie? Ja póki co kupiłam jej pierwszą walizke-jeżdzik: http://allegro.pl/walizka-trunki-tygrys-pszczola-kareta-straz-i2098748573.html Z pewnością też dostanie rowerek biegowy, czytam i czytam i chyba stanie na PUKY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Annolia i Nikulam______Tak mi się wydaje że Lenka ok 15 kg waży ale nie wiem dokładnie jak będę na bilansie 2-latka to mi ja zważą dokładnie a wzrostu ma też tak z 87cm.Nie jest jakimś tłuścioszkiem ale chudzinką też nie. Dorotka_____no ja muszę przyznać że razem z Tobą w szoku jestem co to się u Ciebie porobiło...nie do uwierzenia.Bardzo Ci współczuję nie wiem dlaczego akurat Ty musisz to wszystko przechodzić ale trzymaj się kochana nie jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) gdzie się podziewacie?Ja zaraz chyba wypiję sobie kawkę bo usypiam ostatnio miałam ciśnienie 90/50 aż mi się w głowie kręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam --- Milenka mierzy 88 cm. Waga 10,5 kg. Taka tyczka :D Ale co ja poradzę. Apetyt jej ostanio dopisuje, a waga stoi w miescu. Masz jakieś podejrzenia co może Laurę uczulać? Klaudia --- lepiej już? Kawka pomogła? Jak Twoje dziewczynki? Grzeczne? A resztę dziewczyn gdzie zawiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia zostawiłam wiadomość na gg,odezwij się proszę :-) I co tam moje robaczki słychować? Dorotko spotkanie w realu powiadasz?? Jestem za. Super byłoby pogadać,posiedzieć i pośmiać się razem. Słuchajcie mnie babeczki,znacie jakiś niedrogi ale sprawdzony lakier do paznokci,który nie ściera się z końcówek paznokcia po jednym dniu? Póki co używałam dwóch,jakiś Nibo,(chyba dobrze napisałam) i Eveline -jednym słowem są do d....Muszę zapuszczać paznokcie,a tylko pomalowanie ich lakierem daje efekt że nie korci mnie aby naderwać paznokieć,coś ułamać,albo skrócić bo krzywy jest. Rozumiecie mnie? chyba jestem znerwicowana... Jak byłam mniejsza to je obgryzałam,teraz jak widzę,że mi paznokieć urósł to zaraz go naderwę i urwę. Ale zauważyłam,że jak pomalowałam je lakierem to nic z nimi nie robię,a dzięki temu mam już długie no i wzmocniła się płytka,jest twardsza. Szukam dobrego lakieru,dostępnego od reki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała____ja Ci nie pomogę od kiedy zostałam mamą jakoś przestałam malować paznokcie po prostu mi się nie chce i też noszę krótkie dla wygody. Annolia_____teraz piję kawę mała a mocną na poprawę ciśnienia i troche mnie stawia na nogi. Od dzisiaj jestem na diecie żadnej specjalnej po prostu zamierzam zdrowo jeść i nie chodzić głodna może mi się uda coś zrzucić?Więc tak rano wypiłam kawę z mlekiem potem zjadłam pomidora z mozarellą i kawałkiem papryki i teraz jabłko ale do wieczora jeszcze daleko....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko nie pytaj...brzuch mam miedzy nogami..maly cisnie jak cholera..rwie mnie w pachwinach..nie moge spac w nocy..nogi mam jak dwa balony...bajka po prostu..jedyne o czym mysle to to ,ze juz nie chce byc w ciazy i chce urodzic.. dzis tak dostalam w zebro,ze az mi sie lezka zakrecila..no ale pozostaje mi czekac az moj synus sie zdecyduje wyjsc.. Oprocz tego jestem przeziebiona..w pracy zapiernicz..ale jeszcze tylko jutro i sobota to moj ostatni dzien..i jeszcze mysle,ze dam sobie spokoj i wezme juz wtedy wolne..niech sie sami mecza,o. Mala ja uzywam lakierow Angelica,ale nie wiem czy sa w Pl.tu kosztuja 2e i sa lepsze od firmowych.Zrujnowalam sie raz i kupilam sobie z Max Factora..na buteleczce,ze trzyma do 7 dni...mhm..chyba jak trzymasz rece w powietrzu i sie nie ruszasz..Rano pomalowalam,a wieczorem juz zaczal sie scierac i to przy skladaniu skarpetek..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala29 a próbowałaś pod lakier używać jako bazy odżywki? lakier wówczas lepiej się trzyma. używam lakierów Eveline i nie miałam podobnych problemów. jednak zawsze jako bazę stosuję odżywkę i lakier utrzymuje mi się do 4 dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnej odzywki do paznokci, Już dwa dni chodzę w naturalnym kolorze :-) Ile u Was śniegu jest? U nas popadało przez ostatnie 2 dni,jest biało i co najważniejsze nie ma mrozu. Martwię się córką,bo już 3 tydzień ma kaszel,jeśli jej nie przejdzie do końca tygodnia muszę iść z nią do lekarza,nie chcę żeby rozwinęło się zapalenie oskrzeli. Wczoraj kupiłam reklamowany syropek Dexa Pico,w smaku nie jest najlepszy ale podobno działa. zobaczymy. Ten jej kaszel wynika z tego,że gówniara się nie słucha,jak ja mówię,że ma się wygrzewać w łóżku. Co przyjdę z pracy to ona chodzi ubrana po mieszkaniu,albo przychodzi od dziadka. No szlag mnie trafia. Na jaką cholerę ona pije syropy,pije mleko z miodem jak nie dba o resztę. Mam ją do łóżka przywiązać? Nie ma źle,połozy się w łóżku,włączy cyfrowy Polsat i bajki ma non stop. Czego chcieć więcej? Jednak dzieci kiedyś były inne,jak chorowały to się słuchały i leżały w łóżku,my np byliśmy chorobą zmęczone i spaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuję jak najwięcej porad ......l Jakiś czas temu oddałam do naprawy tel LG 990i,miał wymienić suwak aparatu,suwak opcji i mikrofon. Inny wycenił to na 75 zł,ten,któremu oddałam powiedział,że 70zł. Wszystko byłoby ok,gdyby nie to,że nie odzywał się do mnie przez 2 tyg. Pojechałam więc i powiedział,że właśnie się zabiera za niego i wieści są dobre,bo wyjdzie taniej gdyż ma tel na części. Ucieszyłam się :-) Nadal czekałam na telefon. Dzisiaj byłam u niego,była jakaś blerwa-z pyska nie przyjemna,tekstami rzucała jak małolata. Pokazuje mi kwotek z wyceną na 90zł. Mówię,że nie zapłacę tyle,bo umawialiśmy się na 70. Dzwoni do szefa,rozmawia i przekazuje mi,że on wymienił całą płytę główną,inny by jego po rękach całował że taki gest zrobił i mało za to chce. Nadal się upierałam,że 90 zł za naprawę to za dużo,że nie dam tyle,że skonsultuje się z mężem. Jej bezczelność już mnie wkurzała,a ona dodała"ale o czym tu konsultować,to śmieszne". Zanim wyszłam powiedziałam"może i śmieszne",chociaż miałam ochotę powiedzieć jej coś obraźliwego. Pojadę tam jak będzie ten cały szef. Nie zapłacę 90 zł,a co mnie płyta obchodzi,po co ją wymieniał bez mojej zgody. Aha,ona mi próbowała wmówić,że dzwonili do mnie na 200%,ale nikt nie odbierał. Mówię,że zawsze odbieram,tym bardziej odebrałabym jak to w mojej sprawie jest. A ta mi,że może pokazać biling z Playa. chora czy co? Jak nikt nie odebrał to jak chce mieć to na bilingu?? Co ja mam zrobić,nadal się upierać? Ona jeszcze dodała,że jak nie mam 90 zł,to dam 80 a dychę doniosę,już mi uwierzy na słowo. Coś tu nie gra co? Za 100 zł to ja kupię używany LG z allegro. Czy rzekomo NOWA PŁYTA GŁÓWNA jest warta 90 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala to mu powiedz,zeby oddal ci stara plyte glowna a ta nowa niech sobie w buty wlozy.Ja bym nie zaplacila skoro zrobil to bez Twojej zgody. Kiedys mi tak koles wgral polskie menu do tel a chcialam tylko,zeby simlocka zdjal.Krzyknal sobie 70zl wiecej,bo nowy model tel,powiedzialam,ze moze to menu usunac,bo ja go i tak uzywac nie bede.Po dluzszej chwili ustapil,ale wkurzyl mnie jak cholera. ja w pracy gnije..Dostalam dzis kwiaty,tort na pozegnanie..milo bylo..szefowa mnie wysciskala..pracuje jeszcze w sobote,ale wiekszosci menagerow nie bedzie,wiec zrobili mi pozegnanie dzisiaj ;) mam juz dosc jak nie wiem..stopy mam spuchniete praktycznie non stop..dzis jeszcze mnie mdli od rana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chej jesem niewiem na jak długo bo ciągne neta darmowego od miasta :-D stałego narazie niemam i nie bede miała :-( Ania widze ze porod tuz tuz ciekawe kiedy wybije godzina '0" moja kolezanka wczoraj urodziła miałam być przy porodzie ale wstydziła sie i głupio było jej budzic mnie o 3 w nocy wiec poszła sama bo jej mąż nie dostał wolnego. Długą córeczke urrodziła bo 59cm i 3300 a jaka kudłata hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, cieszę się, że już niedługo masz wolne, należy Ci się odpoczynek:) Jak Sebuś przygotowuje się na przyjście braciszka? Jestem z Tobą myślami, już niedługo:) Beatka, jak się czujesz? Co u dzieci? Ala miała wizytę u lekarza. Mała waży 4,400 kg, hehe. Przybrała prawie 1 kg w ciągu 3,5 tygodnia, bo wychodząc ze szpitala miała 3,5 kg. Mój pulpecik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to ładnie przybiera ala :-D u nas wszystko ok zdrowi jestesmy na spacerki chodzimy sobie , sniegu nasypało po kolana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Beata____moja Milenka też miała 59 cm i 3380 więc proporcje te same :) Ja wczoraj byłam u dentystki zrobiła mi 1 zęba ale boli mnie do dziś szczęka po zastrzyku znieczulającym...dobrze że tylko jeden miałam z próchnicą reszta zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babsztylki. Synek znowu dal mi dzis pospac do 10..oj jak dobrze...:D Czekam teraz az sie ziemniaki ugotuja i bedziemy jesc obiad. Nie wiem czy Wam pisalam,ale kolezanka w niedziele miala wywolywany porod.Na szczescie poszlo dosc szybko,ale urodzila synka 60cm i 5kg!! Jeszcze dzis normalnie nie moze chodzic..Kopara mi opadla jak zobaczylam zdjecia malego,bo wyglada jakby mial z miesiac conajmniej.Oczy ma szeroko otwarte,nie ma typowo dla noworodkow pomarszczonej skorki.Normalnie szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to jakaś masakra jak lekarze mogli nie zrobic cc jak dziecko takie duze?????? Aż mnie moja ...... zabolała jak to przeczytałam biedna dziewczyna ale ją musiało wyrozrywać brrrrrr A u nas cieplutko topi sie wszystko ale jeszcze jest ze 30-40 cm śniegu ehhhh byle do wiosny :-) Dorotko niemam jak Ci dać cynka bo nic na koncie niemam a dopiero w poniediałek moze kupie sobie karte jakąś a teraz jestem bez kasiory :-( Chmurko jak dziewczynki???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata bo oni tu nie robia usg,wiec nie wiedzieli,ze dziecko takie duze..Jedyne badania jakie wykonuja to badanie moczu,krwi i sprawdzaja puls dziecka-nic wiecej.. A pokiereszowana jest mocno..Rodzila w niedziele,a jeszcze normalnie nie chodzi..Jej M dzwonil do mojego,ze musza pepkowe przesunac,bo musi caly czas byc przy niej..No nie zazdroszcze jej. W sumie troche jej sie dziwie,ze nie zadala usg,bo pierwsze dziecko (dziewczynka) urodzilo sie tez duze,bo cos kolo 4kg. Oni oboje sa bardzo wysocy,jej M ma ponad 2m,a do tego postawny chlop z niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, to ładny dzieciaczek się urodził:D Beatka, dzidzia śpi, dużo ulewa, ale poza tym dobrze. Klaudia ma dużo energii, lata, trochę rozrabia. Czyli dobrze:) Arturek zdrowy? Justynka ma ferie czy już po? Co robicie, chodzicie na spacery? Nikulam, jak się czuje Laura, jakieś postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Arturek zdrowy ma teraz kuracje uodparniająca i jak naraie nawet kataru niema :-) Justynka ma jeszcze tydzień ferij jutro ide z nią i ze sobą do dentysty a raczej do chigienistki bo ma stan zapalny dziąseł i bedzie miała lakierowane zęby a ja bede miała polerowane plomby i bede zdzierać tone kamienia z zębów a to wszystko na NFZ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszcie tyle baby bo nie wyrabiam żeby przeczytać . Ja mam neta to niema z kim popisać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszcie tyle baby bo nie wyrabiam żeby przeczytać . Ja mam neta to niema z kim popisać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×