Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Poczytałam trochę i koniec. To jakaś chora psychicznie kobieta,serio. Szpital jest 70 km,jak zaczną się bóle to zdąży dojechać karetka do niej. Nie mam słów. Skoro rodzi w 45 minut to szpital ma kupę czasu na wysłanie karetki. Karetka na sygnale zapierdziela ulicami dosyć szybko,nie zatrzymuje się na czerwonym. To na bank prowokacja,nikt normalny by nie pisał takich bzdur !!! Ja też idę spać. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :-) A ja wcinam śniadanko :-D i zaraz ide pozbierac prania małego i niewiem może teraz albo później poprasuje sobie :-D. Koniec prania ciuszków jeszcze mam do wyprania 3 kocyki i musze dokupić z 10-15 pieluszek tetrowych :-) bo mam tylko 7 a to mało do karmienia zejdzie troche a i jak bym musiała podwójnie pieluszkować to też sie przyda. Córcia to miała takie bioderka ze dawałam jej pampersa i 2 tetrowe jescze troche i trzeba by było jej dawać poduszke między nogi ale na szczęście pomogły pieluszki :-D a co do tamtego topiku to tak kobieta jeśli serio tak chciała zrobić to powinna sie liczyć psychiatrycznie innej rady nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---z dzidzia wszystko dobrze, czasem musze ja przekupić krówką by się troche poruszała bo jak kilka godzin siedzi cicho to sie martwie:)Choć lekarz powiedział,ze po 28tc trzeba liczyć ruchy teraz jeszcze może być ich mało. a ja cóż głównie leze lub siedze przed kompem, z domu praktycznie nie wychodze i troche mi sie nudzi. Aniu ja duzo leże wiec musze mieć wygodnie:)Kupiłam sobie tą poduszke z linka poniżej i jestem baaardzo zadowolona, przyda się też po porodzie ,naczytałam sie w internecie mase pozytywnych opini i rzeczywiście nie żałuję: http://motherhood.pl/produkt/kojec-motherhood.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a ja spedzam czas z moimi 2 smykami...córa poszła do szkoły.... dziś mojego najmłodszego nie dobudziłam do przedszkola...a starszy ma szkarlatynę :( tak więc jeden leży w łóżeczku i ogląda bajeczki a drugi urzeduje ze mna :) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest tu ktos???????????? A ja juz po spacerku i po kawce ale musze zacząć sie odzwyczajać od kawusi bo wnet nie bede mogła jej pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj ja bez spacerku...bo smyk ma szkarlatyne:( muszę go kurować :) a drugi mi gra na garczkach w domku wiec mam wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MAMA . ja o szkarlatynie moge porozmawiać bo moja córcia jak miała 4 lata przyniosła ją sobie z przedszkola :-( a 2 lekarzy stwierdziło że alergia :-( dopiero moja lekarka jak przyszła do mnie na wizyte to stwierdzila szkarlatyne na szczęście zadnych powikłań nie miała a serduszko juz ja bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to ja ide po córcie do szkoły :-) spacerkiem hi hi mam juz dosć tych moich spacerków czuje sie jak słoń i ledwo sie ruszam. Dziewczyny do godziny bedziecie miały na poczcie moje zdiecie :-( Mała , Ania , Klaudia , Chmurko , Nikulam i cała reszta gdzie Wy sie podziewacie???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ciesze sie że u małeś wszystko dobrze :-) ja tez jak mały zaczą sie ruszac to go dokarmiałam słodkościami hi hi i działało,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Wstalam dopiero niedawno. Nikulam a ile ta poducha kosztuje??Bo po dzisiejszej nocy mam dosc.Obudzilam sie z potwornym bolem miednicy,myslalam,ze sie poplacze i boli do teraz. M wlasnie robi sniadanko,a ja zjadlam danio musli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata2611 .... za garczki podziękuje...już po orkiestrze:) mały zadowolony a mi głowa mało co nie pękła :) wiesz co do szkarlatyny to gdy byłam u pediatry ...a poszłam głownie bo mały miał 39.8 i mówił,że ma jeżyka w gardle.... to ona zajrzała mu do gardła...i juz miała wypisaywać receptę -ja ją spytałam czy mogłaby zerknąć na skóre Mateuszka...była czerwonawa....(jak go ubierałam nie widziałam tego)...pediatra spojrzała na mnie a potem kazała smyka rozebrać...i dopiero po tym powiedziała,że to szkarlatyna:( pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata tez masz taki okragly brzuszek jak ja :) Jak taka pileczka hehe Tylko,ze ja przy moim wzroscie cala juz wygladam jak wieeeelka pilka... Dzis rano zle sie czulam...cisnienie mialam bardzo niskie i nie moglam zlapac oddechu,pewnie maly mi naciskal na przepone.Wypilam kawke i mi lepiej... M pojechal po siekierke,bo kupilismy drewno do kominka,ale strasznie duze kawalki dali i nie chce sie palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no ja też sie cła jak piłeczka robie ale u mnie to sie jakos inaczej rozkłada no bo ja mam 178 cm wzrostu :-D A ja robie obbiadek i mam juz dość ileż mozna gotować? Zupke miałam z wczoraj (krupniczek) na na 2 robie placki ziemniaczane i do tego sos z cielęcinki :-D a co musze sobie dogadzać nie hi hi a tylko to mi przejdzie przez gardło :-( a dla córci naleśniki z dżemem Ja mam cały czas niskie ciśnienie ale sie nawet dobrze z nim czuje ale dzis to miałam mega niskie i cały czas ziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewiem co sie tu dziś dzieje mało co piszecie :-( DZIEWCZYNY PROSZE SIE POPRAWIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja juz po obiadku i jestem wiekszym słonikiem hi hi ;-) Wiecie co chyba ta pogoda na Was źle wpływa :-( Chmurko a Ty co porabiasz pewnie przcujesz nad Klaudusia zeby juz przyszła na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Beata ja mam ponad 20cm mniej niz Ty,wiec u mnie nie ma sie gdzie za bardzo rozkladac... Wlasnie wciagnelam pierozki z serem i jagodami mmm mniam. Synek dzis szalal caly dzien,dopiero jakies 30min jest spokoj. Jutro juz do pracy bleeeeeee :( Co do cisnienia to ja tez mam strasznie niskie.Dzis sobie sprawdzalam bo mi sie slabo robilo rano,przeszlo dopiero po kawie i paru kostkach czekolady.A cisnienie bylo 101/57...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki i przepraszam,że nie pisałam ale dziś miałam pracowity dzionek. Przygotowywałam sypialnię na przybycie nowego członka rodziny. Jeździłam z meblami że ho ho. Sofa poszła na drugą stronę,komoda na drugą,wyrzuciłam walizkę na strych,a w to miejsce ułożyłam siateczki z większymi ciuszkami. Ale i tak mi się nie podoba to co zrobiłam,poczekam na M,będę dyrygować gdzie co ma stać ;-) Ta poducha o której pisaliście to jeszcze ujdzie cenowo,pisałam o niej ostatnio,oryginalnie nazywa się cybuszka i cena 149 zł. Ja zamawiam ją u tego co ma pościele w boćki,są tam po 39 zł i to kolorowe,nazywają ją rogalem.Może nie są takie długie jak w podanym linku wyżej,ale na co mi 2 metrowy wąż he he. Jutro córcia do szkoły,skończy się spanie do 10. Powiedzcie mi,kiedy zaczynacie stroić domy w ozdoby świąteczne? Ja myślałam żeby zacząć 5 grudnia,w końcu od Mikołaja się zaczyna ten klimat. W mieście widziałam wariacje,już pełno lampek w witrynach sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądam teraz mój film "nie igraj z aniołem"...zresztą nie tylko ja bo i moje pociechy go ogladają....i cichutko siedzą:)...a mąz po pracy w internecie buszuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała29 w sklepach już ozdoby świąteczne...i taki nastrój fajny panuje...ale w domu jeszcze go nie bedzie....dopoki nie posprzątam dokładnie mieszkanka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądam teraz mój film "nie igraj z aniołem"...zresztą nie tylko ja bo i moje pociechy go ogladają....i cichutko siedzą:)...a mąz po pracy w internecie buszuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama,ja okna umyję i powieszę ozdoby,mam w nosie że bałagan w domu. A przed domem na krokwi zawieszę dzwon i będę się na niego gapiła przez okno ;-) Dzieciom na szyby poprzyklejam gwiazdory i bałwanki. A dom,to dopiero się sprzątnie przed świętami,sama nie będę się za to brała,dobrze wiemy jaka to ciężka robota,a jeszcze my brzuchatki mamy pod górkę,bo ani powiesić firanek nie możemy,ani wspinać się żeby powycierać kurze. Jejka jak się cieszę,że mnie to ominie w tym roku he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Anka,są w allegro. Może nie mają wystawionych,ale pytałam ich ponad tydz temu to odpisał,że za 5 dni mają być. Zobacz jak to wygląda,ten rogal jest przy łóżeczku śpiące misie: http://www.allegro.pl/item824571677_11_el_posciel_do_lozeczka_almababy_2_gratisy.html. Ceny mają różne,ja pytałam o rozbicie poszczególnych części i odpisał że wszystko można kupić osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×